banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 04 Jun 2024, 19:13

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12823 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 624, 625, 626, 627, 628, 629, 630 ... 642  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 11 Sep 2022, 19:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9275
Uzmite i izračunajte gdje nas je dovelo to silovanje za 3, umjesto da smo all in na Jokaru da se gura u reketu i 2 poena...
Dam glavu da smo imali preko 15 pokušaja za 3 promašenih poslije 63-63. A trebalo je samo stameno i održavati koliku toliku razliku od sredine druge četvrtine i 12 plus sa tim akcijama za 2 poena...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Sep 2022, 20:07 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Dec 2017, 08:56
Postovi: 459
Eh da se tako igra košarka. Kada je Jokić udvojen/utrojen u reketu, normalno da ide povratni pas vani na čovjeka u korneru ili na 45 stepeni i ti se šutevi uzimaju. To se uči u školi košarke u pionirima. Ti šutevi danas nisu pogođeni. Italijani su svoje ispogađali i preko ruke i sa 8, 9 metara, u serijama.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Sep 2022, 20:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23506
Micić, Lučić i Gudurić 1/14 3p. Ja mislio napisati pa obrisao, da možemo izgubiti jedino ako se desi ono što se i Denveru dešavalo sa Jokićem. On rudari, kopa, rovari... ostali ne mogu pogoditi tricu...
Jbt, trebalo je Kuridžu vratiti.
Jaramaz u napadu je posebna priča. Ne postoje drugi igrači... Jokić je trebao biti sebičniji. On odmah vraća loptu iz bloka, traži druge...
Milutinov -19 za 11 minuta. Micić -11, Jokić +12.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Sep 2022, 20:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29514
Lokacija: Banjaluka
Horor


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Sep 2022, 20:42 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1955
Lokacija: Prijedor
Sve tri utakmice završile 96-84.Zanimljivo. :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Sep 2022, 21:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6443
Lokacija: Majka Rusija
Кари фино у пензију, Муслина на клупу.

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Sep 2022, 21:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2200
munja.alex je napisao:
Uzmite i izračunajte gdje nas je dovelo to silovanje za 3, umjesto da smo all in na Jokaru da se gura u reketu i 2 poena...
Dam glavu da smo imali preko 15 pokušaja za 3 promašenih poslije 63-63. A trebalo je samo stameno i održavati koliku toliku razliku od sredine druge četvrtine i 12 plus sa tim akcijama za 2 poena...
Igrali zonu, a zona se razbija trojkama, fale Bogdanovic, Bjelica, koji to mogu kazniti, ovdje se mi uzdamo u Kalnica, koji inace nije tricas.
Ajd' da ublaže malo uzese ovi momci EC u 3x3


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Sep 2022, 21:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23506
Pa Kalinić je imao 3/6 večeras. Čitavo prvenstvo debelo preko 50%. Od njega ne možeš više očekivati.
Večeras bolje da je Ristić ušao, nakon što je Milutinov izgubio one dvije lopte. I još jedan napad upropastio. Kada su se Italijani krenuli vraćati. Čak i u odbrani par puta izgubljeno djelovao, kao da je preskočio neke lekcije :)

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Sep 2022, 21:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2200
markopd je napisao:
Sve tri utakmice završile 96-84.Zanimljivo. :)
Završile su tri 94:86, a ova poslednja 94:88


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Sep 2022, 21:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2200
danijell je napisao:
Pa Kalinić je imao 3/6 večeras. Čitavo prvenstvo debelo preko 50%. Od njega ne možeš više očekivati.
Večeras bolje da je Ristić ušao, nakon što je Milutinov izgubio one dvije lopte. I još jedan napad upropastio. Kada su se Italijani krenuli vraćati. Čak i u odbrani par puta izgubljeno djelovao, kao da je preskočio neke lekcije :)
Ne kazem da je sutao lose na prvenstvu, nego mu to nije najbolje sto radi, slicno kao i Lucic, samo sto njega nije islo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Sep 2022, 21:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7886
Lokacija: Mejdan
gishas je napisao:
markopd je napisao:
Sve tri utakmice završile 96-84.Zanimljivo. :)
Završile su tri 94:86, a ova poslednja 94:88

Na kraju pobjednici sve četiri večerašnje utakmice imali po 94 poena.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Sep 2022, 22:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7886
Lokacija: Mejdan
Evo i jedne dobre vijesti.
Citiraj:
Баскеташи Србије одбранили злато на Европском првенству

https://www.rts.rs/page/sport/ci/story/ ... zlato.html

:notworthy:

Za one koji ne prate 3x3
Citiraj:
Репрезентација Србије актуелни је европски и светски првак у баскету 3x3.

Наши баскеташи освојили су четврто везано европско злато


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Sep 2022, 22:56 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Okt 2005, 21:36
Postovi: 1276
Lokacija: Karanovac - Banjaluka
Ma jeste to lijepo, ali ja nikako da se oslobodim gorkog ukusa od poraza košarkaša.

Послато са SM-A528B помоћу Тапатока

_________________
Radio grmljavina
Centar za podršku studentima sa invaliditetom na Univerzitetu u Banjoj Luci


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Sep 2022, 06:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5907
Kari penzija. Nije znao da vrati ekipu, da ih prodrma. Odlična selekcija i koncept, odlična priprema ekipe, napravio je tim, ali po 100-ti put nam se dešava od dobijenog, veresija, i jednom je moralo da pukne. Ne možemo se odbraniti svaki put. Stigle čovjeka godine, nije ista oštrina sa 52 i 72, ni u kom pogledu. Pa ako onaj prco počne sipati trojke, daj jak faul na šutersku ruku, odvali ga u nekom bloku...
Saša Obradović. Drugog ne vidim.

Jokić, nekad sam ga kudio, sad mi ga je žao. Radi valjda bar 2 puta koliko u Denveru, jer u Evropi mora da se rve sa po 2-3 igrača pod košem, ubili smo ga fizički, sve na njega. Nikad više riječi protiv.
Vasa, sve to lijepo i fensi, dok ne gori pod nogama, a onda serijal gluposti od 10 epizoda. Šta li je glumio sa onim kockanjima u odbrani...
Milutinov, to nam je bio hendikep, kad nam je najviše trebao nismo ga imali.
Malog Jaramaza moram pohvaliti, kad god je igrao, ta odbrana je daleko bolje izgledala, sad vidim da je igrao tek 10 minuta, izgleda to Kari nije prepoznao na vrijeme.
Podizvođači radova nisu imali veče, ne može se od njih svako ni očekivati.
Ekipe kroz koje smo prošli u grupi, prošle dalje. Aj dobro.

Ne znam. I dalje mi nije jasno. Ali ljudi, ima li ko da objasni kako se Italijanima opet protiv nas vozdigne neki epizodista i uradi nam ovo? Juče nas je satrao treći lijevi bek Sasuola...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Sep 2022, 08:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2200
Dobiju te ljudi dva puta u veoma bitnim utakmicama, daju preko 90 poena, očigledno sto kazu ameri imaju dobar gameplan. Taktika im je očigledno bila kako napasti Jokica, sa cim su se drzali čitavo prvo poluvrijeme, tako da je Melli 4 igrao protiv njega koji je 5, a zamjenu imas u vidu Milutinova i Ristica koji su jos sporiji od Jokica. Jos kada krene kao Mellija da ubodes koju tricu na početku, onda Jokic mora izaci na njega pa se stvara promaja u reketu. Pesic svakako i da je osvojio vec ima dovoljno godina da uziva u penziji i edukuje mlađe trenere, a svakako je dobro govorio novinarima stanite malo na loptu, zato sam i napisao ovdje prije par dana da je trebalo kalkulisati malo u grupi jer nemas roster da dobijes sve utakmice do kraja.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Sep 2022, 22:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5341
Lokacija: Wien, Österreich
Gledao sam nasu reprezentaciju nakon duze vremena,zapravo nisam bas nesto ni ostale vec duze pratio. Jedna mi je stvar zapala za oko- samo polaganja i trice ,skoro nijedan šut sa poludistance. Ako pronađu Jokica pod kosem, dobro su ga pronašli,ako ne,onda neko baci tricu i to pocesto pri isteku vremena,da ne propadne napad.

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Sep 2022, 02:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9275
Lijepo primjećeno. Ali kao što reče kolega gore, šta mi znamo....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Sep 2022, 07:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26559
Lokacija: Banja Luka
laoce je napisao:
Gledao sam nasu reprezentaciju nakon duze vremena,zapravo nisam bas nesto ni ostale vec duze pratio. Jedna mi je stvar zapala za oko- samo polaganja i trice ,skoro nijedan šut sa poludistance. Ako pronađu Jokica pod kosem, dobro su ga pronašli,ako ne,onda neko baci tricu i to pocesto pri isteku vremena,da ne propadne napad.

To vrijeme je izgleda veoma dugo :D . Poludistanca kao sut, koji donosi 2 poena a procentualno je los, u kosarci se potiskuje, samim tim je i majstora poludistance sve manje.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Sep 2022, 08:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23506
Samo što je Jokić tu odličan. Posebno sa vrha reketa. Trebao je malo duh Jaramaza da uđe u njega, pa da šutne par puta. Da skrati patnju kada ne ide napad :)

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Sep 2022, 09:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6443
Lokacija: Majka Rusija
laoce je napisao:
Gledao sam nasu reprezentaciju nakon duze vremena,zapravo nisam bas nesto ni ostale vec duze pratio. Jedna mi je stvar zapala za oko- samo polaganja i trice ,skoro nijedan šut sa poludistance. Ako pronađu Jokica pod kosem, dobro su ga pronašli,ako ne,onda neko baci tricu i to pocesto pri isteku vremena,da ne propadne napad.


Да, чак и кад је неко у отвореној позицији за шут, направи неколико корака уназад за трицу. Не знам дал ме ишта на свијету нервира више од тога. Иначе, што кажу, шут с полудистанце је нажалост умро. Користе га још само Кањхи Леонард, ДеМар ДеРозан и Клеј.

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12823 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 624, 625, 626, 627, 628, 629, 630 ... 642  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs