banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 22:17 Danas je 22 Jun 2026, 22:17

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 4197 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 210  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 14 Apr 2015, 22:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17353
Samo da kažem, vjerovatno će ovo Zvezda dobiti, ali Radonja je tele za sve pare. Davno bi utamica bila gotova da mag nije vraćo Partizan u igru.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 14 Apr 2015, 22:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
Realno, Bobi DVADESET MINUTA NA KLUPI, PA KOJI KURAC?! Ne da mi se traziti sad, ali racunajte da sam okacio onu sliku sa Kalinom i mudima u tackama, lik je bogotac!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 14 Apr 2015, 23:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Radonja bio siguran da uzima danas, cuvaju ga za sutra, jer se sutra lomi sve. :D

Sutra bobi preko, granica totalno nebitna.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 14 Apr 2015, 23:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
Kockao se sa Bobijem i prošlo mu. Ovako je spreman za sutra i vodimo 1-0 u seriji, nemam srca da mu nešto zamjerim :D

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 14 Apr 2015, 23:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 24012
Bobija čuva za gostovanje :)

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 14 Apr 2015, 23:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
papučar je napisao:
Kockao se sa Bobijem i prošlo mu. Ovako je spreman za sutra i vodimo 1-0 u seriji, nemam srca da mu nešto zamjerim :D



E ako se ti ne zalis na njega, onda necu ni ja. :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 14 Apr 2015, 23:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
Ma i meni je van pameti bilo da na konferenciji izjavi kako je štekao Bobija zato što je tamo bio Mačvan na petici. Jbt imaš MVP-ja EL i prilagođavaš ga Mačvanu kao da je Hakeem pa daj da se uradi neki damage control, pošto se ne može zaustaviti. Al dobili smo, tako da nek odmara Bobija i sutra što se mene tiče ako ćemo povesti sa 2-0 :D

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 14 Apr 2015, 23:15 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Slika
https://www.youtube.com/watch?v=Bc3SdQJQnMY


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 15 Apr 2015, 00:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AIVDcOSCiko[/youtube]


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 15 Apr 2015, 02:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Joj vidi kako Jaka namjerno povredjuje Milutinova :lol: , da je samo malo pametniji pa da je namjerno povrijedio jedine igrace koji mogu ozbiljno zaprijetiti Zvezdi Pavlovica i Macvana, ali ovako je samo glupi Jaka... :D
Salu na stranu, brz oporavak Nikoli, uz izvinjenje ekipi iz kafane zbog negodovanja sto Nikolica onoliko jauce, izgledalo je bezazleno, jebiga.

Sto se tice utakmice, kontrolisali smo sve manje vise kad se poslije pogleda, vise nas je mucio Radnicki u polufinalu ili pogotovo Cibona, ali jedna stvar mi nije jasna, koji je kont Radonjica?
Onakvu budalastinu sam vidio samo kod Vujosevica(jeste mu on ucitelj ali opet...), gdje ces drzati Bobija do odlucujucih 8 minuta na klupi, sta je za reci??? Imamo tri objasnjenja:
1- Poludio je nacisto
2- Neko mu je rekao da ce ostati trener Zvezda bez obzira na situcaju (opet ne kontam, jer ovo Radonja ziheras koji se gnusa kockanja nikad ne bi uradio)
3- Preklopio je u glavi i igra svoju igru bez obzira na sve, dokazao sebi da moze i da je vrijeme da on izdominira.

Pojma nemam, previse sam se nervirao, mozda kad se sve slegne da nadjemo neki logican odgovor...

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 15 Apr 2015, 07:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
BeckaSkola je napisao:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AIVDcOSCiko[/youtube]


Ima li negdje klip sa gospodinom iz porodice Murič?

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 15 Apr 2015, 07:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
Ruka nigdje blizu lopte, Milutinov drži loptu naprijed a ovaj je "traži" po njegovom licu..... xD


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 15 Apr 2015, 08:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17353
Nema nijednog racionalnog objašnjenja za čuvanje Bobija na klupi.
Ove utakmice su Radonji bitnije od tog da li će danas nešto jesti ili neće.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 15 Apr 2015, 08:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
Išao je sa namjerom da napravi faul, ali da je išao baš da povrijedi Milutinova je smiješno. Baš ga je gađao u oko sa namjerom da ga izbaci iz igre, niđe veze. I to opasno zamjeram Radonjiću(izvini Skeva), što nije stao u zaštitu svojih igrača kad već ono zlo sa vaše klupe iznese onako odvratne optužbe. Igrali smo sigurno sa 30+ ekipa ove sezone i niko nije imao primjedbu na ponašanje košarkaša Zvezde dok nije došao KKP, eto onda je isplivalo kakvi monstrumi igraju kod nas. Bolji smo, dobićemo seriju zato što smo bolji i spremniji a sve ove priče su samo šuplji alibi.

Нова Варош je napisao:
Nema nijednog racionalnog objašnjenja za čuvanje Bobija na klupi.


Pa eto rekao je na konferenciji. Tamo Mačvan na pet i to je bio njegov odgovor :)

_________________
Skeva je bio u pravu!


Poslednji put menjao papučar dana 15 Apr 2015, 08:30, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 15 Apr 2015, 08:28 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 20 Avg 2003, 17:45
Postovi: 755
CIA, BIA, Vučić, tajkuni, Čović, namjerno ga povrijedio .... niz se nastavlja ....


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 15 Apr 2015, 08:57 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Ne treba niko ništa objašnjavati, ovaj će srati svakako. Neka ih mi izbacimo pa nek se žale sudu u Strazburu.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 15 Apr 2015, 09:00 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12475
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Zgazi ih sve!!!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 15 Apr 2015, 09:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2008, 19:04
Postovi: 7848
Lokacija: Banja Luka
Isao je sa namjerom da ga udari po faci sto se vidi iz klipa. Namjera je namjera, posljedica je nesto drugo.

_________________
A little less conversation, a little more action!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 15 Apr 2015, 11:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Kad po svaku cijenu pokusavas izbiti loptu protivniku, a Jaka je to radio jer mu je bilo svejedno hoce li napraviti faul (tako c sprijeciti kontru) desi se da se mlatne nekad i po glavi, vrati, ramenu ili negdje drugo. Da ga je htio udariti uradio bi to laktom kao svaki kosarkas koji se namjeri na nekoga, ali hajd, mora se o necemu pricati. Vujosevic me ne cudi, on je lud, ali Macvan mi je cudan sa onom izjavom. Mora da mu je glava jos uvijek bila vruca pa nema veze.

Papucar, Radonjic vjerovatno nije ni skontao sta je onaj rekao, on je u svom svijetu :D

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 15 Apr 2015, 11:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
Istu stvar je i Edo uradio kad je prebrojao rebra Jaki samo je prošlo bez povrede. Jest Radonja munjen, al je morao čuti na konferenciji kad su Jaku pitali šta misli o izjavi Vujoševića, jedino ako je kontao koga će im danas dati fore onda mu opraštam :D

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
  
 
 [ 4197 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 210  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs