Da Ppktptl i Ferdinand,u pravu ste

Igokea je vodila sa 15-ak razlike.Bilo je u jednom momentu 81-66,dakle pred kraj meca.A onda serija od 20-7 za Partizan.Taman za pobjedu Igokee i da ispadne da je bilo kao do yaya
Nego,kao sto @Vulkan rece,Partizan je prakticno obezbjedio f4.Ima 3 kola do kraja i Partizanu je dovoljna jedna pobjeda da bi to bilo 1000% sigurno.Kada bi neko od timova kao sto su Buducnost,Zagreb pa cak i Radnicki sustigli Partizan u pobjedama,opet mogu da se sagnu jer je Partizan od svihA njihA bolji u medjusobnom duelu.A ni to nema skoro teorije jer vec u sledecem kolu igraju Buducnost-Zagreb.Neko mora pobjediti da yebe oca.
Prema tome Partizan moze i da se zayebava,a kako!? Pa tako sto bi mogo,da se ne bi neko povrijedio

ili ne daj Boze puno umorio

pustiti sledeci mec u srijedu kada dolazi u BG klub za dna lestvice Zadar

Mislim zasto se muciti i forsirati
Sledeci mec,poslije Zadra, Partizan gostuje u Novom Mestu,a zadnje kolo u BG dolazi Cibona.E to treba nazitiGu i onda je sve ćao

a u medjuvremenu se napravi totalni haos na dnu lestvice gdje ce pasti mrtva glava i đe će biti strašnji sud

jer je na vrhu sve manje-više poznatu ali dno tabele se uskuvalo opasno,tim prije sto 2 tima sa dna imaju nenadyebiv raspored do kraja,kao npr. Zadar kao sto napisah.Inace naredno kolo je vec prek´sutra.
Ma biće svega,ali jednog tima sledeće sezone biti neće
Dakle,realno ludaja
