banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 22:56

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113757 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4661, 4662, 4663, 4664, 4665, 4666, 4667 ... 5688  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 25 Jul 2018, 12:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4167
Lokacija: Banja Luka
Нова Варош je napisao:
Нове дресове имамо, ретро из 1988.
Са малим измјенама.

Napokon nešto za pohvalu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 25 Jul 2018, 12:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
E ovaj bih zelio imati. Pohvale za ovaj potez ko god da se sjetio !

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 25 Jul 2018, 12:40 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12325
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Slika?

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 25 Jul 2018, 14:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2007, 09:56
Postovi: 2471
Lokacija: Banja Luka
Slika

_________________
''Жиле, хоћеш ли дати гол у Сарајеву?''
''Тешко...''


''Ако Кинези наставе долазити, Сарајево можда опет буде мултиетничко.''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 25 Jul 2018, 15:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1287
Prelijep dres, na trenutak sam zaboravio ko nam je u upravi. Ali samo na trenutak...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 25 Jul 2018, 17:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5241
Lokacija: Црвено - плави град
Субота, Прњавор

Citiraj:
U jeku pripremnog perioda, dok se pokušavaju otklonuti nedostatci i tempirati forma za start šampionata, prnjavorskoj publici u subotu će u međusobnim ogledima prijateljskog karaktera predstaviti Ljubić, banjalučki Borac i srbačka Sloga. Po sistemu svako sa svakim raspored za subotu je sljedeći:

17:30 FK Ljubić - FK Borac
18:25 FK Borac - FK Sloga
19:20 FK Ljubić - FK Sloga

U pauzi između utakmica biće promocija Fudbalskog kluba Borac, koji će publici podijeliti 20 lopti i 20 šalova.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 25 Jul 2018, 19:58 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
ignore ove teme..dok se ne pokaze ko je uzeo pare od turaka da zavali Borac za zelenim stolom,pa se nakon tri dana poslije isteka roka za licenciranje "dogovori"...da li samo iz Dzaje,ili i neko iz kluba,pa se rastalili....

Mali je ovo grad...saznace se sve....

Zasad,od mene je veliki ignore..na temu..na Borac...Na fudbal...na sport uopste....prvi put nakon sto godina sam i pretplatu na Sportski Zurnal otkazao,koliko mi se zgadilo sve ovo oko polusvijeta koji zavali Borac.....oko sudija i siptara koji zavalise Srbiju naSP....,oko Hrvatske u finalu :( ....i dalje cu sebe lagat da se samo Dzaja omrstio na nesreci Borca......dok ne saznam nesto zvanicno...


A ove gluposti,kako ce nas neko nabijat u ovoj ligi..manite se toga....Borac ce biti prvi sa minimum 20 boda razlike....Liga je odron,igraju igraci od kojih saqm ja u ovim godinama bolji :oops: ...na tu Ligu RS,sezonske.....retro dresove...na to vas loze samo ovi sto su uzeli milion od Fuada Kasumovica,gradonacelnika Zenice,i turskih investitora,da bi Celik nastavio igrat PLBH,a Borac po Predgradju i Gornjem Crnjelovu

Ali za ovu godinu,gdje ce Celik igrat PL BH,a ne moj Borac koji je to na terenu zasluzio...to nikad oprostit necu nikome iz kluba,ako ima prste u ovome...ostarismo,jbt :( ..ko ziv ko mrtav za koju godinu...lako je bilo podnijeti mi onih 9 ispadanja na zelenom polju...ali ovo administrativno...ovo je bila kap koja je prelila casu moje tolerancije,mamu im seljacku :angry4: :angry4:
Kazem opet,mala je sredina...nikad nista nije ostalo skriveno

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 25 Jul 2018, 20:31, izmenjena 2 puta

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 25 Jul 2018, 20:05 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Dodatak...Lesinari isto govna..to za mene vise ne postoji....znate vecina gdje sam,dodjite,udarajte....

Neka nova djeca nek osnuju Lesinare 2019...ono u sta sam ja vjerovao L87...to vise ne postoji :(

ne cuva me policija kao te od kojih ste se usrali,i zbog cega nas je bilo slovom i brojem 7 (sedam) na onom otkazanom protestu,kad ste se prvi put oglasili saopstenjem na vasem sajtu nakon 2 godine,i strasili ljude nekim Partizanovim Jangerima :( .od kojih nijedan granicu nije presao,provjereno!!!

.cak naprotiv,tucite..bice vam plus da me nadjete i isamarate

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 25 Jul 2018, 20:45, izmenjena 2 puta

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 25 Jul 2018, 20:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Schlager brate, da nije koja casica vise bila ? :D

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 25 Jul 2018, 20:14 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
nebitno...bitno je samo da za 20 godina niko ne moze srat da smo svi cutali...ostace zapisano......i da je neko,cak i pijan kao sto ti mislis,rekao i jednoj i drugoj strani sta misli o njima.....neko ko samo voli Borac

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 25 Jul 2018, 20:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5241
Lokacija: Црвено - плави град
Schlager je napisao:
Dodatak...Lesinari isto govna..to za mene vise ne postoji....znate vecina gdje sam,dodjite,udarajte....

Neka nova djeca nek osnuju Lesinare 2019...ono u sta sam ja vjerovao L87...to vise ne postoji :(

ne cuva me policija kao te od kojih ste se usrali,i zbog cega nas je bilo slovom i brojem 7 (sedam) na onom otkazanom protestu,kad ste se prvi put oglasili saopstenjem na vasem sajtu nakon 2 godine,i strasili ljude nekim Partizanovim Jangerima :( ..cak naprotiv..bice vam plus da me nadjete i isamarate


Брате, пријатељу, молио бих те да не коментаришеш тај отказани организовани протест јер сигурно не знаш због чега је исти отказан.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 25 Jul 2018, 20:52 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Gazimestanac87 je napisao:
Schlager je napisao:
Dodatak...Lesinari isto govna..to za mene vise ne postoji....znate vecina gdje sam,dodjite,udarajte....

Neka nova djeca nek osnuju Lesinare 2019...ono u sta sam ja vjerovao L87...to vise ne postoji :(

ne cuva me policija kao te od kojih ste se usrali,i zbog cega nas je bilo slovom i brojem 7 (sedam) na onom otkazanom protestu,kad ste se prvi put oglasili saopstenjem na vasem sajtu nakon 2 godine,i strasili ljude nekim Partizanovim Jangerima :( ..cak naprotiv..bice vam plus da me nadjete i isamarate


Брате, пријатељу, молио бих те да не коментаришеш тај отказани организовани протест јер сигурно не знаш због чега је исти отказан.

pa ne bih ni komentarisao da ne znam :(

kazu mi prvo,presli jangeri.....iz prve ruke,nazovem,jer imam te neke kontakte sa nasim ljudima u ministarstvu bezbjednosti u sarajevu (imaju sva imena i prezimena tih beogradjana iz YB,dolazili su u prnjavor oktobra 2016)...kazu mi,nema pojma,nijedan nije presao granicu....

prenesem to u grupu gdje treba....kazu dobro,ali "hoce da iskoriste ovaj protest,ne bi li se sta razbilo,pa da zabrane sva okupljanja,i za Davida i sve ostalo"...

pa ko bi razbio...Ja?

Ili jedan od tih sest sto je sa mnom stajao na trgu? :(





Kolega..nisam neupoznat..i ovo je tolika mrlja da ja zaista rjeci vise nemam :(




Pa za vrijeme NDH,i Viktora Gutica, smo vise muda imali :( :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 25 Jul 2018, 21:00, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 25 Jul 2018, 20:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2010, 00:48
Postovi: 1670
Lokacija: banja luka
:D

Shlager je Bog, saglasan u potpunosti.

Na ovoj temi se uvijek izbjegavalo pisanje o grupi al nekako je ona (bila) sastavni dio Borca pa i ove teme zato mu ne zamjerim. TO je njegovo misljenje i ima pravo kao i svi mi...

p.s.

Gayimestanac evo ako kazes nemoj, daj meni i njemu privatno poruku zasto NEMOJ a ja cu tebi odgovoriti sta je po sridi i kako jeste. Al prije nego i napises dobro skontaj da li je to dobar raylog da se ne digne glas ya nesto sto se voli, godinama bodri i cima al ajd...

Do nekih boljih dana...

_________________
наш клуб наш град само нама припада Л '87


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 25 Jul 2018, 21:35 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Baki,drugar,hvala


Gazimestanac je dobar momak..znamo se licno,kao sto znam i vecinu grupe....brani grupu i kad je u pravu i kad nije...cjenim i to.....to je ono,kao kad smo bili klinci,pa naletis slucajno gdje se neko tvoj tuce...tu te ne zanima ko je u pravu.....uletis za svoga,pa i po cjenu batina.....nema on sta odgovorit na ovo,jer bi i on volio da je drugacije...

i bice...nekad :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 25 Jul 2018, 21:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2010, 00:48
Postovi: 1670
Lokacija: banja luka
Ma naravno svi mi zelimo dobro i grupi i klubu na neki nacin smo svi odrasli i zivimo uz to.

Valjda ce uskoro biti bolje i ljepsi dani da dodju...

_________________
наш клуб наш град само нама припада Л '87


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Jul 2018, 17:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1245
Schlager je napisao:
...i zbog cega nas je bilo slovom i brojem 7 (sedam) na onom otkazanom protestu...


tog dana kada smo vidjeli ko vec nije znao kako stvari funkcionisu u ovoj nazovi drzavi pri tome ne mislim na BiH, a tako ce i izbori proci (da ti jos na muku stanem :lol: ) ...

bilo je preko 200 ljudi ...samo sto su se neki posakrivali, neki vrebali iz prikrajka, neki otjerani, neki iz parka virili ....

Nikad vise !!!

Neda mi se traziti moj post sa teme KK Borac, gdje sam mjesecima prije napisao da je plan, da KK Borac postane IgokeJa 2, a tu im najvise smetaju Maki i Bozic, jer ne daju da racbo glumi filajalu ljacimase ...dugo im je trbalo da se otkriju ...nabijem vas sve zajedno sa igracima i upravama na kurac zajedno.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Jul 2018, 18:14 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2011, 09:54
Postovi: 475
Schlager je napisao:
Dodatak...Lesinari isto govna..to za mene vise ne postoji....znate vecina gdje sam,dodjite,udarajte....

Neka nova djeca nek osnuju Lesinare 2019...ono u sta sam ja vjerovao L87...to vise ne postoji :(

ne cuva me policija kao te od kojih ste se usrali,i zbog cega nas je bilo slovom i brojem 7 (sedam) na onom otkazanom protestu,kad ste se prvi put oglasili saopstenjem na vasem sajtu nakon 2 godine,i strasili ljude nekim Partizanovim Jangerima :( .od kojih nijedan granicu nije presao,provjereno!!!

.cak naprotiv,tucite..bice vam plus da me nadjete i isamarate



Sve isto mislimo...evo ako ce im biti lakse i mene neka isamaraju,izudaraju,ako hoce i da im legnem na cestu sa rukama na potiljku....ne mogu im vise ponuditi,valjda za to imaju muda...VELIKO razocarenje ova seljacka uprava,jos vece razocarenje lesinari....i nemoj da se ne prica o ''grupi'' pod navodnike namjerno stavljam,od kad se sjecam FK Borca ,sjecam se i lesinara,mator sam,peglao sam ex YU sa Borcem
i Vulturesima ali na ove grane smo samo u ratu spali....''nista nas nece slomiti''....hahaha


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Jul 2018, 22:32 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Nov 2017, 22:23
Postovi: 56
Nemojte generalizovati, pickice su ti koji se predstavljaju kao jezgro i koji su pisali saopstenje sa kojim su stitili svoju guzicu.
Skidam kapu onim omladincima koji su se okupili na prvom skupu spontano ili ne. Momci svaka vam cast, nadam se da ste skontali da vas ovi iz vrha sputavaju i morate ih sto prije nabiti nogom u guzicu. Vi ste ti koji ste pokazali da ste grupa kada je bilo najpotrebnije.

_________________
Dodju tako vremena kada pametan zasuti, budala progovori, a fukara se obogati!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Jul 2018, 12:19 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2018, 15:22
Postovi: 162
grupa se vraca na tribine od 12. vjerovatno
novi stari vodja je tu (pri tome ne mislim na Vicinog vodju) :D

gasi svjetla (reflektore) i katanac na kapije stadiona


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Jul 2018, 13:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Sta ti znaci od 12 ?

Btw vunderkid izgleda ide u AEK, sampion Grcke. Odsteta od 350.000 jevreja bi trebala ici Borcu

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113757 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4661, 4662, 4663, 4664, 4665, 4666, 4667 ... 5688  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs