banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 28 Jun 2026, 09:26 Danas je 28 Jun 2026, 09:26

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 22443 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 758, 759, 760, 761, 762, 763, 764 ... 1123  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 06 Sep 2014, 08:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
Ma zna i on da je qrac, za njega govore da je novi Vidic jos od kad je bio Zvezdi. Tad ga je kupio CSKA i od tad ga salju po raznoraznim pozajmicama i nista od njega.. A njih je Drulovic trebao trenirati da je pameti kod nas, al pisaj ga, kasno sad.


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Sep 2014, 11:53 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
igraju se sa Drulovicem, da ga nisu rano gurnuli u vatru sa A reprezentacijom, vec mu dali sansu da nastavi sa U-21, on bi se sa ovom nekompletnom selekcijom prosetao do EP, nikad se nece dozvati pameti


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Sep 2014, 12:02 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Falilo je nekoliko ljudi iz odbrane, ali opet ne možeš 2:0 prokockati.
Kada se samo sjetim poraza od Kipra i onda remija sa Belgijom kući kada gol primamo u 90 i nekoj minuti.


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Sep 2014, 12:17 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
da, umjesto da ih dotucemo onako osamucene nasim vodjstvom, mi se povlacimo, stara srpska mana za koju lukavi latini odavno znaju


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Sep 2014, 14:09 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10585
Slika

novi dresovi, bar bijeli meni nis' posebno...
al' sto Kolarov dominira svaki put :lol: :lol: :lol:

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Sep 2014, 14:54 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
jel ovo Subic sa 21? :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Sep 2014, 12:29 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2012, 19:47
Postovi: 899
Lokacija: Jamaica
Дресови су ОК,волим амбро и брит-стајл,само ми је беззе ова златна боја... Бројеви треба да су црвени или плави и то је то.

_________________
http://youtu.be/IodTTKMGG1c


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Sep 2014, 12:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6487
Lokacija: Majka Rusija
Боја бројева је референца на медаљу коју ћемо да освојимо на ЕП.

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Sep 2014, 13:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
Slika

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Sep 2014, 13:11 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Mislim da je to otprilike najjače što imamo. Ovaj je trenirao Gudelja pa ga vjerovatno zato stavlja prije Jojića. Žao mi što nema Subote pa da Bane igra beka, satra ove sezone tu. Francuzi isto dobri, ali štoperi su onako potanji, tu treba tražiti šansu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Sep 2014, 13:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Dvije potpuno ravnopravne ekipe


@Erazmo, ne brinem ja ni za Bastu na beku, njega se uvijek podcjenjuje. Al' naravno da bi bilo bolje da su svi zdravi pa da mozemo kombinovati


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Sep 2014, 13:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Jojic i ne igra najbolje na startu sezone, nije nesto pokazao u BVB


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Sep 2014, 13:17 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Dobar je Dulica, ali Bane igra baš odlično u ofanzivi ove sezone. Žao mi je što mora sad biti dole većinu meča. Sreća nema valbuene. :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Sep 2014, 13:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jun 2004, 14:58
Postovi: 1828
Lokacija: Vijena
Evo sad sam procitao taj kratki intervju na zurnalu, nisam siguran da je to ta postava, citiram Dika:

"Имам већ тим у глави, али га никад не саопштавам дан пред утакмицу, то ћу прво рећи играчима"

To su ovi iz Zurnala mislim sami naklepali. Rekao bih prije da ce istrcati u defanzivnijoj 4-3-3 formaciji i traziti vise sansu preko krila.. Ajde opet probam pogodim sastav: :)


Stojkovic
Ivanovic, Mitrovic, Nastasic, Kolarov
Basta, Matic, Jojic (Ljajic)
Markovic, Djordjevic, Tadic


..a ako bude ipak u 4-2-3-1 onda hoce sigurno staviti Gudelja u tandemu sa Maticem pozadi. I cijenim da ce ipak Djordjevicu dati sansu kao prvom, uostalom nastupao je prosle sezone za Nant i dosta poznaje njihov fudbal. Ali bilo bi napokon fino kad bi i Ljajic jednom poceo utakmicu u startnoj postavi. U Romi mu takodje daju sansu na kashicicu.. Krajnje vrijeme da ponovo udje u formu i da mozemo racunati na njega.. On, Tadic, Djuricic i Markec bi trebali biti kreativni motor ovog tima.. Slatke muke Advokatove :P

Evo i tip: "1&GG" ili "1&3+"

_________________
E pa Simeune, prijatelju moj, od danas me vise neces brijati..


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Sep 2014, 13:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6487
Lokacija: Majka Rusija
Оће и Адвокат тражити од Љајића да пјева химну? :-)

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Sep 2014, 13:52 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
---------------------------------------Lukac-------------------------------------------

Basta---------------Ivanovic--------------------------Nastasic-------------------Kolarov

-------------------------Kuzmanovic-----------------Matic------------------------------

---------------Tadic--------------------Jojic---------------------Markovic--------------

---------------------------------------Mitrovic------------------------------------------


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Sep 2014, 13:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Kakav bolan Lukac, Mustafa je bolji golman.
Lukac je ok, ali samo to za sada.
I ko je Kuzmanovic i kojim se on sportom bavi?

Sta bi sa Savom?



Steta je sto je Subotic u kanalu. Idealno bi bilo da Bane igra beka, mada je i Basta jako dobar. Od ovih, Nastasic me brine.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Sep 2014, 13:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
Ma kakav Kuzmanovic, ocajan je i u Interu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Sep 2014, 13:56 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Rekao je Dik da neće drugu formaciju igrati, dakle trebalo bi ići ovo 4-2-3-1. Realno, od Kuzme su bolji i Jojić i Gudelj trenunto.


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Sep 2014, 14:16 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
Kuzmanovic je doktor poznati, greskom sam ga ubacio, a Savo ce zamjeniti Mitra ako ovaj bude los


Vrh
  
 
 [ 22443 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 758, 759, 760, 761, 762, 763, 764 ... 1123  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs