banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 24 Jun 2026, 22:22 Danas je 24 Jun 2026, 22:22

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 4197 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 210  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 29 Feb 2016, 21:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Nov 2002, 20:11
Postovi: 4008
Lokacija: Banja Luka
Sad meni nije jasno nesto....ako CG iduce godine ima dva mjesta u ABA i to kroz domace prvenstvo opet uzmu Buducnost i Sutjeska....kako onda uopste Sutjeska moze da ispadne.....???....ili to ide nekako drugacije a ja nisam upoznat....


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 29 Feb 2016, 21:06 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10585
crnogorcima ostaju 2 mjesta, ali ako sutjeska ispadne ove godine iz ABA, nema pravo da igra sledecu sezonu. nebitno, bili prvi ili drugi u cg. u tom slucaju u aba ide treceplasirana ekipa iz cg.

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 29 Feb 2016, 21:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Nov 2002, 20:11
Postovi: 4008
Lokacija: Banja Luka
Onda je to nesto drugo...ima smisla....al opet nema smisla objasnjavati da Mega pusta meceve...ljudi se opustaju, ne mogu ni gore ni dole...imali su cilj da uzmu kup, Misko je vec vjerovatno rasprodao sta je htio za iducu sezonu....nemaju za sta posebno igrat i dokazivat se....iduci cilj im je pokusaj u playoffu da iznenade Buducnost i domace prvenstvo....do tada lagano....


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 29 Feb 2016, 21:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Neka puste metalac, taman da sutjeska ispadne zbog ovog pustanja buducnosti


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 29 Feb 2016, 21:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4995
vlakanje je napisao:
crnogorcima ostaju 2 mjesta, ali ako sutjeska ispadne ove godine iz ABA, nema pravo da igra sledecu sezonu. nebitno, bili prvi ili drugi u cg. u tom slucaju u aba ide treceplasirana ekipa iz cg.

Najvjerovatnije Mornar.

Trebala bi Mega pustiti Metalca bez obzira što Valjevčani neće sledeće sezone igrati u ABA.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 01 Mar 2016, 10:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
I da puste ovi ne mogu pobijediti, raspali su se. E to se zove nestasica para, Metalac je primjer :wink:

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 01 Mar 2016, 10:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
Bogami, Majstorovića su isplatili tako da ovaj neće moći u Partizan tako lako...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 01 Mar 2016, 11:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Jel? Svaka cast, aj bar nekom neka su, znam da niko nista nije bio dobio mjesecima.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 01 Mar 2016, 17:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Jadranska liga će, po svemu sudeći, preživeti, a njen prvak sledeće sezone trebalo bi da igra u novoj Evroligi! Iz Barselone, gde je sedišta tog takmičenja, danas je stigao dopis sa ovom informacijom klubovima Jadranske lige koji imaju skupštinu u Beogradu.

To znači da nijedan klub sa Jadrana neće, kao što se spekulisalo, dobiti trogodišnju licencu, odnosno garantovano učešće, već samo pobednik plej-ofa.

Pored toga, regionalno takmičenje trebalo bi da ima i tri mesta u Evrokupu od sledeće sezone i sada je već jasno da će se i narednih godina igrati i to drugo po rangu takmičenje.
"Pismeno smo od Evrolige dobili ponudu, koju je potpisao Bartomeu, da prvak ABA lige ide u Evroligu, a drugoplasirana, trećeplasirana i četvrtoplasirana ekipa idu u Evrokup. Na primer, ukoliko Zvezda osvoji ABA ligu, oni idu u Evroligu, dok bi Cedevita, Mega i Budućnost išli u Evrokup", prenele su Novosti reči prvog čoveka lige Dragana Bokana koji je i prvi čovek podgoričke Budućnosti.

Ipak, ništa još uvek nije zvanično prihvaćeno.
"Skupština je donela jednoglasnu odluku da se produži komunikacija sa FIBA i Evroligom i da se ne potpisuje učešće ABA lige u FIBA Ligi šampiona. Imamo razgovore sa Bartomeuom 10. marta u Zagrebu", dodao je Bokan.

Prema saznanjima našeg portala, postoji šansa da ABA liga dobije i mesto u kvalifikacijama za Evroligu, ali će to tek biti predmet razgovora.

Ovom odlukom deluje da su čelnici Evrolige odneli još jednu važnu pobedu u ratu sa FIBA.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 01 Mar 2016, 17:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17354
REalan razvoj stvari. Legendino mlaćenje prazne slame da će Zvezda dobiti A licencu niko ozbiljno nije ni shvatio.
Cijenim da je ovo istina, jer su ovo večernje novosti objavile, tačnije Đorđe Matić, a on nije baš burek™ novinar.
Nema šta, ovo je super za ABA ligu.


Poslednji put menjao Нова Варош dana 01 Mar 2016, 18:00, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 01 Mar 2016, 17:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Ne kaze se mlacenje prazne SLAVE, al caca si, pa ti se moze... :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 01 Mar 2016, 17:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
:lol: :lol: :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 01 Mar 2016, 18:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17354
Štamparska greška, ispravio sam previd.
Bitna je poenta, još jednom je legenda puco iz prazne puške.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 01 Mar 2016, 18:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Meni ovo uopste nije dobra ponuda za srpsku kosarku... Realno imamo dva jaka kluba (kontam da ce se partizan dici u skorije vreme) plus Mega. I tu jedno mesto ne moze zadovoljiti nas savez, tj ne bi trebao. Uvek se pojave neki kozojebi kao sto je buducnost ili cedevita, koja ima para, da ti pomrsi konce i onda sezona raspad sistema


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 01 Mar 2016, 18:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
1 mjesto i kvalifikacije bi bila puna kapa. Mada nije loše ni ovo sa jednim, ipak će biti 16 ekipa.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 01 Mar 2016, 18:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Sta znam, nemamo mi sta traziti u tom takmicenju od 16 ekipa, a sumnjam da bismo obezbedili mesto kroz kvalifikacije, jer ce tu biti daleko jace ekipe od svih iz aba


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 01 Mar 2016, 18:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29907
Lokacija: Banjaluka
Pa evo i sad smo u fazi sa 16 ekipa i imamo veoma dobre sanse da prodjemo dalje. :) Kakav ce uopste biti sistem u ovom novom takmicenju, 4 grupe po 4, ili 2 po 8?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 01 Mar 2016, 18:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Jedna od 16


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 01 Mar 2016, 18:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
zerocool je napisao:
Pa evo i sad smo u fazi sa 16 ekipa i imamo veoma dobre sanse da prodjemo dalje. :) Kakav ce uopste biti sistem u ovom novom takmicenju, 4 grupe po 4, ili 2 po 8?

Samo sto sl sezone nece biti cedevita, darusafaka i sl ekipa koje zvezda moze dobiti, nego ekipe koje ce budzetom biti daleko iznad nas


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 01 Mar 2016, 18:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29907
Lokacija: Banjaluka
Pa koliko sam skontao bice Darusafaka? Iz ove nase grupe, jedino Cedevita nece igrati i eventualno Unikaha? Sve ostale hoce. Daleko od tog da ce biti lako, ali nije ni da nemamo nikakve sanse. A i zavisi kakav ce sistem biti, koliko ekipa u grupama i svasta nesto. A naravno zavisi i od zrijeba. Ako budu 2 grupe po 8, bice opet tu dosta utakmica, vise para nego sad, a mi na domacem mozemo uzeti maltene bilo koga. Ali treba prvo osvojiti ligu. :D


Vrh
  
 
 [ 4197 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 210  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs