Citiraj:
Kakve ti nebuloze samo pises, nemamo rezervnog plejmejkera ? A sta je pera bozic po tebi ?
izrazito limitiran igrac od 32 ljeta, za kojeg ozbiljan klub nikako ne bi smio da dodje u situaciju da od njegovih plejmejkerskih sposobnosti ista zavisi.
Citiraj:
Upitan nastup u evroligi sledece sezone ? Pa jel znas ti da se koeficijent iz NLB lige gleda kroz 3 zadnje sezone, a s obzirom da ih je Partizan sve osvojio imamo mi "fore" jos koliko hoces.
nisam znao da se gledaju posljednje tri sezone.
Citiraj:
Ovi porazi na startu ne znace nista, jer svi znamo da ih je bilo i prosle godine na startu u ovolikom broju, a Partizan kad udje u formu moze bez problema 10 pobjeda da veze u nizu u NLB, uostalom ne moramo sa 1 pozicije da odemo na f4.
nesto se ne sjecam da smo imali odnos 4-5, a da pri tom nismo gostovali ni jednoj od 5-6 najboljih ekipa lige (izuzev olimpije).
Citiraj:
A lafajet, tacno, ulazi u formu, medjutim to je igrac totalno drukcijeg profila od mccalleba. Slab sut, slab prodor ali dobro razigrava. Dzerels je od pocetka bio prvi izbor ali ga nije bilo moguce dovesti u startu. Do top16 taman ce se uigrati
pa sad, imamo mi jos da se namucimo do top 16. sljedeca utakmica protiv himkija bi mogla da bude kljucna, a u nju ulazimo sa novim plejmejkerom. ako oni budu imali bolju kos razliku u medjusobnom duelu od nas, mogli bi da upadnemo u probleme.
dzerels je nesumnjivo, bar po youtubeu

, bolji igrac od lafajeta. ali, ipak, mijenjati treceg plejmejkera u tri mjeseca je neozbiljno. sta ako se ni dzerels ne prilagodi? hocemo li traziti i cetvrtog?