banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 19:27

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2534 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110 ... 127  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 12 Maj 2022, 08:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5241
Lokacija: Црвено - плави град
Коста Кондић носи ортозу на руци и био је на клупи само да би испунио број домаћих играча.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Maj 2022, 08:45 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
Tako je, nije igrao, ali mi je bilo cudno da je uopste u sastavu Igokee.Uostalom nije ni bitno, svakako nije nas igrac.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Maj 2022, 15:40 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
Nije mi jasno šta nekom nije jasno.
Imali smo izbore, i zna se kod koga je kesa.Ja takav sistem birao nisam, a najači su oni koji ne izlaze na izbore, a mitinguju i pametuju.
Elem, imas opciju da se nasloniš na kazan i živis normalno ili da se odmetnes u šumu i preživljavaš.Ja sam u šumi bio 1995 i jeo sirove gljive divlje jabuke i crijemšu i znam kako je kad stomak pobjedi mozak.
Kosta Kondić je igrač Igoke isto kao i mali Vuk i Delalić.
Ako ti neko pomaže, moraš mu vratiti jel tako.
E sad, da li je bolje ovo ili tavorenje u 1RS sa 30000 km koje dobiješ od grada i koje jedine nemaju veze za vladajućom strukturom, pitanje je za milion dolara.Publika i javnost užašna, a to se vidi0po odzivu na humanitarnu utakmicu.
Sve u svemu tonemo kao društvo.Razlozi?Ima ih dosta.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Maj 2022, 15:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Za ovaj zadnji dio se znalo, pisano milion puta ovdje. Niko nece bodriti ovaj Borac, ni ti ce imati iskrenu publiku.
Na to sve, lose igraju, koliko vidim u zadnje vrijeme su sve porazi , mimo igokee koju necete dobiti ni za 10 svjetlosnih godina.
Sve u svemu, sve se ovdje pisalo davno jos, da ce ovako biti.. pogotovo ovaj dio vezan za publiku.

Ja konkretno bi volio da je Borac uzeo aba 2 i otisao u aba 1, pa sta bude.. da se prave kosarkaske ekipe gledaju u boriku napokon, kao sto je slucaj bio sa balonom aba-e. A i to je odgovor vezan za publiku, dolazice samo kada je neko atraktivan protivnik i nikako vise mimo toga..

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Maj 2022, 18:24 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
Ko to mi nećemo, a ko to vi tvrdite da nećemo?
Dok god imamo mi i vi, nikad na zelenu granu nećemo.
Valjda je cilj i nas i vas da jednog dana stvari se postave na svoje mjesto.Tačno je , Borac će biti u sjeni Igokee dok je ovaj sitem na vlasti.To su činice i tu nema dileme.Zašto je to tako, neka se pitaju oni koji biraju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Maj 2022, 19:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
Zna li neko objasniti zašto KK Borac nije u stanju da funkcioniše kao RK Borac u smislu da bude jak premijerligaš i da uzme koju titulu. Kako u eri Igokee šampioni mogu biti Zrinjski i Široki? Ja opet mislim da tu nije problem samo Igokea i novac, nego i uprava i struka i sistem

Pojedinci su prihvatili i ovom klubu da daju šansu ali je ovo jedno veliko ništa, klub bez ambicija, bez jasne adrese ko je kriv za poraze u nizu, za puštanje utakmica, bez energije u rukovodstvu ... I ono što je najbitnije možete li vi izaći iz te saradnje jer ne donosi ništa, i do kad to uopšte traje?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Maj 2022, 20:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5241
Lokacija: Црвено - плави град
У недјељу 15.04.2022. године са почетком у 19 часова, кошаркаши Борца угостиће екипу ОКК ,,Слобода" Тузла у оквиру 4. кола Лиге за шампиона БиХ.
Црвено-плави су још увијек у потрази за првом побједом у завршној фази такмичења, екипи је потребна подршка са трибина како би савладали госте из Тузле.
Овим путем позивамо све симпатизере и навијаче нашег клуба да дођу у дворану Борик, подрже Борац и момке на путу до изузетно важног тријумфа у Лиги за шампиона БиХ.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Maj 2022, 20:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
@Borac u srcu
Upravo to, preko tvog posta da odgovorim slobi.. da Borac funkcionise kao RK Borac, vjeruj mi da bi dvorana stalno bila puna. Ovako, kad su svi skontali, pa cak i oni koji su tvrdili da Igokea nije toliko upletena, nece niko doci. To nije Borac koji ima trofeje iza sebe, evropu, aba ligu ( goodyear ), pa i taj macabi u boriku. Danasnji KK Borac je filijala Igokee, i to je tako, samo malo ljepse upakovano.

S druge strane, bez Igokee Borac ne bi bio ovo sto je danas, i to je cinjenica. Igokea je vidjela priliku da preko Borca napravi filijalu da tako kazem, uletila pare za aba 2, za igrace.. i to tako ide. Opet kazem, krivo mi je sto nisu uzeli aba 2, pa da sledece sezone gledamo i evroligaske ekipe u Boriku, kako bi to super bilo.
Ali eto, mozda nekad i to bude..

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Maj 2022, 21:41 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
Ljudi gdje vi živite?RK Borac kao funkcioniše na bazi sposobnosti uprave da donese pare, jel ta priča?Jest malo morgen.Ljudi ništa bez politike, naznalost.ŽRK BORAC ima čovjeka koji se bori kao lav. ali trenera smjeniti ne može bez aminj Nade Tešanović.Halo, Nade Tešanović.
Da postoji RK ili Fk Igokea isto bi bilo.Živite u zabludi da bez politike nešto može.Da Grad hoće/moze da stane iza Kk Borca to bi bila priča.Ali, ljudi moji daju 30000 km halo!
Što neko drugi ne preuzme Kk.Znam pouzdano da je ljudima puna kapa, imaju svoje firme nije im do zajebancijeg
Ali problem je što će doći novi Skrbići, Simovići, Dojčinovići ili neke perjanice vladajuće opcije i sve opet pogasiti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Maj 2022, 22:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
A njih kao puno pogadja ko ce doci poslije njih i sta ce se desavati ?

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Maj 2022, 22:31 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
Pa zato ti i kazem, zaboli ih, ali treba biti pametan.
Mene bi lično boljelo ako se ugasi jedna sijalica u mojoj Banjaluci , a da ne govorim o nečem većem.
Zato mi smeta kad se rad i trud ovih ljudi u klubu sad podništava.Znam da su van politike i da su finansijski nezavisni, tj ne zavise od tendera.Ipak, nisu toliko jaki da izdvoje svoj lični novac i da ga guraju u klub.To radi giganti kao sto su Tedeski ,Miško.Ostalo je sve naslonjeno na vlast.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Maj 2022, 08:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Borac u srcu je napisao:
Zna li neko objasniti zašto KK Borac nije u stanju da funkcioniše kao RK Borac u smislu da bude jak premijerligaš i da uzme koju titulu. Kako u eri Igokee šampioni mogu biti Zrinjski i Široki? Ja opet mislim da tu nije problem samo Igokea i novac, nego i uprava i struka i sistem

Pojedinci su prihvatili i ovom klubu da daju šansu ali je ovo jedno veliko ništa, klub bez ambicija, bez jasne adrese ko je kriv za poraze u nizu, za puštanje utakmica, bez energije u rukovodstvu ... I ono što je najbitnije možete li vi izaći iz te saradnje jer ne donosi ništa, i do kad to uopšte traje?

Problem Borca nije sistem i struka, nego sto SNSD klika obezbjedjuje pare taman toliko da im se razigraju igraci a da ne stvore sebi jos jednu prijetnju u domacem prvenstvu. Ova gore prica o prislanjanju uz kazan ako je istina (a jeste), je razlog zasto ne treba uopste nesto kokodakati i zaliti se, tako je kako je. OKK Borac je izabrao svoj put filijale jebenog Potkozarja, sta sada, guraj u nekom pravcu da probas stvoriti bar neku bazu domacih igraca, pa da u periodu kada ruljci odu, stvoris jak Borac iz te baze.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Maj 2022, 08:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
slobo47 je napisao:
Pa zato ti i kazem, zaboli ih, ali treba biti pametan.
Mene bi lično boljelo ako se ugasi jedna sijalica u mojoj Banjaluci , a da ne govorim o nečem većem.
Zato mi smeta kad se rad i trud ovih ljudi u klubu sad podništava.Znam da su van politike i da su finansijski nezavisni, tj ne zavise od tendera.Ipak, nisu toliko jaki da izdvoje svoj lični novac i da ga guraju u klub.To radi giganti kao sto su Tedeski ,Miško.Ostalo je sve naslonjeno na vlast.

Sa druge strane, ne vjerujem da su ludi da se zamjere nekom ko im moze nastetiti, i da imaju vise para i zele da uloze.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Maj 2022, 08:51 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
Upravo tako skeva razumio si sve.Razvijaj svoju bazu i čekaj.Ali čekamo 20 godina, dokle još?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Maj 2022, 21:14 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 11 Jul 2021, 16:19
Postovi: 178
https://meridianbetsport.ba/najnovije/k ... energijom/

Kašćelan pred Slobodu


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Maj 2022, 16:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5241
Lokacija: Црвено - плави град
Турнир 3х3 на реконструисаном игралишту у Залужанима, за које је КК Борац донирао табле, обручеве и мреже за 2 коша.
Кошаркашки клуб Борац ће учинити максималне напоре да помогне реконструкцију неколико игралишта на територији града Бањалуке.
Млади треба да имају добре услове за рекреативно бављење кошарком и баскетом, подржаћемо сваку позитивну идеју и причу око оваквих пројеката. Slika

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Maj 2022, 19:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5241
Lokacija: Црвено - плави град
КК Борац - КК Слобода 71:60.
У сриједу гостујемо Леотару.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2022, 12:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2009, 09:41
Postovi: 3657
Lokacija: House of Pejin
supersonic je napisao:
Za ovaj zadnji dio se znalo, pisano milion puta ovdje. Niko nece bodriti ovaj Borac, ni ti ce imati iskrenu publiku.


Ako ćemo pošteno Borac nikada nije imao publiku.

_________________
Ne idem više u školu, idem samo u džamiju i na igranke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2022, 13:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Do 2007-08 jeste, poslije toga je krenuo pad tom pitanju, da bi od utakmice sa kaknjom za opstanak pa cijelu prvu RS sve do prije 2 godine bilo max 100 ljudi. Na nekim utakmicama na tribinama nas je bilo 15 bukvalno

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2022, 19:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2009, 09:41
Postovi: 3657
Lokacija: House of Pejin
Nije. Ja bio te godine na utakmici protiv Radnika koja je odlučivala o opstanku u BiH ligi. U dvorani nas nije bilo 50.
Više je publike (rodbina i prijatelji) bilo na utakmicama druge ekipe koju je vodio Đera u ligi RS.

_________________
Ne idem više u školu, idem samo u džamiju i na igranke.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2534 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110 ... 127  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: veteran 1987 i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs