banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 02:20 Danas je 23 Jun 2026, 02:20

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 4197 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 210  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 17 Apr 2015, 12:39 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40514
Lokacija: Месечева икра
Jedan citat za papucara

Citiraj:
Ljudi vole da upoređuju broj slobodnih bacanja pa da vrište na sudije ako je njihov tim izveo manje, ali manje bacanja uglavnom izvodi tim koji manje napada obruč. U prvoj utakmici Partizan je izveo 15 bacanja, sinoć samo 6. Kada je igrao Bogdanović, izvodila se tona bacanja prosto je jer Bogdanović išao na prodore.

Pročitaj još na http://www.tarzanija.com/zvezda-partizan-11/

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 17 Apr 2015, 12:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
Usrali zato sto idu podrzati igrace, zbog toga sto nece moci biti na utakmici?

https://www.google.ba/?gws_rd=cr,ssl&ei ... a+treningu

Jeste se i vi bili usrali u ovim situacijama?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 17 Apr 2015, 12:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
_зока je napisao:
Jedan citat za papucara

Citiraj:
Ljudi vole da upoređuju broj slobodnih bacanja pa da vrište na sudije ako je njihov tim izveo manje, ali manje bacanja uglavnom izvodi tim koji manje napada obruč. U prvoj utakmici Partizan je izveo 15 bacanja, sinoć samo 6. Kada je igrao Bogdanović, izvodila se tona bacanja prosto je jer Bogdanović išao na prodore.

Pročitaj još na http://www.tarzanija.com/zvezda-partizan-11/


Nea šta, članak sa Tarzanije mi je otvorio oči :D Normalno da je dobijao više slobodnih bacanja zbog takvog stila igre. Ono što nije normalno je bio kriterijum suđenja na njemu. Bilo je nemoguće igrati bilo kakvu odbranu kad se za sve svirao faul, ali apsolutno sve, nakon one izjave sudije su mu počele titrati jaja. Pa jbt čovjek je za 40 min ošutao više slobodnih bacanja od 12 igrača iz KKCZ. Šta, više je puta napao obruč od naše cijele ekipe.

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 17 Apr 2015, 12:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
Ne, to je fudbal. Nismo nikad ništa ni očekivali :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 17 Apr 2015, 12:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
:lol:
A bilo je tih situacija i u kosarci sigurno.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 17 Apr 2015, 12:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
I da, zaboravio sam dodati u odgovoru Zoki još samo ovo. Da je suđenje na Bobiju isto kao prošle godine na Bogdanu, imao bi 20 slobodnih bacanja po utakmici. Al to bi onda bila neviđena krađa, otimačina, Čović i ostalo.

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 17 Apr 2015, 12:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
papučar je napisao:
I da, zaboravio sam dodati u odgovoru Zoki još samo ovo. Da je suđenje na Bobiju isto kao prošle godine na Bogdanu, imao bi 20 slobodnih bacanja po utakmici. Al to bi onda bila neviđena krađa, otimačina, Čović i ostalo.


Ne pričamo o istom takmičenju. Možda mu i budu sudili, ko zna. Mada, nas to tada vjerovatno neće mnogo nasikirati. :)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 17 Apr 2015, 12:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
Pričamo o istom sportu.

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 17 Apr 2015, 13:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
http://kosarka.hotsport.rs/2015/04/17/novi-detalji-evo-sta-je-lazic-uradio-pre-klinca-pavlovicem-video/


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 17 Apr 2015, 15:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2008, 19:04
Postovi: 7848
Lokacija: Banja Luka
Inace, na istom sajtu ima ovaj clanak i anketa:
http://kosarka.hotsport.rs/2015/04/16/d ... eo-anketa/

Pogledajte rezultate ankete strucnjaci sa foruma.

_________________
A little less conversation, a little more action!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 17 Apr 2015, 15:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
papučar je napisao:
Evo Skeva kaže Vujošević da je Bobi limitiran odličnom timskom odbranom :D

Nova dimenzija odbrane, sutanje nogama

Encore, steta sto nije sa druge strane, onda bi bili casovi ljubavi :wink:

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 17 Apr 2015, 15:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
Elvis Presley je napisao:
Inace, na istom sajtu ima ovaj clanak i anketa:
http://kosarka.hotsport.rs/2015/04/16/d ... eo-anketa/

Pogledajte rezultate ankete strucnjaci sa foruma.


Izvinjavam se. Glasači na anketama sa hotsport.rs su ipak sami vrh što se tiče odluka košarkaških sudija.

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 17 Apr 2015, 15:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Elvis Presley je napisao:
Inace, na istom sajtu ima ovaj clanak i anketa:
http://kosarka.hotsport.rs/2015/04/16/d ... eo-anketa/

Pogledajte rezultate ankete strucnjaci sa foruma.


60-40 je krunski dokaz? Internet anketa, pride.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 17 Apr 2015, 15:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Ljebe najpeceniji

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 17 Apr 2015, 15:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2008, 19:04
Postovi: 7848
Lokacija: Banja Luka
Ташко je napisao:
Elvis Presley je napisao:
Inace, na istom sajtu ima ovaj clanak i anketa:
http://kosarka.hotsport.rs/2015/04/16/d ... eo-anketa/

Pogledajte rezultate ankete strucnjaci sa foruma.


60-40 je krunski dokaz? Internet anketa, pride.

Koliko bi ti matere ti? I kakav dokaz? Jedino sto je dokazano je da ste skoro svi vi hajvani koji lupetate gluposti i smijete se cinicno kad neko kaze suprotno misljenje kao da je najveca glupost u pitanju. I kad vam covjek pokaze da niste u pravu opet ne valja.
Pacenici bili, pacenici cete i ostati.

_________________
A little less conversation, a little more action!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 17 Apr 2015, 15:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
Jesi ti pogledao klip i ako jesi šta je Lazić ovde uradio da sudije sviraju obostranu?

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 17 Apr 2015, 15:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Slusaj Dzoni, tvoje vrijedjanje u ovakvim raspravama mi ide vise na kurac. Za covjeka koji se bavi humanistickim "naukama", tolerancijama i ostalima tricama u koje se ne razumijem, glumis previse majmuna i sveznajuceg.

Pod jedan, ja nisam ovi ili oni. Ako mislis na Zvezdu, ja za nju uopste ne navijam. Kad igra protiv Partizana, naginjem na njih, to da.
Ton tvog "posta" je bio takav da bi se ocekivalo da su svi sem tih Zvezdasa glasali protiv, tako da sam ocekivao mnogo veci omjer.
Pod dva, to sto vi imate neku svoju raspravu, papucar, skeva, mandrak i ostala elita, nemoj na mene projektovati.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 17 Apr 2015, 16:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
Sutra sude Javor, Radović i Belošević.

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 17 Apr 2015, 16:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2008, 19:04
Postovi: 7848
Lokacija: Banja Luka
Idete i vi meni na kurac. Neku noc se ferdinand prvi zali na sudjenje, ja nakon njega a zoka govori meni "ne seri". Ranije sam diskutovao normalno, sad pojedince odjebem odmah i stedim zivce. skeva i papucar se podsmijavaju kad nesto napisem kao da sam
lupio najvecu glupost i ja onda kad posaljem ovako nesto opet neko prevrtanje ocima, opet kao nesto ne valja. Ma bjezi bolan.

Kao internet anketa ne valja, posjetioci onog sajta nisu strucnjaci ali zato budaletine (i ja sam medju njima) sa ovog foruma jesu. Ma daaj. Vecinu vas znam licno i znam da niste nista strucniji od mene i zato me vise zaboli kurac za normalnim razgovorom sa pojedincima. Ima ljudi sa kojima se nikad ne svadjam ali zato ima par vas sa kojima nikad vise necu imati normalan ton.
Tebi odgovaram jer si se ti javio sad sa nidje veze doskocicom, nista licno, svi vi ovdje ste meni jako nebitni u zivotu.

_________________
A little less conversation, a little more action!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 17 Apr 2015, 16:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Covjece, nema covjeka na forumu s kojim se nisi posvadjao.
Vecina tvojih rasprava zavrsi sa glup si, debil si ili pacenik si. Dodji sebi.

Doskocica nije nidje veze. Predstavljati rezultat internet ankete 60-40 kao nesto savrseno jasno - je glupo.
Ti koji si se uvijek ibretio oko argumenata, dokaza i definicija, sad ovo predstavljas kao nesto bitno.

Jos jednom, zaboli me sta tebi Zoka pise ili Ferdinand, tvoji odnosi sa papucarom, sakalom ili ovim i onim. To je izmedju vas problem.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
 [ 4197 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 210  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs