banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 24 Jun 2026, 15:29 Danas je 24 Jun 2026, 15:29

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 12944 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 512, 513, 514, 515, 516, 517, 518 ... 648  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 10 Sep 2017, 14:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 24012
Samo da se ne zanesu u eksperimentu.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Sep 2017, 14:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8371
Lokacija: BL
Choban je napisao:
Kuzmić ubacio 11 poena :)


Мени једино не иде у главу зашто наши високи играчи стално нека полагања гањају, неку финоћу, и онда им 10-20 центиметара нижи играчи лупају банане.

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Sep 2017, 14:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 9609
danijell je napisao:
Samo da se ne zanesu u eksperimentu.

17 razlike, eksperiment konačno dao rezultate :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Sep 2017, 14:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
Ovaj kuzmic samo za sljive tresti... Covjek veze nema...

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Sep 2017, 14:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 9609
Hehe
Kuzmić igra utakmicu karijere u dresu Srbije.
Ubacio Mađarima 17 poena za sada.


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Sep 2017, 14:36 
niko madjarke u publici ne komentarise? :D

nije ni cudo sto su najveci izvoznici porno glumica 8) 8)


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Sep 2017, 14:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Madjarice kao da su jasile Kuzmica cijelu noc pa nema energiju

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Sep 2017, 15:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6487
Lokacija: Majka Rusija
Исплатило се Ђорђевићево коцкање - одмарао Штимца за борбу за медаљу.

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Sep 2017, 15:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 24012
Meni ovo još liči na pripremne utakmice. Tri slabija protivnika, pa kao da su se uspavali. Nadam se da će prebaciti u višu brzinu protiv Italijana.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Sep 2017, 15:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6487
Lokacija: Majka Rusija
Па и Италијани су слабији противник.

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Sep 2017, 16:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 24012
Danas dok je Jović na terenu rezultat +23, dok je Micić -15.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Sep 2017, 07:35 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Apr 2017, 17:52
Postovi: 404
Takmicenje bez velike neizvjesnosti...jJedino pitanje ko će uzeti srebro,Srbija ili Rusija?


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Sep 2017, 07:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
Zasto takvo pitanje? Hrvati frljavi umalo uzeli Španiju... Nek naleti na latviju ludu a naletice ima spanija da pokupi kofere... Srbija je luda ekipa skroz... Pobjedi latviju sa lakoćom. Ili jednu tursku... A ovamo guzanje sa madjarima.

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Sep 2017, 07:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
Jedna Španija u grupi, druga u nokaut fazi.


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Sep 2017, 08:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Neki_to_vole_vruce je napisao:
Zasto takvo pitanje? Hrvati frljavi umalo uzeli Španiju... Nek naleti na latviju ludu a naletice ima spanija da pokupi kofere... Srbija je luda ekipa skroz... Pobjedi latviju sa lakoćom. Ili jednu tursku... A ovamo guzanje sa madjarima.

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока


Napise covjek dva posta i unervozi me totalno :lol: . Prvo da Kuzmic nema veze, pa da je Srbija pobijedila Latviju sa lakocom, pa da smo se guzali sa Madjarima, pa da ce Spanija pakovati kofere poslije Latvije... pa ne mogu ovo izdrzati :)

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Sep 2017, 08:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Бар је одустао од Штимаре на четворци.


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Sep 2017, 09:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
skeva je napisao:
Neki_to_vole_vruce je napisao:
Zasto takvo pitanje? Hrvati frljavi umalo uzeli Španiju... Nek naleti na latviju ludu a naletice ima spanija da pokupi kofere... Srbija je luda ekipa skroz... Pobjedi latviju sa lakoćom. Ili jednu tursku... A ovamo guzanje sa madjarima.

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока


Napise covjek dva posta i unervozi me totalno . Prvo da Kuzmic nema veze, pa da je Srbija pobijedila Latviju sa lakocom, pa da smo se guzali sa Madjarima, pa da ce Spanija pakovati kofere poslije Latvije... pa ne mogu ovo izdrzati :)
Kitu u sake i izdrkaj.
Stimara i dalje samo za 4. Pa crkni vladimire...

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Sep 2017, 10:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Kakvi su to nekulturni upisi? Nisam ti ja kriv sto ne mozes ubosti ni jedan smislen komentar :)

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Sep 2017, 11:06 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40518
Lokacija: Месечева икра
Aj nek neko banuje ovog gore (ne skevu). Pa ne možeš napisati ništa kontra njegovog mišljenja da ne počne vrijeđati. Koji kurac piše ako mu smeta tuđe mišljenje i nema osnovnu kulturu konverzacije?

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Sep 2017, 13:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
Joj ti se javio... Ti? Ajd banuj me ti

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока


Vrh
  
 
 [ 12944 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 512, 513, 514, 515, 516, 517, 518 ... 648  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs