banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 25 Jun 2026, 15:13 Danas je 25 Jun 2026, 15:13

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 2370 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 119  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 09 Sep 2011, 14:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 9613
Sudija Fakini u glavnoj ulozi u ovim momentima :lol:
Špancima tehnička.


Poslednji put menjao Choban dana 09 Sep 2011, 14:53, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 09 Sep 2011, 14:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jul 2010, 16:53
Postovi: 1429
Lokacija: Utopia
joj fakinija
sad kao vraća ono od prije tako sto daje daje spancima dva faula i ovu tehnicku...
niđe veze to nema sa bilo kakvom kompenzacijom

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=cdpPG8-BQoM


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 09 Sep 2011, 14:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
shakal je napisao:
Srbija fantasticno zavarava Spance, ima da ih u finalu sjebu k'o od sale.



Baš im dobra taktika! Izgubiti od Španaca +30! :)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 09 Sep 2011, 14:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Sep 2003, 02:52
Postovi: 2538
Lokacija: Republika Srpska
zanimljivo da mi ne znamo dostojanstveno da izgubimo, nego to uvijek moraju biti neke katastrofe. i poslije ovog prvenstva ce vjerovatno krenuti price o svadjama u ekipi i slicna sranja

_________________
Zec: NEEEEEEE, RISE!
Ris: Ma ne remse!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 09 Sep 2011, 14:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jun 2004, 14:58
Postovi: 1828
Lokacija: Vijena
Ajde ako moze neko, ko je u toku, sa malo matematike da objasni: Kako bi bilo da u event. pobjedi nad Turcima i Rusima u 4F-u naletimo na Tonija & Co. u PF-u i tako ostavimo Spance i domacine da se pokolju jos jednom?
Ima li mogucnosti???

_________________
E pa Simeune, prijatelju moj, od danas me vise neces brijati..


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 09 Sep 2011, 15:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
Michigenac je napisao:
Ajde ako moze neko, ko je u toku, sa malo matematike da objasni: Kako bi bilo da u event. pobjedi nad Turcima i Rusima u 4F-u naletimo na Tonija & Co. u PF-u i tako ostavimo Spance i domacine da se pokolju jos jednom?
Ima li mogucnosti???



Čekaj da vidimo hoćemo li uopšte proći u 1/4 finale! Onda tek razmišljati šta potom!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 09 Sep 2011, 15:02 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
Sta mislite, imamo li ih sada?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 09 Sep 2011, 15:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5388
Lokacija: Wien, Österreich
Mozda je neko vec napisao, ali mi se ne da citati svih 70 stranica - ko je pravio ove grupe? Kako je moguce da u jednoj grupi igra bar 4 tima koja su bolja od svih iz one druge grupe?

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 09 Sep 2011, 15:04 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Plan je sljedeći: Turke ubijamo ko dalu djecu, jedno 4 razlike, onda idemo na braću Ruse. Kako su i oni tanki ko i mi sami, njih dobijamo laganini pola koša razlike i idemo u polufinale. Tamo nas čekaju Francuzi i mi ih u potpunosti nadskačemo i pretrčmo i uzimamo poslie dva produžetka. U finala sa Litvaniom, šta reći, bez po muke ide nam od ruke. Bobam uzima stvar u svoje ruke i uz nesebičnu pomoć Perovića, razbijamo ih na centarskim pozicijama. To je ugrubo plan dešavanja. :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 09 Sep 2011, 15:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
giometar je napisao:
Sta mislite, imamo li ih sada?


Mislim da je ipak kasno! Da su bolje zaigrali u prethodnoj četvrtini možda bi ih i stigli. Jebiga! Turkey here we come!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 09 Sep 2011, 15:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 9613
laoce je napisao:
Kako je moguce da u jednoj grupi igra bar 4 tima koja su bolja od svih iz one druge grupe?

Tako nam pao gra'


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 09 Sep 2011, 15:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
laoce je napisao:
Mozda je neko vec napisao, ali mi se ne da citati svih 70 stranica - ko je pravio ove grupe? Kako je moguce da u jednoj grupi igra bar 4 tima koja su bolja od svih iz one druge grupe?


Meni se nešto čini da je to namjerno odrađeno jer sve favorite smjestiti u jednu a u drugu grupu 3 ozbiljnije ekipe (Rusiju, Grčku i Sloveniju) a koje opet nisu bolje od ekipa iz prve grupe uz 3 autsajdera nije u redu.


Poslednji put menjao g|e@ck dana 09 Sep 2011, 15:11, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 09 Sep 2011, 15:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
nadmena spanska govna, poklao bi ih motorkom da ne trepnem


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 09 Sep 2011, 15:10 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Ljudi, je li nas Mark Gasol razbio da se idem raniti odmah?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 09 Sep 2011, 15:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 9613
hercegovac27 je napisao:
laoce je napisao:
Mozda je neko vec napisao, ali mi se ne da citati svih 70 stranica - ko je pravio ove grupe? Kako je moguce da u jednoj grupi igra bar 4 tima koja su bolja od svih iz one druge grupe?


Meni se nešto čini da je to namjerno odrađeno jer sve favorite smjestiti u jednu a u drugu grupu 3 ozbiljnije ekipe (Rusiju, Grčku i Sloveniju) a koje opet nisu bolje od ekipa iz prve grupe uz 3 autsajdera nije u redu.

Sve je sj... odluka o proširenju na 24 ekipe.
Ideja kao takva je zanimljiva, ali je sve loše odrađeno.
Žrijeb je odrađen onako kako je odrađen, raspored odigravanja utakmica je loš, a nije prošla odluka da svaki tim može povesti 14 igrača.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 09 Sep 2011, 15:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2011, 16:14
Postovi: 3962
Lokacija: Fabrika teškog naoružanja ' Milovan Đilas'
Nakon svih odgledanih utakmica nase repke ( ova jos nije gotova !) imam gorak ukus u ustima. Zasto ? Zato sto je to ekipa sa limitiranim mogucnostima gdje samo neki ,ponekad odskacu,gdje igraci gube zivce veoma lako i gdje se talenat pojedinca rasipa unedogled. Zadnja dva takmicenja su malo zamutila sliku i dala mozda laznu iluziju o kvaliteti odnosno nekvaliteti. Budimo realni ,trazimo nemoguce. Moguci su samo bljeskovi i igra srece da bi smo tu i tamo bili blizu medalje. Ovo je daleko ,predaleko od onih starih ekipa na koje smo navikli u zadnjih 15 godina.

_________________
Nema pregovora sa onima kojima je republika spekulacija, a revolucija zanat !


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 09 Sep 2011, 15:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
Na semaforu na sajtu eurobasketa2011 Srbiji su bili dodali 2 boda pa zatim oduzeli.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 09 Sep 2011, 15:17 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Sad smo u odličnoj poziciji i imamo otvoren put do finala i OI u Londonu.Bitno je bilo samo izbjeći 3.mjesto u ovoj grupi koje vodi na Španiju u polufinalu.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 09 Sep 2011, 15:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
Schlager je napisao:
Sad smo u odličnoj poziciji i imamo otvoren put do finala i OI u Londonu.Bitno je bilo samo izbjeći 3.mjesto u ovoj grupi.


Na čemu li si ti?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 09 Sep 2011, 15:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2011, 16:14
Postovi: 3962
Lokacija: Fabrika teškog naoružanja ' Milovan Đilas'
vjerovatno lake droge.

_________________
Nema pregovora sa onima kojima je republika spekulacija, a revolucija zanat !


Vrh
  
 
 [ 2370 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 119  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], Apple [Bot], Trendiction [Bot] i 22 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs