banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 26 Jun 2026, 13:24 Danas je 26 Jun 2026, 13:24

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 12944 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 499, 500, 501, 502, 503, 504, 505 ... 648  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 23 Avg 2017, 17:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Maj 2008, 14:32
Postovi: 3236
Lokacija: Kod starog panja
https://mamahd.tv/nba-live-stream.html

Nije baš nešto.

_________________
Slika
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Avg 2017, 18:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 24012
Dobar Jović. Obećava :) Biće frka kada skupi lične.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Avg 2017, 22:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Apr 2011, 15:27
Postovi: 1402
Ma dobro, mogu tu poziciju pokriti i Vasa i Bogdan i Nedović ako bude išao na prvenstvo. Samo smatram da nama Jović treba šuterski raspoložen, kao u onom periodu u Zvezdi prije povrede. Onda bi dobili na širini baš, baš. Raduje me što i Lučić i Milosavljević su dobri sa samopouzdanjem, osjeti se to na šutu. Odbrana standardno dobra i zategnuta, igramo našu igru ali se i prilagođavamo u zavisnosti od protivnika. Šteta samo što nemamo kvalitet na četvorci, Mačvan jeste dobar igrač ali u nekim momentima je skroz neupotrebljiv, kao što je danas bilo.

Jedva čekam da počne. :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Avg 2017, 09:10 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Apr 2017, 17:52
Postovi: 404
Srbiji vi dobrodosao jedan poraz na ovim pripremama.


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Avg 2017, 09:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2010, 09:21
Postovi: 1298
Lokacija: BL
Jbga, ko je pratio Zvezdu u Evroligi zna šta sve Jović može sa loptom.
I zna koliko nam je nedostajao kad se povrijedio krajem januara.

Ma mogu pored njega i Micića krpiti i Bogdan i Nedović i Gudura ako bude išao.
Ne očekuje niko tu probleme.


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Avg 2017, 09:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 24012
Mogu pokrivati, ali Nedović koliko će biti spreman. I hoće li. Micić se baš voli ušetati u bezizlaznu situaciju pa onda lopta leti na sve strane iil forsira šut, pa se nešto bojim lopte u njegovim rukama kada se lomi rezultat. Za Bogdana mi nije drago da se troši na toj poziciji, ali on nema problema da preuzme odgovornost. Ali tu se već ide na individualno, a ne timsko... Bodiroga je znao. Teo je znao i zna. Treba neko nastaviti tradiciju :) Za njega je prirodnije da gleda u koš, a ne u igrača ispod koša :)
Jović baš zna kako da nahrani igrače ispod koša, a još je to i Radonja uklapao sa centrima koji sada igraju u reprezentaciji pa je valjda nešto ostalo :) Zato samo da se čuva ličnih :)
Šteta što Jokić nije tu, može i on da pokrije tu poziciju :)

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Avg 2017, 10:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17355
Цијеним да ће овако бити...
Јовић, Мицић
Недовић (Гудурић)
Драган, Богдан
Луче, Калина
Бирча, капитен
Боби, Кузма и Штиме

Ако не буде Недовића ићи ће Гудурић требаће неких поена и креације.
Ја би повео обојицу, избацио Бирчевића и нек се Лучић и Калинић боре на високом крилу.
Али 99% Бирчевић иде, био је већ у репрезентацији.


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Avg 2017, 10:22 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
Branu prije sina Dragana


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Avg 2017, 12:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2010, 09:21
Postovi: 1298
Lokacija: BL
Kad već ne ide Teo, ko nam je sad kapiten?

Štimara :D ?


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Avg 2017, 12:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 5748
Lokacija: 78000
Napisao sam vec gore, Mačvan

_________________
U životu je važno biti BORAC!


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Avg 2017, 14:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6487
Lokacija: Majka Rusija
Куку, па јесу то и Лазић и Калинић повријеђени?!

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Avg 2017, 14:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Немој јебат!?


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Avg 2017, 14:35 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
za sljedece takmicenje zvati 30 igraca na pripreme, za svaki slucaj


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Avg 2017, 14:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 24012
Harvester je napisao:
Куку, па јесу то и Лазић и Калинић повријеђени?!


Citiraj:
Osvrnuo se na neigranje Nikole i Branka.

- U timu nije bilo Kalinića, koji nije trenirao zbog problema sa leđima i Lazića koga muči povreda ramena. Imamo zdravstvenih problema, ali moramo da prihvatimo situaciju i nastavimo da radimo.


Kao Dvanaest žigosanih :D

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Avg 2017, 14:46 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10585
Na kraju ih nece biti ni 12 za istanbul :D

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Avg 2017, 14:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Враћај Раданова и Дангубића.


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Avg 2017, 15:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17355
Намазан је Сале.
Сад кад се појаве и Бјелица и Јокић и Тео и Симоновић, вјежбали на аквани, шутали кад ноћ падне а купачи се разиђу.

Иначе, данас у 17:45 играмо са увијек атрактивним грузинима на челу са Зуриосом на клупи, погледали мало, па у 18:00 оно намјештање група за ЛШ. :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Avg 2017, 18:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Kad sam ja ljudima pricao koliko je Boban napredovao, ljudi ne vjeruju. Kazu, sjedio je na klupi.... et...

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Avg 2017, 18:37 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10585
zaje8ani atraktivni gruzini :D

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Avg 2017, 18:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 24012
Kakva utakmica...

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
  
 
 [ 12944 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 499, 500, 501, 502, 503, 504, 505 ... 648  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], Google [Bot] i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs