banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 19:07 Danas je 22 Jun 2026, 19:07

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 2501 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 126  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 25 Feb 2017, 22:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3278
Ja bi bas volio da Celik ostane jer fudbal se igra zbog gledalaca. Svaka cast nekoj Mladosti,Metalist Jajce (jebat ga neznam ni kako se pise) pa i Krupi ali Celik je zasluzio opstanak ako nista bar zbog navijaca.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Feb 2017, 00:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 5744
Lokacija: 78000
Dzaba je olimpiC pravio nove dresove za sledecu sezonu u " premijer ligi " :lol:

_________________
U životu je važno biti BORAC!


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Feb 2017, 00:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 5385
Čelik - Maestral, novi bošnjačko-hrvatski kamen spoticanja. :lol: U ligi za ostanak biće 3 hrvatska-3 bošnjačka pa kom opanci kom obojci, uglavnom šanse da ostanu su im tek sad 50/50% jer Čelik u zadnja 3 kola ima mnogo lakši raspored i šansu za istopiti svu ovu prednost već u 3 naredna kola, a onda kao što rekoh 3 na 3.

_________________
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =393365734


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Feb 2017, 02:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Олимпик да испадне, да се не враћа никад више. И још неко, небитно сад, а сљедеће богме, крупа кад би могло, а мислим да ће и доћи почетак краја за њих за коју годину, као и свим сеоским пројектима. Може ето и тај металург, доста им је 2 сезоне у кукуруз лиЗи.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Feb 2017, 09:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5650
Lokacija: Црвено - плави град
Челик Олимпик Металеге Младост... Нек се распореде њих 4, два ову два следећу сезону... Стим да ако се сад врати Травник, и он нек им се придружи у ову групу одма...

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Feb 2017, 10:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17353
Nemoj Travnika, em blizu em dobro prolazimo tamo :lol: :lol:

Dugoročno...

Borac, Sarajevo, Željezničar, Velež, Zrinjski, Radnik, Čelik, Sloboda, Široki, Travnik + 2 koja ulaze iz entitetskih takmičenja...A što se mene tiče mogu skratiti ligu i na 10, pa četvorokružno, doduše veće su šanse nama da ispadnemo :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Feb 2017, 14:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Вележ ако им се поправи ситуација, ове сезоне би могли чак и испасти.
Нова Варош je napisao:
A što se mene tiče mogu skratiti ligu i na 10, pa četvorokružno, doduše veće su šanse nama da ispadnemo :lol:

Јбг :lol:

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Feb 2017, 20:24 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 20 Apr 2012, 12:53
Postovi: 366
Velez gradi stadion , sve ispocetka i sumnjam da ce ispasti , ide na bolje kod njih , problem nas ce biti , sto ce jak Velez biti pa onda sad Celik se oporavlja , pa neki arapi dolaze u Bihacko Jedinstvo , Mladost drzi milioner Musija covjek koji obrce 80 miliona godisnje i vec sad na kraju sezone pravi krov , reflektore i zgradu koja ce spojiti dvije tribine u svakom slucaju mi smo najgori :D Borba za opstanak ce biti Sloboda i ovi sto ulaze iz drugih liga :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Mar 2017, 11:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3278
Olimpik - Sarajevo Moja TV
Sloboda - Metalleghe Moja TV
Željezničar - Mladost Arena Sport
Široki - Radnik Arena Sport
Zrinjski - Krupa BHRT


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Mar 2017, 13:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Vi ozbiljno mislite da ce utakmicu recimo Siroki Radnik gledati bilo ko?
Sarajevo i Zeljeznicar donekle vjerovatno imaju gledanost, cim su im sve moguce utakmice na TV, ovo ostalo je sprdnja.


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Mar 2017, 13:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17353
Vala ja po kolo pogledam bar jednu utakmicu, a nekad i sve tri :D
Ali dobro sem šlagera i mene, eventualno bossa ovo niko i ne gleda :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Mar 2017, 13:30 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10582
Becka, nije sprdnja, utakmice sirokog, zrinjskog... Sarajlija ili sad celika u bh se vise gledaju nego hnl ili JSL, ako izuzmemo blizance... Gledaju se, vjerovao ili ne :)

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Mar 2017, 13:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17353
Ja mislim da će liga bih u bližoj budućnosti stići kvalitetom jsl(pogotovo) a i hrvate. Neće nikad nijedan od klubova biti jači od Zvezde, Partizana, Dinama, Rijeke, zbog finansija, ali liga kao liga će biti atraktivnija.
Vjerovatno će nekad i u nesrećnoj bih uvesti privatizaciju pa će biti bar nešto više love.


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Mar 2017, 14:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jan 2011, 21:50
Postovi: 2978
Gledam i ja redovno bar 2 utakmice po kolu, ko god igrao. Gledacu i ovo ako se ne poklopi sa utakmicom Borca u subotu.
Vitez - Celik mi je zanimljiva utakmica, ali nazalost jedino nju ne prenose. Bice pun stadion Robijasa u Vitezu garantujem...

Olimpik bi trebao vratiti dugove Sarajevu od zadnjeg kola prosle sezone. Siroki bi morao dobiti Radnik ako misli imati bilo kakvu sansu za Ligom za prvaka. Ona ekipa Metalegea sto smo je gledali prosle sedmice ne znam stvarno kako moze uzeti bod u Tuzli. Nije da je Sloboda neka sila, ali opet oni su kriminalni... Zrinjski ne treba komentarisati uopste. Zeljo ce dobiti, a ako se Husref otvori moglo bi biti tu i golova mozda, dok mislim da Celik polako krece u skupljanje bodova za opstanak. Ne bi me iznenadila cak ni njihova pobjeda u Vitezu, odigrali su skroz korektno protiv Zrinjskog. Takodje i oni imaju nekih nerasciscenih racuna s Vitezom, kad su ih prosle godine pustili pred kraj da bi ostali u ligi...da li je naplata sada ne znam, ali mogli bi uzeti sva 3 boda u svakom slucaju :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Mar 2017, 10:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17353
Juče sam gledao Željezničar - Mladost DK, željo dobio 1-0, ali gosti su po meni možda bili i bolji, a ravnopravni sigurno.
Dejan Maksimović što se dovodio u vezu s Borcem, jako dobar igrač, bar je juče dobro igrao, i osporavni Mićo Kuzmanović je takođe u dobroj formi. Maglić, koji je desni bek, juče igrao lijevog, i sjajno čuvao Stevanovića, 21godinu, ima, pa eto, nek zna ko treba znati 8)
Elem, Željezničar iz jedne jedine prilike dao gol, nakon kornera, više srećno nego spretno. Mladost imala 2 čista zicera, jedan pored gola, drugi Kjosjevski fino izvadi ispod prečke.
Željezničar bi sa ovom ekipom trebao igrati dosta ofanzivno, ali slabo igraju napadački, spor protok lopte, silovanje na Stevanovića pa nek on ubacuje. Zakarić bio katastrofalan.

Vidio sam golove Zrinjskog, golman Krupe je mogao prva dva odbraniti, ne znam koje branio, ali je rupa. Krupa je mogla čak i bod izvući, promašili dve kolosalne šanse. A da, dao Koljić gol, al iz igre, ne penala :D

Široki u borbi za opstanak, fino bome 8)


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Mar 2017, 14:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17353
Lilehameru, šta prenose televizori ovo kolo?


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Mar 2017, 16:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jan 2011, 21:50
Postovi: 2978
U spoileru imas sliku. Sve utakmice su u subotu u 15h.

Spoiler:
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Mar 2017, 17:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3278
Нова Варош je napisao:
Lilehameru, šta prenose televizori ovo kolo?

Slika
Znaci iz Banja luke samo navece snimak na BiH TV,bar je tako bilo do sada.


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Mar 2017, 17:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17353
Eh, planirao sam prvo gledati Krupa - Čelik, pa ako ne bude prenosa te utakmice, onda gledati Željezničara, i sad sam prinuđen derbi sa koševa, gdje ih gosti godinama šiju, a vjerovatno će opet izaći neporaženi :D :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Mar 2017, 18:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3278
Нова Варош je napisao:
Eh, planirao sam prvo gledati Krupa - Čelik :D :D

A u Krupu se ide :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
  
 
 [ 2501 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 126  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs