banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 18:53 Danas je 22 Jun 2026, 18:53

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 2308 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 116  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Vaterpolo
PostPoslato: 25 Jul 2014, 21:30 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 21:26
Postovi: 1124
Citiraj:
Nisam skontao to, ali veze, ne znam za tu promjenu pravila, ako to uopste postoji. Vjerovatno je komentator bubnuo.

Zadnji napad Srbije,bilo oko 40 sec do kraja,kaze Srbija ima napad ali mora ici prema gola da sudije ne bi oduzele loptu zbog neaktivnog igranja.....


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Vaterpolo
PostPoslato: 25 Jul 2014, 21:31 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 11105
Odlika velikih reprezentacija je i kad igraju lose da pobjedjuju. To se jos jednom pokazalo - veceras. Svaka cast nasim momcima, sto se mene tice i srebro je dovoljno... :wink:

Ali, to ne znaci da ne treba jurisati na odbranu titule. :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Vaterpolo
PostPoslato: 25 Jul 2014, 22:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Na 7:3 kazem ja, dobijamo mi ovo, stari me otjera u p.m. a zet me samo blijedo pogledao. Ako smo u icemu cace to je vaterpolo :D

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Vaterpolo
PostPoslato: 25 Jul 2014, 22:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Al' nije ovo obicna pobjeda, ovo je pobjeda nakon 5-1 i 7-3... Ovo je samar idiotu na golu koji se smijao.

Ovo je obaranje Crnogoraca na pod, sutanje nogama, vadjenje vrsnjaka, pisanje po njima i onda kuuurcem u celo


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Vaterpolo
PostPoslato: 25 Jul 2014, 22:53 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12732
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
pendula je napisao:
Citiraj:
Nisam skontao to, ali veze, ne znam za tu promjenu pravila, ako to uopste postoji. Vjerovatno je komentator bubnuo.

Zadnji napad Srbije,bilo oko 40 sec do kraja,kaze Srbija ima napad ali mora ici prema gola da sudije ne bi oduzele loptu zbog neaktivnog igranja.....

to je Novaković rekao i prije nekoliko godina na nekom prvenstvu, čovjek još nije naučio pravila...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Vaterpolo
PostPoslato: 25 Jul 2014, 22:59 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Veze to za napad. Imaš 30 sekundi pa radi šta hoćeš.
U finalu ne smijemo primati glupe golove. Danas ih je bilo nepar. Svaka čast Mitroviću, strašan igrač, brz, jak i dobar šuter. Nikić igra isto dobro.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Vaterpolo
PostPoslato: 25 Jul 2014, 23:07 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Mandrče, imao je Radić svojih izleta u mekinje i ranije. :D

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WzCA-xxqxP8[/youtube]

Andrija ote loptu dva puta danas. U tome je dobar, samo da još koji gol postigne.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Vaterpolo
PostPoslato: 25 Jul 2014, 23:11 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
andrija bas dobar danas,nece ga gol ali jbg,vidi se da se trudi


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Vaterpolo
PostPoslato: 26 Jul 2014, 01:00 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
Ahaha kakoje dobro slusati ovoga na cg,kako je utakmica odmicala on je sve vise bio siguran da mi stizemo


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Vaterpolo
PostPoslato: 26 Jul 2014, 01:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Popusljic...usta skrbava.....

Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Vaterpolo
PostPoslato: 27 Jul 2014, 07:51 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 11105
shakal je napisao:
Al' nije ovo obicna pobjeda, ovo je pobjeda nakon 5-1 i 7-3... Ovo je samar idiotu na golu koji se smijao.

Ovo je obaranje Crnogoraca na pod, sutanje nogama, vadjenje vrsnjaka, pisanje po njima i onda kuuurcem u celo

Ti so kralj :lol: :lol: :lol:
A sad mec svih meceva. Mada ja Stvarno ne bih nikome nista zamjerio i da ne uzmemo titulu sampiona starog kontinenta. Naravno igrace to ne amnestira jer smo jedino posljednju utakmicu odigrali s mudima. Doduse jest da je to bila najvaznija tekma.
Ajmo SRBIJA


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Vaterpolo
PostPoslato: 27 Jul 2014, 11:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6487
Lokacija: Majka Rusija
Нисам гледао утакмицу, јел има негдје на ЈуТјубу снимак те црногорске будале како се смије?

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Vaterpolo
PostPoslato: 27 Jul 2014, 11:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Ne budite pacenici, sta ste navrli na covjeka.

Da je nas to uradio, niko ne bi ni primjetio niti bi rekao da to nije ok.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Vaterpolo
PostPoslato: 27 Jul 2014, 17:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Nemoj kenjati, otkad smo mi to objektivni, pogotovo kad su nasi u pitanju? Je l' sport il' nije


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Vaterpolo
PostPoslato: 27 Jul 2014, 17:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Sep 2013, 15:21
Postovi: 2476
shakal je napisao:
Nemoj kenjati, otkad smo mi to objektivni, pogotovo kad su nasi u pitanju? Je l' sport il' nije

Jest brate.
Aj Talijani. :D

_________________
laoce je napisao:
Lolly- buntovnik, to mogu da potvrdim.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Vaterpolo
PostPoslato: 27 Jul 2014, 18:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Sto se kosio Tempesti na kraju prvog poluvremena? Je l' udure lik?

Navijam za Crnu Goru, apsolutno.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Vaterpolo
PostPoslato: 27 Jul 2014, 18:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
Ja Radicu nista ne zamjerim...keslao se pa sta....oni se znaju od djetinjstva....igrali za reprezentaciju igraju u klubovima....prijatelji su....ko god se bavio sportom zna da se uvijek podjebava neki prijatelj tamo u ekipi ili su opklade u pitanju...siguran sam da nije bilo zle krvi....neko prcanje...kako je sutnuo i ja bi mu krv popio od zajebancije


Iako cg ne mogu smisliti vaterpolisti su lafovi i i ja navijam za njih protiv zabara


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Vaterpolo
PostPoslato: 27 Jul 2014, 19:00 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
Ташко je napisao:
Sto se kosio Tempesti na kraju prvog poluvremena? Je l' udure lik?

Navijam za Crnu Goru, apsolutno.


jesi gledao protiv madjara?

zabi mu lik gol nakon nekog odbitka,on se okrenu,vidi lopta usla u gol i dodje do madjara i bum odozgo rukom opali madjara :angry4:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Vaterpolo
PostPoslato: 27 Jul 2014, 19:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Nisam gledao, mislio sam da igraju nakon nas, pogubio se...
Ne kontam kako se to dopusta. Daj mu crveni, nek je sto puta Tempesti.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Odg: Vaterpolo
PostPoslato: 27 Jul 2014, 19:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Sep 2013, 15:21
Postovi: 2476
Lolly mangup je napisao:

Ako prodjemo CG uzecemo zlato.


Ajmo momci...

_________________
laoce je napisao:
Lolly- buntovnik, to mogu da potvrdim.


Vrh
  
 
 [ 2308 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 116  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs