banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Apr 2024, 08:33

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2534 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 127  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 21 Sep 2020, 21:43 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jun 2020, 22:04
Postovi: 378
Na žalost, šanse za publiku su jako male, gotovo nikakve.
Što še tiče rasporeda, mislim da će biti organizovano novo žrijebanje, jer Bosna je u kanalu, neće niko da pomogne, a Igokea neći igrati od početka.
Mene više brine loša igra i letargija u odbrani.Ok, fali Drasko, ali ovo je dosta skupa ekipa da bi dobila od basketaša iz Lazarevca po ušima.Mora bolje!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Sep 2020, 06:28 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Jul 2020, 14:13
Postovi: 58
avatar971 je napisao:
Ali onako kad se sjetim prosle sezone, slicno je bilo u pripremnim utakmicama gubili smo sve, pa od Slobode smo izgubili u Novom Gradu, poslije smo ih razbili, jedino smo dobili one slovence jednu tekmu, na kos razlike, koliko se sjecam, niko nam nije davao ni gram sanse za prvo mjesto, samo da puste bar nesto gledalaca u dvoranu zbog jako teskog rasporeda
Da ali prošle godine je odigran i turnir u Mrkonjiću vrhunski u polufinalu poraz od Slobode iz Užica 3 razlike ( inače su bili prvi u KLS prošle godine daleko ispred Tamiša i Kolubare) i pobjeda protiv ekipe iz Slovenije koja je igrala plejof. Tako da mislim da nije objektivno upoređivati iz razloga što sada fali jedan igrač u rotaciji a prošle godine smo se kompletirali pred početak lige. Pozdrav!

Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Sep 2020, 08:00 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Jul 2020, 14:13
Postovi: 58
polapet je napisao:
Na žalost, šanse za publiku su jako male, gotovo nikakve.
Što še tiče rasporeda, mislim da će biti organizovano novo žrijebanje, jer Bosna je u kanalu, neće niko da pomogne, a Igokea neći igrati od početka.
Mene više brine loša igra i letargija u odbrani.Ok, fali Drasko, ali ovo je dosta skupa ekipa da bi dobila od basketaša iz Lazarevca po ušima.Mora bolje!
Nema hemije što bi se reklo. Bolje bi bilo da bude žrijebanje ponovo, inače bi bilo prva 4 kola 4 poraza.

Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Sep 2020, 12:09 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
A dobro, onako sam ja usporedio, nije bas tri poena od Slobode vec sedam, a ti slovenci su igrali play off za ulazak u Prvu ligu Slovenije, njih smo dobili kos razlike, nismo mi nikog dobili kad pogledas realno, a ovu protiv Tamisa smo solidno odigrali to niko ne spori, ali ovu drugu uh. Veceras igraju Celik i Mladost tu ce se bar nesto naslutiti, a mi u Mrkonjicu u subotu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Sep 2020, 13:49 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Jul 2020, 14:13
Postovi: 58
avatar971 je napisao:
A dobro, onako sam ja usporedio, nije bas tri poena od Slobode vec sedam, a ti slovenci su igrali play off za ulazak u Prvu ligu Slovenije, njih smo dobili kos razlike, nismo mi nikog dobili kad pogledas realno, a ovu protiv Tamisa smo solidno odigrali to niko ne spori, ali ovu drugu uh. Veceras igraju Celik i Mladost tu ce se bar nesto naslutiti, a mi u Mrkonjicu u subotu.
Mislim nije ni bitno, hoću da kažem da se taj turnir igrao bez 3-4 ( koliko znam nije bilo uopšte visokog igrača) igrača koja su kasnije igrala u ligi. Svi očekajumo da će bolje izgledati kada počne lige i ako je nezgodan raspored na početku. Pozdrav!

Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Sep 2020, 13:59 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jun 2020, 22:04
Postovi: 378
Saglasan momci, drago mi je da imamo ovdje odlične momke koji dobro rezonuju, i koji sve prate, a nikog ne vrijedjaju i ne pljuju.Svakako sam prvi da se osnovano kritikuje, što jeste slučaj za sada, jer kritika služi da se ukaže na propuste, a opet sve za dobrobit kluba koji pratimo i koji volimo.Potpuno saglasan sa sa PETAK-om I AVATAR971-om.Mora bolje, mora se kidati.Videćemo u subotu šta će biti u MG, i tad ćemo vidjeti ima li odgovora na letargiju protiv Kolubare.Za Čelik sam rekao da će biti nezgodna ekipa, što se vidjelo protiv SPARSA kad su izgubili na jednu loptu.Imaju odličnog trenera, i par iskusnih i par dobrih igrača, i baš me zanima kako će biti protiv Mrkonjića večeras.Biće liga veoma zanimljiva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Sep 2020, 21:34 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Mar 2020, 13:44
Postovi: 109
Mladost uzela Čelik u gostima, Promo Donji Vakuf kući izgubio od Sparsa samo 7 razlike. Subota Mladost vs Borac u MG u 19:00h.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2020, 16:56 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Jul 2020, 14:13
Postovi: 58
Hoće li biti link za gledanje utakmice?

Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2020, 20:18 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
Izgubili cetiri, koliko vidim egal bio cijelo vrijeme, nije lose, strelci Pedja 14, Tanaskovic 13, Maran 13, ako se dobro vidi. Ima li ko da nesto konkretnije kaze


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2020, 20:21 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
Pardon, Ljuboja 14


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2020, 08:47 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Jul 2020, 14:13
Postovi: 58
avatar971 je napisao:
Pardon, Ljuboja 14
Marković 14 poena, tako piše na fb stranici.

Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2020, 16:32 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
Jeste jeste u pravu si, Markovic 14, slabo se vide brojevi na slici, tri igraca daju 40 poena ostali 28, nije to bas za pohvalu, kad se sve sagleda jako malo koseva smo davali u pripremnim utakmicama.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Sep 2020, 08:04 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
Gdje ce se moci gledati utakmica protiv Slobode, da nece biti live prenos na nekoj od televizija ili ide na you tube kanalu KS BiH. Inace u toku priprema u prosjeku smo davali 69 poena, a primali 83. Nadam se da cemo popraviti odbranu i mozda koji kos vise i to je to. Sretno


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Sep 2020, 11:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5252
Lokacija: Црвено - плави град
Иде пренос на јутјуб каналу савеза.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Sep 2020, 14:46 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Mar 2020, 13:44
Postovi: 109
Slika

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Sep 2020, 15:20 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jun 2020, 22:04
Postovi: 378
Kreće ubrzo i takmičenje u 2 ligi grupa zapad, i to takmičenje će igrati kadeti i juniori kako sam čuo, pojačani sa Tiborom Florjanom(vjerovatno u nedostatku visokih da je tako moralo).Mislim da je to dobar put, da se mladi momci takmiče i nadigravaju sa jačim i mnogo starijim od sebe.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Sep 2020, 17:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5252
Lokacija: Црвено - плави град
Молим? Па зар га није срамота играти са дјецом?

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Sep 2020, 18:58 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Jul 2020, 14:13
Postovi: 58
polapet je napisao:
Kreće ubrzo i takmičenje u 2 ligi grupa zapad, i to takmičenje će igrati kadeti i juniori kako sam čuo, pojačani sa Tiborom Florjanom(vjerovatno u nedostatku visokih da je tako moralo).Mislim da je to dobar put, da se mladi momci takmiče i nadigravaju sa jačim i mnogo starijim od sebe.
Na ovu temu sam davno pisao. Kada sam rekao da smo se olako odrekli ovih koji "nisu" za prvog tima (Zvonara, Barbareza, Nikolića) ili nekog od njih. Puno bi značilo njima u drugoj ligi to bi onda bila respektabilna ekipa.

Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Sep 2020, 19:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5252
Lokacija: Црвено - плави град
Овако вјерујем да ти исти гањају друге екипе да би играле у тој истој другој лиги :)

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Sep 2020, 22:20 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jun 2020, 22:04
Postovi: 378
Djelimično saglasan.
Barbarez je dogovorio sa Prnjavorom 1 liga RS.
Kadetska selekcija je veoma talentovana, sve pozicije dobro popunjene osim pozicije 5.
Zato će Tibor pomoći da iskustvom smiri i zastiti tu djecu od 16-17 godina protiv starijih i jačih igrača u toj ligi.
Pored 2 lige , kadeti će igrati i kadetsku ligu.
Ambicija nema da se napadne 1 liga rs, barem ne ove godine.Zato je i pitanje poente da Zvonar i Nikolić budu angazovani, i da im se plaća nastup.
Sl godine, ti momci su projektovani da napadnu 1 ligu RS.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2534 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 127  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs