banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 13:00

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2534 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 ... 127  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 02 Nov 2021, 15:09 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2015, 22:20
Postovi: 440
https://meridianbetsport.ba/featured/borac-raskinuo-ugovor-sa-njegosem-sikirasem/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Nov 2021, 13:34 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2015, 22:20
Postovi: 440
Odgodjeno Bosna Borac

https://meridianbetsport.ba/featured/meridiansportbh-saznaje-odgodena-utakmica-izmedu-bosne-i-borca/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Nov 2021, 02:33 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2015, 22:20
Postovi: 440
https://meridianbetsport.ba/featured/boldvin-za-meridiansportbh-odlicno-smo-zapoceli-put-uzivam-u-ovoj-sezoni/

Boldvin izjava. Dugo Borac nije imao ovako dobrog Amerikanca.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Nov 2021, 11:41 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Bas su pogodili sa njim
Odnos cijene i kvaliteta saomi :)

Bas atipican Amerikanac, puno radi za tim , moze da veze u seriji ali ne siluje

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2021, 16:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5241
Lokacija: Црвено - плави град
Побједа против Златибора у трећем колу Аба 2 87:75.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Nov 2021, 06:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5241
Lokacija: Црвено - плави град
Побједа против Младости Земун 87:92. Након 4 кола први смо и засад једини непоражени. У недјељу у 17:00 дерби у Борику против Широког Бријега.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Nov 2021, 11:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
Bravo. Čudne biše ove dvije utakmice, za poluvrijeme ubacili po 61 poen i vodili preko 20 razlike, a u obje dozvolili povratak protivniku.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Nov 2021, 19:50 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
Bravo!Nije ni realna bila razlika na poluvremenu.
Mladost je glavni pretendent za 1 mjesto i ulazak u ABA 1 .
To im je ambicija jer znamo ko stoji iza kluba.
Nestvarno dobra poluvremena u Osijeku, na nivou ABA1.
Riješiti pad u 3/4 i biće super.Vidi se da je hemija odlična.
Četri glavna konkurenta za vrh smo pobjedili, imamo u Januaru 3 utakmice u Boriku i mislim da smo kandidati za sam vrh.Boldvinu je stradao mišić i to je pauza 15-tak dana.
Sve u svemu, košarka se vraća u Banjaluku.
Djeca u 1RS imaju 0:4 ali su imali 4 gostovanja i užasan raspored.
Sve su utakmice osim Sokoca bili na 1 lop


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Nov 2021, 19:52 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
tu.U Foči su imali šut za pobjedu i produžetke.
Povrijeđen im je prvi centar ovaj i to je hendikep.
Sve u svemu, košarka se vraća!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2021, 17:48 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 19 Feb 2020, 20:37
Postovi: 172
Kakva je ono izjava trenera ekipe koja je prva i jedina neporazena nakon 4 kola? Kaze zelim Mladosti da udje u aba 1 pošto im je to ambicija.
Da li to znaci da Borac nema ambiciju? Ili je ipak svjestan kvaliteta ove ekipe i da su ovo rezultati daleko iznad realnog pa sebi unaprijed pravi alibi jer zna da ce doci pad iako je kvalitet lige puno manji u odnosu na proslu sezonu.
Malo mi je nelogicno da trener ekipe koja je prva pozeli protivniku kog je upravo pobijedio da osvoji tu ligu.

4-0 odlican skor nakon 4 kola, velika euforija drma, mozda bude i 500 ljudi protiv glavnog konkurenta u prvenstvu. Vidim na fb ste napredovali pa skupite cak i 50 lajkova na objave.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2021, 20:28 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
Drugar borikbl.
Čitaj malo između redova.
Ko imalo bolje poznaje prilike na srpskoj trenerskoj sceni, zna ono što ti očigledno neznas a to je da se iza ovih lijepih riječi upućenih od strane Gagija ka Jakovljeviću, krije jedno prosto rečeno podjebavanje.Naime, Zemun ima veliku ambiciju ka ABA 1 i ozbiljadm budzet.Zar neko zaista misli da Gagi zajedno sa upravom neće napasti ABA 1?Druga je stuar da li će biti podrške finansijske za taj nivo.Lično mislim da je još rano , ali pozicija sad je jako dobra.
Zasto na napasti, pa šta bude?To je sportski.Ako ima podrške ok.Ako nema hvala ne igram i kraj.
I daj pustite lične animozitete koji su više nego očigledni.
Borikbl je inteligentniji od Ivana85 kojeg sam razvalio ovdje i demaskirao skroz, ali s obzirom odakle se javljaju i pišu, često sjede skupa!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2021, 23:10 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 19 Feb 2020, 20:37
Postovi: 172
Pomijesao si me jer ne sjedim nigdje sa Ivanom. Niti sjedim sa bilo kim ko prica ista o kosarci.

Imate dobru sansu napasti aba 1 u ovakvoj skromnoj konkurenciji. Doduse nije ni Borac jak tim, po meni je jako skroman, ali ima velik kvalitet u Gagiju koji je idealan trener za ovaj nivo. Nije ni on neki pretjerano velik znalac, ali zna napraviti odlicnu hemiju u ekipi i to je dovoljno za kvalitetne rezultate na tom nivou. Ne znam koliki vam je budzet ali sa ovim igracima i njihovim plateznim rangom sumnjam preko 450 hiljada km, a tesko i toliko, sto je daleko manje nego poslu sezonu, tu racunam samo prvu ekipu, a za aba 1 bi trebalo to puta 3 do 4 samo da probas opstati. Velik bi to izazov bio, nisam siguran da ova uprava to moze izvesti, a i da Igokea zeli da se toliko trosi na drugi tim koji im je bespotreban u istom rangu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Nov 2021, 00:04 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
Sjedite, nisam pomješao.
Bizzare i Enporium su vam omijene lokacije, ali ti si inteligentniji, i ne koristis svoj lični e mail kao ovaj bolid.
Elem nebitno , da ne trošimo se na raskrinkavanje ko je ko.
Jedno je sigurno, Borac će biti uvijek aktuelan a Igokea ne baš. To je jasno svima.Imas pravo na svoje misljenje i to je ok.Pitam te samo bez njmjere da branim ikog,na koji način bi ti riješio situciju?Mudrosti je nama Srbima oduvjek nedostajalo?Lose je sad sto je klub tu gdje jeste?Znam da ima nekih stvari koje smdmtaju.I meni smetaju.Ali , koji je način drugi?Koga da nadješ da skupi 500000 km a da platit iz svog dzepa, a da nema veze sa politikom?
Da čujem?Osim Cedevite i Mege.
I umjesto da podrzimo momke na putu ka ABA 1, mi ovdje hejtujemo.Gledam i forum od FK.Sve nešto pljuju,0reže, svi pametni na tastaturi.Ko je šta uradio konkratno da pomogne?Samo pljuvanje.Sad je Stojan na tapetu.
A ljetos ga dizali u nebo.Malog Četkovića takodje.Dječak 19 godima.Pustite djete neka brani i neka griješi.
Kakav smo narod bože.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Nov 2021, 00:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Биће додикеа актуелна свакако, док год то црвени буду хтјели.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Nov 2021, 03:38 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 19 Feb 2020, 20:37
Postovi: 172
Ne to nisam ja, ocigledno si nesto umislio u svojoj glavi, ali grijesis.
Dodik nije bio na vlasti od 2002 do 2006, a Igokea je postojala u tom periodu i igrala BiH ligu i znala dobiti 20 razlike Borac koji je igrao aba ligu. Kad je Borac zadnji put ugrozio Igokeu? Prije 13-14 godina... Toliko o tome ko je aktuelan, a ko ne. Niti je kosarka ikad bila bitan sport u gradu sem u onih par godina nakon rata kad niko drugi nije ni igrao ozbiljno kosarku u RS do pojave Igokee. Niti bi ti ikad vidio Borca da nemas dijete koje trenira kosarku pa mastas da ces napraviti igraca od njega tako. Nemoj misliti da si izmislio toplu vodu, bilo je takvih i prije tebe pa su na taj nacin samo sputali svoju djecu koja nisu nista napravila u kosarci.

Ne smeta meni da plati neko ko ima veze sa politikom, ali mi smeta to kad se toliko prica o apoliticnoj nezavisnoj upravi, a onda ta uprava pokaze sve suprotno. Recite onako kako jeste i bice ok, a ne na ovaj nacin. Zato vas ja ne mogu i ne zelim podrzati. To vase botovanje na forumima i drustvenim mrezama jos vise radi protiv vas, a rezultat toga je vas najveci poraz koji imate u klubu, a to je jadna posjeta u Boriku koja je bila 4-5 puta prosječno veca u nekim trenucima igranja lige RS.
Mozete vi i uvesti Borac u aba 1 i sta onda? Sta to znaci? Borac je vec bio u aba ligi to ne bi bilo nista novo za one koji to pamte, a sa ovom upravom i da udje ima potencijal da traje jednu sezonu, bude kanta za napucavanje i da se onda raspadne.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Nov 2021, 07:51 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
Moram ti reći, drugar borikbl, da moje djete već dugo godina, na svu sreću, studira vani, jer ne želim da bude dio ovog haosa u kojem se nalazimo, i ne želim da njenom sudbinom upravjaju idioti koji danas vode ovu državu.Isti ili slični idioti su je vodili i u moje vrijeme, kad su mi1991 godine sa 19 godina gurnuli pušku u ruke.Promašio si metu, ali znam o čemu i kome govoriš.U Klubu ima 150 do 200 dječaka i svi igraju i treniraju.Očgledno da imas lični problem sa ljudima koji vode klub i ovda tvoja frustrčija koja je jača od faktičkog stanja, a stanje je da klub niže uspjehe, svidjelo se to tebi ili ne.Apolitična uprava?
Kad nešto kažeš, onda to treba da argumentuješ.
Navedi u kojoj partiji, ili na kom mjestu si ikad vidio ikoga od tih ljudi, a da su vezani za politiku?Ljudi imaju svoje biznise, zaboli ih neka stvar za tim blatom.S druge strane, tvoji puleni su bili na listama nekih partija na 69 mjestu i imali su 2 glasa na izborima lokalnim.
Kad to kažem mislim na smrdljivu partiju Zoranj Talića.
A znaš ko je bio na listi.Ja sam vezu nasao, a kad ti nadješ vezu izmedju politike i ljudi iz uprave, kaži ja skidam kapu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Nov 2021, 02:12 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2015, 22:20
Postovi: 440
Mislim da je izjava Gagija nakon Borac-Mladost bila trolovanje.

U svakom slucaju, put Borca do ABA 1 ne zavisi uopste od Mladosti. Osim ako zadnji u ABA 1 ne bi bio Borac Cacak.

ABA 1 moze igrati max. 5 klubova iz jedne drzave. Ako se desi da Mladost osvoji ABA 2, oni bi igrali baraz za ABA 1 sa najslabije rangiranim timom iz Srbije, a u ABA 1 bi direktno isao drugoplasirani iz ABA 2 u tom slucaju.

Tako da se teoretski moze desiti npr. da finale ABA 2 igraju Mladost i Borac, da Mladost osvoji, ali bi Borac svejedno isao u ABA 1, a Mladost u baraz, ukoliko Borac Cacak ili Mega ne bi bili zadnji u ABA 1. A male su sanse da budu zadnji, to ce vrv. biti Split ili Zadar.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Nov 2021, 11:46 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
Bravo za komentar!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Nov 2021, 17:07 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 19 Feb 2020, 20:37
Postovi: 172
Prijatelju Bozic nije moj pulen niti je ikad bio cak mi jako antipatican. A sto se tice politike dovoljno je vidjeti da se Igokea petlja u klubu i sve je jasno.

Kazes da sam ja isfrustriran ok.. A da li je cijeli grad isfrustriran kad nakon ovakvih rezultata ovjekovjecenih na tv prenosu, bude prisutno ovako malo ljudi umjesto da bude euforija i puna dvorana? Nekad se Borik punio za mnogo manje.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Nov 2021, 20:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5241
Lokacija: Црвено - плави град
Теби и таквима попут тебе је овако јак Борац трн у оку који вас стално жуља, Борац који је до прије 3 године био у првој РС а сада је први у Аба 2 лиги, вас боли највише што сте ви сви очекивали да овај Борац и прошле и претпрошле сезоне одједном усљед "лоших" резултата потоне, па сте очекивали да се ова управа појави на некој странци за изборе, а сада, ем што управа није појавила на изборима, ем што је Борац из сезоне у сезону јачи, то не можете никако прогутати, па сад са неким глупим стварима покушавате пљунути и овако крупне ствари покушавате глупим стварима прикрити.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2534 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 ... 127  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs