banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 15:57

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 25 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 14 Maj 2015, 12:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2718
Već dugo mi se ovo mota po glavi ali mi je jučerašnja utakmica pokazala da sam potpuno u pravu. Onakav odnos prema igračima nema ni u beton ligama, upitno je bilo da li će uopšte i otići na utakmicu a kada su i otišli došli su pred početak utakmice. Poslije utakmice su sami sebi kupovali čipseve i ostalo pošto im klub nije obezbjedio nikakve lanč pakete. Ne znam kakvo je vaše mišljenje vjerovatno će me mnogi smatrati budalom ali ja sam mišljenja da ono što voliš da treba za to da se i boriš. Ja se ne mogu pomiriti sa ovakvim stanjem u klubu i znam da je sve u nama. Ako imate vremena odvojite ga na sledeće i pročitajte, svaki komentar je dobrodošao .

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Maj 2015, 12:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2718
Fudbalski klub Borac je kao što je poznato je pred stečajem i u najtežoj situaciji od osnivanja. Kao i mnoge uprave i ova sadašnja koja je ponudila ostavku je ostavila iza sebe dugove prema igračima. FK Borac je klub koji u budućnosti može vraćati nagomilane dugove i koji može ostvarivati dobit čega smo svi svjesni. Prvi zadatak nove uprave kluba bi bio odblokiranje računa i dogovor sa firmama koje su blokirale račun. Dug u ovom trenutku iznose oko 13 miliona KM od čega najveći dio otpada na dug prema Poreskoj upravi koji iznosi preko 9 miliona KM. Za dobijanje licence za evropska takmičenja treba izmiriti obaveze prema bivšim igračima koje iznose oko 500 000 KM kao i spor sa FK Dzajom u iznosu od preko 800 000 KM. Evropska takmičenja su veoma profitabilna i samo učešće u njima donosi preko 250 000 KM i ne smije se dešavati situacija iz prethodnih godina da se izbori učešće u Evropi a da se ne dobije licenca. Klub je medijski veoma zatvoren i veoma malo ljudi zna šta se dešava u njemu iako funkcionišu kao udruženje građana. U naredne 4 godine koliko traje mandat uprave klub bi mogao vratiti oko 800 000 KM ne računajući novac od eventualnog igranja evropskih takmičenja i transfera igrača u neki drugi klub. Finansije trebaju da budu javne i da se na kraju svake sezone ili godine svode računi i da se zna gdje je novac završio.Takođe javnost se mora obavještavati putem zvaničnog sajta o svim dugovima kao i o svim potezima uprave a ne da je obavijeno velom tajnosti. Klubu je potreban fan šop gdje bi se mogli kupiti artikli sa logom kluba.Moj prijedlog za izlazak iz krize sledeći: Članarina kluba bi iznosila 20 KM i plaćala bi se na godišnjem nivou. Svako ko postane član bi ostvarivao mogućnost glasanja na skupštini kluba i odlučivao bi u kojem pravcu će se razvijati klub (bronzana kartica). Za firme koje bi se odlučile ulagati po 200 KM mjesečno napravljene bi bile srebrne kartice kluba kao i obezbjeđena reklama i promocija firme na oficijalnoj stranici kluba, dok bi za firme koje bi ulagale po 1000 KM mjesečno bile obezbjeđene zlatne kartice i velike reklame pored terena i takođe promocija. Postojala bi i grupa VIP sponzora koji bi izdvajali više od 1000 KM mjesečno, minimum 3000 KM ostvarivali bi mogućnost reklame na dresu.

Ako su Vam dosadile mutne radnje i nagomilavanje dugova iz dana u dan vrijeme je da dignete svoj glas za bolji Borac u kojem ce informacije biti dostupne svima a ne samo određenom krugu ljudi. Uprava je ponudila ostavke imamo vremena do 1.6. za organizovanje i preuzimanje kormila kluba. Prema mojoj nekoj računici klub može godišnje poslovati pozitivno oko 200.000 KM.

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Maj 2015, 13:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2010, 11:40
Postovi: 1572
и према садашњем Статуту чланови Скупштине клуба и осталих органа могу бити само чланови који плаћају чланарину.

_________________
СВЕ ДОК ВРБАС БАЊАЛУКОМ ТЕЧЕ БОРАЦ ЖИВЈЕЋЕ!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Maj 2015, 16:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4167
Lokacija: Banja Luka
borac_sampion je napisao:
Za dobijanje licence za evropska takmičenja treba izmiriti obaveze prema bivšim igračima koje iznose oko 500 000 KM kao i spor sa FK Dzajom u iznosu od preko 800 000 KM. Evropska takmičenja su veoma profitabilna i samo učešće u njima donosi preko 250 000 KM i ne smije se dešavati situacija iz prethodnih godina da se izbori učešće u Evropi a da se ne dobije licenca.

Kad vidim ovo "evropska licenca" meni se digne kosa na glavi. Koja crna evropa za klub koji ima dug 15 miliona maraka...
Ako takmičenje u evropi donosi 250 000km, Borac bi trebalo 60 godina zaredom da igra u evropi da bi se riješio dugova. Ubijeđen sam da Borac ovakav više nikad ni neće dobiti evropsku licencu.

Koja će to firma davati 1000 maraka svaki mjesec Borcu? Pa ljudi mi se smiju kad samo kažem da odoh na stadion gledati Borac, više i ne govorim, kažem:"odoh prošetati... odoh u pizdu materinu..."

Jedini način da se Borac spasi je da se ti dugovi otpišu. Ali izgleda da od toga nema ništa, oni koji to mogu da urade, a to je vlast (čitaj Milorad Dodik) nisu zainteresovani da se Borac spasi, tako da mislim da smo najebali.
Jednostavno mislim da je Borac pao na tako niske grane da mi obični smrtnici tu ne možemo ništa da učinimo, osim ako nemaš 15 miliona maraka viška.

Nemoj pogrešno da me shvatiš, i ja volim Borac u najmanju ruku kao i ti, i rođen sam u BL, i trenirao sam u Borcu kao dijete, ali eto, uspjeli su lopovi da mi zgade klub koji volim najviše na svijetu.

Svaka tebi čast na trudu, i ova tvoja priča je jedna od zdravih varijanti, ali eto mislim da je Borčeva sudbina već napisana, pogotovo ako ova uprava ostane.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Maj 2015, 22:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
Тешко је рећи шта би могло окренути ситуацију из темеља. Има неколико позитивних примјера у региону који су у свом том спортском сивилу региона и презадуженим клубовима свјетле тачке па видјети може ли се шта преписати од Чукаричког, Ријеке, Вождовца?, Широког, Марибора ...
Свакако огромна подршка навијача како на трибинама тако и кроз разне форуме, расправе, Тв емисије, новинске чланке али очигледно се треба помирити да тога неће бити док се клуб не стабилизује и вртимо се у зачараном кругу. Интересантно је када је у питању политика да очеглидно ни опозиција не препознаје да би отварање неке велике приче о Борцу не би донијело много политичких поена, а можда је и то један од начина да они отворе квалитетну причу са јасним приједлозима и људима који би ушли у клуб и донијели преокрет ако ови немају или их то не занима али чини ми се да је и то једна научна фантастика. Или не мора ни то али барем да држе медијски фокус на том проблему али нема ни тога, јер им неко намеће друге теме да форсирају медијски. Ако је могуће и процесуирати оне који су се преварно окористили од клуб и одузети им паре и вратити клубу. Гледам иста прича у Звезди, синоћ на СОС-у кажу највећа замјерка стално се прича о огромним проневјерама а нико изгледа није крив?
Углавном јадно је да се тапка у мјесту и нико не тражи рјешење, а управо стални активизам и тражење неког рјешења поготово оних који су на позицијама или су моћни односно цијењени у друштву, распитивање по бијелом свијету има ли каквих модела за преписивање или да се константно тражи неко ко би ушао у клуб, за стране капиталисте то је мизерна сума а имамо односе са Русима са Израелцима а ово је подневље великих талената не могу да вјерујем да нити један њихов богаташ не види шансу да направи позитивну причу од Борца (лијеп град, клуб са историјом и великим навијачким потенцијалом, много већа проходност ка Европи него у лигама гдје имате Динамо и Хајдук или Звезду и Партизан) али треба их активно тражити ... Кад би се десио велики преокрет, онда бисмо добили и пун стадион, сад кад највише треба да буде пун да би се снажно покренуо точак тражења рјешења не може се привући више од 2-3000, рекох зачарани круг. :-?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Maj 2015, 08:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2010, 11:40
Postovi: 1572
Даворе скоро сви клубови који играју европу имају милионске дугове.
то није пресудно за лиценцу.
битно је да имаш гаранције од савеза и банака да ћеш тај дуг измиривати.
да имаш потписане репрограме.

са мало домаћинског пословања дугови могу на вријеме да крену да се отплаћују, да се обавезе стижу.
понављам-већина клубова има дугове.
битно је само да има воље да се они сервисирају, да се домаћински односи, а не као до сада да ко год дође потпише сам себи и удари клупски печат да је позајмио Борцу 100.000, 200.000, а ево сада и 400.000 КМ.
то је радио и Бране Јанковић, то су радили послије њега и у СФП-у, то ради и овај сељобер сада.
који год спор смо изгубили (укључујући и "Џаја") изгубили смо због пропуштања (нико се није појавио).
колико мораш неодговоран (читај криминалан) бити да ти стигне тужба у вриједности од 20.000, 50.000, 100.000 или чак 500.000 КМ а да се ти не појавиш.

да не дужим.... позитиван домаћински приступ би сигурно наишао на огроман одзив и навијача, и привредника и кренули би напријед....

_________________
СВЕ ДОК ВРБАС БАЊАЛУКОМ ТЕЧЕ БОРАЦ ЖИВЈЕЋЕ!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Maj 2015, 08:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Најгоре је што оне гузоње у минстарству спорта нити знају нити им пада напамет да направе закон о спорту.
Јел, понављали смо већ да то можда и неће ријешити проблем, али би бар мало видјети свијетла на крају тунела.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Maj 2015, 08:22 
OffLine
dijamant
dijamant
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jul 2009, 17:07
Postovi: 2340
Lokacija: Lauš
Sve te *eblo, ministarstvo sporta. Zar to još postoji ? Ne znam kad se zadnji put neko od njih oglasio u medijima

_________________
Sehxor je napisao:
Da, imam slabu cirkulaciju... stalno mi zima.


Samo fau ve i es en es de.

Banjolučanin zna gdje je opština, Glamočak zna sve u opštini


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Maj 2015, 09:44 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
da je vlada (i skupstina jer ona treba izglasati taj zakon) pametna, prebacila bi taj vruc krompir nekome drugom odavno i to na nacin da se donese taj zakon i bukvalno kazu klubovima "evo vam zakon jebo vas zakon,dobili ste sta ste htjeli od nas,izvolite borite se za svoj komad hljeba".

a na neodazivanje na sudske parnice nisu izlazili neki koji su i dan danas u klubu,prvi medju njima je damir spica i mi danas imamo u klubu jednog od direktnih krivaca za velike dugove medju kojima je i dzaja


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Maj 2015, 12:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2718
A evo sada i cifara da vam dokazem da je moguce ovo sto pricam:

Rashodi na godisnjem nivou:
1. 20.000 KM Održavanje terena i prostorija
2. 65.000 KM Organizacija gostujucih utakmica (moze se smanjiti dogovorom sa hotelima gdje se vise puta gostuje)
3. 25.000 KM Organizacija domaćih utakmica
4. 40.000 KM Stanarina za igrače
5. 60.000 KM Hranarina za igrače
6. 30.000 KM Kotizacije i kazne
7. 40.000 KM Sportska oprema (po meni prenaduvana cifra)
8. 400.000 KM Plate zaposlenima u klubu,trenerima u omladinskoj školi, igračima i stručnom štabu (Plate igraca bi se zasnovale na premijama za pobjede i nerjesene utakmice)
Ukupno: 680.000 KM

Prihodi na godisnjem nivou:
1. 250.000 KM Grad Banja Luka
2. 100.000 KM M:tel i Jelen pivo
3. 30.000 KM Poslovni prostori ispod zapadne tribine
4. 50.000 KM Prihod od prodaje ulaznica
5. 40.000 KM Prihod od omladinske škole
A sada dolazi dio za koji bi mi bili zaduzeni
6. 20.000 KM Članarina(500 članova po 20 KM, 2 puta godisnje)
7. 120.000 KM Srebrna kartica(50 sponzora po 2.400 KM)
8. 180.000 KM Zlatna kartica (15 sponzora po 12.000 KM)
9. ? KM Vip sponzori
Ukupno: 790.000 KM

U ovu cijenu ne ulaze prihodi od prodaje TV prava na pojedine utakmice i tu se nakupi 20ak hiljada zatim novac od transfera igraca.
Ako mislite da je 50 sponzora puno reci cu samo da je BL grad od 1000 kafica a gdje su prodavnice i ostalo.
Takodje clanovi kluba bi ostvarivali odredjeni popust kod nekih sponzora.

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Maj 2015, 12:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Imam jedno dirketno pitanje.
Jel neko zna koliko smo dužni igračima iz šampionske generacije, i prema kome je najveći dug?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Maj 2015, 12:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2003, 15:07
Postovi: 6389
@Borac_sampion

Poenta nije da to nije izvedivo, vec da na celu kluba treba biti grupa ljudi koja ce zastupati interese kluba, a ne svoje licne interese. Odnosno interes tog covjeka koji vodi klub treba da bude plata, i eventualni bonus na kraju godine, u slucaju da ispuni trazeno. Kod nas je uvijek sve naopako, gleda samo kako da sebe namiri.

Ne treba taj neko biti "veliki borcevac", vec da se prema tome odnosi domacinski.
Pored toga, znanje! Jedno je fudbalsko znanje, loptu na travu i udri, a drugo je voditi kolektiv. Pa ako neko ne zna urediti odnose u vlastitoj kuci, kako od nekog ocekivati da upravlja vecom zajednicom?

Vjerujem da takvih ljudi ima, ima i ovde na forumu. Pa ovde se sigurno moze okupiti tim ljudi koji bi bolje upravljali klubom nego sve uprave u zadnjih 20 godina, samo sto se kad nas ne biraju najbolji, vec najpogodniji, i zato smo tu gdje jesmo.

_________________
"Baš je dobro kada misliš da živiš u slobodi"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Maj 2015, 13:17 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
Najveci problem je sto ljudi za koje si pretpostavio da bi mogli biti potencijalni sponzori imaju kont, zasto da dajem pare koje ce Drasko i sl da krcme!? Po meni to razmisljanje nije nenormalno.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Maj 2015, 13:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2718
@vlakanje
Mislim da se nismo razumjeli nisam ja rekao da bi mi skupljali pare za Draska, i ja razumijem te ljude koje njemu i slicnim ne daju novac. Ja sam misljenja da bi mi nekog svoga trebali postaviti na celo kluba nestranacku osobu kojem ce biti cilj samo bolji Borac. Polagao bi racune svima i sve bi skoro bilo javno u klubu (osim plata igraca, medjutim ukupna mjesecna izdvajanja na plate bi se znala).
Mislim da bi takav predsednik i takva uprava kluba pokrenula ovaj grad koji bi prodisao konacno. Vide ljudi kad ti nesto radis sa mnogo zelje i onako iskreno iz srca. Tada ne bi bio problem naci i 100ak sponzora ali dok je bagra na celu kluba kuburicemo do daljnjeg. A prica o njegovih 400.000 KM je smijesna kao i citaci na zapadu i pomocni tereni :D

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Maj 2015, 14:07 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
U tome i jeste problem sto ove sad ne mozes da pomjeris. I ova ostavka je farsa, sto ce vrijeme pokazati veoma brzo... 15 dana, ne vise :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Maj 2015, 15:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Sve je izvedivo i ništa nije izvedivo. Bez zakona o privatizaciji klubova od ovoga nema ništa.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Maj 2015, 19:09 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 21:26
Postovi: 1048
Citiraj:
Mislim da se nismo razumjeli nisam ja rekao da bi mi skupljali pare za Draska, i ja razumijem te ljude koje njemu i slicnim ne daju novac. Ja sam misljenja da bi mi nekog svoga trebali postaviti na celo kluba nestranacku osobu kojem ce biti cilj samo bolji Borac. Polagao bi racune svima i sve bi skoro bilo javno u klubu (osim plata igraca, medjutim ukupna mjesecna izdvajanja na plate bi se znala).
Mislim da bi takav predsednik i takva uprava kluba pokrenula ovaj grad koji bi prodisao konacno. Vide ljudi kad ti nesto radis sa mnogo zelje i onako iskreno iz srca. Tada ne bi bio problem naci i 100ak sponzora ali dok je bagra na celu kluba kuburicemo do daljnjeg. A prica o njegovih 400.000 KM je smijesna kao i citaci na zapadu i pomocni tereni :D

Prijatelju,prica ti je dobra i ovako na papiru izgleda realna i izvodljiva,ali evo ja cu ti postaviti jedno jednostavno pitanje,ajde reci mi samo jedno ime,ko bi mogao biti predesdnik kluba i da sprovede tvoju ideju u djelo?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Maj 2015, 20:25 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
borac_sampion je napisao:
@vlakanje
Mislim da se nismo razumjeli nisam ja rekao da bi mi skupljali pare za Draska, i ja razumijem te ljude koje njemu i slicnim ne daju novac. Ja sam misljenja da bi mi nekog svoga trebali postaviti na celo kluba nestranacku osobu kojem ce biti cilj samo bolji Borac. Polagao bi racune svima i sve bi skoro bilo javno u klubu (osim plata igraca, medjutim ukupna mjesecna izdvajanja na plate bi se znala).
Mislim da bi takav predsednik i takva uprava kluba pokrenula ovaj grad koji bi prodisao konacno. Vide ljudi kad ti nesto radis sa mnogo zelje i onako iskreno iz srca. Tada ne bi bio problem naci i 100ak sponzora ali dok je bagra na celu kluba kuburicemo do daljnjeg. A prica o njegovih 400.000 KM je smijesna kao i citaci na zapadu i pomocni tereni :D

Postoji li i jedna institucija, privredna, zdravstvena, kulturna ili sportska da je vodi nestranacka osoba...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Maj 2015, 21:11 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
kad bi neko ispred vjernih navijaca ozbiljno porazgovarao sa Kopanjom, da vidimo sta on misli o povratku na staze uspjeha, siguran sam da bi okupio oko sebe ljude koji bi dali realnu nadu u oporavak Velikana na svim poljima, u ovom trenutku ne vidim ko bi mogao bolje od njega da isprica pozitivnu pricu kad je u pitanju sudbina naseg voljenog kluba, i kad bi u pocetku odbio da pristane na povratak, biti uporan i afirmativno pisati o njegovom angazmanu


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Maj 2015, 21:34 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 21:26
Postovi: 1048
Citiraj:
kad bi neko ispred vjernih navijaca ozbiljno porazgovarao sa Kopanjom, da vidimo sta on misli o povratku na staze uspjeha, siguran sam da bi okupio oko sebe ljude koji bi dali realnu nadu u oporavak Velikana na svim poljima, u ovom trenutku ne vidim ko bi mogao bolje od njega da isprica pozitivnu pricu kad je u pitanju sudbina naseg voljenog kluba, i kad bi u pocetku odbio da pristane na povratak, biti uporan i afirmativno pisati o njegovom angazmanu

Meni kroz glavu prodje ona neka zlatna poslijeratna era,kad samo pregazili ligu RS,tvrdim da je ono najbolja poslijeratna generacija sa Denisom Malesevicem,Aranitovicem,Ljubojevicem,Simic,Smanja,Divljak,Vukelja,Maletic,Teinovic,Benic,Grujic,Obrenovic,meni se cini da nam je tada predsednik bio Zoran Kalinic,vlasnik tadasnje nezavisne televizije,kasnije je on bio i u upravi RK Borac,ne znam gdje sad taj covjek,nisam cuo za njega ne pamtim?


Poslednji put menjao pendula dana 15 Maj 2015, 21:56, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 25 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs