banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 21:04 Danas je 22 Jun 2026, 21:04

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 4197 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 210  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 15 Apr 2015, 21:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
Pa koja situacija nije bila faul?

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 15 Apr 2015, 21:58 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ru6vKXG4yJk[/youtube]


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 15 Apr 2015, 22:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Nov 2002, 20:11
Postovi: 4008
Lokacija: Banja Luka
Kenjate ko foke....
Jel moguce da su u partizanu malo skontali da ne idu slobodna pa udri bilo kad po bilo cemu jer i tako nema veze jer ovi ne mogu vole ubost....i isto tako jel moguce da su u CZ skontali da su u bonusu pa malo drugacije igrali odbranu....da se ne lazemo...partizan zasluzeno pobjedio al isto tako su sami vratili CZ u igru...sudije sa tim nisu imale ama bas nikakve veze....ako je nesto stvarno pozitivno iz ove serije onda su to za sada sudije....


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 15 Apr 2015, 22:09 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40514
Lokacija: Месечева икра
Al' što zakuca Švabo :o

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 15 Apr 2015, 22:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
I odluka da nema protivničkih navijača je bila odlična. Skandiranje se ne može kontrolisati, al bar nema ozbiljnijih incidenata.

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 15 Apr 2015, 22:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5218
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
A opet...na sta smo mi spali kada je normalno samo bez protivnickih navijaca.
Kako je krenulo nece ni igraci moci dolaziti.
Jebem te drzavo i sporte.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 15 Apr 2015, 22:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2008, 19:04
Postovi: 7848
Lokacija: Banja Luka
papučar je napisao:
Pa koja situacija nije bila faul?

Macvan polozio pod faulom jednom ili dvaput, od toga jednom u zadnjoj cetvrtini, cuvanje plejmejkera pred kraj isto tako, Tepicu sviraju standardan bocni kontakt na plejmejkeru a sa druge strane ubijaju Akojona dok vodi loptu, nista. Pa kad ste vi vidjeli ovakav odnos slobodnih bacanja u jednoj utakmici matere vam?

Sudjenje jeste generalno bilo dobro, nije bilo nekih tezih promasaja ali navlacenja za Zvezdu je itekako bilo.

_________________
A little less conversation, a little more action!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 15 Apr 2015, 22:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Mogu misliti kakva ce biti atmosfera u subotu...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 15 Apr 2015, 22:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
Elvis Presley je napisao:
papučar je napisao:
Pa koja situacija nije bila faul?

Pa kad ste vi vidjeli ovakav odnos slobodnih bacanja u jednoj utakmici matere vam?


Nisam sig je l ti mene zajebavaš ili si ozbiljan. Al ako si ozbiljan, prošle godine u finalu KLS u četvrtoj utakmici, odnos slobodnih bacanja je bio 39-18 za Partizan gdje je u regularnih 40 minuta Bogdanović šutnuo više slobodnih bacanja od cijele ekipe KKCZ pa smo ga u produžecima prestigli. Večeras je odnos bio 15-6 za Zvezdu.

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 15 Apr 2015, 22:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2008, 19:04
Postovi: 7848
Lokacija: Banja Luka
papučar je napisao:
Elvis Presley je napisao:
papučar je napisao:
Pa koja situacija nije bila faul?

Pa kad ste vi vidjeli ovakav odnos slobodnih bacanja u jednoj utakmici matere vam?


Nisam sig je l ti mene zajebavaš ili si ozbiljan. Al ako si ozbiljan, prošle godine u finalu KLS u četvrtoj utakmici, odnos slobodnih bacanja je bio 39-18 za Partizan gdje je u regularnih 40 minuta Bogdanović šutnuo više slobodnih bacanja od cijele ekipe KKCZ pa smo ga u produžecima prestigli. Večeras je odnos bio 15-6 za Zvezdu.

Druze... 6 bacanja. To su 3 faula. Za citavu utakmicu.

_________________
A little less conversation, a little more action!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 15 Apr 2015, 22:37 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
http://mondo.rs/a786933/Sport/Kosarka/P ... ivise.html

Gdje onaj sto kao nije cuo i sto zna prozivati zoku kao da je rekao ne znam ni ja sta


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 15 Apr 2015, 22:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
Čuo sam al mi Vučić naredio da sve poričem. Ozbiljna bolest.

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 15 Apr 2015, 22:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3969
Elvis Presley je napisao:
papučar je napisao:
Pa koja situacija nije bila faul?

Pa kad ste vi vidjeli ovakav odnos slobodnih bacanja u jednoj utakmici matere vam?


Sinoć.

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 15 Apr 2015, 22:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
Elvis Presley je napisao:
papučar je napisao:
Elvis Presley je napisao:
papučar je napisao:
Pa koja situacija nije bila faul?

Pa kad ste vi vidjeli ovakav odnos slobodnih bacanja u jednoj utakmici matere vam?


Nisam sig je l ti mene zajebavaš ili si ozbiljan. Al ako si ozbiljan, prošle godine u finalu KLS u četvrtoj utakmici, odnos slobodnih bacanja je bio 39-18 za Partizan gdje je u regularnih 40 minuta Bogdanović šutnuo više slobodnih bacanja od cijele ekipe KKCZ pa smo ga u produžecima prestigli. Večeras je odnos bio 15-6 za Zvezdu.

Druze... 6 bacanja. To su 3 faula. Za citavu utakmicu.


Pa kakve to veze ima sa odnosom u slobodnim bacanjima koji nikad nije viđen. Prošle sezone u odlučujućoj utakmici za titulu Partizan je imao 21 slobodno bacanje više. Kakvu ekipa treba partiju odigrati da nadoknadi -15 recimo napravljen samo na slobodnim bacanjima. Zvezda inače igra najčistiju odbranu možda i u Evropi, bar tu se Radonjiću ne može ništa reći. Stvarno ne vidim ništa sporno ni u pobjedi ni u suđenju.

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 15 Apr 2015, 22:42 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
Jebote ti nikako da skontas da se ne obracam tebi.tribina zeljkovic je pisao zoki.ponavljam,nisam mislio na tebe


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 15 Apr 2015, 22:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2008, 19:04
Postovi: 7848
Lokacija: Banja Luka
GialloRosso je napisao:
Elvis Presley je napisao:
papučar je napisao:
Pa koja situacija nije bila faul?

Pa kad ste vi vidjeli ovakav odnos slobodnih bacanja u jednoj utakmici matere vam?


Sinoć.

Upravo.

_________________
A little less conversation, a little more action!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 15 Apr 2015, 23:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5218
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
Prekrsaj nad Tepicem, nakon blokade Milutinova nad slovencem...je nesportski a dosudjen je obicni.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 15 Apr 2015, 23:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
Dzoni aj ne seri, govoris o bacanjima, sto onda ne pomenes da je Zvezda juce imala 4-5 izvedenih do 2 minute prije kraja? Ili veceras, Pavlovic gubi loptu (sa ociglednim koracima), pada na parket i dok lezi na parketu hvata Lazica za nogu, iako je lopta kod nas, sudija svira obostrani faul? Sto to ne pomenes? Gresaka je bilo na obe strane, za pobjedu se mozete zahvaliti Radonjicu i Blazicu.
A vi sto pominjete uvrede na racun djece/zena i ostalih, gdje ste bili kad su to Grobari skandirali? Tad ste cutali i sad odjednom to ispade problem?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 15 Apr 2015, 23:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
Nemoj tako, valjda se podrazumijeva da smo mi stoka oni fini. To što Filip na terenu sluša da mu se majka jebe ko besna je simpatična prozivka duhovite avangarde. Gurovićeva ćerka je kopile pa svakako koga boli qrac za nju.

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 15 Apr 2015, 23:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
A oni su jos pominjali cerku svog bivseg igraca, ali to ocigledno pojednim forumasima ne predstavlja problem, posto tad nisu nista pricali, ali sad se javljaju.


Vrh
  
 
 [ 4197 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 210  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], Majestic [Bot] i 21 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs