banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 17:27

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2534 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 127  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 13 Jun 2021, 18:08 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
To je uspjeh svih nas, ja to tako gledam.
I završavam s tom pričom.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jun 2021, 20:36 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 08 Jul 2020, 11:03
Postovi: 134
Ideja i sama organizacija takve vrste utakmice je za svaku pohvalu.
Ali sada tu utakmicu svrstavati kao uspjeh uprave ,dosli stari asovi zbog vas i stoi mate dobru ideju je suplja prica.
To su sve dobri momci i naravno da su se odazvali,a isto tako znam da vas vecina od njih ne podrzava i da je svjesna da je to samo drugi tim Igoke.
Koliko vidim ti si ovde u manjini,siguran sam da su slobo i polapet ista osoba,tako vam djeluje prica.Isti lik koji vodi ona 2-3 lazn aprofila na Fb i pise aj Borac ispod svake objave i bravo uprava hahah.Tako da je velika vjeravatnoca da je to stvarno neko iz uprave,veoma blizak clan.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jun 2021, 21:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Полапет конкретно и јесте члан управе, што ми је опет неразумљиво да се управа прегања по форуму... Али добро, њихова ствар.

Што се тиче подршке, рекли смо већ. Ко познаје ситуацију и имало историје, јасно му је све, а оне који нису упознати можете придобити маркетингом, пошто име већ имате, грб, боје, користите исту ту дворану, сад још само мало пропаганде и то је то. Ето вам, узгред, идеја. Али оне који знају, нећете придобити тако лако. Ово вам кажем добронамјено, никаква провокација, већ само да се не разочарате ако не крене по плану.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jun 2021, 21:20 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
Jest Vam i većina u pm.Ko što je i dr Djajić ima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jun 2021, 21:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Можда није ни већина, али је створена од људи који знају шта су и ко су.

У сваком случају, као што рекох и прошле сезоне, најбоље би било ујединити све те Борчеве, да то буде онај изворни, да наставимо гдје смо стали давно, да оваквих несугласица више не буде. А чим свако има свој Борац основан, има и енергије коју само треба каналисати и направиће се права ствар. А не ове зајебанције више.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jun 2021, 21:25 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
Ivan, supersonic, umetnik i borikbl.
Auu većine.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jun 2021, 21:37 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
Umetnik je napisao:
Можда није ни већина, али је створена од људи који знају шта су и ко су.

У сваком случају, као што рекох и прошле сезоне, најбоље би било ујединити све те Борчеве, да то буде онај изворни, да наставимо гдје смо стали давно, да оваквих несугласица више не буде. А чим свако има свој Борац основан, има и енергије коју само треба каналисати и направиће се права ствар. А не ове зајебанције више.

Podrška je poželjna, ako je iskrena, i ako ti iskreni umiju da čitaju između redova.Kad igraš šah, zrtvuješ figuru da dobiješ partiju.Ko ima mozak shvatiće.
S kim da radiš?S kim da se ujediniš?
Šta je izvorno?Dolazili idioti i sahranjivali jedan po jedan klub.I?Ko je kriv?Sad se nešto stabilizovalo, pa opet ne valja.Pomogla Igokea?Pa sigurno da, ko će drugi, da neće Široki?Gurao je Božić, kumio, molio, išao na Paradu, išao u politiku.I?Ništa.Moraš da se uklopiš u sistem i da izbiješ iz glave da ti je Borac ćaćevina.
Podrška je poželjna, ali ne i neophodna.Ko hoce hoce.
Sve razumijem, ali nikako zasto pratite ovu temu.
Ima tema KK Borac i peglaj.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jun 2021, 21:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Mene ne stavljaj u nikakav kos. Ja pljunuo, mračio, negativno pisao nisam ako za to nije bilo potrebe. Svaki put pohvalim rezultat, akcije, igru. Isto tako napisem i sta mislim o nekim stvarima koje, bar meni, nisu okej. I to kao neko ko voli kosarku, ne kao navijac. Sta treba da znaci, ne smiju se misljenja iznositi, nego samo ono sto je milo vasim usima?

Evo recimo, jos jedan primjer neozbiljnosti. 3x3 ugljevik, ekipa iz BL, nosi dresove sa vasim grbom. Jedan ili dva igraca su iz prvog tima,nisam vidio dobro. Objasnite onda, ako vec ganjate ozbiljnost i profesionalizam, zasto ste dopustili prvotimcima da igraju te turnire? Ko je dao dozvolu da se grb kluba nalazi na dresovima na nekom basket turniru? Nit se ekipa zove Borac, nit je vecina tu ikad ista sa Borcem imala, sem ove dvojice ili jednog..

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jun 2021, 21:43 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
Pojma nemam o tome, jer nisam neko ko odlučuje ali se ovaj put slažem s tobom ako je tako.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jun 2021, 21:45 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
U svakom slučaju naspram pljački i stvari koje su se dešavale u prošlosti, ako je to toliko veliki propust, ja bi ga potpisao odmah, da sam u poziciji da odlučujem o tome.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jun 2021, 22:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
To su samo neke stvari,sitnice. Ali kad se gradi prica, svaka sitnica znaci.
Po meni je logicno da ce klub zabraniti prvotimcu da igra te turnire, gdje je poznato da veliki broj basketasa nikad ozbiljnu kosarku nije igrao, i gdje moze igraca povrijediti za cas posla.
Mozda grijesim, ne znam...

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jun 2021, 22:46 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
S mog aspekta laički, ne smiju da igraju ako imaju ugovor.
A i ako nemaju, a imaju imalo mozga, ne bi trebali igrali zbog rizika od povrede.Ne znam ko ima ugovor, ali logčno je da, ako nema ugovor moze da igra i obrntuto.
Slazem se da sitnice znače, i da se ne smiju dešavati takve stvari.Evo Supersonic nije u većini, sad su ostala 3 lika.
Šalim se.Svaka kritika osnovana, po meni je ok.Kod mene u firmi moj direktor Nijemac, na sastanku pita o negativnim pojavama jer hoće da ih ispravi.Ne zanima ga sta je dobro, nego šta je loše.Tako i u klubu.To je dobronamjerna kritika i to postujem.Ali nedobrnamjerne, koje su produkt lične ili neke druge netrpeljivosti, njih prezirem.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jun 2021, 22:52 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 19 Feb 2020, 20:37
Postovi: 172
Steta sto nas ne mozete blokirati kao na fb pa da namecete svoje jednoumlje. Ali ajde ako vam toliko znaci da vas ljudi hvale, velicaju i pricaju lijepo o vama onda cu i ja. Ali jasno je to da je za ovu proslu sezonu zasluzna najvise Igokea jer da se pitala ova uprava i da je bio budzet koji su oni sami sposobni obezbijediti onda bi Borac bio u borbi za pretposljednje mjesto, a aba 2 ligu ne bi ni vidio. Razlika izmedju toga sto je limit ove uprave i onog ostvarenog je Igokea sa svojom logistikom i finansijama.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jun 2021, 22:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
slobo47 je napisao:
Umetnik je napisao:
Можда није ни већина, али је створена од људи који знају шта су и ко су.

У сваком случају, као што рекох и прошле сезоне, најбоље би било ујединити све те Борчеве, да то буде онај изворни, да наставимо гдје смо стали давно, да оваквих несугласица више не буде. А чим свако има свој Борац основан, има и енергије коју само треба каналисати и направиће се права ствар. А не ове зајебанције више.

Podrška je poželjna, ako je iskrena, i ako ti iskreni umiju da čitaju između redova.Kad igraš šah, zrtvuješ figuru da dobiješ partiju.Ko ima mozak shvatiće.
S kim da radiš?S kim da se ujediniš?
Šta je izvorno?Dolazili idioti i sahranjivali jedan po jedan klub.I?Ko je kriv?Sad se nešto stabilizovalo, pa opet ne valja.Pomogla Igokea?Pa sigurno da, ko će drugi, da neće Široki?Gurao je Božić, kumio, molio, išao na Paradu, išao u politiku.I?Ništa.Moraš da se uklopiš u sistem i da izbiješ iz glave da ti je Borac ćaćevina.
Podrška je poželjna, ali ne i neophodna.Ko hoce hoce.
Sve razumijem, ali nikako zasto pratite ovu temu.
Ima tema KK Borac i peglaj.

Па резултати постоје и то није проблем да се призна, дакле тај дио сте остварили. И знам да без политике нема ништа. Али узевши у обзир да су ти резултати и остварени управо тим можда на дуже стазе мудрим потезом, али опет барем за сада нимало симпатичним-споразумом са игокеом, и то на начин да у том савезу нисте главни, то се људима, очито, баш и не допада. Кад томе додаш чињеницу да нам је свима горак укус од уплитања политике у спорт (а ово је управо то) и још трећа ствар-да се ради о колективу основаном 2012. који правно није насљедник правог Борца... То све заједно не даје добру слику.

Такођее, ето нас 4 на форуму нешто пишемо против, вас исто толико за, гдје су остали љубитељи Борца и кошарке? То што не пишу, или кад пренесеш на јавност-то што можда неће свако да вам гледа утакмице, ипак нешто значи. Значи да их не интересујете или вас не подржавају (довољно добро). Само покушавам то да објасним.

А за партију шаха, и то разумијем. Само што то балансирање, провлачење често може да се одбије о главу. А још придодај оно с почетка поста , како то све изгледа кад погледаш ширу слику и ништа не вадиш ван контекста... Но добро, вртим се у круг :) .

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jun 2021, 23:13 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
Da u krug.KK Borac Nektar Promjenio ime kako čug, pa nakon toga ugašem 2006.Zašto? Zato što su ga opljačkali.Ko?Zna se.Dakle ugašem.I čekalo se 10 godina da zastare dugovi.Daj novo ime Skk i mi smo kao ti.Gdje ste bili 10 godina.Ko se takmicio od 2006 do 2017?
I sad ti kazes da se napravi sporazum,S kim?
Sa tim istim što su ga prekrstili0pa ugasili 2006.
Mislim ok, ja te razumijem, ali koliko shvatam razumijes većinu stvari.
Jedno je jasno.
Klub na višem nivou ne može bez podske grada, Entiteta politike.E sad, nekad neke manevre moras napraviti da bi dugoročno dosao do cilja.E tu je razmimoilazenje.
Ti bi igrao 20 godina beton ligu pa onda još 20 i u tom je kraj života.
Ja ne bi, jer bi tražio modus kako da u svoj grad nesto dobro donesem bez obzira od koga je.
Pa Nato nas je tukao 1995 , a nekhp dan vježbu drži na Manjači.Poredim samo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2021, 09:11 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
Stvarno dva igraca prvog tima igraju basket u Gacku, hehe, krajnje neozbiljno, ima snimak citavog turnira, doduse mozda ljudi nemaju vise vazeći ugovor onda mogu raditi sta hoce...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2021, 09:13 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
Pardon u Ugljeviku...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2021, 12:57 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
Vidiš Avatar, slažem se, pojma nemam, ne pratim to.Krajnje neozbiljno?Krajnje neozbiljno je da ostaneš dužan npr, i da ugasiš klub.Formuilcaije krajnje neozbiljno govori da se samo gleda neka dlaka u jajteu , pa da se nešto predstavi kao katastofa.Ponavljam, neozbiljno jeste, i ako imaju ugovor odmah bi raskinuo ali nevjerujem da iko ima ugovor.A ti što igraju su obični šupljoglavci koji vjerovatno ne planiraju više da ozbiljno igraju.Ako planiraju, a igraju 3x3 onda su budale.Ako nemaju ugovor, (a mislim da ga niko nema) onda ne vidim problem.Dakle, ne znaš da li imaju ugovor, a govoriš da je krajnje neozbiljno.Jedino ako znaš da imaju, to je drugo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2021, 14:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1245
slobo47 u pravi si za dugove "starog" Borca ...sve se zna , čak nije ni tajna ...

Ali mislim da pare nisu najveći njihov grijeh, već promjena imena u SKK Banjalučka pivara.
Meni je to u rangu saradnje sa Igokeom, iskreno.
A oni su to tada uradili iz istih razloga kao sadašnji KK "Borac" sa Igokeom, finansije tj. stabilnost kluba, tako da je suludo sve to prozivanje...

Ako bas moramo u detalje ici, tukla nas je policija i na utakmici poslije promjene imena, kada se došlo da se udje, pa povuci potegni , kao i "dodikovci" na poznatoj utakmici.

Manje prozivanja i zle krvi bi bilo dobro za sve strane.

Nije tu niko čist ...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2021, 14:20 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
Ma sve ok, sve jasno.Samo, nemojmo da pisemo sta necemo, hajde da napisemo sta hocemo, sta je rjesenje u okolnostima kave jesu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2534 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 127  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs