banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 20:49

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7313 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 366  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 24 Sep 2010, 12:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2010, 11:40
Postovi: 1572
ствари иду на боље, али је срамота за оволики град да смо морали дотаћи дно и у кошарци и у фудбалу!

пратио сам рад РК, Марка је направио право мало чудо, али бојим се да је Босна и ове године недодирљива

_________________
СВЕ ДОК ВРБАС БАЊАЛУКОМ ТЕЧЕ БОРАЦ ЖИВЈЕЋЕ!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2010, 12:15 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jun 2010, 09:43
Postovi: 424
d.a. je napisao:
ствари иду на боље, али је срамота за оволики град да смо морали дотаћи дно и у кошарци и у фудбалу!

пратио сам рад РК, Марка је направио право мало чудо, али бојим се да је Босна и ове године недодирљива


rukomet je moja druga sportska ljubav, tako da pomno pratim i desavanja u rk borac ( slozio bi se sa pravim malim cudom) i ligu u kojoj borac igra.
Ne bi se slozio da je ove godine Bosna bas nedodirljiva, mislim da ce to biti bas zestoka borba.

Kosarka, vidim kako je Blagojevic mali dosao da se nesto i u kosarkaskom klubu pocelo raditi, ali je tu problem igokee koja je odvukla investicije u kosarkaski sport ove regije.
ledao sam onu dvoranu u Laktasima, pa to malo koji grad bivse jugoslavije ima


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2010, 12:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2010, 11:40
Postovi: 1572
borcev_navijac je napisao:
d.a. je napisao:
ствари иду на боље, али је срамота за оволики град да смо морали дотаћи дно и у кошарци и у фудбалу!

пратио сам рад РК, Марка је направио право мало чудо, али бојим се да је Босна и ове године недодирљива


rukomet je moja druga sportska ljubav, tako da pomno pratim i desavanja u rk borac ( slozio bi se sa pravim malim cudom) i ligu u kojoj borac igra.
Ne bi se slozio da je ove godine Bosna bas nedodirljiva, mislim da ce to biti bas zestoka borba.

Kosarka, vidim kako je Blagojevic mali dosao da se nesto i u kosarkaskom klubu pocelo raditi, ali je tu problem igokee koja je odvukla investicije u kosarkaski sport ove regije.
ledao sam onu dvoranu u Laktasima, pa to malo koji grad bivse jugoslavije ima


знаш оно "може бити само један" - а то нажалост није КК Борац
људи су и у рукомет разочарани доста, а вјерујем да мало фали да се Бањалука запали (као прошле јесени на фудбалу) и испуни дворану!
мене је срамота било када дођем на дерби са Босном а 500 људи у Борику

_________________
СВЕ ДОК ВРБАС БАЊАЛУКОМ ТЕЧЕ БОРАЦ ЖИВЈЕЋЕ!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2010, 12:24 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Negdje u jesen 2008,donesena je odluka u vrhu SNSD (nezvanicna) da se pocnu maximalno forsirati Borac u fudbalu i Igokea u kosarci,a da se niz vodu puste FK Laktasi,KK Borac itd,ili bolje receno,da se njihove ambicije svedu na "vazno je ucestvovati"....Taj info je do mene dosao jako brzo,mada je u tom momentu bilo tesko povjerovati u to jer su FK Laktasi bili drugi,treci, u vrhu Premijer Lige,a FK Borac je bio nikakav,cak smo i u BL izgubili od Laktasa tih dana,medjutim vrijeme je pokazalo da je taj info bio tacan. Gdje je u toj krizaljci RK Borac,pojma nemam....

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2010, 13:26 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2010, 22:01
Postovi: 613
Ma nema tu nikakve krizaljke u R.K Borac idu stvari na bolje od 2006,bio je pred gasenjem. Na organizaciji je uradjeno puno a sad izgleda ide naprijed i na igrackom planu. Mislim da ce ove godine biti egal borba za titulu,treba ih podrzati svakako. Marka je cudo igraci gledaju u njega kao u Boga. Veceras u Borik!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2010, 14:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Na svakoj sam tekmi, zadnje 3 godine :)
Vidimo se u dvorani veceras :)

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2010, 14:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2718
TaškoBL je napisao:
Na svakoj sam tekmi, zadnje 3 godine :)
Vidimo se u dvorani veceras :)


Ja sam prosle god bio skoro na sve i jednoj i naravno i veceras dolazim :)

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2010, 14:15 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jun 2008, 09:09
Postovi: 134
Haniste je napisao:
Ma nema tu nikakve krizaljke u R.K Borac idu stvari na bolje od 2006,bio je pred gasenjem. Na organizaciji je uradjeno puno a sad izgleda ide naprijed i na igrackom planu. Mislim da ce ove godine biti egal borba za titulu,treba ih podrzati svakako. Marka je cudo igraci gledaju u njega kao u Boga. Veceras u Borik!


Misliš egal u borbi za drugu poziciju :) Mislim da i ove sezone imamo novog-starog prvaka,a mi smo kao glavni kandidati za tu drugu poziciju ima tu još i ona Bosna iz Visokog,oni su isto jaki ove sezone.Koliko sam upoznat prve 3 ekipe nakon ove sezone idu u onu Regionalnu ligu,pa svakako treba to iskoristiti,jer mi smo jedini dobili tri slota za ligu...
Treba podržati momke,jbga ja sam u federaciji(radim),pa ne mogu ,ali svi koji mogu neka podrže Borac.

(P.S. ne bi bilo loše da se ubaci neki smajli sa zastavom Borca,to sam gledao na nekim forumima da imaju za svoje klubove)

_________________
Borac BL


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2010, 14:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2718
- Успјели смо да Дарка Малетића вратимо тамо гдје му је и мјесто, и видјећете врло брзо колико смо добили његовим доласком. Има ту још интересантних играча, као што су Далибор Теиновић, Владан Грујић.. али о том-потом. Једно је сигурно, док сам ја на овом мјесту, странцима неће бити затворена врата, али морају да буду бољи 30 одсто од наших играча. Само они који праве ту разлику добродошли су у Борац, све остало имамо и на кућном прагу – поручио је Дарко Љубојевић.

respect 8)

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2010, 14:47 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 04 Avg 2010, 17:29
Postovi: 87
IzgubljeniSlon je napisao:
Haniste je napisao:
Ma nema tu nikakve krizaljke u R.K Borac idu stvari na bolje od 2006,bio je pred gasenjem. Na organizaciji je uradjeno puno a sad izgleda ide naprijed i na igrackom planu. Mislim da ce ove godine biti egal borba za titulu,treba ih podrzati svakako. Marka je cudo igraci gledaju u njega kao u Boga. Veceras u Borik!


Misliš egal u borbi za drugu poziciju :) Mislim da i ove sezone imamo novog-starog prvaka,a mi smo kao glavni kandidati za tu drugu poziciju ima tu još i ona Bosna iz Visokog,oni su isto jaki ove sezone.Koliko sam upoznat prve 3 ekipe nakon ove sezone idu u onu Regionalnu ligu,pa svakako treba to iskoristiti,jer mi smo jedini dobili tri slota za ligu...
Treba podržati momke,jbga ja sam u federaciji(radim),pa ne mogu ,ali svi koji mogu neka podrže Borac.

(P.S. ne bi bilo loše da se ubaci neki smajli sa zastavom Borca,to sam gledao na nekim forumima da imaju za svoje klubove)[/quote

tri???ja sam cuo da samo prvi ostvaruje prevo na regionalnu,od 14 mjesta da mi dobijemo tri ne ide mi u glavu...

sto se tice ljuboljevica svaka cast na izjavi,mada moje miljenje da i 10% bolji igrac mora dobiti prednost,bez obzira odakle dolazi.neka se on malo pozabavi omladinskom skolom,a ne vracanjem igraca pred stare dane!

_________________
CIJELI GRAD CRVENO PLAV


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2010, 15:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2007, 09:56
Postovi: 2471
Lokacija: Banja Luka
opustenoBL je napisao:
tri???ja sam cuo da samo prvi ostvaruje prevo na regionalnu,od 14 mjesta da mi dobijemo tri ne ide mi u glavu...


Три клуба из БиХ иду у Регионалну лигу,тако је договорено на посљедњем састанку представника свих савеза који би учествовали јер је РС БиХ иницијатор такмичења и као награду добија три мјеста...

_________________
''Жиле, хоћеш ли дати гол у Сарајеву?''
''Тешко...''


''Ако Кинези наставе долазити, Сарајево можда опет буде мултиетничко.''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2010, 17:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Ovde mozete pisati sve vezana za RK Borac, jedan od nasih najtrofejnijih klubova...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2010, 18:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Uzeo Borac :D

Sad iz dvorane dodjoh. Igra, tu i tamo. Publike je, uslovno receno, bilo. Kako je bilo prosle sezone, ovo je odlicno...

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Sep 2010, 11:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Placa li se ulaz i koliko na rukometne utakmice i ima li negde raspored i satnica Borcevih utakmica, ako ima postavi ovde


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Sep 2010, 12:01 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Avg 2008, 00:42
Postovi: 158
Hertzog je napisao:
Placa li se ulaz i koliko na rukometne utakmice i ima li negde raspored i satnica Borcevih utakmica, ako ima postavi ovde


колико знам за лигу је улаз слободан
ово је за лигу распоред ,слиједе два везана гостовања тако да је домаћа тек 15 октобра
http://www.rsbih.com/dokumenti/takmicen ... 010-11.pdf

9/10 октобра Борац игра у Бањалуци реванш другог кола ЕХФ купа против Анкаре (прва је у Турској 2/3 октобра)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Sep 2010, 17:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Besplatan je ulaz na utakmice lige i kupa BiH. Ne znam koliko je cijena za utakmice EHF kupa.

Mislim da bismo trebali pokusati dovesti jos ljudi u dvoranu, jer je Borac to sigurno zasluzio. Momci su jedina prava prijetnja onoj tamo nekoj Bosni, koja, na kraju krajeva, ipak igra RUKOMET.
Prva utakmica sezone u nasoj dvorani i ja sam prilicno zadovoljan posjetom... Ali banjalucka publika moze i mora bolje. Evo ja obecavam da cu na sljedecu tekmu povesti jos barem 2-3 coJeka :)

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2010, 10:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2718
Prosle god i na kupu EHF je bilo besplatno :)

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2010, 11:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2007, 09:56
Postovi: 2471
Lokacija: Banja Luka
Управо тако,прошле године против Еуротека и Будућности се није плаћао улаз,па ће тако да буде и овај пут.Осим тога,у склопу реванш утакмице са Анкаром 9.октобра организоваће се прослава 60 година постојања РК Борац,па је и то додатни разлог да се оде на утакмицу...

_________________
''Жиле, хоћеш ли дати гол у Сарајеву?''
''Тешко...''


''Ако Кинези наставе долазити, Сарајево можда опет буде мултиетничко.''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2010, 11:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Mogu da se pohvalim da mi je tetak jedan od igraca sa kojim je Borac osvojio ligu sampiona i na onoj velikoj slici u dvorani on drzi onaj kristalni pehar :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2010, 11:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2007, 09:56
Postovi: 2471
Lokacija: Banja Luka
Је ли ова слика у питању?

Slika

Каралић или Рађеновић,ко ли ти је тетак,питање је сад :wink:

_________________
''Жиле, хоћеш ли дати гол у Сарајеву?''
''Тешко...''


''Ако Кинези наставе долазити, Сарајево можда опет буде мултиетничко.''


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7313 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 366  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Joker4 i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs