banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 06:44

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2534 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 127  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 27 Apr 2021, 12:25 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 08 Jul 2020, 11:03
Postovi: 134
Nisam glup pa da nisam skontao da je to od sponzora,poenta je da to neko placa,a vi sa tim upravljate i usmjeravate,u ovom slucaju usmjeravate to sponzorstvo u nekog crnca iz Usa.
Jel se nije moglo nekom nasem djetetu to dati,pa godinu da proba,pa cemo vidjeti?
Ne njih je lakse,mislim juniore sve najuriti a dati sansu menadzerskim igracima.
O tome ti pricam,ako imas mozga razumjet ces.

A ovo sto je uradjeno je mizerno za budzet od oko 400 000 eur.
Vidim sad se pusta prica,odlican uspjeh u prvoj sezoni,kao da ste igrali sa timom od prosle god pa super visi rang ovo ono.
Ulozili ste ogroman novac,nema tu prva ili deseta godina.
Jel to trebao da govori i Studentski centar,prva godina pa sta napravimo,juce njihov trener odlucno kaze ulozen je ogroman novac,imamo velik pritisak.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2021, 12:34 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
Ivan85 je napisao:
Nisam glup pa da nisam skontao da je to od sponzora,poenta je da to neko placa,a vi sa tim upravljate i usmjeravate,u ovom slucaju usmjeravate to sponzorstvo u nekog crnca iz Usa.
Jel se nije moglo nekom nasem djetetu to dati,pa godinu da proba,pa cemo vidjeti?
Ne njih je lakse,mislim juniore sve najuriti a dati sansu menadzerskim igracima.
O tome ti pricam,ako imas mozga razumjet ces.

A ovo sto je uradjeno je mizerno za budzet od oko 400 000 eur.
Vidim sad se pusta prica,odlican uspjeh u prvoj sezoni,kao da ste igrali sa timom od prosle god pa super visi rang ovo ono.
Ulozili ste ogroman novac,nema tu prva ili deseta godina.
Jel to trebao da govori i Studentski centar,prva godina pamsta napravimo,juce njihov trener odlucno kaze ulozen je ogroman novac,imamo velik pritisak.

Dobro momak, vidim da si isfrustiran i da ne vrijedi s tobom bilo sta ni pricati ni objasnjavati.Covjek momak hrani u svojij kuci, placa ga svojim parama, jer je moamk pokazo karakter, a di da bilo sta znas o toj prici, ne bi tako pricao.Nase djece ima i bice, ali za nekog ko pokaze takav karakter, a ti to ne možes da znas naravno, isplati se dati gratis da se hrani i da gratis boravi u hotelu.Pa ne placas ga ti.U ostalom, kad ti nista ne valja, sto pratis ovaj forum i uopste sto pratis ovak klub i desavanja u njem?400000 EUR???Moj prijetalju, pa ti nisi ni 100km zaradio učigledno u životu čim se tako frljacaš sa ciframa.Kojih 40000 eur???Ali dobro, tvoje pravo, vidim da nema svrhe bilo sta pricati s tobom.Ti spadas u onu grupu koju maloprij pomenuh, izvini nisam te prepoznao, ali sam si se pronasao.
Zavrsavam


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2021, 13:11 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2015, 22:20
Postovi: 447
Tekst na temu BH košarke i regularnog dijela sezone.

https://meridianbetsport.ba/featured/bez-promasaja-liga-bih-u-kosarci-potencijalni-napredak-ili-samo-mnostvo-neozbiljnosti/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2021, 13:18 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 08 Jul 2020, 11:03
Postovi: 134
slobo47 je napisao:
Ivan85 je napisao:
Nisam glup pa da nisam skontao da je to od sponzora,poenta je da to neko placa,a vi sa tim upravljate i usmjeravate,u ovom slucaju usmjeravate to sponzorstvo u nekog crnca iz Usa.
Jel se nije moglo nekom nasem djetetu to dati,pa godinu da proba,pa cemo vidjeti?
Ne njih je lakse,mislim juniore sve najuriti a dati sansu menadzerskim igracima.
O tome ti pricam,ako imas mozga razumjet ces.

A ovo sto je uradjeno je mizerno za budzet od oko 400 000 eur.
Vidim sad se pusta prica,odlican uspjeh u prvoj sezoni,kao da ste igrali sa timom od prosle god pa super visi rang ovo ono.
Ulozili ste ogroman novac,nema tu prva ili deseta godina.
Jel to trebao da govori i Studentski centar,prva godina pamsta napravimo,juce njihov trener odlucno kaze ulozen je ogroman novac,imamo velik pritisak.

Dobro momak, vidim da si isfrustiran i da ne vrijedi s tobom bilo sta ni pricati ni objasnjavati.Covjek momak hrani u svojij kuci, placa ga svojim parama, jer je moamk pokazo karakter, a di da bilo sta znas o toj prici, ne bi tako pricao.Nase djece ima i bice, ali za nekog ko pokaze takav karakter, a ti to ne možes da znas naravno, isplati se dati gratis da se hrani i da gratis boravi u hotelu.Pa ne placas ga ti.U ostalom, kad ti nista ne valja, sto pratis ovaj forum i uopste sto pratis ovak klub i desavanja u njem?400000 EUR???Moj prijetalju, pa ti nisi ni 100km zaradio učigledno u životu čim se tako frljacaš sa ciframa.Kojih 40000 eur???Ali dobro, tvoje pravo, vidim da nema svrhe bilo sta pricati s tobom.Ti spadas u onu grupu koju maloprij pomenuh, izvini nisam te prepoznao, ali sam si se pronasao.
Zavrsavam


Sto zavrsavas jarane,nemoj tako lako da odustajes,ima jos mnogo nelogicnosti i promasaja koje preko svojih medija prikrivate.

Sto se tice budzete,da imate oko 400 000 eur,da te malo edukujem budzet nisu samo plate igraca koje su u vasem slucaju 200 000 eur.
Da li znas koliko kosta jedan termin u dvorani Borik ili nekoj drugoj dvorani u BL,pa puta sedmicno treninga pa puta ukupno u mjesecu pa puta mjeseci u sezoni,pa ces dobiti veoma ozbiljnu cifru,a to sve placa grad(za koga kazete da je dao mizeran budzet),,a odakle dajuu novac pa iz nasih dzepova,mi odvajamo od plate kroz razne takse i poreze.A onda dodju takvi strucnjaci kao ti pa odredjuju ko to moze koristiti,da li je prioritet da gradsku dvoranu koristi neki momak iz Usa ili moj ,Djurin ili Perin sin.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2021, 13:27 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
Ivan85 je napisao:
slobo47 je napisao:
Ivan85 je napisao:
Nisam glup pa da nisam skontao da je to od sponzora,poenta je da to neko placa,a vi sa tim upravljate i usmjeravate,u ovom slucaju usmjeravate to sponzorstvo u nekog crnca iz Usa.
Jel se nije moglo nekom nasem djetetu to dati,pa godinu da proba,pa cemo vidjeti?
Ne njih je lakse,mislim juniore sve najuriti a dati sansu menadzerskim igracima.
O tome ti pricam,ako imas mozga razumjet ces.

A ovo sto je uradjeno je mizerno za budzet od oko 400 000 eur.
Vidim sad se pusta prica,odlican uspjeh u prvoj sezoni,kao da ste igrali sa timom od prosle god pa super visi rang ovo ono.
Ulozili ste ogroman novac,nema tu prva ili deseta godina.
Jel to trebao da govori i Studentski centar,prva godina pamsta napravimo,juce njihov trener odlucno kaze ulozen je ogroman novac,imamo velik pritisak.

Dobro momak, vidim da si isfrustiran i da ne vrijedi s tobom bilo sta ni pricati ni objasnjavati.Covjek momak hrani u svojij kuci, placa ga svojim parama, jer je moamk pokazo karakter, a di da bilo sta znas o toj prici, ne bi tako pricao.Nase djece ima i bice, ali za nekog ko pokaze takav karakter, a ti to ne možes da znas naravno, isplati se dati gratis da se hrani i da gratis boravi u hotelu.Pa ne placas ga ti.U ostalom, kad ti nista ne valja, sto pratis ovaj forum i uopste sto pratis ovak klub i desavanja u njem?400000 EUR???Moj prijetalju, pa ti nisi ni 100km zaradio učigledno u životu čim se tako frljacaš sa ciframa.Kojih 40000 eur???Ali dobro, tvoje pravo, vidim da nema svrhe bilo sta pricati s tobom.Ti spadas u onu grupu koju maloprij pomenuh, izvini nisam te prepoznao, ali sam si se pronasao.
Ma ok drugar, ne treba nama ništa, ugasimo svijetlo i ajmo u Njemačku.Valjalo je kad nije bilo ničega i kad se tavrilo u 1ligi RS.I tad se koristila dvorana, kako kažeš i tad je to grad plaćao i?Šta smo imali?Ali nema problema, misli tako kako mislis, nije ti lako.Vidim sad u kom grmu leži zec, kad potenciraš rasputenu juniorsku ekipu prošle godine.Nismo mi jedini klub ovdje, neka taj tvoj junior pokaže šta zna u nekom drugom klubu, u Borcu svakako ništa ne valja.
Zavrsavam


Sto zavrsavas jarane,nemoj tako lako da odustajes,ima jos mnogo nelogicnosti i promasaja koje preko svojih medija prikrivate.

Sto se tice budzete,da imate oko 400 000 eur,da te malo edukujem budzet nisu samo plate igraca koje su u vasem slucaju 200 000 eur.
Da li znas koliko kosta jedan termin u dvorani Borik ili nekoj drugoj dvorani u BL,pa puta sedmicno treninga pa puta ukupno u mjesecu pa puta mjeseci u sezoni,pa ces dobiti veoma ozbiljnu cifru,a to sve placa grad(za koga kazete da je dao mizeran budzet),,a odakle dajuu novac pa iz nasih dzepova,mi odvajamo od plate kroz razne takse i poreze.A onda dodju takvi strucnjaci kao ti pa odredjuju ko to moze koristiti,da li je prioritet da gradsku dvoranu koristi neki momak iz Usa ili moj ,Djurin ili Perin sin.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2021, 13:30 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
slobo47 je napisao:
Ivan85 je napisao:
slobo47 je napisao:
Ivan85 je napisao:
Nisam glup pa da nisam skontao da je to od sponzora,poenta je da to neko placa,a vi sa tim upravljate i usmjeravate,u ovom slucaju usmjeravate to sponzorstvo u nekog crnca iz Usa.
Jel se nije moglo nekom nasem djetetu to dati,pa godinu da proba,pa cemo vidjeti?
Ne njih je lakse,mislim juniore sve najuriti a dati sansu menadzerskim igracima.
O tome ti pricam,ako imas mozga razumjet ces.

A ovo sto je uradjeno je mizerno za budzet od oko 400 000 eur.
Vidim sad se pusta prica,odlican uspjeh u prvoj sezoni,kao da ste igrali sa timom od prosle god pa super visi rang ovo ono.
Ulozili ste ogroman novac,nema tu prva ili deseta godina.
Jel to trebao da govori i Studentski centar,prva godina pamsta napravimo,juce njihov trener odlucno kaze ulozen je ogroman novac,imamo velik pritisak.

Dobro momak, vidim da si isfrustiran i da ne vrijedi s tobom bilo sta ni pricati ni objasnjavati.Covjek momak hrani u svojij kuci, placa ga svojim parama, jer je moamk pokazo karakter, a di da bilo sta znas o toj prici, ne bi tako pricao.Nase djece ima i bice, ali za nekog ko pokaze takav karakter, a ti to ne možes da znas naravno, isplati se dati gratis da se hrani i da gratis boravi u hotelu.Pa ne placas ga ti.U ostalom, kad ti nista ne valja, sto pratis ovaj forum i uopste sto pratis ovak klub i desavanja u njem?400000 EUR???Moj prijetalju, pa ti nisi ni 100km zaradio učigledno u životu čim se tako frljacaš sa ciframa.Kojih 40000 eur???Ali dobro, tvoje pravo, vidim da nema svrhe bilo sta pricati s tobom.Ti spadas u onu grupu koju maloprij pomenuh, izvini nisam te prepoznao, ali sam si se pronasao.
Ma ok drugar, ne treba nama ništa, ugasimo svijetlo i ajmo u Njemačku.Valjalo je kad nije bilo ničega i kad se tavrilo u 1ligi RS.I tad se koristila dvorana, kako kažeš i tad je to grad plaćao i?Šta smo imali?Ali nema problema, misli tako kako mislis, nije ti lako.Vidim sad u kom grmu leži zec, kad potenciraš rasputenu juniorsku ekipu prošle godine.Nismo mi jedini klub ovdje, neka taj tvoj junior pokaže šta zna u nekom drugom klubu, u Borcu svakako ništa ne valja.
Zavrsavam


Sto zavrsavas jarane,nemoj tako lako da odustajes,ima jos mnogo nelogicnosti i promasaja koje preko svojih medija prikrivate.

Sto se tice budzete,da imate oko 400 000 eur,da te malo edukujem budzet nisu samo plate igraca koje su u vasem slucaju 200 000 eur.
Da li znas koliko kosta jedan termin u dvorani Borik ili nekoj drugoj dvorani u BL,pa puta sedmicno treninga pa puta ukupno u mjesecu pa puta mjeseci u sezoni,pa ces dobiti veoma ozbiljnu cifru,a to sve placa grad(za koga kazete da je dao mizeran budzet),,a odakle dajuu novac pa iz nasih dzepova,mi odvajamo od plate kroz razne takse i poreze.A onda dodju takvi strucnjaci kao ti pa odredjuju ko to moze koristiti,da li je prioritet da gradsku dvoranu koristi neki momak iz Usa ili moj ,Djurin ili Perin sin.
.
Nema šta sad mi je jasno.Pa neka taj tvoj pulen kojeg potenciraš, a bio je član raspuštene juniorske selekcije, pokuša u nekom boljem klubu od Borca, ovdje svakako ništa ne valja, po tvome.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2021, 14:01 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 08 Jul 2020, 11:03
Postovi: 134
Zbog takvih kao ti i tebi slicnih mladi odlaze u Njemacku,zbog takvog bahacenja i odnosa prema drustvenim sredstvima.

Nije poenta da li je moj pulen talentovan ili nije, nego
Sto se plasira da je uspjeh potrositi 750-800 000km i dovesti 12 igraca stranaca i 3 trenera stranca da bi bio 7 u Bh ligi .
Sta ce ostati nakon ove sezone i toliko potrosenih para,hoce li bar 10 lopti?
Da ne pricamo o necemu ozbiljniljem.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2021, 15:54 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
Ivan85 je napisao:
Zbog takvih kao ti i tebi slicnih mladi odlaze u Njemacku,zbog takvog bahacenja i odnosa prema drustvenim sredstvima.

Nije poenta da li je moj pulen talentovan ili nije, nego
Sto se plasira da je uspjeh potrositi 750-800 000km i dovesti 12 igraca stranaca i 3 trenera stranca da bi bio 7 u Bh ligi .
Sta ce ostati nakon ove sezone i toliko potrosenih para,hoce li bar 10 lopti?
Da ne pricamo o necemu ozbiljniljem.


Drugar, tebi pomoći nema.12 igrača stranaca?Tebi su i Srbi stranci rekao bi.I Draško je stranac, i Radukić, Kočić, Ljuboja.Tebi su i Srbi stranci.Ti su drug moj sam na sebe kivan jer očigledno si neostvaren lik pun frustracija, pa ti svako kriv.Neka ti je bog na pomoći.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2021, 16:52 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 08 Jul 2020, 11:03
Postovi: 134
Na strance sam mislio na one koji nisu iz BL i za koje moras obezbjediti smjestaj.
Pa krenimo:
1.Djumic , 2.Tanaskovic, 3.Simeunovic,4.Davis,5.Maran,6.Markovic,7.Reljic,8.Protic,9.Kocic,10.Lesort,11.Anonimni crnac,12.Vlahovic,13 Shine,14.Mitrovic,15.Glogovac
U pravu si nemam pojma,nije 12 nego 15!!!
Ejjj 15!!!
To je bruka,sramite se !!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2021, 17:12 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
Koji Mitrovic sunce ga hebalo, Glogovac je otisao jbg..


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2021, 17:37 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
A sto se covjek nalupa.U Mornaru su svi iz Bara, u Cz i Pa su svi iz Bg, u Realu si svi iz Madrida a u Barsi su svi iz Barse, u Feneru svi iz Stajbola, u Cska svi iz Moskve.Eto, samo u jebenoj Banjaluci svi su sa strane.Boze kakav rezon i brojanje krtvnih zrnaca.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2021, 20:25 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 08 Jul 2020, 11:03
Postovi: 134
Da da,vi ste taj rang ekipa pa se mozete porediti.
Mislim da i kod njih se isto kao i kod vas prodavci feluga za automobile skautiraju pojacanja i odredjuju ko je talenat a ko nije


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2021, 22:18 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
Svakako su i igraci koje si nabrojao, rang i cjenovn, u rangu ovih ekipa.Prijatelju, nemam namjeru s tobom polemisati, iznosim svoje misljenje za razliku od tebe iz kojeg izbija frustracija.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2021, 23:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4881
Lokacija: Tu preko puta
slobo47 je napisao:
Volim Borac je napisao:
Hoce li podmladak uci u prvu ligu RS?
Da li se tu planira nastup i eventualna pojacanja ili ako bude pustiti djecu da igraju?

Koliko sam upucen, to je trenutno primarni cilj.Planirano je da igraju momci 2002/2003/2004 pa cak i 2005 godiste.Pojacanje nista, osim ovog amera Rasharda, i jednog mladog na pozciji 4 i poziciji 5 koji bi vrenmenom igrajuci eventualno ligu RS sticali neophodno iskustvo, pa da možda se probije i do prvog tima.

Hoce li to biti prvi crnac u istoriji lige RS? :D

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Apr 2021, 20:08 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2015, 22:20
Postovi: 447
https://meridianbetsport.ba/featured/dragan-nikolic-za-meridiansportbh-ne-upirem-prstom-ni-u-koga-ali-bolje-bi-bilo-da-smo-igrali-plej-of/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Apr 2021, 20:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2009, 09:41
Postovi: 3659
Lokacija: House of Pejin
slobo47 je napisao:
Stvarno ne želim da ulazim u polemike, ali kad neko priča onako samo da priča, onda ne mogu a da ne reagujem.Crnac Rashard je momak koji je došao na preporuku, došao tako što je sam sebi platio kartu povratnu avionsku, jer ima veliku želju da ostane i da igra u Europi.Košta 0km, nema ugovor, živi u Palasu, hrani se u Grošu.Dakle, on klub direktno košta 0KM.OVo bi ovi drugari trebali znati prije nego što bilo šta kažu o bahaćenju.Dakle, taj momak ne košta ništa.Ako bude nešto bude, ako ne, nikom ništa.Dalje, kad je licenciranje za ABA2 u pitanju, tu je bivši trener napravio katastrofalnu grešku gdje je za prva 2 balona prijavio 16 (od 20 mogućih).Od ti 16, tu su i Mitrovic (katastrofalna odluka bivseg trenera), mali Protić (bez minuta), braća Lončar (bez minuta).Dakle niz katastrofalnih odluka trenera kojem je uprava previše vjerovala, i mislila da zna, a u stvari veoma malo zna.Vlahovic je doveden za Bih ligu, ne za ABA i u tom momentu se znalo da nema pravo nastupa u ABA, ali je situacija sa Draskom primoravala da se ima neka sigurnost, jer je preveliki rizik bio gledati u nebo i moliti boga da se Draško ne povrijedi.E sad da li je moglo bolje, vjerovatno da.Da li je moglo gore, i da li je bilo gore, to neka drugi neko prosudi.Lično smatram, zato što znam dosta, da je ovo veliki uspjeh, da BL ima stabilan klub koji je u prvoj sezoni, izborio superligu, i plasman medju 8 ekipa u ABA 2.Opet, to je moj lični stav, ali posto znam da ima strucnjaka koji sve znaju, a nemaju u džepu za kafu ili pivo, i samo znaju da lupetaju i mrze do podne sebe, a od podne sve ostale, i kojima je uvijek neko drugi kriv za njihove neuspjehe, onda cu razumjeti te strucnjake.


Kad se sve sagleda ovo je ogroman napredak. Obzirom gdje je klub bio prošle godine u ovo doba, sve preko ovoga ne bi bilo realno.

Za sljedeću sezonu mislim da je ključno zadržati Nikolića, od igraća Tanaskovića i Simeunovića i, ako budžet zaista bude nešto veći, napraviti pametnu selekciju (npr. ovaj Musić iz PG bi bio odličan play).

_________________
Ne idem više u školu, idem samo u džamiju i na igranke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Maj 2021, 20:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5252
Lokacija: Црвено - плави град
Побједа вечерас у Борику против Широког 98:63.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Maj 2021, 22:53 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
Čestitke!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Maj 2021, 11:19 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jun 2020, 22:04
Postovi: 378
Ma pustio Široki, gdje ovi levati mogu dobiti njih! :lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Maj 2021, 15:35 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
Najjači su mi ovi pljuvači što kipte od muke, nema ih nešto.
Ili će se uskoro javiti?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2534 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 127  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 26 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs