banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 24 Jun 2026, 19:51 Danas je 24 Jun 2026, 19:51

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 4197 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 210  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 04 Jan 2016, 22:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 5746
Lokacija: 78000
Hertzog je napisao:
CG nema kapacitet za dva krstena kluba, a kamo li za 3... Koja ce to sprdnja biti i kante za nabijanje... Ali dobro, poprilicno je tesko odrzati 4 kluba u ligi, pogotovo kada je partizan ovako los

Zasto to mislis? Ista prica je bila i za tajfun i sutjesku, pa gdje su oni sad, a gdje je igokea koje prije 2-3 sezone bila prva i igrala final four

_________________
U životu je važno biti BORAC!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 04 Jan 2016, 22:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Je li ovo neki trol ili je to prirodno tako...

Gde su tajfun i sutjeska... Bore se na dnu tabele, izborile aba ligu kroz krs od domaceg prvenstva i to je kao to, sta ce uraditi, nista...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 04 Jan 2016, 23:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 5746
Lokacija: 78000
Nije trol, nego za prvu sezonu ljudi se sasvim ok bore. Tajfun je iznad zone ispadanja, a sutjeska ovom pobjedom se spasava polako. Drugo, Tajfun je prosle sezone pobjedjivao i Olimpiju i Krku.
A Igokeu sam uzeo kao primjer jer nam je najbliza, imaju ekipu sa zvucnim imenima, iskusnim igracima pa su treci odzada, a taj tajfun je iznad njih. 8 ligaskih kola je do kraja ostalo..

_________________
U životu je važno biti BORAC!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 04 Jan 2016, 23:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Lako je sa prosecnim igracima izboriti trece mesto u slo i cg, mada mi je i dalje misterija kako je tajfun bio prvak... Nesto sumnjam u kapacitet tajfuna i sutjeske, a samim tim i trece ekipe iz cg


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 04 Jan 2016, 23:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 5746
Lokacija: 78000
Jednostavno, rad, red i disciplina. Sad ima i to da u Olimpiju nije sve tako bajno i krasno zadnjih par sezona, ali svejedno nije ni mala stvar dobiti u prvenstvu redovnog ucesnika eurolige/eurokupa.
Kapacitet Sutjeske i Tajfuna po meni je sredina tabele. U rangu su Metalca, recimo. Dok je za Igokeu, sa ovakvim rosterom ovo razocaravajuca sezona. Partizan necu komentarisati, zalosno je jako..

Da se vratim, ne treba otpisivati CG timove, pored sutjeske imali su i ekipu Tivta koja je bila sasvim ok u Balkanskoj ligi.. sad, ne bih uporedjivao aba ligu i to, ali svasta je moguce

_________________
U životu je važno biti BORAC!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 04 Jan 2016, 23:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Dec 2015, 00:07
Postovi: 1395
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе
Све су то полуаматерске екипе.

Објективно у овом тренутку имамо 4 професионална тима. Тешка срца али је тако. АБА такмичење је изгубило на квалитету у последњих пар година и објективно судбина такмичења је неизвјесна. Имајући у виду гдје је сада Партизан, гдје су Цибона, Олимпија, Задар... И да ту одавно нема Сплита, Борца, Босне, Војводине, Хемофарма.... тај крај је све извјеснији.

_________________
И док нас има бранићемо и одбранићемо наше гробове и наша огњишта!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 05 Jan 2016, 06:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Zaboravljamo da ABA ima dva kluba u TOP16 EL i da ta dva kluba npr nisu prvi u ligi. Dakle, liga nije propala sa propascu Cibone, nije propala ni sa onomad propascu Zvezde, nece propasti ni sa eventualnom propascu Partizana...

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 05 Jan 2016, 09:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Dec 2015, 00:07
Postovi: 1395
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе
Из године у године је квалитет све слабији. Двије ласте не чине прољеће.

_________________
И док нас има бранићемо и одбранићемо наше гробове и наша огњишта!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 05 Jan 2016, 09:57 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10585
Problem je sto sa parama ne kubure prva 3 kluba, a ostali prezivljavaju. Po kvalitetu buducnost je iza ove 2 EL ekipe, al' bilo je i za ocekivati da kk cz pukne protiv losijih ekipa u aba nakon utakmica sa realom, himkijem, fenerom... Neuporedivo je tezi raspored bio kod zvezde i cedevite nego crnogoraca i to je glavni razlog trenutnog stanja na tabeli.

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 05 Jan 2016, 10:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Dec 2015, 00:07
Postovi: 1395
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе
Осим распореда, промашених странаца, ту су и проблеми са повредама.

_________________
И док нас има бранићемо и одбранићемо наше гробове и наша огњишта!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 05 Jan 2016, 14:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Bome, meni ekipa Buducnosti uopste nije losa po imenima... Ima tu starijih igraca, ali kvalitetnih


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 05 Jan 2016, 17:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Dec 2015, 00:07
Postovi: 1395
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе
Наравно да није лоша за АБА стандард.
Међутим, нисам сигуран да могу добити 3 утакмице против Звезде или Цедевите у финалу.

_________________
И док нас има бранићемо и одбранићемо наше гробове и наша огњишта!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 10 Jan 2016, 17:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Nov 2002, 20:11
Postovi: 4008
Lokacija: Banja Luka
Jel postoji neki konkretan razlog zbog ovog rezultata...npr Cedeviti odgovara da izgubi zbog necega....???


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 10 Jan 2016, 18:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Dec 2015, 00:07
Postovi: 1395
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе
Па можда желе бити 4-ти и избјећи ЦЗТ у полуфиналу. То је једини разлог.

_________________
И док нас има бранићемо и одбранићемо наше гробове и наша огњишта!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 10 Jan 2016, 18:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Jebem ti boga i svece i kurčeve klubove


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 10 Jan 2016, 18:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Dec 2015, 00:07
Postovi: 1395
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе
Јеси то играо на Цедевиту?

_________________
И док нас има бранићемо и одбранићемо наше гробове и наша огњишта!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 10 Jan 2016, 18:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
sve im jebem


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 10 Jan 2016, 18:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Nov 2002, 20:11
Postovi: 4008
Lokacija: Banja Luka
Subotic jbni MVP....ovo vec prelazi u crni humor....


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 10 Jan 2016, 18:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
bice ovo dan propasti hrvatskih klubova u aba :D


edit: znam da ce neki reci da sam bio u pravu bez obzira na rezultat utakmice u 19:00, za njih :fist:


Poslednji put menjao enc0re dana 10 Jan 2016, 18:30, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 10 Jan 2016, 18:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29907
Lokacija: Banjaluka
дринин вук je napisao:
Па можда желе бити 4-ти и избјећи ЦЗТ у полуфиналу. То је једини разлог.



Opet nema razloga ni za to, posto bi u tom nekoj situaciji opet igrali protiv Zvezde u finalu, gdje bi Zvezda imala prednost domaceg terena, a i onako od ove sezone ABA ima samo 1 mjesto u EL. Istrosili su se u EL izgleda, a ovi grizu ko ludi i eto.


Vrh
  
 
 [ 4197 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 210  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], Apple [Bot], Baidu [Bot] i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs