banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 25 Apr 2024, 06:59

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2534 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 127  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 06 Feb 2022, 11:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5253
Lokacija: Црвено - плави град
Цијена је 3 КМ за утакмице које не игра Борац. Што се тих улазница тиче, универзалне су, што значи куповином улазнице можете ући на било коју утакмицу(изузев Борчевих).

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Feb 2022, 12:50 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 11 Jul 2021, 16:19
Postovi: 180
Najava i očekivanja od Borca na turniru u Banjaluci.
https://meridianbetsport.ba/featured/be ... -u-boriku/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Feb 2022, 20:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5253
Lokacija: Црвено - плави град
Након 2 продужетка, Хелиос - Борац 99:93.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Feb 2022, 21:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4840
Predugo traje pad forme, ne mogu ekipu nikako stabilizovati. Draško knežević 3/14 za tri poena. Katastrofa. Promaši dva slobodna bacanje, uzme odmah tricu i promaši obruč. Lijepa atmosfera. Baš šteta što nismo pobijedili


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Feb 2022, 21:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2012, 12:39
Postovi: 2191
Lokacija: Бања Лука
Драшко је усрао и шефа и станицу вечерас.
Лијепо вече у дворани, само је та побједа фалила.

_________________
Ана Карењина и друге жене све,
нек` знају да си ти за мене једини!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Feb 2022, 21:36 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10257
AndiamoBL je napisao:
Драшко је усрао и шефа и станицу вечерас.
Лијепо вече у дворани, само је та побједа фалила.

Posjeta?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Feb 2022, 21:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2012, 12:39
Postovi: 2191
Lokacija: Бања Лука
vlakanje je napisao:
Posjeta?

Рекао бих мало јаче од 1500.

_________________
Ана Карењина и друге жене све,
нек` знају да си ти за мене једини!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Feb 2022, 21:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4885
Lokacija: Tu preko puta
Jako dobra posjeta veceras. Steta zbog poraza, ali ajde.. u naredna dva kola se ovjerava plej of, ako vec nije

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Feb 2022, 22:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
Stice se utisak da trener mnogo vise izvlaci iz ove ekipe nego sto zaista vrijedi. Steta sto nema razigravaca, da se bolje iskoriste neki igraci.
Drasko vjerovatno ne bi usao vise polovini ABA trenera, poslije ona dva neartikulisana pokusaja za 3 za redom, ali ok, takva im je hijerarhija i izgleda kao da nema ko drugi ni pogoditi.
Kod Heliosa igra legitimni ABA igrac Mahkovic, plus ozbiljan crni bek koji prepoznaje situacije na terenu, tako da, Helios je zasluzeno dobio.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2022, 00:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4840
Na sajtu lige piše posjeta 2.200


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2022, 20:12 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
Skeva, sve si lijepo rekao, ali nisi jednu cinjenicu, da Helios ima trenera Jakaru koji nas je pročitao, a Borac to nema. Borac ima cirkusanta koji lupeta gluposti, a ima ekipu koja u jednom meču ''pukne'' 42 trojke, sto je odraz sve nemoci u ovom trenutku i koji igra bez jedne smisljenje akcije. Imamo čovjeka koji je na početku sezone podigao forumu, a sada ne zna gdje ''goni''. Naprotiv, on nije izvukao maksimum iz ove ekipe, jer imamo stvarno dobar tim, ali on to ne zna iskoristiti. Doduse, nedostajao nam je Buljević, msm da je taj momak extra pojačanje i tu skidam kapu upravi koja ga je dovela.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2022, 20:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4885
Lokacija: Tu preko puta
Pa igra se i svodi u konacnici na isutavanje trojki. Drasko kad krene ne zna stati.. samo centri ne sutaju, svi ostali se dobrano izredaju

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2022, 20:54 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
To sam i napisao, znaci da nesto nije dobro, trener nema autoriteta, nema akcija za centre, poneki ''pik'' i to je to...42 suta za tri poena nie normalno, a realno imamo najjaci roster u ligi, Skeva piše ima Helios legitimnog igrača ABA lige Mahkovica, a Borac kao nema, Šešliju, eto prvi mi je pao na pamet, ABA ligaški igrač godinama.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2022, 22:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4885
Lokacija: Tu preko puta
Pa bilo je za ocekivati da ce forma pasti, na jako visokom nivou su igrali, neporazena ekipa u evropi neko vrijeme. Samo, nesto mi se cini da taj pad traje malo duze.. mozda se moze opravdati malom izmjenom rostera, uigranosti i slicno, kao i umoru. Poenta je, koliko sam upratio, da su uspjeli manje vise obezbjediti plej of u bh ligi i aba 2, sto je i bio cilj. Velika sansa je taj kup RS u boriku, kao i kup Bh, sto bi bilo jako fino da se uzme poslije dugo godina.. ne znam da li je Borac ikada oba kupa uzeo u istoj sezoni. U aba ligi imaju velike sanse da dodju do samog kraja, samo da se forma digne na vrijeme. U bh ligi zna se, Igokea se pita.. sve u svemu, mnogo mnogo bolje nego prosle sezone

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2022, 08:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
avatar971 je napisao:
To sam i napisao, znaci da nesto nije dobro, trener nema autoriteta, nema akcija za centre, poneki ''pik'' i to je to...42 suta za tri poena nie normalno, a realno imamo najjaci roster u ligi, Skeva piše ima Helios legitimnog igrača ABA lige Mahkovica, a Borac kao nema, Šešliju, eto prvi mi je pao na pamet, ABA ligaški igrač godinama.

Pa nemas akciju za centre jer nemas dobrog post centra. Pik ne moze proci jer nemas pleja koji moze kvalitetno dodati iz pika osim na stranu pomoci. Mislim, to nije ni cudno, tesko da imas kvalitetnog pleja razigravaca u ABA 2. Ekipa je koncipirana da se pripaljuje, ako ide bice i pobjeda, ako ne, jebiga.
Ok je ovo, ali cini mi se da se mogla malo bolja selekcija napraviti.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2022, 11:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4885
Lokacija: Tu preko puta
Opet mislim da je selekcija korektna, sto se igraca tice. Pojedinacno treba smiriti pojedine od “ludovanja” u pojedinim momentima utakmice. Vise se pripisuje uigranosti i akcijama, sto sam kazes, akcija za centra ne postoji. Vrti se sve na vrhu, oko linije za 3, pa ako prodje prodje, ako ne sutaj..

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2022, 20:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5253
Lokacija: Црвено - плави град
Побједа против Спарса 83:62.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2022, 20:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2012, 12:39
Postovi: 2191
Lokacija: Бања Лука
Зашто је Борац већ неко вријеме домаћин у бијелој гарнитури дресова?
Каква је то самовоља да неко мијења црвено плави заштитни знак? Замислите партизан кући у жутој гарнитури или будућност у розој!

Иначе вечерас још боља посјета у дворани и важна побједа да се Спарс остави на 3 побједе мање.

_________________
Ана Карењина и друге жене све,
нек` знају да си ти за мене једини!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2022, 20:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4840
Večeras super. Bravo. Raditi na dobijanju domaćinstva završnog turnira i ako treba još jedan igrač da zabetoniramo put ka prvoj ligi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2022, 21:08 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 19 Feb 2020, 20:37
Postovi: 172
Pitam se jesu li ovi ljudi ikad gledali kosarku kad pisu negativno o treneru. Mozda on nije neka klasa, mozda je cudak i demagog ali covjek izvlaci maksimum iz ove ekipe. Upitno je da li ova ekipa ima igracki kvalitet za top 8, a on drzi prvo mjesto. Jako skromna i ogranicena ekipa i nemoguce je ocekivati neku vrhunsku timsku igru. On ima kvalitet da napravi atmosferu i da pusti igrace da igraju bez pritiska i to mu se vraca rezultatima do sada. Problem nastaje kad naleti na dobro organizovanu ekipu, ali u aba 2 takvi su rijetki. Vidjecemo dalje jer ekipa je skromna, doveden je premekan igrac Buljevic koga su u Sirokom jedva cekali da ga se otarase. Ovdje se predstavlja kao neko nevidjeno pojacanje... Svasta. Da valja ista uzeo bi ga neki hrvatski abaligas.

Cestitke predsjedniku Djajicu na velikom privatnom uspjehu koji je ostvario time sto je sjedio u drustvu mladjanog gospodina Igora.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2534 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 127  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 45 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs