banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 00:05

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7313 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 366  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 09 Okt 2010, 22:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Ma u prvom poluvremenu je dosta toga skripalo, mozda su se i uplasili pune dvorane... Sumnjam da su igrali u ovakvoj atmosferi, a mozda i gresim... Turci su mi delovali fizicki spremniji, ali sto ti rece, Borac je jako lose koristio igraca vise, a i dosta su pokusavali solo prodorima kroz sredinu i sutevima sa 9m... Kasnije je sve doslo na svoje, fenomenalno drugo poluvreme, desno krilo (ne znam kako se zove, br 44) odlicno odigrao... Cini mi se da Borcu nedostaje jedan jak pivot, ovaj sto je bio na terenu mi i nije delovao tako


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2010, 22:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
аха и мени се чини да треба још један јак пивот,
Ова екипа је стварно солидна, ако задрже овај тим и још доведу 2-3 квалитетна појачања, има да буде лудница сљедеће године у регионалној лиги


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2010, 22:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Primetio sam da im sve akcije uglavnom idu na desno krilo... Cini mi se da za celu utakmicu levo krilo nije dobilo 5 lopti :-?


Ma milina je u dvorani, eho stvara prelud ambijent, usrali se Turci...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2010, 23:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2010, 11:40
Postovi: 1572
презадовољан сам атмосфером, побједом, али да спустимо мало лопту!

прво полувријеме катастрофа, али тотална, слаба одбрана, спор напад и све индивидуално.
са играчем више нисмо успјели да дамо го, него идемо индивидуално умјесто да измјешамо одбрану и лако направимо вишак!
друго смо их самљели, почели да играмо чвршћу одбрану, кренуле контре али зато јер они више нису имали снаге ни да иду у напад а камоли да се враћају у одбрану.
све се своди на индивидуалан квалитет и нисам нешто претјерано задовољан виђеним, иако ми је срце на мјесту и стварно ми је драго због атмосфере и пролаза даље!

можда треба још мало да све дође на своје, надам се да је тако

_________________
СВЕ ДОК ВРБАС БАЊАЛУКОМ ТЕЧЕ БОРАЦ ЖИВЈЕЋЕ!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Okt 2010, 00:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2720
44-Fahrudin Melic

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Okt 2010, 01:36 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Sep 2004, 00:48
Postovi: 189
одлично су одиграли наши момци,згазили су турке...свака част :wink:

_________________
наш клуб,наш град-само нама припада и само Борац Бањалука улицама одзвања!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Okt 2010, 02:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Borac uvjek ima tu boljku da kaska na pocetku ili da ne zna dokrajciti protivnika... Vode 3-4 razlike i kad trebaju dati jos 3 gola da ih ubiju, oni stanu. Veceras je pocelo standardno lose. Nesigurno u napadu a nedovoljno cvrsto u odbrani... Ali smo ih zato drugo poluvrijeme iznadimali najstrasnije... Posjeta je fantasticna. Eh da je ovoliko ljudi na prvenstvenim utakmicama....


AJ BORAC!

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Okt 2010, 02:54 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 17 Avg 2010, 21:57
Postovi: 3630
Ова атмосфера је мало подсјетила на оне старе добре дане кад је Борик био крцат...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Okt 2010, 09:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
За длаку да не одем! Никад себи не бих опростио. Капа доле момцима!

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Okt 2010, 10:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2720
Ovo Dodik nikad nece imati u onoj svojoj dvorani! Moze nam samo zaviditi 8) Iznenadjen sam brojem ljudi ocekivao sam 500-600 a ne oko 2000,ljudi svaka cast! Sta reci nego prvo pol su mi pokidali zivce ali zato u drugom su pokazali kako mozemo igrati :wink:
Izvlacenje u utorak 12.10.

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Okt 2010, 10:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2720
Sa "plus 16" u treću rundu

» Rukometaši Borca m:tel plasirali su se u treće kolo EHF Kupa, pošto su u revanš utakmici druge runde deklasirali Ankara Spor sa 39:23, nadoknadivši tako sedam golova "minusa" iz Turske.
Bila je to još jedna veličanstvena rukometna predstava u "Boriku" u kojoj je naš tim zablistao punim sjajem. I kada su gubili 5:9, puleni Dragana Markovića se nisu predavali. Do odmora su preokrenuli na 14:13, a zatim u nastavku naprosto pregazili rivala i došli do trećeg najubjedljivijeg evropskog trijumfa.

BORAC m:tel 39 (14)
ANKARA SPOR 23 (13)
DVORANA: ''Borik'' u Banjaluci. Gledalaca: 2.200. Sudije: Bojan Lah, David Sok (Slovenija). Sedmerci: Borac m:tel 4 (4), Ankara Spor 6 (4). Isključenja: Borac m:tel 8, Ankara Spor 6 minuta.
BORAC m:tel: Blažević (8 odbrana), Malić 1, Garić 2 (2), Pucarević, Međedović, Panić 7, Halilbegović 4, Dejanović (7 odbrana), Mikić 5 (2), Trkulja 1, Vranješ 1, Karačić 7, Ilić 3, Melić 8. Trener: Dragan Marković.
ANKARA SPOR: Turan (2 odbrane), Salin 7 (3), Tan 4, Aslan 1, Keskin 3 (1), Ersin 1, Bašlama, Birkan, Čatkin 2, Zaman, Gunaj (4 odbrane), Čanli, Pamuk 2, Kanija 3. Trener: Ajdin Ajdini.

