banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 25 Jun 2026, 15:13 Danas je 25 Jun 2026, 15:13

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 2370 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 119  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 09 Sep 2011, 14:18 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 15:34
Postovi: 481
pa sta je ovo mi cim povezemo 3-4 napada sudija daje tehnicku :roll: kakve gluposti se nama sviraju :x ovaj sport postaje toliko retardiran da ga vise nevrijedi gledati,sve se unaprijed zna...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 09 Sep 2011, 14:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8371
Lokacija: BL
A jeste se raskukali, rekao bi čovjek bog zna šta se zbiva :D iza aviona se vidi da se čuvamo za eliminacionu fazu.

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 09 Sep 2011, 14:19 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Ma pusti to Tasko. Ja gledam nas napad, nema ideje nikako. I kad Teo dobro proigra nekoga, ovaj dobije bananu, ili Perovic ne zakuca, jer mu ovaj napravi faul, a on ne znam isforsirati faul kos.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 09 Sep 2011, 14:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Popokatepetl je napisao:
A jeste se raskukali, rekao bi čovjek bog zna šta se zbiva :D iza aviona se vidi da se čuvamo za eliminacionu fazu.

ma da, niko se ne nervira, sve im normalno :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 09 Sep 2011, 14:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jun 2004, 11:40
Postovi: 4091
Lokacija: Stone(d) Street - Mejdan BL -Republica De Tropico
Popokatepetl je napisao:
A jeste se raskukali, rekao bi čovjek bog zna šta se zbiva :D iza aviona se vidi da se čuvamo za eliminacionu fazu.


Mozda bih se mogao sloziti sa ovim... 8)

_________________
If you can`t find something TO LIVE for...
Slika
...you best find something TO DIE for!!!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 09 Sep 2011, 14:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
Popokatepetl je napisao:
A jeste se raskukali, rekao bi čovjek bog zna šta se zbiva :D iza aviona se vidi da se čuvamo za eliminacionu fazu.


Za koju fazu! Ovaj drugi krug nam je biti ili ne biti. Izgleda će to biti sa Turskom.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 09 Sep 2011, 14:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Dane, to je i vise nego ocigledno :D
Samo me nerviraju sudije. Mi smo se namjerili da ovo izgubimo, ali ce nam oni dici pritisak i mi cemo pobjediti Cigane, ni krivi ni duzni.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 09 Sep 2011, 14:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
I svaka cast za Bjelicu! Trebao je ubiti onog Fernandeza.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 09 Sep 2011, 14:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
Ako izgube od Španije onda će sav svoj bijes iskaliti na Turcima. Samo da ne padnu na psihološkom planu nakon ovakvog suđenja. To je ono čega se ja bojim u utakmici protiv Turske. Nadam se takođe da će Duda ostati selektor i nakon EP-a. Što se tiče OI ako se ne slučajno ne plasiramo možda dobijemo wild card!


Poslednji put menjao g|e@ck dana 09 Sep 2011, 14:25, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 09 Sep 2011, 14:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jul 2010, 16:53
Postovi: 1429
Lokacija: Utopia
ooooooooooooooooooo pa sudija je cuveni italijan fakini. tipican primjer italijanske skole: ja sam centar svijeta


inace, to je onaj sudija sto nas je unistio prije cetiri godine sa grckom kad smo igrali u grenadi.
kad je moka slavnic rekao da je covjek sudio za zatvora, a kada je milicic spominjao zenu, majku, kcerku...


slazem se u vezi sa bjelicom, raduje me ovaj njegov prkos

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=cdpPG8-BQoM


Poslednji put menjao Stubborn dana 09 Sep 2011, 14:26, izmenjena 2 puta

Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 09 Sep 2011, 14:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Kolika je kvota da ce pasti Ktitor do kraja utakmice?

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 09 Sep 2011, 14:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2010, 08:17
Postovi: 1720
Lokacija: Republika Srpska
Španci igraju sa nekih 10-15 % snage :( Mi ni sa toliko :oops:

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 09 Sep 2011, 14:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2011, 16:22
Postovi: 6477
Lokacija: Tamo gore.
Može to mnogo bolje..

_________________
Måndagsbarn?
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 09 Sep 2011, 14:29 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Sta je uradio Bjelica?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 09 Sep 2011, 14:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jul 2010, 16:53
Postovi: 1429
Lokacija: Utopia
imam jedno pitanje nevezano za ovu temu.
ne znam gdje da ga postavim, pa cu postaviti ovdje jer je tema dosta citana. nek se obrise nekon odgovora.

naime, nisam neki znalac sto se tice interneta, foruma isl...
dugo me zanima kako ne mogu pisati u podforumu "politika", teme tipa: kosovo, bih, zapad, eu???
da nisam nesto pogresno podesio?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=cdpPG8-BQoM


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 09 Sep 2011, 14:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
a koje je drvo ovaj perovic, kru mu jebem


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 09 Sep 2011, 14:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 9613
hercegovac27 je napisao:
Ako izgube od Španije onda će sav svoj bijes iskaliti na Turcima. Samo da ne padnu na psihološkom planu nakon ovakvog suđenja. To je ono čega se ja bojim u utakmici protiv Turske.

To je dodatni motiv.
Ja se plašim da naši ne "izgore" od želje u meču sa Turcima, pa da sj... utakmicu ;)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 09 Sep 2011, 14:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Sep 2003, 02:52
Postovi: 2538
Lokacija: Republika Srpska
jbt, ovaj macvan ko da ima govno umjesto mozga. istek napada, gasol na trici, ovaj ga cuva i uopste ne skace kad gasol puca tricu, nego ga pusta da neometano pogodi !?

_________________
Zec: NEEEEEEE, RISE!
Ris: Ma ne remse!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 09 Sep 2011, 14:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
Choban je napisao:
hercegovac27 je napisao:
Ako izgube od Španije onda će sav svoj bijes iskaliti na Turcima. Samo da ne padnu na psihološkom planu nakon ovakvog suđenja. To je ono čega se ja bojim u utakmici protiv Turske.

To je dodatni motiv.
Ja se plašim da naši ne "izgore" od želje u meču sa Turcima, pa da sj... utakmicu ;)


Takve situacije me još više strah!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 09 Sep 2011, 14:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jun 2004, 14:58
Postovi: 1828
Lokacija: Vijena
ja ne znam ko je vece drvo: kosta ili macvan! :confused4:

_________________
E pa Simeune, prijatelju moj, od danas me vise neces brijati..


Vrh
  
 
 [ 2370 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 119  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], Trendiction [Bot] i 21 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs