banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 24 Jun 2026, 19:17 Danas je 24 Jun 2026, 19:17

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 4197 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 210  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 17 Jan 2016, 16:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Kakve veze ima sta je bilo prije mjesec dva. Bitno je ko ima kakvu ekipu i ko ce znati tempirati formu za zavrsnicu. Ko ima veci potencijal i ko ima iskustvo sa ovakvim stvarima.
Zanima me konkretno kvalitet tima, jer domaci teren Cedevita jednostavno nema, pa cemo to zanemariti. Baci neku analizu igraca i kako mislis da ce to sve izgledati.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 17 Jan 2016, 16:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 6001
Lokacija: Banja Luka
Šta prije 2 mjeseca :lol: pa prije 12 dana je CZ izgubila kuci od Cedevite :lol:

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 17 Jan 2016, 16:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
ssaassaa je napisao:
Šta prije 2 mjeseca :lol: pa prije 12 dana je CZ izgubila kuci od Cedevite :lol:


Pa? Da je juce bilo isto je. Kakve veze to ima sa martom i tempiranjem forme? Pisi mi o kvalitetu rostera? Gdje vidis prednosti Cedevite a gdje Zvezde?

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 17 Jan 2016, 16:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 6001
Lokacija: Banja Luka
Pa sto nisi pisao prije 12 dana o kvalitetu i roster te prije 3 mjeseca kada je opet izgubila CZ. Ajmo iz drugog ugla gledati šta je po tebi razlog ove 2 pobjede Cedevite?

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 17 Jan 2016, 16:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
ssaassaa je napisao:
Pa sto nisi pisao prije 12 dana o kvalitetu i roster te prije 3 mjeseca kada je opet izgubila CZ. Ajmo iz drugog ugla gledati šta je po tebi razlog ove 2 pobjede Cedevite?


Uporedi kvalitete ova dva tima u potencijalnom duelu u martu-aprilu? Kosarkaski potencijal samo. Prvo ti trebas opisati svoj stav, pa cu ja.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 17 Jan 2016, 16:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Nov 2002, 20:11
Postovi: 4008
Lokacija: Banja Luka
Kontam ja skeva sta ti hoces da kazes ali stvari izgledaju prosto...cedevita vodi 2-0 u duelima....i tu nema price....i ja mislim da je CZ kvalitetniji tim po svemu ali skor govori drugacije....


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 17 Jan 2016, 16:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Freak on a leasH je napisao:
Kontam ja skeva sta ti hoces da kazes ali stvari izgledaju prosto...cedevita vodi 2-0 u duelima....i tu nema price....i ja mislim da je CZ kvalitetniji tim po svemu ali skor govori drugacije....


Skor nije bitan, i Zvezda ove sezone protiv PAO ima 1:0, ili sa Realom 1:1, to ne znaci da bi ih dobili u 3 duela kada bi se igralo potpuno skoncentrisano i motivisano.

Zvezda je sklopila kompaktan tim, sada je kompletna a do aprla ce se vratiti i mitrovic. Imaju potencijal da igraju nevidjenu odbranu i izvrse takav pritisak da protivnik ostane bez ikakve ideje. Na klupi imaju trenera koji je prosao sito i reseto i nije podlegao mnogo vecem pritisku.Taj trener napokon ima ekipu kakvu zeli i koja moze ispuniti sve njegove zahtjeve. Zvezda nije prikazala ni 80% potencijala ove ekipe do sada, a u martu ce biti na 100%. Zvezda kao desetog igraca u rotaciji ima rodjenog mec vinera, dijete koje obozava da rjesava kad je tesko.
Cedevita je svoj vrhunac imala u decembru, sada je u padu i nastavice padati. Imaju neiskusnog trenera pocetnika na klupi. ekipa je veoma kvalitetna ali to nije TIM, to je skup nekih sjajnih pojedinaca, indijanaca takoreci koji ne znaju da igraju za druge. Kada kazemo da je iniogenus Vajt najracionalniji stranac koji im igra onda je sve jasno. Pulena ne bih pozelio ni najgorem neprijatelju za prvog pleja. Kao beka da, ali prvi plej, covjek koji je rodjeni indijanac koji ima tendenciju da nekog mora sahraniti, da li svoju ili protivnicku ekipu je ravno samoubistvu. To ce se pokazati kada krenu ozbiljne utakmice. Kada Radonjic spremi plan posebno za njega, i kada ga pocnu batinati i provocirati.
Uostalom vidjece se, ova ekipa Zvezde ce u zavrsnici biti bolja od one proslogodisnje.

Mozemo krenuti uporedjivati poziciju po poziciju takodje, posebno bi bilo zanimljivo procjeniti koliko trener jednog i drugog kluba imaju kvalitet da izvuku maksimum iz svih igraca.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 17 Jan 2016, 17:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 24012
Te dvije pobjede Cedevite sa ukupno +3 sa katastrofalnim zadnjim četvrtinama Zvezde.

Neka sada budu takve dvije u EL za Zvezdu :)

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 17 Jan 2016, 17:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
danijell je napisao:
Te dvije pobjede Cedevite sa ukupno +3 sa katastrofalnim zadnjim četvrtinama Zvezde.

Neka sada budu takve dvije u EL za Zvezdu :)


Mozda je do mene ali ja sam sigurniji u titule nego prosle sezone. Ali to ne znaci da se necu nervirati i strepiti :D

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 17 Jan 2016, 17:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 5746
Lokacija: 78000
Zvezda po meni ima bolji i iskusniji tim ( iskusnije pojedince), i mislim da ce na kraju kad bude bilo najpotrebnije odraditi pravi posao.

_________________
U životu je važno biti BORAC!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 17 Jan 2016, 20:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Zadar se razigrao u zadnjoj cetvrtini, da hoce mlatnuti cedevitu pa mozda i imamo sanse da budemo drugi


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 17 Jan 2016, 20:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29907
Lokacija: Banjaluka
Opaaaaaaaaa, moze! :D Ispade i Zadar bolji od Cedevite, uzeli su ih oba puta ove sezone. :D
Kakav imaju oni raspored do kraja? Ako bi otisli na drugo mjesto onda bi bio siguran da uzimamo titulu. I ovako kontam da su nam sanse bas velike, ali sa drugim mjestom bi rutinski rijesili to.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 17 Jan 2016, 20:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Jbg od jacih imaju Megu i gostovanje kod groblja... Imaju sa sva tri slovenca i mzt


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 17 Jan 2016, 20:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 24012
Plus Zadar nije izgubio od Efesa, za razliku od Zvezde :D

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 17 Jan 2016, 20:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2010, 09:21
Postovi: 1298
Lokacija: BL
Dobi zadar :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 17 Jan 2016, 20:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2010, 09:21
Postovi: 1298
Lokacija: BL
Mogli bi mi ladno biti drugi, dobijemo metalac, oni kiksaju jos jednu i to je to.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 17 Jan 2016, 20:53 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Kontam da će Cedevita sigurno zijaniti bar jednu, ali mi moramo dobiti sve. Bolji smo i dokazaćemo to sigran sam.


Poslednji put menjao Erazmo Roterdamski dana 17 Jan 2016, 20:56, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 17 Jan 2016, 20:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Sad kad cedevita krene namjerno gubiti sve do kraja i pokusaju izabrati buducnost :D

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 17 Jan 2016, 23:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 5746
Lokacija: 78000
skeva je napisao:
Sad kad cedevita krene namjerno gubiti sve do kraja i pokusaju izabrati buducnost :D

Sto je najgore, moze biti istina da su vec krenuli sebi stimati sta njima odgovara. Ali dobro.. ako ne u polufinalu, u finalu ce ih zvezda dernuti i cao djaci :D

_________________
U životu je važno biti BORAC!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 18 Jan 2016, 09:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
Ja sam očekivao puno više od ovog Walkera... a koliko sam upratio nema ni neku minutažu posebnu...


Vrh
  
 
 [ 4197 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 210  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs