banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Apr 2024, 09:19

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2534 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 127  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 16 Jan 2021, 09:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5252
Lokacija: Црвено - плави град
Мислим да је само паркет

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2021, 14:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5252
Lokacija: Црвено - плави град
https://srpskainfo.com/nikolic-u-svaki- ... obijedimo/

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2021, 16:14 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2015, 22:20
Postovi: 450
https://meridianbetsport.ba/featured/kocic-jedva-cekam-da-istrcim-na-parket-dvorane-borik/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2021, 20:33 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
A sto ne dodje prošle godine Kociću da ti srce zaigra na parketu Borika ...manite objavljivanja ovih floskula, sranja i placenih intervjua


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jan 2021, 20:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4839
Kakva su pravil nakon 13 kola?

Je l prvih osam ide u završnicu, igraju se dvije utakmice, i kako dalje?

Je l vicešampion razigrava za ABA 1


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jan 2021, 15:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4839
Pobjeda protiv Sutjeske 100:93. Knežević je bio odličan, Tanasković isto, pa i Radukić kako je utakmica odmicala i Davis, a Janković je kriv što se otišlo u produžetak. Momak mašio 5 zaredom slobodnjaka i dvije trice ni do obruča.

Najnovije pojačanje samo jedan skok, bez puno minuta, bez nekog naročitog poteza i bez poena


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jan 2021, 18:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4885
Lokacija: Tu preko puta
Super izgleda sve ovo, poslije dugo godina da se jako ozbiljna kosarka igra u dvorani borik. Mali savjet, neka spiker bude ukljucen tokom citave utakmice, svaki poen da isprati i to, jer nije to to bez toga.

Utakmica je bila dobra, fino je Borac igrao. Jankovic da krene doruckovati, jer u kljucnim momentima covjek jedva do prvog obruca dobacuje. Komentator je dobro rekao, neprimjetno je dao te poene sve sto je dao.
Drago mi je zbog draje, vidi se da je jako potreban ovoj ekipi i da ce vremenom ovo biti drugacija prica sa njim. Radukic se polako budi sto je dobro.
Borac ima dobru sansu da bude medju prvih 8, sto ce biti odlican uspijeh, a ako nastave dobro da rade, mogu i nesto vise, jer sem mzt-a sve ostale ekipe su u 5 deka.

I jos nesto, kao savjet..nemojte na razglas pustati Borceve navijacke pjesme, jer budimo realni.. Nije to taj Borac kojeg ce navijaci prihvatiti kao svog.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jan 2021, 19:16 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 19 Feb 2020, 20:37
Postovi: 172
Po mom ukusu ovo je bila jako jako losa utakmica poprilicno negledljiva i ruzna sem nekoliko trojki Knezevica i generalno kosarka u aba 2 ligi je skromna jako malo je tu talenta sve neka trka, tuca.. Za nijansu iznad nivoa domace lige, ocekivao sam da ih Borac lagano dobije kad sam vidio da Sutjesci ne igraju oba plejmejkera i da ce im najbitniju poziciju svake ekipe popunjavati igraci koji nemaju veze sa pozicijom plejmejkera i to se vidjelo na kraju gdje su imali za 45 minuta samo 7 asistencija sto ne pamtim kad sam vidio u jednoj utakmici od neke ekipe. Da se ne zavaravamo ova Sutjeska koja je danas igrala ima 3 i po ozbiljna igrača i svi su igrali 40+ minuta i to dugo optereceni faulovima pa su bili prinudjeni igrati zonu u kojoj nisu mogli uhvatiti skok 10 napada u nizu i opet pored svega toga su imali napad gdje su mogli doci do pobjede. Nikolic Borcu bas nita nije donio sem galame, ubjedljivo najbolje partije Borac je pruzao na Zlatiboru sa Scekicem, ne vidim ni jednu dobru stvar koju je Nikolic donio ovoj ekipi, a dobio je poprilican broj pojacanj. Ovu Sutjesku danas bi dobila i proslogodisnja ekipa Borca iz nizeg ranga.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jan 2021, 19:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5252
Lokacija: Црвено - плави град
Ти си то сад све описао као да смо играли са Приједором... Па није ни Сутјеска тако наивна екипа, у лиги имају 8-1 скор тако да нису екипа за одбацити, драго ми је да је аба 2 овако изједначена, то показују и ови резултати другог турнира...
И мислим да јако гријешиш по питању Николића, он је донио неки ауторитет екипи коју мислим да Шћека није имао... По мени, добра партија Борца данас и заслужена побједа... Лијепо је видјети, мало за промјену, да бањалучани носе Борац до побједе... Ај Борац!

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jan 2021, 20:04 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Okt 2020, 17:34
Postovi: 67
Mozda bi trebali Igokeine pjesme puštati na razglas... Aj Borac!

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jan 2021, 20:09 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jun 2020, 22:04
Postovi: 378
Citam i ne vjerujem sta pisu ljudi.Pa da dodje euroliga u bl nasli bi se pametnjakovici koji kazu da ne valja.Sve tastatura strucnjaci a jos im mame gace peru.Fuj.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jan 2021, 20:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5252
Lokacija: Црвено - плави град
То су људи који једва чекају да се нешто нормално деси само да би пљували...

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jan 2021, 21:16 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12386
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Meni nije normalno da je tamo neko KK Potkozarje najjaci tim u ovoj kvazi drzavi.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jan 2021, 21:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4839
Sjajana slika. Borik sija.

Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jan 2021, 21:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4839
Dvorana Centar isto

Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jan 2021, 22:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4885
Lokacija: Tu preko puta
Ja prvi nista pljunuo nisam, sta vise, pohvalio sam sve ovo. Iskreno mi je drago zbog toga sto je doslo to vrijeme da se ozbiljna kosarka igra u dvorani, dosta je bilo gacka, rogatice, sokoca i slicnih. Jos jednom, imate jako finu sansu da napravite zaista dobar rezultat, kao i u bh ligi. Da se udje u ligu 6, za prvu sezonu super.

@dostojevski7
Mili pustaj ti na razglas sta hoces, od igokeinih do borcevih, sasvim je svejedno. Samo je malo bezveze jer sporazum...
Meni konkretno ne smeta, ako aludiras na mene,jer ovaj Borac pratim kao neko ko voli kosarku, ne kao navijac.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jan 2021, 13:59 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Meni je iskreno iznenadjenje koliko su Drale i Raduka izdrzali na parketu nakon pauze.
Knezevic pokazao koliko ce da znaci za ekipu, i da neko mora malo isamarati Dejvisa brate na preko 10 razlike nema potrebe da se zabija i zuri sa realizacijom.

Ove greske i izgubljene lopšte su meni shvatljive. Vecina ekipa je mlada nema iskustva u ovakvim mecevima i lopta ih ponese. Takođe neshvatljivo su branili Milosevica kad se zna na koju stranu ce da ide i sta ce da uradi a momak ni minut nije odmarao. Ali ponavljam to je cijena neiskustva.
I da nadam se da ce pruziti podrsku Aljosi da zaboravi onu seriju promasaja, ali i da mu ukazu da nema potrebe za "silovanjem lopte" kad ne ide.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jan 2021, 15:08 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
Cinjenica da nisu imali pleja, ali to je njihov probem, a ovo sto je Drasko odigrao je u domenu naucne fantastike, sutevi sa osam metara, daj boze da se ponovi, ali veoma tesko. Njegov sut juce je bio preko 80 posto, budimo realni, to se rijetko događa, pogotovo nakon ovolike pauze. Tako da treba biti oprezan protiv Sirokog, iako ih moramo dobiti zbog domaceg terena. Ovaj kolega sto je pomenuo da nismo mnogo dobili sa Nikolicem, dijelom se i slazem, ali ipak mozda malo cvrste ruke u odnosu na Scekica jesmo sigurno. Nikolic daje vise minuta Jankovicu u odnosu na Nemanju Nikolica, Dejvisa sto prije otjerati, Drasko ce preuzeti ono sto je on igrao. Ovaj novi decko, koliko je po statistikama djelovao dobro, ovako na prvi pogled nema pojma jel pošao ili došao, sjetitite se prve Šajnove utakmice, pokidao je. Kočić Milosevicu nije mogao nista, a počeo je iz tog razloga da ga sačuva, ali je jednostavno djelovao presmješno u odbrani, Djole ga je ubio totalno...Sve u svemu pobjedi se ne gleda u zube, ali broj jedan Tanaskovic i Drasko, kao i Radukic


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jan 2021, 19:24 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2015, 22:20
Postovi: 450
https://meridianbetsport.ba/featured/knezevic-poslije-sutjeske-malo-mi-se-otvorilo-ubacio-sam-neke-suteve-i-na-kraju-se-dobro-zavrsilo/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jan 2021, 13:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1245
dostojevski7 je napisao:
Mozda bi trebali Igokeine pjesme puštati na razglas... Aj Borac!

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока


To bi bilo ispravno ...

Igokea dovodi igrače, igokea renovirala parket u Boriku, Igokea dovela ABA ligu ... a sve to jer Igosi vole Borac :-D

sacekacemo famozne duele Igosa i ovog Borca, da vidimo kako to izgleda i je li to "to" ...

Inače svaka čast Borcu na pobjedama, a i Igokea se opasno u ABA ligi i Evropi siri.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2534 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 127  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs