banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Apr 2024, 08:36

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2534 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 127  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 09 Feb 2022, 21:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23488
Kako god, ali lijepo je gledati košarku u skoro punom Boriku. Barem onaj dio gdje su puštali navijače.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2022, 22:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26537
Lokacija: Banja Luka
borikbl je napisao:
Pitam se jesu li ovi ljudi ikad gledali kosarku kad pisu negativno o treneru. Mozda on nije neka klasa, mozda je cudak i demagog ali covjek izvlaci maksimum iz ove ekipe. Upitno je da li ova ekipa ima igracki kvalitet za top 8, a on drzi prvo mjesto. Jako skromna i ogranicena ekipa i nemoguce je ocekivati neku vrhunsku timsku igru. On ima kvalitet da napravi atmosferu i da pusti igrace da igraju bez pritiska i to mu se vraca rezultatima do sada. Problem nastaje kad naleti na dobro organizovanu ekipu, ali u aba 2 takvi su rijetki. Vidjecemo dalje jer ekipa je skromna, doveden je premekan igrac Buljevic koga su u Sirokom jedva cekali da ga se otarase. Ovdje se predstavlja kao neko nevidjeno pojacanje... Svasta. Da valja ista uzeo bi ga neki hrvatski abaligas.

Cestitke predsjedniku Djajicu na velikom privatnom uspjehu koji je ostvario time sto je sjedio u drustvu mladjanog gospodina Igora.


Igor ako je vec dosao gledati, za pocetak treba dati vise para, jer ova ekipa treba dodatni kvalitet. I ja kazem da trener veoma dobro vodi ovaj tim, pojedinci imaju uloge, zna se hijerarhija, i to igracima daje samopouzdanje. Druga je stvar sto je ovo ipak nizi nivo takmicenja, pa i igraci ne mogu da budu bas konstantni. Kenic i Ponjavic su vrlo bitni, cak i Rados Seslija (koji je sjajan momak, i sigurno drzi svlacionicu) igra veoma dobru kosarku.
Steta je da se ovaj kolektiv ne nadogradi (bez obzira sta bude u plejofu) i da probaju napraviti rezultat. Sreca u nesreci je sto nema (osim mozda Kenica) neki igrac koga bi Igokea zeljela povuci, kao Tanaskovica ljetos.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2022, 22:54 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 19 Feb 2020, 20:37
Postovi: 172
Tesko vise. I ovo malo je neredovno kamo li da daju vise..


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2022, 18:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5252
Lokacija: Црвено - плави град
Кошаркашка еуфорија тресе град на Врбасу, доказ за то је и данашња одлука КС БиХ да Бањалука наредни викенд буде домаћин завршнице купа БиХ (Мирза Делибашић - Кинђе).
Ово је велика ствар за наш клуб и наш град!
Борац је првопласирана екипа АБА 2 лиге, сутра нас очекује сусрет против Ловћена од 19 часова, очекујемо крцат Борик.
У сриједу нас очекује финале КУП-а Републике Српске против Леотара у 20 часова.
Потребна нам је побједа и пласираћемо се на завршницу КУП-а БиХ, гдје ћемо у полуфиналу одмјерити снаге против екипе КК ,,Широки" 20 часова субота 19.02.2022.
Други пар полуфиналних утакмица су ОКК ,,Слобода" Тузла и КК ,,Игокеа" Александровац 17 часова 19.02.2022.
Повратак кошарке у наш град, хвала нашим борцима на терену који пишу историјску сезону за наш клуб!
Ај Борац!

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Feb 2022, 21:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5252
Lokacija: Црвено - плави град
Без Драшка Кнежевића и Ловре Буљевића, побједа против Ловћена 98:71.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Feb 2022, 22:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26537
Lokacija: Banja Luka
Veoma zanimljiv junior Igosa Kondic. Odakle je momak? Dobro pika u razvojnom timu, preporucice se Bajicu samo tako, pogrijesio sam kad sam rekao da je samo Kenic materijal za prvi tim.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Feb 2022, 22:35 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 19 Feb 2020, 20:37
Postovi: 172
Koliko znam momak je sa Paprikovca, nas banjalucanin, dobar potencijal i mislim jedini koji moze biti zanimljiv Igokei,mada dobijao je on sanse tamo i nije se bas pokazao. Kenic je pretanak igrac za taj nivo, sporadicno dobar suter i nista drugo nema u igri,daleko od igraca koji moze biti zanimljiv prvom timu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Feb 2022, 15:10 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10254
znaci, ako borac pobijedi leotar u srijedu, igrace na zavrsnom turniru kupa bh u boriku sledeci vikend!? da li se znaju parovi ili se naknadno izvlace? bilo bi interesantno da se sretnu sa igokeom. ne mislim da bi neko nekoga mora da pusti i slicno, vec me interesuje publika da li bi bila zainteresovana da dodje u vecem broju i kakva bi atmosfera sama po sebi bila zbog protivnika.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Feb 2022, 15:25 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
Hajde molim te, ko koga da pusti, Igoeka je najjača daleko, a Igraju Borac ili Leotar Siroki i Sloboda Igokea...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Feb 2022, 15:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4839
Ma biće dvorna sve punija. Nadam se na finalnom turniru ABA krcata. Eno i Draško se hvali slikama sa košarke. To je sasvim normalno. Prođe život u međusobnim prepucavanjima. Dok dočekaju pojedini da se vrati tradicija na papiru, da neko nezavisno udruženje građana vodi klub i da osvajamo trofej osjediće glava. Jbo to. Ne opterećivati se glupostima. Gledati košarku navijati za svoj Borac


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Feb 2022, 15:31 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
Što se tiče Koleta, on nije junior, on je 2001 godiste, a ja kad sam ovde prije godinu dana pisao da treba dovesti Koleta i Đorđa Topolovića i ostaviti par mladjih momaka, pa sklopiti roster, uz naravno iskusne igrače meni su se smijali, a mi smo dovodili ine Pažine, Sikiraše itd. Kosta ima problem u Igokei, jer se na njegovom mjestu "gura" Darko Talić i naravno dovedu se jos dva tamnoputa kvalitetna igrača i teško bi imao minute i iduće sezone. Kenića stavljati u isti kos sa Igokeom je smiješno, evo primjer Tanaskovića, prošlu sezonu kidao sada 11 minuta prosjek i 4 poena, epizodna uloga, doduše na njegovoj poziciji igra dijelom i Dalibor Ilić, i to dovoljno govori...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Feb 2022, 15:33 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10254
avatar971 je napisao:
Hajde molim te, ko koga da pusti, Igoeka je najjača daleko, a Igraju Borac ili Leotar Siroki i Sloboda Igokea...


gdje sam ja napisao da ce neko nekoga da pusti? :confused2:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Feb 2022, 16:10 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 19 Feb 2020, 20:37
Postovi: 172
Borac u srcu je napisao:
Ma biće dvorna sve punija. Nadam se na finalnom turniru ABA krcata. Eno i Draško se hvali slikama sa košarke. To je sasvim normalno. Prođe život u međusobnim prepucavanjima. Dok dočekaju pojedini da se vrati tradicija na papiru, da neko nezavisno udruženje građana vodi klub i da osvajamo trofej osjediće glava. Jbo to. Ne opterećivati se glupostima. Gledati košarku navijati za svoj Borac


Taj ce da spasi svoju rasirenu guzicu nakon svih ucjenjivanja i sto objavljenih sto onih snimaka koji nisu objavljeni, otici na utakmice Igokee ako treba i hvaliti se slikama.
A sto se tice kupa nece biti lako doci do finala jer je Siroki bolja ekipa od Borca, a onda tamo ceka Igokea koja je druga dimenzija za sve. Igokea je skuplja bar 7-8 puta od Borca. Sto je i logicno da prvi tim bude puno skuplji.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Feb 2022, 17:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2012, 12:39
Postovi: 2191
Lokacija: Бања Лука
Како суптилно вас пар потенцирате причу "први тим", "други тим"...али полако...угасиће се КК Поткозарје догодине абд па ће се ствари вратити у нормалан колосијек а дворана у Лакташима ће постати силос. Даће Бог.

_________________
Ана Карењина и друге жене све,
нек` знају да си ти за мене једини!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Feb 2022, 17:40 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 19 Feb 2020, 20:37
Postovi: 172
Prestani da mastas o tome. Igokea je daleko veci i trofejniji klub od Borca i logicno je da oni budu prvi tim. A ljudi koji vode Igokeu su toliko pokrali da im nece biti problem finansirati svoje mezimce i ako tata padne uskoro, vec nije bio na vlasti 4 godine kad su imali 1000 puta manje nego sad pa je Igokea bila stabilan BiH prvoligaš i igrala evropu, a Borac je u tom periodu napravio dugove zbog kojih se pogasio i ispao je iz lige. Ako neko misli da ce Borac postati regionalni vrh kad padne Dodik, a Igokea nestati odmah da mu kazem da prestane zivjeti u zabludi. Prva stvar sto tu eventualnu novu vlast ce zanimati kk Borac slicno kao sto Cibona ne zanima Zagrebacku vlast, a druga stvar sto je vecina privatnika tu gdje jeste zbog tate i kao takvi ce morati finansirati Igokeu bio tata na vlasti ili ne jer najbitnija je glava na ramenima, a Borac ima finansijski potencijal da i ovaj mali budzet ne mogu servisirati bez dobrih zaostajanja kao sto je to slucaj sada. Da udju u aba 1 bez da su filijala Igokee pogasili bi se zbog dugova u roku od 2 godine.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Feb 2022, 18:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2012, 12:39
Postovi: 2191
Lokacija: Бања Лука
Довољно си рекао кад кажеш да је логично да Игокеа буде неки "први тим" ...не друже, никад неће бити логично!!!
Борац на утакмици са Ловћеном скупи випе гледалаца од Поткозарја у комплетној групној фази Лиге шампиона. Јел схваташ сад величину клуба?!? Поткозарје постоји док је секта на власти, тачка...а ти иди и дижи жути шал у њиховој дворани, а не да се овдје офираш.

_________________
Ана Карењина и друге жене све,
нек` знају да си ти за мене једини!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Feb 2022, 18:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4882
Lokacija: Tu preko puta
Zar se ovdje raspravlja oko ovih stvari ? Zar nije davno ustanovljeno da je danasnji KK Borac Igokein projekat.. da ne bi bh lige bilo kako treba, a kamoli aba 2 i rostera i trenera i para da nije njih. I dok je god Igokea ovo sto je danas, bice ovog Borca. Onog momenta , ako ikad dodje do toga, da Igokea dozivi sunovrat, krizu.. nece ni ovog Borca biti, nego ce se potezati opet prica ko 2011 , dugovi.. liga RS.
Bratunac je cist primjer.. dok je Igokea malo pomagala, slala klince tamo , Bratunac se za plej of borio prvu sezonu u bh ligi. Kako su se ovi povlacili postpeno tako je i bratunac padao, do te mjere da u rosteru imaju 8 ili 9 igraca sa 2 juniora i bore se za opstanak.

Ma da, drago mi je bilo neko vece.. puna dvorana na Kosarci, Borac igra.. sve ono u dvorani je izgledalo vrhunski i lagao bih kad bih rekao da mi nije bilo drago. Kad vec ne mogu sami, neka guraju ovako do aba 1 i neke evrope.. ja sam za.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Feb 2022, 18:33 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 19 Feb 2020, 20:37
Postovi: 172
Ispade da je Borac gledalo 4000 ljudi, a ne 1400 do 1600, a da Igokeu gleda 18 ljudi. Igokea je trofejan klub, redovan ucesnik aba lige i oni su ove fensere sa tribine koji su tu da se uslikaju prosli prije 10 godina kad su pocinjali imali prosjek punu dvoranu u aba ligi.Tako je to na pocetku kad se digne neka euforija, napuni se dvorana instagram navijacima, a onda takvi polako odustaju i dodje se kroz 2-3 godine na normalnu bazu navijaca koji su tu zbog kluba ili kosarke. To je vidjeno vise puta. Vidjeno sa Borcem prije 22-23 godine kad bi u Boriku stalo i po 4000+ a onda se doslo kroz 2-3 godine u aba ligi do standardnih 1000 koji bi se povecali protiv Zvezde, Cibone i Makabija. Tako je sad samo sto je sad umjesto tih 4000+ bilo 1500 i pozorisna atmosfera, a ti fensi navijaci kojih sam vidio u ogromnim kolicinama ce polako nestajati iz dvorane jer oni su tu da naprave sliku jer je u Boriku biti bilo in.

Igokea je klub sa vecom tradicijom i istorijom od Borca, sta tu nije jasno? Postojala je i kad sekta nije bila na vlasti postoji i kad jeste, bili prvaci BiH prvi put prije 20 godina. Visestruki prvaci Bih, pobjednici kupa, redovan ucesnik aba lige, ucesnik plej ofa aba lige.... Sta je tradicija Borca? Vjeciti trecoligas u ex yu uz par titula prvaka RS nakon rata kad niko drugi nije imao iole ozbiljan tim, a koliko je taj Borac bio moan govori podatak da nisu mogli uci u prvu ligu SRJ pored mocnih Niksica i Vrsca. Osvojili jedan trofej prvaka BIH i ispali iz lige i tavorili vjecno dok se sposobni ljudi iz Igokee nisu umjesali i napravili drugi tim.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Feb 2022, 19:04 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10254
borikbl je napisao:

Igokea je klub sa vecom tradicijom i istorijom od Borca, sta tu nije jasno? Postojala je i kad sekta nije bila na vlasti postoji i kad jeste, bili prvaci BiH prvi put prije 20 godina. Visestruki prvaci Bih, pobjednici kupa, redovan ucesnik aba lige, ucesnik plej ofa aba lige.... Sta je tradicija Borca? Vjeciti trecoligas u ex yu uz par titula prvaka RS nakon rata kad niko drugi nije imao iole ozbiljan tim, a koliko je taj Borac bio moan govori podatak da nisu mogli uci u prvu ligu SRJ pored mocnih Niksica i Vrsca. Osvojili jedan trofej prvaka BIH i ispali iz lige i tavorili vjecno dok se sposobni ljudi iz Igokee nisu umjesali i napravili drugi tim.


a gdje je u to vrijeme bila igokea? po tvojoj prici o tradiciji itd... gambali su se sa jugoplastikom, partizanom, cibonom?!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Feb 2022, 19:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4882
Lokacija: Tu preko puta
borikbl malo jedes vnago sad .. Borac nekadasnji i Igokea th potkozarje nikada se nece moci porediti. Vlakanje je postavio pitanje, a ja te pitam ko je prvi izveo u evropu RS kosarku ? Kome je to prvom makabi dolazio u dvoranu ?
Igokea od svog modernog pocetka pa do danas nikad nije imala publiku, navijace… od kad igraju aba ligu, jedino navijanje je ono kontra nje kad igraju sa zvezdom, partizanom. I dan danas je to toliko smijesno gledati, kad 95 posto dvorane urlice kontra tebe… tvojoj kuci.
Igokea i nekadasnji Borac ne mogu u isti kos.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2534 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 127  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 26 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs