banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 20:49

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2534 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 127  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 13 Okt 2021, 18:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5241
Lokacija: Црвено - плави град
Још једна сјајна партија у Аба 2 лиги, побједа против Подгорице 55:70.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Okt 2021, 18:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2009, 09:41
Postovi: 3657
Lokacija: House of Pejin
Napokon su doveli iskusnog pleja, izgledaju sjajno defanzivno, imaju dosta šutera. Ako je Podgorica zaista najveći rival, bilo bi šteta da se ne plasiraju u ABA ligu.

_________________
Ne idem više u školu, idem samo u džamiju i na igranke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Okt 2021, 19:03 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2015, 22:20
Postovi: 440
Podgorica i Siroki su gledajuci roster na papiru top5 ekipe Druge ABA lige.

Izvanredna izdanja Borca.

https://meridianbetsport.ba/featured/borac-pruzio-jos-jednu-odlicnu-partiju-i-stigao-do-nove-pobjede-u-drugoj-aba-ligi/

https://meridianbetsport.ba/featured/nikolic-poslije-pobjede-presudilo-je-to-trenersko-ubjedenje-koje-sam-naucio-od-onih-starih-trenera/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Okt 2021, 22:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
Slažem se s vama, protiv jakih rivala izgledalo je mnogo dobro. Ovaj plej, crnjo, pravi potrebnu razliku, uz to donosi mirnoću nama a nervozu protivniku. Borac mi počinje ličiti na prošlogodišnji Studentski centar koji je od prvog kola izgledao kao ekipa koju niko ne može zaustaviti na puta ABA 1. Srećno. Navijam i nadam se da uspijevamo. Bila bi to velika stvar za naš grad uz još jednu titulu fudbalera


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Okt 2021, 22:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Samo da se ne urekne, ali ovo izgleda bas dobro. Dva svijeta razlicita ono od prosle godine i ovo sad. Samo da zadrze kontinuitet i da nema nekih vecih odstupanja od rezultata tokom sezone, nece ni ta aba 1 biti daleko uopste.

Sta se desava sa ligom bh ? Vidim odredjene satnice, delegati, sudije.. cini mi se da na bht ima i prenos neke utakmice, al borac igokea i spars se nigdje ne spominju ? Zna li neko nesto vise o tome ?

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Okt 2021, 00:13 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 19 Feb 2020, 20:37
Postovi: 172
Sve sem titule i plasmana u aba ligu ogroman neuspjeh u ovako lošoj ligi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Okt 2021, 07:32 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
Sve sem ulaska u dubiozu duga, je uspjeh.
Uspjeh je formiranje mladjih selekcija, i neulazak u dužničku spiralu.Čudan smo mi narod.
Vojvodina ima 700000 eur budzet, Podgorica 800000 eur.
Hoćete dalje?Budimo realni.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Okt 2021, 07:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Hoces se ti slobo prestati svadjati sam sa sobom ? Nit je ko sta lose rekao, nit je ko budzete spominjao, sta vise hvale ljudi ovu pricu.. koja je za 100 posto bolja nego prosle sezone u ovo doba.
De ti nama reci, inas li informaciju oko bh lige ?

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Okt 2021, 08:28 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
Druže supersonični, ne svadjam se, samo kažem kako jeste.Neki ljudi, do juče pljuvači i hejteri, sad neke ljestvice postavljaju.Mislim da je glavni cilj ne ulazak u dug, i razvoj mladjih selekcija.Jel to loše?Trčati u AbA 1, i ne ulazak proglasiti za neuspjeh?Sa 33000 km od grada, i cviljenja na cijenu karte od 3 Km.O čemu pričamo.Ako bude buf.
Nema pojma šta je sa BiH.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Okt 2021, 08:42 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
Dobro je sve krenulo, nema šta, ovaj amerikanac je pravi ubod, ti nabroja sve budzete samo ne znas nas budzet. Tek je počelo, a neki postavljaju uslove, bas bez veze, što Slobo kaze, kako bude biće. A mi se moramo na glavu nasaditi da igramo Premijer ligu, jer ako ne igramo sad mjesec dana pauze pa opet dva ili tri kola aba 2.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Okt 2021, 08:43 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
Ma užas, kako u drzavi, tako i u Savezu.
Grupa bitangi i neradnika.Puca po klubovima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Okt 2021, 12:47 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
Teško da ce Borac igrati BiH ligu, jedino ako se nesto ne promjeni u ovako kratkom roku, a nebi bilo fer prema ostalim klubovima iz RS da se nesto solidarisu pa da ni oni ne igraju, to bi tek bila katastrofa za te klubove, jer Prvu RS nema sanse da igraju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Okt 2021, 17:58 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 19 Feb 2020, 20:37
Postovi: 172
Ne postoji šansa da Vojvodina sa ovom ekipom koja je u platežnom rangu kao i većina igrača Borca ima budžet 700 hiljada evra. Jedino ako Mutu plaćaju 500 hiljada, a to sigurno nije slučaj. Isto Podgorica, sa 800 hiljada budžetom možeš dovesti 5 puta skuplje i bolje igrače od ovoga što oni imaju. Prestani lagati i zavaravati narod, neko će ti povjerovati na tim lažima. Jedino ako peru pare pa daju igračima 5 puta veće ugovore nego što mogu dobiti bilo gdje, pa onda uzimaju nazad ostatak.
Borac ima za klasu lošiju ekipu u odnosu na prošlu godinu, jedini napredak je ovaj plejmejker, na svim ostalim pozicijama su lošiji igrači. Tanasković, Simeunović, Lesko, to su sve klase za sva ova pojačanja. Daleko je ova ekipa od prošlogodišnjeg Borca, a da ne pričam o Studentskom centru. Ok dobile su se prve dvije utakmice ubjedljivo, ali ne treba letiti, to je tek početak, a protivnici su bili šuterski indisponirani dok je Borac bio šuterski jako raspoložen.
A isto tako koliko je Borac lošiji ovu sezonu u odnosu na prošlu toliko je i manji budžet i jeftinija ekipa to sam siguran.

Zašto se pominje da je sve sem ulaska u dubiozu uspjeh? Pa ovo je vanserijski sposobna uprava, sa tako sposobnim ljudima ne bi trebalo da se o tome razmišlja, a kamo li da se pominje. Tako sposobni ljudi siguran sam da mogu obezbijediti i 1,5-2 miliona km budžet za aba 1 ako se uđe, da se ne bude kanta za napucavanje jednu sezonu.

Pa i ne trebate igrati ligu BiH, sami ste odlučili da ne idete na final 4, a sad slobodno snosite konsekvence toga. Prepali ste se da nećete biti u top 3 i ići direktno u aba 2, a ja sam još i tad govorio da će sigurno sve 3 ekipe ići u aba 2 što je na kraju i slučaj. Apsolutno ništa sa tim niste dobili.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Okt 2021, 18:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Koliko citam, i zvanicno je da liga bh krece bez ova tri kluba .

Hoce li KK Borac praviti neku press konferenciju, da upozna ljude sa planovima za sezonu, pojacanjima, da objasne ovo oko bh lige ?

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Okt 2021, 19:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2009, 09:41
Postovi: 3657
Lokacija: House of Pejin
Koje su sad konsekvence?

Borac neće moći igrati ABA2 sledeće sezone bez plasmana u BH ligi osim ako ne obezbijedi plasman u ABA1?

_________________
Ne idem više u školu, idem samo u džamiju i na igranke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Okt 2021, 19:55 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
borikbl je napisao:
Ne postoji šansa da Vojvodina sa ovom ekipom koja je u platežnom rangu kao i većina igrača Borca ima budžet 700 hiljada evra. Jedino ako Mutu plaćaju 500 hiljada, a to sigurno nije slučaj. Isto Podgorica, sa 800 hiljada budžetom možeš dovesti 5 puta skuplje i bolje igrače od ovoga što oni imaju. Prestani lagati i zavaravati narod, neko će ti povjerovati na tim lažima. Jedino ako peru pare pa daju igračima 5 puta veće ugovore nego što mogu dobiti bilo gdje, pa onda uzimaju nazad ostatak.
Borac ima za klasu lošiju ekipu u odnosu na prošlu godinu, jedini napredak je ovaj plejmejker, na svim ostalim pozicijama su lošiji igrači. Tanasković, Simeunović, Lesko, to su sve klase za sva ova pojačanja. Daleko je ova ekipa od prošlogodišnjeg Borca, a da ne pričam o Studentskom centru. Ok dobile su se prve dvije utakmice ubjedljivo, ali ne treba letiti, to je tek početak, a protivnici su bili šuterski indisponirani dok je Borac bio šuterski jako raspoložen.
A isto tako koliko je Borac lošiji ovu sezonu u odnosu na prošlu toliko je i manji budžet i jeftinija ekipa to sam siguran.

Zašto se pominje da je sve sem ulaska u dubiozu uspjeh? Pa ovo je vanserijski sposobna uprava, sa tako sposobnim ljudima ne bi trebalo da se o tome razmišlja, a kamo li da se pominje. Tako sposobni ljudi siguran sam da mogu obezbijediti i 1,5-2 miliona km budžet za aba 1 ako se uđe, da se ne bude kanta za napucavanje jednu sezonu.

Pa i ne trebate igrati ligu BiH, sami ste odlučili da ne idete na final 4, a sad slobodno snosite konsekvence toga. Prepali ste se da nećete biti u top 3 i ići direktno u aba 2, a ja sam još i tad govorio da će sigurno sve 3 ekipe ići u aba 2 što je na kraju i slučaj. Apsolutno ništa sa tim niste dobili.

Ne znam čemu ovolika salva prema mene od strane ovog kolege borikbl, ali dobro.Jasno mi je o kome se radi.. kao što mi je bilo jasno ko je Ivan85 koji nestade bez traga kad sam ga raskrinkao ovdje.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Okt 2021, 07:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1245
slobo47 je napisao:
Druže supersonični, ne svadjam se, samo kažem kako jeste.Neki ljudi, do juče pljuvači i hejteri, sad neke ljestvice postavljaju.Mislim da je glavni cilj ne ulazak u dug, i razvoj mladjih selekcija.Jel to loše?Trčati u AbA 1, i ne ulazak proglasiti za neuspjeh?Sa 33000 km od grada, i cviljenja na cijenu karte od 3 Km.O čemu pričamo.Ako bude buf.
Nema pojma šta je sa BiH.


Ova prica sa Gradom je supljak teski, valjda ti je to jasno ...Za razvojni tim puna podrska, za prvi tim preko kojeg pokusava se bunariti prema Gradu supljak teski...

Mozemo postaviti pitanje, a odakle vama onda pare za 2. ABA ligu? Ne daje Grad , ko onda daje?
Znamo svi ko daje, da idemo dalje, odakle njima? Iz firmi koje posluju sa drzavom preko javnih nabavki je li tako? Iz Ministartstva koje za olimpijce ne izdvoje 10 000 maraka i neku jadnu stipendiju za tu djecu koja nisu "profesionalnci" ali treniraju sest ili osam sati dnevno, a preko "veze" se daju stotine hiljada klubovima na osnovu niceg osim sto su podobni.

Nemojte da idemo u teske teme ...

Prvi tim ide dok ide, jasno je to svima ...a ova prica sa 1. liga RS je dobra ... mislim da ce ta "djeca" prekucati ligu ...to je buducnost ...nadam se da ste razvojni tim "zastitili" ...

I ova prica oko BiH saveza je tipican primjer ...mi i poslije nas niko ...uvlace se svi klubovi, klubovi ko klubovi nemaju opcija nego da slusaju jer zavise od iste te "podrske" ... kakav truo sistem ...

pozdrav

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Okt 2021, 08:51 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
Bojim se, da je sve sto si napisao istina, to znaju i ptice na grani, ali drugacije nema funkcionisanja. Ostali klubovi su taoci jednog kluba, Borac je prosle godine odbio da igra final four, sad slijede posljedice, ali slijede posljedice i za ostale manje klubove i naravno sve igrače jer su se sinoc svi ''solidarisali'', mozes misliti, da Liga ne počne sutra već , kad se nešto dogovori. Daj boze da se napravi neki pomak, pa da se odigra, ali ovo sve ne vodi ničemu...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Okt 2021, 10:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
I sad Kovacevic daje izjave za portale kako ce Igokea igrati ligu Bh, dal od starta ili lige 6, ne bitno. Borac i Sparsi ( manje vise ) se nigdje ne spominju.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Okt 2021, 10:45 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
Volim Borac je napisao:
slobo47 je napisao:
Druže supersonični, ne svadjam se, samo kažem kako jeste.Neki ljudi, do juče pljuvači i hejteri, sad neke ljestvice postavljaju.Mislim da je glavni cilj ne ulazak u dug, i razvoj mladjih selekcija.Jel to loše?Trčati u AbA 1, i ne ulazak proglasiti za neuspjeh?Sa 33000 km od grada, i cviljenja na cijenu karte od 3 Km.O čemu pričamo.Ako bude buf.
Nema pojma šta je sa BiH.


Ova prica sa Gradom je supljak teski, valjda ti je to jasno ...Za razvojni tim puna podrska, za prvi tim preko kojeg pokusava se bunariti prema Gradu supljak teski...

Mozemo postaviti pitanje, a odakle vama onda pare za 2. ABA ligu? Ne daje Grad , ko onda daje?
Znamo svi ko daje, da idemo dalje, odakle njima? Iz firmi koje posluju sa drzavom preko javnih nabavki je li tako? Iz Ministartstva koje za olimpijce ne izdvoje 10 000 maraka i neku jadnu stipendiju za tu djecu koja nisu "profesionalnci" ali treniraju sest ili osam sati dnevno, a preko "veze" se daju stotine hiljada klubovima na osnovu niceg osim sto su podobni.

Nemojte da idemo u teske teme ...

Prvi tim ide dok ide, jasno je to svima ...a ova prica sa 1. liga RS je dobra ... mislim da ce ta "djeca" prekucati ligu ...to je buducnost ...nadam se da ste razvojni tim "zastitili" ...

I ova prica oko BiH saveza je tipican primjer ...mi i poslije nas niko ...uvlace se svi klubovi, klubovi ko klubovi nemaju opcija nego da slusaju jer zavise od iste te "podrske" ... kakav truo sistem ...
Potpuno saglasan da je sistem truo.
Ko je kriv?Ko je dao legalitet truleži?Ja nisam to znam.
Poenta je da održiš klub u životu do nekog momenta.
Ko to ne razumije, šta da mu radis?

pozdrav


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2534 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 127  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Joker4 i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs