banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Apr 2024, 11:07

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2534 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 07 Maj 2023, 16:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4882
Lokacija: Tu preko puta
slobo47 je napisao:
Koga je briga što je Borac dobio Široki?
To nije vijest, dobre vijesti su neinteresantne.Pljuvačina je IN.Da su izgubili, bilo bi već pet stručnjaka koji bio objasnili šta i kako.

Ne pricaj gluposti, gazimestanac zadnjih mjesec dana sam pise na ovoj temi.
Evo ja cu prvi reci svaka cast za pobjedu u Sirokom, nije mala stvar dobiti ekipu na njihovom terenu koja u ligi nije imala poraz.
A to sto “ nije vijest”, za to znate od samog pocetka. Nece niko da bodri igokeu 2 i to je to. Nista lose, jednostavno ljudi tako gledaju na to i tu ne mozes nista. Zato nikog i ne interesuje KK

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Maj 2023, 17:03 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
Moj supersonic!Problem je mnogo širi od tvoje konstatacije.Problem je što je cijeli korpus Srpski sa ove strane Drine postao Igokea.Na žalost!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Maj 2023, 17:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4882
Lokacija: Tu preko puta
Jebi ga, da bi Borac bio to sto je Igokea danas, bukvalno moraju zamijeniti mjesta. Znaci Borac mora biti u aba ligi, mora biti dominantan u bh ligi, izaci u evropu. I u toj aba praviti rezultate kao igokea zadnjih godina, pogotovo one sezone kad su prvi bili. Drugim rijecima, Igokea mora drasticno da oslabi/padne, a Borac rapidno da se digne, da bi vratili sve ono sto je bilo krajem devedestih i pocetkom dve ‘iljaditih.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Maj 2023, 17:34 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
Mora se samo umrijeti.Ljudi samo govore šta ne žele,a niko ne nudi riješenja.Svi pametni za tastaturom.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Maj 2023, 22:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5252
Lokacija: Црвено - плави град
КК Борац ће у скоријој будућности (3-4 године) играти Аба 1 лигу, и искрено се надам да ће дежурни пљувачи са овог форума бити и тада активни, и живо ме интересује какви ће им онда коментари бити. При томе не мислим да ће Игокеа нешто пасти, или да ће Борац заузети њихово мјесто.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Maj 2023, 15:11 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2015, 22:20
Postovi: 448
Ne bih se kladio da ce ABA liga postojati za 3-4 godine.

Kad Partizan i Zvezda dobiju licencu na narednom prosirivanju Evrolige (da li vec za sezonu 2024/2025 ili kada istekne ovaj ugovor sa 10 godisnjim licencama godinu kasnije), sumnjam da ce imati bilo kakav interes vise da igraju ABA ligu i putuju po Skoplju, Podgorici, Baru i slicno umjesto da igraju meceve na dosta blizim destinacijama.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Maj 2023, 20:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5252
Lokacija: Црвено - плави град
КК Борац ВВИН је након 19 година у финалу лиге БиХ!!!!
У изузетно доброј утакмици, потпуно заслужено је савладан Широки Бријег (75:59), па је на овај начин заказан финални сусрет са Игокеом. Субота Лакташи, следећа сриједа 19:00 Борац : Игокеа, потрудите се да испоштујете ове младе момке за све што су урадили ове сезоне, одвојите тих 2 сата времена, то је најмање што можете урадити.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Maj 2023, 16:37 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 19 Feb 2020, 20:37
Postovi: 172
Gazimestanac87 je napisao:
КК Борац ће у скоријој будућности (3-4 године) играти Аба 1 лигу, и искрено се надам да ће дежурни пљувачи са овог форума бити и тада активни, и живо ме интересује какви ће им онда коментари бити. При томе не мислим да ће Игокеа нешто пасти, или да ће Борац заузети њихово мјесто.


Borac će možda i zaigrati aba 1, ali sa ovom upravom sigurno neće. Limit ove uprave je liga BiH i to sredina tabele. Sve ovo iznad je produkt pomoći koju dobijaju od Igokee. Jedino ako bi se neke stvari krupno promijenile, došli novi, moćniji i sposobniji ljudi, tad bi se moglo ući u aba 1 i da se tu nešto korektno napravi. Može se i ovako ući slučajno, biti jednu sezonu kanta za nabijanje i ispasti. Ali Igokei se to ne isplati jer im je Borac dovoljan i u aba 2 za razigravanje mladih igrača, to se vidjelo kroz ove 3 sezone.

A Aba liga će postojati sigurno, jer Partizan i Zvezda nikad neće dobiti licence na duže od jedne sezone. I sad su tu i jedni i drugi jer nema rusa. Previše je to politički osjetljivo područje da bi se njima davale čak 2 licence za evroligu. Sutra se može desiti neka politička promjena i da se zavrnu slavine i za jedne i za druge.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Maj 2023, 20:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4882
Lokacija: Tu preko puta
Evo ja cestitam na prolasku u finale. Dve za redom dobiti Sirokog, svaka cast. Ovu drugu su ih izdominirali.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Maj 2023, 22:25 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
borikbl je napisao:
Gazimestanac87 je napisao:
КК Борац ће у скоријој будућности (3-4 године) играти Аба 1 лигу, и искрено се надам да ће дежурни пљувачи са овог форума бити и тада активни, и живо ме интересује какви ће им онда коментари бити. При томе не мислим да ће Игокеа нешто пасти, или да ће Борац заузети њихово мјесто.


Borac će možda i zaigrati aba 1, ali sa ovom upravom sigurno neće. Limit ove uprave je liga BiH i to sredina tabele. Sve ovo iznad je produkt pomoći koju dobijaju od Igokee. Jedino ako bi se neke stvari krupno promijenile, došli novi, moćniji i sposobniji ljudi, tad bi se moglo ući u aba 1 i da se tu nešto korektno napravi. Može se i ovako ući slučajno, biti jednu sezonu kanta za nabijanje i ispasti. Ali Igokei se to ne isplati jer im je Borac dovoljan i u aba 2 za razigravanje mladih igrača, to se vidjelo kroz ove 3 sezone.

A Aba liga će postojati sigurno, jer Partizan i Zvezda nikad neće dobiti licence na duže od jedne sezone. I sad su tu i jedni i drugi jer nema rusa. Previše je to politički osjetljivo područje da bi se njima davale čak 2 licence za evroligu. Sutra se može desiti neka politička promjena i da se zavrnu slavine i za jedne i za druge.

Po prvi put da se složim sa drugom borikbl.
Slažem se da je uprava "nesposobna" i da treba da dodje "sposobna" politički postavljena.Ova nesposobna je uradila to što je uradila.Dobro ili ne vrijeme će pokazati.Mladje selekcije su se kako citam plasirale na završne turnire RS i to nije loše.
Ti nesbosobni neka se vrate u svoje privatne firme i nastave da ih razvijaju bez tendera i političkih centaršuteva kao što su radili do sada.Ljudi nikako da shvate da bez države ili lokalne zajednice, a to znači bez politike, sportski kolektiv ne može funkcionisati.Evo u fudbalu, umjesto Pušića, postavljen je Tegeltija.On je kao sposoban i dovešće nekog šeika iz Kuvajta.Jel ta priča?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Maj 2023, 00:33 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 19 Feb 2020, 20:37
Postovi: 172
Nisam ja rekao da je ova uprava nesposobna, ali imaju svoje limite. Njihovi limiti su da skupe 100-150 hiljada od sponzora, ukupan budžet da bude do 200 hiljada i to je to. To je dovoljno za sredinu tabele BiH lige ili borba za opstanak. Sve ovo preko treba zahvaliti Igokei, a to je standardno učešće u plej ofu aba 2 lige i dobri rezultati koji se postižu u ove 3 godine. Neka dogodine ova uprava obezbijedi budžet 1 milion km i ja ću prvi reći svaka čast, pogriješio sam. Ali ne vidim da oni to mogu. Borac kao aba drugoligaš opravdava sve ono što je Igokea zamislila čak vjerujem i više od toga. Iz godine u godinu im afirmišu igrače koji onda uskaču spremni za Igokeu. Od Tanaskovića koga su čak i prodali u Španiju preko Kondića, sad se razigrava Delalić za koga mislim da će biti ozbiljan igrač i da će Igokea na njemu dobro zaraditi, mlađi Tanasković je takođe fino napredovao u Borcu i mogao bi u dogledno vrijeme uletiti. Treba biti realan i reći da Igokea radi ozbiljan posao, da su dobro posložen klub, a Borac postaje bitna karika te dobre organizacije kao razvojni tim, a tek će u budućnosti biti još bolji jer vidim da su počeli dovoditi neke ozbiljne talente iz Srbije. Očekujem i tog malog Stankovića dogodine u Borcu i još nekog od tih zlatnih juniora.

Napisao si ranije da je wwin dao 30 hiljada. To je po meni skandalozno da se za 30 hiljada dodaje sponzorsko ime. Sve ispod 100 hiljada o tome se ne bi smjelo ni razmišlajti. Mogu dati 30 hiljada, imati reklame, biti na dresu, ali za 30 hiljada km da se klub nazove Borac wwin je smiješno.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Maj 2023, 06:46 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
borikbl je napisao:
Nisam ja rekao da je ova uprava nesposobna, ali imaju svoje limite. Njihovi limiti su da skupe 100-150 hiljada od sponzora, ukupan budžet da bude do 200 hiljada i to je to. To je dovoljno za sredinu tabele BiH lige ili borba za opstanak. Sve ovo preko treba zahvaliti Igokei, a to je standardno učešće u plej ofu aba 2 lige i dobri rezultati koji se postižu u ove 3 godine. Neka dogodine ova uprava obezbijedi budžet 1 milion km i ja ću prvi reći svaka čast, pogriješio sam. Ali ne vidim da oni to mogu. Borac kao aba drugoligaš opravdava sve ono što je Igokea zamislila čak vjerujem i više od toga. Iz godine u godinu im afirmišu igrače koji onda uskaču spremni za Igokeu. Od Tanaskovića koga su čak i prodali u Španiju preko Kondića, sad se razigrava Delalić za koga mislim da će biti ozbiljan igrač i da će Igokea na njemu dobro zaraditi, mlađi Tanasković je takođe fino napredovao u Borcu i mogao bi u dogledno vrijeme uletiti. Treba biti realan i reći da Igokea radi ozbiljan posao, da su dobro posložen klub, a Borac postaje bitna karika te dobre organizacije kao razvojni tim, a tek će u budućnosti biti još bolji jer vidim da su počeli dovoditi neke ozbiljne talente iz Srbije. Očekujem i tog malog Stankovića dogodine u Borcu i još nekog od tih zlatnih juniora.

Napisao si ranije da je wwin dao 30 hiljada. To je po meni skandalozno da se za 30 hiljada dodaje sponzorsko ime. Sve ispod 100 hiljada o tome se ne bi smjelo ni razmišlajti. Mogu dati 30 hiljada, imati reklame, biti na dresu, ali za 30 hiljada km da se klub nazove Borac wwin je smiješno.

Sve si ti upravu dobrim dijelom, ali šta je riješenje?
Šta je alternativa?Slažem se u vezi limita, ali ko su judi koji mogu milku ubaciti a da nisu u politici?Nema ih, ne postoje.Vidim da imaš određenu averziju prema sadašnjoj opravi i ok.Ali treba priznati da su ipak uradili velik posao.Limitirani jesu, jer nemaju veze sa politikom, a pouzdano znam da bi rado izašli iz svega.I šta bi se desilo?Pojavio bi se neki novi Benaček,Vranješ i slični, i sve opet vratili u 2016.
Tanasković nije prodat, već je pozajmljen u Španiju.
Wwin 300000.I ja sam čuo, jeste malo, ali evo ko je taj koji će dati više?Pivara koja je u debeloj dubiozi i minusu od 3mil km?Grad sa 37000km?
Cijei entitet je u dubiozi čovječe.Pušić je dobar primjer.Čovjek ima ozbiljan privatni biznis, dobre konekcije, ali postaviše Tegeltiju.Zašto?On namakao pare iz Kuvajta jel?Ajde molim te.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Maj 2023, 06:51 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
Da i ovo.
Ljudi iz sadašnje uprave imaju ozbijne svoje biznise, stvorene bez politike, i imaju šta raditi i mimo košarke.
A šta će raditi Ćelo Malbašić ili Lukendić poslie fudbala?
Nemaju šta i do je velika razlika.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Maj 2023, 10:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4839
Čestitke za ovaj uspjeh. Umjesto beskonačnih jalovih rasprava i ponavljanja istog kako na prvoj tako i sad na 121. strani bolje da napišete kad počinje serija finala, na koliko dobijenih se igra, kojom dinamikom domaćinstva, koliko je ulaz. Pa ko želi da dođe.

Kako god ali ta Igokea je jedini sportski klub u RS koji ima sistem, uzeti 10ak titula, LŠ za mlade i mnogo šta drugo to dokazuje. Činjenica je da su doveli ime Borca iz beznadežne pozicije do vicešampiona, osvajača Kup RS, i klub u vrhu regionalne druge lige. Sutra kad dignu sidro taj klub će imati neki pedigre da nastavi sa puno bolje pozicije nego što su ga oni uzeli pod svoje.

P.S. Jedino mi nisu jasni ovi koje su ostavili u upravi kad su došli, i koji ne mogu da se odluče da kažu da li oni vode klub ili ne vode. Ne mogu pričati o ambicijama, pojačanjima, ni o čemu dok iz Igokee ne kažu, i veliki su njihovi kritičari iza leđa ali prisvajaju svaki uspjeh. Za pobjedu nad Širokim je očigledno uprava zaslužna, za ono što ne valja se obratiti Igokei


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Maj 2023, 11:18 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
Borac u srcu je napisao:
Čestitke za ovaj uspjeh. Umjesto beskonačnih jalovih rasprava i ponavljanja istog kako na prvoj tako i sad na 121. strani bolje da napišete kad počinje serija finala, na koliko dobijenih se igra, kojom dinamikom domaćinstva, koliko je ulaz. Pa ko želi da dođe.

Kako god ali ta Igokea je jedini sportski klub u RS koji ima sistem, uzeti 10ak titula, LŠ za mlade i mnogo šta drugo to dokazuje. Činjenica je da su doveli ime Borca iz beznadežne pozicije do vicešampiona, osvajača Kup RS, i klub u vrhu regionalne druge lige. Sutra kad dignu sidro taj klub će imati neki pedigre da nastavi sa puno bolje pozicije nego što su ga oni uzeli pod svoje.

P.S. Jedino mi nisu jasni ovi koje su ostavili u upravi kad su došli, i koji ne mogu da se odluče da kažu da li oni vode klub ili ne vode. Ne mogu pričati o ambicijama, pojačanjima, ni o čemu dok iz Igokee ne kažu, i veliki su njihovi kritičari iza leđa ali prisvajaju svaki uspjeh. Za pobjedu nad Širokim je očigledno uprava zaslužna, za ono što ne valja se obratiti Igokei

Dobro si ovo rekao, uz to si i admin, sad ugledah, i poštujem.
Finale se igra na 3 dobijene sigurno, naizmjenično Laktaši, BL.Kad, pojma nemam ali uskoro sigurno.
Smanjiti prepucavanje i ići dati podršku Borcu, lopta je okrugla.Bez obzira na različite poglede ovdje, jedno je sigurno:svi vole Borac.Evo šanse da se ujedinimo i pokušamo otkinuti Igose.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Maj 2023, 12:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5252
Lokacija: Црвено - плави град
Немам никакве званичне информације што се тиче прве утакмице, незваничне су да је у уторак у Лакташима.
Такође незванично, у недјељу је друга у Борику, послије фудбала.
Једино што је званично је да ће сав приход од улазница друге утакмице бити прослијеђен за нашу Бањалучанку Весну Шипку.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Maj 2023, 13:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5252
Lokacija: Црвено - плави град
Званично, уторак 20:00 прва, у Лакташима.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Maj 2023, 11:05 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 11 Jul 2021, 16:19
Postovi: 179
https://meridianbetsport.ba/featured/ne ... ansportbh/

"Osjetio sam nevjerovatne emocije i ljubav, ne samo od strane navijača, nego i od drugih ljudi. Banjaluka je bukvalno živjela za košarku od 0 do 24. Ljudi su voljeli svoj klub i najiskrenije iz srca navijali za njega, a mi smo u tom momentu bili omiljene figure. Za mene kao mladog igrača je to bilo kao da sam na ‘sedmom nebu’, ne mogu to drugačije opisati. Širom RS smo takođe imali fenomenalan doček, gledali su nas kao heroje i predstavnike u zajedničkoj Ligi BiH. Pamtiću sve to do kraja života” – prisjetio se Đorić


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Maj 2023, 13:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4839
@Gazimestanac je l ne postoji više ono čudo od kluba u Drugoj ligi? Sad postoji neka Akademija Borac MP 1 i 2. Šta je to, ko su oni, jesu li i oni izvorni :D

Dakle postoji li projekat od onog trenera što se separatisao ili je to ugašeno


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Maj 2023, 13:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5252
Lokacija: Црвено - плави град
Borac u srcu je napisao:
@Gazimestanac je l ne postoji više ono čudo od kluba u Drugoj ligi? Sad postoji neka Akademija Borac MP 1 i 2. Šta je to, ko su oni, jesu li i oni izvorni :D

Dakle postoji li projekat od onog trenera što se separatisao ili je to ugašeno


То ти друже више не постоји.
Академац су ти развојни тимови тренутног Борца, једни играју Прву лигу РС под именом "Академац", (јуниори) те су исту завршили на осмом мјесту, док су се кадети КК Борац (под именом КК Борац 2), завршили су другу РС лигу на 7 или 8 мјесту, те за викенд играју завршницу кадетског првенства, које се одиграва у Бања Луци.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2534 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs