mandrak je napisao:
neka je on ziv i zdrav ali neka hvala.dovoljno se on posrao na reprezentaciju da bi ga neko molio
evo curcic saopstio spisak mladih,nema ni markeca,ni mitra,nastasica i jojica
Na spisku su: Golmani: Marko Dmitrović (Ujpešt), Nikola Perić (Jagodina) i Predrag Rajković (Crvena zvezda). Odbrambeni igrači: Marko Petković (Crvena zvezda), Aleksandar Pantić (Kordoba), Uroš Ćosić (Peskara), Miloš Veljković (Totenhem), Bogdan Planić (Crvena zvezda), Aleksandar Filipović (Jagodina), Filip Stojković (čukarički) i Nemanja Petrović (Partizan). Fudbaleri sredine terena: Goran Čaušić (Eskisehir), Darko Brašanac (Partizan), Aleksandar Kovačević (Crvena zvezda), Srđan Mijailović (Kajzeri), Nemanja Radoja (Selta), Sergej Milinković Savić (Genk), Andrija Živković (Partizan), Slavoljub Srnić (Čukarički) i Filip Kostić (Štutgart). Napadači: Aleksandar Pešić (Tuluz), Uroš Đurđević (Vitese) i Aleksandar Čavrić (OFK Beograd).
Pročitajte više:
http://www.sportal.rs/news.php?news=131824 fina ekipa,samo napad je tanak
ko je ovaj pesic?
Zasto mislis da se toliko posrao? Posrao se prije svega u onaj klozet od FSS-a i sistem (a ne na selekciju samu po sebi), kad je vidio koliko je sati i koliko smrdi u njemu.. Mnogi su tada vec digli ruke od rep'stacije u namjeri da ne rasipaju sopstvenu energiju u zalud, kad su uvidjeli da to ne donosi plodova..
Jbg, sad mislim da je Tole ma kakav kozanostra bio, ubo sa ovim dovodjenjem Advokata (i corava koka ubode zrno)-upravo ako mu podje sa rukom da vrati Vidica- izgleda da tip ima celicne radne principe.
U vezi s mladim: sta je sa Djuricicem?