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Okt 2010, 10:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Pogledaj razliku u odbranama golmana... I to je jedan od faktora koji je presudio utakmicu


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Okt 2010, 10:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Hertzog je napisao:
Pogledaj razliku u odbranama golmana... I to je jedan od faktora koji je presudio utakmicu


Istina, nasi su nakupili dosta odbrana na pocetku drugog poluvremena, kad se Borac odljepio... Tad je Ankara igrala na frku, akcije su bile gola voda a sutevi mlaki... Svjedno cestitke golmanima :)

Niste svjesni koliko je ovo trebalo rukometnom klubu... Kad bi posjete na prvenstvenim utakmicama bile upola manje, opet bi to bilo odlicno.... VAMOS!

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Okt 2010, 10:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2720
Sl.utakmica sa Gradaccom,petak u 6. Ovde mislim da ce biti solidna posjeta

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Okt 2010, 13:49 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 17 Avg 2010, 21:57
Postovi: 3630
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TxEjlx4mRvg[/youtube]


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Okt 2010, 19:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
негдје прочитах да је у Анкари било 300 гледалаца у дворани, претпостављам да је била позоришна атмосфера.

овдје је било неких 2000, али је зато атмосфера била одлична. кад се само сјетим како су се турци радовали у првом полувремену кад је био онај тајм аут, деру се ударају међусобно, као на фазон прејак исмо, кад оно на крају, ПРЦ моје :D више среће други пут


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Okt 2010, 20:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2003, 20:23
Postovi: 1722
Lokacija: Banjaluka
Juce sam bio u dvorani, bilo je fantasticno, na trenutke sam se prisjetio 91 god, kada smo uzeli CSKA i kasnije postali prvaci kupa. Dvorana ko sibica puna, atnosfera u gradu je na mjesec dana bila paklena, svi smo o Borcu pricali, i naravno razvalili CSKA, to je bila ona zlatna generacija Zlatan Arnautovic, Mustafa Torlo, Senjanin Maglajlija, Aleksandar Knezevic, Davor Peric, Samir Nezirevic, Bozidar Jovic itd....Nadam se da ce ovi novi klinci krenuti njihovim stopama, i vratiti rukomet opet u Borik.....

_________________
Uvijek hrabra, vesela,
svakom majka utjeha, jedina.
Pišeš naše stranice, moja
nježna kraljice, sudbine.
Rodila, te rijeka duboka,
u svakom viru Vrbas nosi tajnu,
nosi istinu.

Ovo je moj grad...

"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Okt 2010, 20:31 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 15:34
Postovi: 481
39:23!

Оно што су претходних дана обећавали шеф стручног штаба Драган Марковић, те већина играча Борац m:tel-а, вечерас је добило свој пуни сјај. Бањалучки рукометни великан успио је да оствари свој сан звани треће претколо Купа EHF савладавши вечерас на домаћем терену, у величанственој атмосфери коју је направило 2500 навијача, турски Анкара Спор са чак 16 голова разлике (39:23) и тако показао да је много квалитетнија екипа од турског представника и да је први меч у Турској био само лош дан наших играча, који за вечерашњу партију заслужују све честитке.

Ипак, није све кренуло по плану. Наиме, већим дијелом првог полувремена Турци су имали три гола предности. У том периоду скоро ништа није функционисало у редовима нашег тима: голмани Блажевић и Дејановић нису били на свом нивоу, одбрана није била чврста као што се очекивало, а у нападу су се правиле беспотребне грешке. Ипак, клуб из Господске улице од 20. минута долази до своје игре и прво поравнава резултат, а потом долази и до минималне предности, коју чува до одласка на одмор.

У другом полувремену потпуно друга слика на терену. Након 15 минута одмора одбрана је профункционисала, голмани су се разбранили, а разноврсна рјешења у нападу дизала су бањалучку публику на ноге. Већ у 40. минуту Борац m:tel долази до 24:17, односно предности од седам голова која му је била потребна за пласман у треће коло Купа EHF. Од тог тренутка на терену је постојала само једна екипа. Одбрана је још више појачана, а голови су "пљуштали" са свих страна. Микић, Карачић, Мелић, Панић... само су неки од играча који су до краја утакмице "решетали" мрежу гостију до коначних 39:23 и велико славље играча и навијача Борца који вечерас нису штедили грла и дланове да помогну својим љубимцима у утакмици против Анкара Спора.

Овим тријумфом рукометаши Борца пласирали су се у треће коло Купа EHF и омогућили рукометној Бањалуци да гледа најмање још један спектакл у дворани "Борик".А у трећем колу, ривали за респект: француски Иври, мађарски Дунафер, словеначко Горење, па затим Металопластика из Шапца, београдска Црвена звезда, а шта тек рећи за њемачке великане Гепинген и Лемго, актуелног освајача овог такмичења... Треба напоменути да је жријеб за треће коло 12. октобра у сједишту Европске рукометне федерације у Бечу.

Рукометаши Борца сада се поново враћају обавезама у Премијер лиги БиХ. Наиме, Борац већ у петак (18 часова) игра меч петог кола против Градачца и то поново на свом терену.

jesu samo neki od mogucih protivnika ili su tu svi?
Nadam se da ce lesinari krenuti sa navijanjem do pocetka regionalne lige,bilo bi glupo kada ne bi se organizovali da idu na utakmice regionalne lige


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Okt 2010, 20:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Najbolje bi bilo da dobijemo ove nase jer su i kvalitetom ispod ostalih... Ako dobijemo Njemce ili Gorenje, naebali smo :)

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Okt 2010, 20:45 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 15:34
Postovi: 481
TaškoBL je napisao:
Najbolje bi bilo da dobijemo ove nase jer su i kvalitetom ispod ostalih... Ako dobijemo Njemce ili Gorenje, naebali smo :)


ja bih volio da dobemo zvezdu,oni se kurce a slabiji su od nas veoma lako bi ih mogli proci,a bilo bi napeto i na tribinama :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7313 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 366  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs