banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 09:19

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2534 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 127  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 21 Apr 2021, 13:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
Za plasman u regularnom dijelu čestitke. A ovo u plej ofu je podbačaj. Kvalitetom se moglo više ne znam šta je uzrok vjerovatno umor. Ali ne shvatam kako baš toliko loš šuterski dan u najvažnijem meču.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2021, 13:30 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2015, 22:20
Postovi: 440
https://meridianbetsport.ba/featured/nikolic-sut-je-kao-zena-sluzi-te-a-onda-te-ostavi-kada-ti-najvise-treba/



Steta za Borac. Fina je prilika bila da se stigne do finala.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2021, 13:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2718
Јебо матер јебо сеју ко избаци игокеју!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2021, 13:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5241
Lokacija: Црвено - плави град
Колико си ти поремећен лик

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2021, 15:37 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 08 Jul 2020, 11:03
Postovi: 134
Kakva katastrofa od rezultata,sa ovolikim budzetom i ulaganjima.Vidi se iz aviona da je sve vjestacko u klubu i oko njega.Sam onaj ispracaj je toliko mucan i vjedtacki gdje su djeca preko poruka primorani da dodju u 23 h da sa 5-6 interesdzija improvizuju ispracaj.
Mene zablokirali na Facu da komentarisem,a salje mi poruku neki Milan da ne pisem neistine,a kasnije se ispostavi da je to presjednik kluba.Kakav strah od reakcije nornalnih ljudi.. Vasa je sreca sto publika ne moze u dvoranu,sve bi vam bilo jasno.
Zahvalite se treneru i pustite juniore da igraju ostatak sezone..A da nemate juniore,raspustili ih strucnjaci.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Apr 2021, 09:26 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
Jbt, pogledao izjavu naseg trenera, pa covjek ni jednom rječju sebe ne spomenu kao krivca, osu paljbu po sudcima, ''samonahvali'' se, pominje neke zene povezane sa sutem,a on kriv za poraz, ubio ga Kašćelan sa duplo lošijom ekipom. Mi, klasični revolverasi, bez igre, sve se svodi na sut za tri poena, msm da smo u dvije utakmice ispucali oko 65 suteva za tri hehe, mnogo li je, sut stao i doviđenja. Ja ne znam koja ekipa na ovom ABA 2 turniru igra bez klasičnog pleja, mi smo mislim jedini, jel Drasko to nije, covjek je klasični combo-bek suter, a Davis da ne pričam.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Apr 2021, 08:23 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 08 Jul 2020, 11:03
Postovi: 134
Vidi ovog crnca,pa jel moguce da je on jos tu.Vlahovic i on
turisticki u BL,nisu ni registrovani za Aba.
Pa zar nema ni jedno dijete iz BL da bude na njihovom mjestu,da bude uz ekipu umjesto skupih placenika?
Kakvo je to bahacenje,volio bi da grijesim ali vas za 2 god vidim u ligi Rs.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Apr 2021, 18:43 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
Taj crnac Dzamal je ''onako'' ovdje, msm da nema ugovor, samo trenira..mene cudi Vlahović i onaj ko je covjeka doveo ovdje, to pitanje sam postavio milion puta i niko od ovih ljudi blizih klubu da odgovori u cemu je tu problem..valjda ga je doveo Gagi jer je dosao u eri njegove vladavine


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2021, 08:19 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Nema tu nikakve misterije.
Momak je doveden kad je Borac ispucao broj igraca za licenciranje u drugoj ABA ligi i nije mogao da bude registrovan za to takmicenje

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2021, 15:02 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
Haha, sto objasni , pa u tome i jeste poenta zasto je doveden, ako se odma znalo da ne moze igrati ABA ligu, stvarno vrijeđas neciju inteligenciju . Uostalom Vlahovic ne igra ni domaću ligu, odnosno odigrao utakmicu dvije i to je sa minimalnom minutazom, a doveden kao pojacanje i sad ga nema. Što neko pomenu turistički ovdje. Jedino ako nece igrati sad ligu sest, ali to cemo vidjeti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2021, 15:32 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Ako sam ih dobro skontao, tad su ih mucile povrede, pa su odlučili da se osiguraju jer su imali naporan ritam mečeva.

Nisu znali koliko ce Drasko moci da izdrži pa su planirali da njega i Dejvis malo odmore u ligi BiH.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2021, 18:46 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
Razumijem ja tebe, ali mi nismo imali klasicnog pleja, osim malog Marana, koji je neiskusan i nije na ovom nivou, i ne znam da li je jos uvijek kod nas, i zato je dosao Vlahovic kao sto posto plej, jer Drasko, a pogotovo Davis nisu klasični plejevi, nemoj me pogresno shvatiti da ne mogu to igrati, ali nije to to..oni su bekovi suteri i tu je Vlahovic morao igrati na 1, e sad sta se desilo bog zna...uostalom nije ni bitno, ali bi volio znati koji su planovi za iducu sezonu jer mi vec sad moramo znati, sat i kako dalje, a ne kao ove godine, nema kakvih promjena nismo napravili od igrackog kadra pa do ambicija..


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2021, 18:58 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jun 2020, 22:04
Postovi: 378
Ako je Maran play ja sam astronaut.Odlična fizika , ali su ga premladog počeli vucati po Bg kao mečku po vašaru i evo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2021, 19:33 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
Pa jbg..gdje je bio ne znam, ti pricas kao da ima 25 godina jbt, predpostavljam da ga je Sceka doveo i bio je plej prosle sezone..za svoje godine sasvim ok..druga stvar je sto Nikolic ne preferira mlade igrace i ne daje im sansu, sto je prvobitno bila nasa opcija, par mladih igraca pa polako gurati, a ne mi bi sve za jednu sezonu e ne moze burazeru..


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2021, 08:37 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 08 Jul 2020, 11:03
Postovi: 134
Potpisali Vlahovica i tek su nekoliko dana nakon potpisa skontali da ga ne mogu registrovati za Aba2 jer su bili ispunili broj registrovanih igraca za ovu sezonu.
Eto vam sve govori o ovoj sezoni i na sta je licila,kao na autobuskoj stanici.
Ali drzati crnca 4 mjeseca da popunjava broj na treningu,to je vec opasno bahacenje!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2021, 11:25 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
Stvarno ne želim da ulazim u polemike, ali kad neko priča onako samo da priča, onda ne mogu a da ne reagujem.Crnac Rashard je momak koji je došao na preporuku, došao tako što je sam sebi platio kartu povratnu avionsku, jer ima veliku želju da ostane i da igra u Europi.Košta 0km, nema ugovor, živi u Palasu, hrani se u Grošu.Dakle, on klub direktno košta 0KM.OVo bi ovi drugari trebali znati prije nego što bilo šta kažu o bahaćenju.Dakle, taj momak ne košta ništa.Ako bude nešto bude, ako ne, nikom ništa.Dalje, kad je licenciranje za ABA2 u pitanju, tu je bivši trener napravio katastrofalnu grešku gdje je za prva 2 balona prijavio 16 (od 20 mogućih).Od ti 16, tu su i Mitrovic (katastrofalna odluka bivseg trenera), mali Protić (bez minuta), braća Lončar (bez minuta).Dakle niz katastrofalnih odluka trenera kojem je uprava previše vjerovala, i mislila da zna, a u stvari veoma malo zna.Vlahovic je doveden za Bih ligu, ne za ABA i u tom momentu se znalo da nema pravo nastupa u ABA, ali je situacija sa Draskom primoravala da se ima neka sigurnost, jer je preveliki rizik bio gledati u nebo i moliti boga da se Draško ne povrijedi.E sad da li je moglo bolje, vjerovatno da.Da li je moglo gore, i da li je bilo gore, to neka drugi neko prosudi.Lično smatram, zato što znam dosta, da je ovo veliki uspjeh, da BL ima stabilan klub koji je u prvoj sezoni, izborio superligu, i plasman medju 8 ekipa u ABA 2.Opet, to je moj lični stav, ali posto znam da ima strucnjaka koji sve znaju, a nemaju u džepu za kafu ili pivo, i samo znaju da lupetaju i mrze do podne sebe, a od podne sve ostale, i kojima je uvijek neko drugi kriv za njihove neuspjehe, onda cu razumjeti te strucnjake.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2021, 11:45 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 08 Jul 2020, 11:03
Postovi: 134
Spava u hotelu u centru grada i hrani se u restoranu i kosta 0km??
Zanimljiva racunica,jel moguce da to odvalis?
I onda kukate kako vam je grad dao malen budzet,za sta da vam dadne za crnce avanturiste sto hoce da zive u Evropi?!
Stvarno ste bezobrazni


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2021, 11:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1245
Hoce li podmladak uci u prvu ligu RS?
Da li se tu planira nastup i eventualna pojacanja ili ako bude pustiti djecu da igraju?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2021, 12:14 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
Ivan85 je napisao:
Spava u hotelu u centru grada i hrani se u restoranu i kosta 0km??
Zanimljiva racunica,jel moguce da to odvalis?
I onda kukate kako vam je grad dao malen budzet,za sta da vam dadne za crnce avanturiste sto hoce da zive u Evropi?!
Stvarno ste bezobrazni

Bezobrazan covjek koji mu daje besplatnu hranu u svom restoranu?Stvarno te ne razumijem momak.Hotel u centru grada je dao sponzorski paket u sklopu kojeg daje gratis smjestaj.I to je dakle 0km.Ali ajde da vidim tvoju računicu, prihvatiću dobro objašnjenje.Grešaka je bilo, i ok, ali jel želiš reći da ovo što je urađeno nije ok?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2021, 12:19 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
Volim Borac je napisao:
Hoce li podmladak uci u prvu ligu RS?
Da li se tu planira nastup i eventualna pojacanja ili ako bude pustiti djecu da igraju?

Koliko sam upucen, to je trenutno primarni cilj.Planirano je da igraju momci 2002/2003/2004 pa cak i 2005 godiste.Pojacanje nista, osim ovog amera Rasharda, i jednog mladog na pozciji 4 i poziciji 5 koji bi vrenmenom igrajuci eventualno ligu RS sticali neophodno iskustvo, pa da možda se probije i do prvog tima.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2534 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 127  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs