banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 26 Apr 2024, 21:23

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2534 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 127  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 16 Maj 2021, 09:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5255
Lokacija: Црвено - плави град
Побједа у Требињу 71:90.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2021, 14:45 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 24 Okt 2020, 22:06
Postovi: 3
Slika

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2021, 18:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5255
Lokacija: Црвено - плави град
Пораз у Борику од Игокее 86:90.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2021, 18:39 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 03 Nov 2020, 20:13
Postovi: 166
Blizu je bilo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2021, 21:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4885
Lokacija: Tu preko puta
Plej of je siguran. Veceras se dobro igralo, malo je falilo. Realno je da udjete u finale, posto vjerujem da 2 mjesto je realno, igokea ce biti prva.
Ako bi se uslo u to finale eventualno sa igokeom, ima li kakvih sansi za aba 1 ili 2 bez pozivnice, evropa neka? Nisam u toku kako kotira bh liga po tom pitanju

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Maj 2021, 09:17 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Igokea je ABA
Spars ako pobjede veceras Split takodje ABA , ako ne onda su ABA 2
Borac ako udje u polufinale definitivno je ABA 2 mada je moguce da ce skupština ABA lige odlučiti i ranije da svi učesnici završnog turnira imaju svoje mjesto i naredne sezone. Generalno mislim da je to to.
Što se tiče evrope mislim da su FIBA takmičenja preskupa i generalno neatraktivna.
Ako ovo sranje popusti, onda je bolje da se pokusa i naredne sezone organizovati turnir ABA 2
To je moje licno misljenje

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Maj 2021, 10:26 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jun 2020, 22:04
Postovi: 378
Generalno, mislim da ja postignut odličan uspjeh, 3 mjesto u ABA 2 i liga 6 u BiH prvenstvu.Publika od sutra može u dvoranu što je sjajna vjest.3 su načina, koliko znam, da se stigne do ABA 2 lige, s tim da se liga još nije odredila.
Ima opcija da prvih 8 iz ove sezone imaju zagarantovano mjesto.Druga opcija je da se 2 i 3 iz BiH lige direktno plasiraju u ABA2 , Igokea će u ABA 1.Zato je savez naložio da se obavezno u play-offu(ako se uopšte bude igrao) igara i utakmica za 3 mjesto.Ako Sparsi budu igrali ABA 1, onda se i poziciji 4 otvara mjesto u ABA 2.Koliko vidim, Borac ima realne šanse da uđe među 4 i to bi bilo fantastično.
Međutim, po meni, najveća stvar je što kolko čujem, momci 2003/2004 godište koji su ove sezone igrali 2 ligu RS i izborili učešće na završnom turniru za plasman u 1 ligu RS, se ozbiljno spremaju za to.Turnir će biti održan u Banjaluci kako čujem, a učestvuju, Hantersi (Prijedor), Kozara(Gradiška), Romanija (Pale), Best (Doboj) i naravno KK Boarc 2(Makoprint).Sjajna stvar bi bila da ta domaća djeca slijedeće sezone igraju 1 ligu RS i u njoj se čeliče i pripremaju za Premijer ligu.Vidim da je i formirana da Akademija za rad sa mlađim kategorijama, što je odlična stvar.Sve u svemu, mislim da smo na dobrom putu da imamo jedan dobar klub u našem gradu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Maj 2021, 15:37 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
Naravno da je uspjeh, svi ovi rezultati koje ti pobroja, uz malo veća finansijska davanja u odnosu na ono sa čim smo krenuli, a nadam se samo da nismo nikom ništa dužni da nas ne udari kakav šamar. E sad hoće li ovi klinci 03/04 iduće godine moći nositi Prvu ligu RS, bez nekog iskusnijeg to ne mogu reći, ali je realno da se plasiraju kao drugi jer smo domaćini. Po meni Kozara je glavni favorit, ovo što su ih dobili zadnju tekmu je bila čista sreća, ostali vjerovatno nemaju ni ambicije za ulazak, naravno zbog love. U svakom slučaju dobra priča da se guraju mladji momci iduće godine u tu ekipu, nešto tipa Student Igokee...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Maj 2021, 19:01 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jun 2020, 22:04
Postovi: 378
Zadnja plati isplaćena igračima je za mart, nikom se nista ne duguje kako sam cuo i to je sjajna stvar.U 1 ligu RS ulaze 2 ekipe od 5 pobrojanih.Ti momci su skroz ok, gledao sam sve tekme preko live streama, i uz dvojicu visokh, mogu opstati u 1 ligi RS bez problema.To su momci 2003/2004/2005.Tibora ne računam on pomaže.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2021, 20:33 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jun 2020, 22:04
Postovi: 378
Bravo za momke!Ne sjećad se da je ikad Borac dobio Široki dole 20 razlike.Nešto se ućutali hejteri, gdje nestadoše?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2021, 20:39 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 24 Okt 2020, 22:06
Postovi: 3
Bravo za momke, Borac dole nije dobio 15 godina, a kamoli 20 razlike. U subotu idemo u Borik podrzati momke. Bravo!

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Maj 2021, 10:25 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
Polapet ne izazivaj, nisi se javljao kad je bio poraz u Zenici, sad dižes tenzije da se neko javi pa da krene ''rat''.. Pobjeda čista kao suza, jest da im se Drežnjak povrijedio odmah na početku, ali njihov problem. Pobjeda ostvarena sa bukvalno sest ili sedam igraca, Bozo msm desetak minuta i stvarno mi njije jasno zasto covjek ne ubacuje nekog od igraca sa klupe dok mu Simeunović igra 40 minuta. Mozda je neko povrijeđen, ali opet nisu bili svi Ljuboja ni minut, Marković ni minut, ovaj amerikanac ni minut, Reljić minut, Kočić je vjerovatno povrijeđen čim nije igrao. Trener ima rezultat to je činjenica, ali mi taj način rada nije jasan po meni se mora dati više širine sa ovim momcima. Mozda griješim ali dobro jbg, vjerujem da je bitan samo rezultat sobzirom na uloženo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2021, 13:07 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jun 2020, 22:04
Postovi: 378
Šta se imam javljati poslije Čelika, katrastofalna igra, katastrofalan pristup, izgubili su od ekipe koja igra bez pleja.Propuštena je prilika da se tom pobjedom izbije na poziciju 2.No dobro, pobejeda u Širokom je u velikoj mjeri ublažila taj poraz.Ja sam zadnji koji želi dizati tenzije, ali nikad neću razumjeti ljude koji ovogodišnji rezultat, ali i organizacione rezultate u širem smislu, podništavaju i mole boga da sve porpadne.Zato pitam gdje nestadoše.Ne sporim da grešaka ima i da ih je bilo, ali osporavati ovo što je postignuto može samo čovjek koji od šume ne vidi drvo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2021, 13:12 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jun 2020, 22:04
Postovi: 378
Svako ima svoj ugao gledanja kad su igrači u pitanju.Koga da staviš na poziciju 3 ako izvedeš Simeunovica?Ili kad Tanaskovic odmara, pomjeras ga na 4.Kočić ima povredu banalnu, pokušao je da se zagrijava ali je bol bio jači.Marković povrijeđen.Ovaj Jackson je tu da se vidi šta može kroz treninge, i da li može pomoći sl sezone eventualno u 1ligi RS.Za ljuboju se slažem da je mogao ući koji minunt na kraju, ali dobro.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2021, 18:12 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10258
Najave za publiku u dvorani? Radi li se sta po tom pitanju imajuci u vidu publiku za vikend na stadionu? Sparsi za vikend!?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2021, 06:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5255
Lokacija: Црвено - плави град
Најава пичи по нету стално, биће доста људи на трибини, многе школе и фирме су потврдиле долазак као и доста клубова из спортске породице Борац. Цијена улазнице је 3 КМ али није обавезно да се купи.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Maj 2021, 18:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5255
Lokacija: Црвено - плави град
Полувријеме у Борику, 47:35 за Борац. Након годину и по дана, 1500 људи на трибинама.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Maj 2021, 19:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4885
Lokacija: Tu preko puta
Sta je sa publikom, ko da je koncert vrapcica a ne kosarka?

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Maj 2021, 19:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5255
Lokacija: Црвено - плави град
Крај 94:86.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Maj 2021, 07:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5255
Lokacija: Црвено - плави град
supersonic je napisao:
Sta je sa publikom, ko da je koncert vrapcica a ne kosarka?


Нисам ни очекивао ништа друго да ћеш рећи. У твојим очима, и сличним теби, данас је било 200 људи на концерту врапчића. Знам да вам је криво што се кошарка вратила у град и што је Борац на стабилним ногама, али морам вас разочарати, овај Борац ће ићи само према напријед.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2534 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 127  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 49 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs