contador je napisao:
anoniman je napisao:
contador je napisao:
radmanovic, rakocevic, milicic, jaric i ostala kompanija su od svog prvog nastupa za drzavni grb jeli govna tako da prema njima ne treba imati ni promil postovanja. što se tiče ove sadašnje ekipe sve pohvale i samo neka tako nastave. ivkovića zadržati još najmanje 4-5 godina !!!
Ti si kao neki sprotski strucnjak.Ta cetvorka zna igrati kosarku.To sto ih niko nije"doveo u red"je greska onih koji su vodili reprezentaciju...Da li neke ljude treba zvati je odluka samo jednog coveka-Ivkovica.
ta četvorka osim rakočevića i jarića nije osvojila ništa u svojoj karijeri. ta četvorka je završila u NBA ligi i igraju po nekoliko minuta po meču i služe uglavnom da bi se trejdovali na kraju sezone. toj četvorki je udarila slava u glavu i boli ih ona stvar za reprezentaciju. čoveče sjećaš li se ti izjave željka obradovića poslije debakla na EP 2005...jedna od rečenica je bila: neću da se vraćam u odbranu jer mi taj i taj nije dodao loptu. ah da, zaboravih gurovića: osim one 4 trojke protiv amera i solidnog izdanja na EP 2001 u turskoj sve ostalo od njega u reprezentaciji ću svesti u jednu riječ: MAJMUNISANJE.
Njih niko nije terao u NBA.
A za nedisciplinu je kriv Obradovic!I niko drugi.On je bio selektor.On se tako postavio i zdrrrraaaaavo.Zato je i bilo to sto je bilo.Zna se sta bude sa igracima koji nece da dodaju loptu.I tu je Obradovic pogresio.Sta bi se desilo da se ne vrate u odbranu ili da ne dodaju loptu u svojim timovim.Bilo bi zdrrrraaaavo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sto je najgore nama treba brz igrac poput Rakocevica koji brzo ulece pod kos i poentira.Ovi sada jos uvek nisu"jaki"da to urade.