banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 05:54

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7313 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364 ... 366  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 23 Jan 2023, 21:23 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 22 Jun 2022, 14:36
Postovi: 142
Активно бранише инвеститора. Имаш право на то, видјећемо шта ће се даље дешавати.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jan 2023, 21:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
digitalniBorac je napisao:
Активно бранише инвеститора. Имаш право на то, видјећемо шта ће се даље дешавати.
Vec sam napisao da sam vjerovatno subjektivan i zato kazem da je na Sudu da odluci kako jeste, ali trudeci se biti sto objektivniji, prica mi je od pocetka smrdila. Vidjecemo...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2023, 07:56 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 21:26
Postovi: 1048
wizzy_bl je napisao:
digitalniBorac je napisao:
Активно бранише инвеститора. Имаш право на то, видјећемо шта ће се даље дешавати.
Vec sam napisao da sam vjerovatno subjektivan i zato kazem da je na Sudu da odluci kako jeste, ali trudeci se biti sto objektivniji, prica mi je od pocetka smrdila. Vidjecemo...

Jel to najstariji ili srednji Torbica?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2023, 14:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1245
digitalniBorac je napisao:
Овдје на форуму појединци никкао да разграниче личне анимозитете према Маринку, Бранковићу и осталима са интересима клуба. Па, доћи ће и послије њих неко, а штета клубу ће бити огромна. Не схватам...


slažem se sa tobom, treba RK od navedenih pojedinaca razgraničiti, ali gdje su borčeve ikone ne protestima Nešo, Baka, Hans, pa Bijeli, Zlaja itd.
Gdje su zlatne generacije, gdje su legende?

wizzy_bl je napisao:
Meni je ovdje sve bilo upitno:


Idu naravno na sve opcije ...suština je jednostavna, eo lik im rekao dajte dokaz da je vaše.
Čekamo da ljudi izbace dokaz ?
Sa druge strane ako stvarno nemaju dokaz, kako je RK Borac mogao uzeti kredit sa hipotekom na prostor koji nije njihov?
Kako je mogao izdavati prostor RK Borac i uzimat stotine hiljada maraka proteklih godina ako je dobio na korištenje a nije bilo njihovo vlasnistvo?
Ova igranka pokreće mnoga pitanja, a jako se lako sve može rješiti, samo dokaz izbace ...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2023, 15:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
pendula je napisao:
wizzy_bl je napisao:
digitalniBorac je napisao:
Активно бранише инвеститора. Имаш право на то, видјећемо шта ће се даље дешавати.
Vec sam napisao da sam vjerovatno subjektivan i zato kazem da je na Sudu da odluci kako jeste, ali trudeci se biti sto objektivniji, prica mi je od pocetka smrdila. Vidjecemo...

Jel to najstariji ili srednji Torbica?
Iskreno ne znam.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2023, 21:47 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 22 Jun 2022, 14:36
Postovi: 142
Неке од поменутих легенди клуба су били на протесту. Мислим да ако ћемо говорити о доприносу играча РК Борац рукомету као спорту Арсланагић је убједљиво број 1 иде 10 љествица па сви остали, а он је итекако активан у овој борби.
Спортисти, јако сујетна бића поготово у рукомету гдје имаш реално у држави само Борац од којег има неког финансијског просперитета, а мала је бара за све борчеве легенде.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2023, 14:16 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 22 Jun 2022, 14:36
Postovi: 142
РК наставља сезону у суботу против Леотара у 20ч у дворани Борик. Видим да су се исцимали за најаве, па ајде да их подржимо...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Feb 2023, 22:18 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 22 Jun 2022, 14:36
Postovi: 142
Каква утакмица! РК Борац:РК Леотар 23:22
Наредна домаћа утакмица је дерби против Извиђача за 14 дана.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2023, 10:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1245
Može li neko objasniti , šta se dešava sa Klubom?
Priča se o herojskoj pobjedi protiv Leotara? Ko tu nije normalan?!
Od Evrope, Vujovića, borbe za titulu , do herojske borbe poritiv Leotara?

Da li je politika i ciljevi Kluba promjenjena?
Da se svaka pobjeda u ligi BiH gleda kao herojska?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2023, 11:42 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
Volim Borac je napisao:
Može li neko objasniti , šta se dešava sa Klubom?
Priča se o herojskoj pobjedi protiv Leotara? Ko tu nije normalan?!
Od Evrope, Vujovića, borbe za titulu , do herojske borbe poritiv Leotara?

Da li je politika i ciljevi Kluba promjenjena?
Da se svaka pobjeda u ligi BiH gleda kao herojska?


Ne znam sta da ti kazem. Menscini da je uprava ista svo vrijeme...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2023, 17:18 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 22 Jun 2022, 14:36
Postovi: 142
Данас против Искре у 18ч. Јебига, глупо звучи али у Леотар су ушле озбиљне паре. Људи су други на табели, одмах иза Извиђача, а у Борцу играју скоро све дјеца из БЛ.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2023, 18:56 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
zanimljivo bi bilo cuti od marinka koliko je kao predsjednik namakeo para u klub?! ili koliko je branka nasao sponzora jer u sezonu uci samo sa "svojom djecom" je (moze se reci) sramota za klub ovog renomea! u prevodu, igramo sa djecom jer djecu ne treba placati a u skladu sa tim su i ambicije... borba za opstanak? realno?!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2023, 19:36 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 22 Jun 2022, 14:36
Postovi: 142
Океј, слажем се да је срање то што је побједа против Леотара херојска. Само, никако да сконтам шта наш град жели? Када дођу странци не ваља, када играју борцева дјеца не ваља. Јебига, требамо се одлучити већ једном.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2023, 20:12 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
ako se vratimo malo nazad, igrala su borceva djeca, ne tako davno... iskusnija i ona malo mladja zajedno. ekipa kada se triva vratio, igrao i obrad, mika isto tako igrao a tu su bila i djeca koja su tek pocinjala, tipa njezic...
tacno, ovi su bili na zalasku, ali bili su tu i ekipa je bila ok, publika je dolazila u dvoranu.

sta banjalucka publika hoce? pa hoce konkurentan rukometni klub! ne znam da se potezala prica kako treba samo domaci da igraju. ljudi su bas gotivili i ratka i bracu buric i melica i karacica i mirzu haseljica iako nisu "nasi". a nije to bas tako davno bilo...
nisam siguran da marinko i ekipa znaju sta i kako treba da rade(blago receno).

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2023, 20:20 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 22 Jun 2022, 14:36
Postovi: 142
Јебига друже ти све по Маринку, а није да се он баш све ти пита... Та екипа коју ти спомињеш је била и првих година када је Бранковић дошао. Ја ти говорим као неко ко је играо рукомет да се тада причало у тим круговима како је катастрофа што нема играча из Бањалуке.
И ја сам се зажелио доброг рукомета, био сам послије дуго времена на утакмици против Леотара и премашила је по квалитету сва очекивања. Ето прилике за још једну топ утакмицу за 7 дана против Извиђача.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2023, 20:31 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
marinko, xy osoba... meni je ime nebitno.

kao simpatizer borca, koji ne zna po dubini sta se desava u klubu vidim da od rata naovamo nismo bili manje konkurentni. sta je problem mogu samo da nagadjam. da li je njih prestalo biti briga, da li nas je eksperiment sa vujovicem previse kostao, da li je (lupam) odsustvo hane na terenu prevelik gubitak...
ne znam, ali ne mogu da vjerujem da smo u situaciji da je u bih cak 7 ili 8 ekipa ispred nas i da smo blize ispadanju nego vrhu tabele?!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2023, 21:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Meni je samo zao sto se Borac doveo do toga da su im pobjede protiv bugojna, leotara junacke i herojske.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2023, 21:23 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 21:26
Postovi: 1048
Tuznije je sto neko jos brani upravu Branku,Marinka i ostale...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2023, 22:07 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 22 Jun 2022, 14:36
Postovi: 142
Вјерујем да овдје мислиш на мене. Моја намјера није да браним управу него да изнесем неке ствари које видим. Ја ћу бити у дворани против Извиђача, вјерујем да ћете и ви који сте жељни доброг рукомета доћи.
Још да додам да се могу кладити да ће капнути паре у РК прије или касније и да ће доћи пар појачања и да ће се сва ова прича заборавити и дворана ће бити поново пуна.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Feb 2023, 09:27 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 21:26
Postovi: 1048
Ma iskreno ne slazem se ni sa cim sta si napisao,prvo kazes da si igrao rukomet,onda bi morao znati da je Banja Luka bila najpitomija sredina sto se tice igraca sa strane,ko god je dosao i ostavljao srce na terenu bio je prihvacen kao domaci igrac.Samo tad je bila drugacija baza domacih igraca.Hana,Trivundza,Neso,Boka Uncanin,Medi,Nemanja Bjelic.
Mene vise zanima sta se desava sa skolom,pa prije je pola lige RS bilo napunjeno igracima iz Borceve skole,meni je iskreno nevjerovatno da citam da je uspjeh sto se pobjedio Leotar.Kazes upumpace se neke pare,ja od kad je dosla ova uprava Brankovica samo vodim i cujem kad se prose neke pare i sad ovo za prostorije.Da li postoji ikakav plan ili se sve mora stihijski raditi.Sta sad ce nam doci pare pa opet sklonimo Mikica,dovedi skupog trenera skupe igrace potrosi pare pa opet iznova.Prije je Borceva skola imala igraca u 5 reprzentacija,zadnjih 10,15 godina ne vidim da smo napravili solidnog igraca za Bih reprezentaciju.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7313 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364 ... 366  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs