banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 21:02

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113757 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5186, 5187, 5188, 5189, 5190, 5191, 5192 ... 5688  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Jul 2021, 23:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
A onda se okrenem i pogledam sta Velez radi, i ne mogu da vjerujem da svake jebene sezone neki Velez, Sarajevo, Zrinjski rade sve ono sto bi mi trebali da radimo. Veceras napuniae grbavicu, odigrase sa mudima i fantasticno, dobise Aeka.

I onda pogledam ove nase i dusa me zaboli..

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Jul 2021, 23:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2718
Богољубе напуши се курца. И ти и Дејо.
Прелазни рок у рангу Љубића, доведени све неки клинци умјесто да сте сада потегнули јаче него икада и покушали обезбједити европску јесен. Ви мислите Вуушуревићев, Кулашином замијенити Зиљку?
Врањеш, Мелег и Милојевић на биро, Војновићу задња опомена а марку жути картон јер је мазохиста и воли кренути утакмицу са два игграча мање.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 23 Jul 2021, 04:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4957
Lokacija: Republika Srpska
Jesu li se naspavali junaci?
Je l' se naspavao Vicin braco?

Dovedite 5 pojacanja u rangu Zakarica!

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 23 Jul 2021, 04:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3285
Koja sramota, ja i dalje ne vjerujem sta su nam priredili. Ne mogu ovo svariti. Predmet smo podsmjeha i neka smo.

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 23 Jul 2021, 06:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
Sinoć je promašena i taktika i sastav i motivacioni segment. Sve. Ako se posložimo mislim da za poluvrijeme ovo može da se stigne. Ljudi ovo su amateri, mi smo mi bili očaj i dopustili da izgledaju ko Mančester i svaku šansu zabiju. Je l se internacionalac velikog iskustva Živković sastao sa loptom u ovih par utakmica??


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 23 Jul 2021, 07:01 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
Ovi amateri su slabiji od Kluza duplo a dozivimo od njih uzasan poraz, znaci da su momci poletjeli u oblake nakon onog utorka, ali bez obzira na ovaj debakl, treba ih pokusati satrati u prvom poluvremenu sa 3 gola a onda ih dokrajciti do kraja, neka vam sef pusti utakmicu protiv Vose kad smo ih ovdje deklasirali u Kupu bivse drzave, sreca pa se jos lopta okrece i zato treba pokusati izbrisati ovu sramotu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 23 Jul 2021, 07:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4957
Lokacija: Republika Srpska
Stizemo za poluvrijeme? Dobra ti je ova. :lol:

Marko je dobro rekao da pisu istoriju. E pa zapisali su je tako sto ce on i ovi igraci ostati zabiljezeni kao grupa koja nam je priredila jedan od najsramnijih poraza u istoriji kluba, u Evropi definitivno najtezi.
Tamburao nas je Makabi 5-1, Metalist prije rata 4-0 (predstavnik kompletnog SSSR-a), ali nijedna od tih utakmica nije licila na ovo sinoc.

To ti je kad, tipicno balkanski, poletis prije vremena. Pocnes se i, u Markovom slucaju, nesvjesno bahatiti, pomislis da si neko a ustvari si niko (u trenerskom svijetu).
Sad neka cute i rade, nikakve konferencije za stampu i picke materine. Sad jebes i marketing i sve.

I uprava neka dovede pojacanja. Majmuni su odradili uzasan prelazni rok. Doveli smo par mladih igraca i to je ok, ali bez ijednog pravog pojacanja moglo se slutiti da nece na dobro.
U ovoj ligi mozda i bude nesto, ali protiv ekipa koje ne nabijaju tempo.

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 23 Jul 2021, 07:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
Ma. :D Mi nemamo iskustva u Evropi, pobjedili Kluž, pogledali Veležov meč sa rođenim bratom od ovih i očekivali oni će se povući i mi ćemo to lagano napadati i trpati. Međutim zaletiše se braća u prvom minutu i razhebaše nam čitav koncept. Mi smo domaćinska ekipa, mi ćemo ovo proći ili bogami slijede turbulencije u klubu, neko mora podnijeti račun za sve loše od trenutka kadsmo digli pehar pa do sinoć. Nedopustivo je ispasti od ovih. I nema vječitih zasluga. Žetoni se brzo troše.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 23 Jul 2021, 07:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4290
Ono sto upada u oci je stalno mijenjanje mjesta igracima. Samo je golman siguran. Cosoc bek stoper, Vojin stoper zadnji vezni, Suba bek krilo, Vranjes Zakaric Meleg isto svaka utakmice drugo mjesto pocnu. Ne radi se to tako. Igrac ima neko mjesto gdje je najbolji a ostalo mozda moze u nuzdi.
Plus smo poletili visoko , pa smo bubnuli od zemlju sto ne mora uvijek biti ni lose. Ako se izvuku pouke i dovedu bar 2 igraca sto prave neku prevagu.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 23 Jul 2021, 08:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Ono što upada u oči je da mi ne možemo nikako kroz pas loptu iznjeti. Jasno je da nam je vezni red bolna tačka, ali daj uigraj nešto po automazimu. Što bi se reklo, da se zatvorenih očiju zna gdje se ko nalazi.

Takođe, Milojević, nemojte ljudi ovo raditi, da se klincu zviždi i negoduje, jednostavno još nije za ovo.
Usput rečeno, i kad je izašao još smo 2 gola primili, nije do njega dakle sve.

A ono što je konkretno najveći amaterizam, igraš protiv ostrvskih polu-amatera, i uzmeš i nabijaš loptu na Vranješa i Morija. Sjajno.

Zakarić jedini pokušao igrati, izvini Gorane što nemaš s kim po zemlji tjerati loptu.
Čovjek je 50% ekipe, da se ne lažemo.

Ono sinoć je pokazna predstava kako se jedan tim može raspasti.

I otjerajte onog indijanca od kondicionog trenera, imamo od januara 733 povrede.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 23 Jul 2021, 08:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1245
Najlakse je pljuvati sada...

Ja sam bio uvjeren da Vranjes poslije titule prelazi u administraciju, trenera, na neku funkciju u klubu. Sa njim je poker, ako ubodes poker onda je kralj, ali jasno je da se ne ubada poker svaku utakmicu.
Valjda je i najvecoj budali jasno da tesko mogu Meleg i Vranjes kada su gotovo identicni, Meleg je ovu sezonu trebao preuzeti uklogu Vranjes od prosle, ali visa sila je tako odlucila.
Pljuvanje Milojevica mi je bezveze, kao sto je bezveze po mene Sikanjica poslati na pozajmnicu a ostaviti neke druge igrace,a Sikanjic za klasu najjaci od svih mladjih.
Ma momke generalne ne treba pljuvati, kao sto ih nismo ni u nebesa trebali poslije pobjede nad Kluzom dizati...pohvaliti ajmo sada ponoviti takve utakmice, pa da vidimo konstantu, a kada visoko letis onda i tesko padas.

Mislim da čak nije sve jos ni izgubljeno, mislim da je moguce da ove ostrvaljane nabijemo...u dovedemo utakmicu kao sa rumunima u polozaj za prolaz ...zivi bili pa vidjeli...
ali opet se postavlja pitanje, gdje tu konstanta, hocemo sa bjelorusima primiti 7 komada na strani?
Sistemski nije dobro kako radimo, a takav rad i stanje u klubu mogu drzati samo rezultati, kada ne bude rezultata bice svega.
Kao sto se vec vidi...

p.s. Da dodam ovog malog golmana treba staviti kao prvog ...nema tu ljubavi, igraci su profesionalnci , dva gola idu na dusu Bojanu ...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 23 Jul 2021, 08:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4957
Lokacija: Republika Srpska
Milojevic nema pojma, to je jedina konstanta.

I treba ih kritikovati kad odigraju kao sinoc, a pohvaliti kad se bore kao protiv Kluza. Kao sto sad upravu treba kritikovati zbog ocajnog prelaznog roka i samo jedne pripremne utakmice.

I kojim Bjelorusima? Oni su sinoc popusili na svom terenu od Fole, jedino da igramo s njima u nekom cetvrtom evropskom takmicenju kao porazeni.

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 23 Jul 2021, 08:56 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 11 Okt 2020, 16:15
Postovi: 769
Nema Vice da nastima 5 penala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 23 Jul 2021, 09:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 5779
Lokacija: Banja Luka
Ljudi na forumu i dalje vjeruju u prolaz :roll: pa Borac ne može dati 5 golova nikome u PL BIH, a ne ovima koji su nas nabili.

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 23 Jul 2021, 09:26 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Nakon sto su se malo slegli utisci, za onu sramotu i bruku od sinoc, jedini i izraziti krivac je Marko.
Kako god je proljetos odlicno vodio ekipu, tako ju je sinoc upropastio, pored Milojevica, otkud Pavlovic na golu, a onda nakon sto si malog stavio od prve minute, vadis ga na poluvremenu i time mu pokazes da je direktni krivac za trenutni rezultat. Stopera mijenjas samo u slucaju povrede ili promjene sistema igre, ovako si ga ubio potpuno.

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 23 Jul 2021, 10:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3285
Meni i dalje nista nije jasno. Pokusavam upiti da su nas amateri uzeli ladno 4:0, ubili nas u svakom pogledu, pretrcali, prebili, izigrali. Da nije bilo imena kluba, mislio bi da igramo sa Lesterom, a ne Linfildom. Bojim se samo da ne bude potonuce nakon ovoga.

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 23 Jul 2021, 10:23 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 17 Jul 2013, 12:16
Postovi: 1176
Realno ti amateri kako ih nazivate su 55 puta bili sampioni drzave.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 23 Jul 2021, 10:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 5779
Lokacija: Banja Luka
Ljudi nikako da shvate da smo mi amateri, a ne oni. Pa država nam je najlošija u Evropi, a ni fudbal nije daleko.

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 23 Jul 2021, 10:31 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 03 Feb 2011, 08:16
Postovi: 486
Tražiti jednog ili više krivaca nema potrebe. Svi ste napisali stanje na terenu koje je očigledno, ovo se trebalo desiti i u Klužu a samo smo velikom dozom sreće tada izbjegli. Možda je bilo i veće sramote od ove ali ja se ne sjećam u ovom trenutku.

Godinama klub ide putanjom koja daje naznake da bi se mogli izdići iznad prosjeka, postati čak i ozbiljni, ali stalno nas koče i vraćaju unazad dječije bolesti. Ljudi donesu ozbiljne pare u klub, stabilizuju stanje, ali se okruže neznalicama i amaterima. Ova sinoćna sramota je ogledalo stanja u klubu, poveli ste instagram borce da ispijaju kafe i slikaju se za društvene mreže po Belfastu, to ozbiljni klubovi ne rade.

Ima tu mnogo materijala za pisati, sad neću da upirem prstom direktno ni u koga, samo ću za kraj napisati i biće jasno.

BORAC BORČEVCIMA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 23 Jul 2021, 10:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4167
Lokacija: Banja Luka
bojanbojan je napisao:
Realno ti amateri kako ih nazivate su 55 puta bili sampioni drzave.

I to je svjetski rekord.
Možda bi oni bili amateri kad bi mi bili Real Madrid, ali pošto mi dolazimo iz šupka Evrope koji se zove BiH, jedino oni nas mogu nazvati amaterima, nikako mi njih.

Mnogi su nas već vidjeli u sledećem kolu, već se pričalo o sledećem protivniku, itd... Kao da igramo sa drugoligašem iz Sjeverne Irske, a ne višestrukim šampionom i najjačim klubom.
Ja sam ćutao i pribojavao se ove utakmice.

Elem, momci glave gore, rezultat jeste ružan ali porazi su sastavni dio fudbala. Ostaje žal jedino što ste vi pobijedili sami sebe. Vjerujem da ih možemo pobijediti u BL i tako se barem časno oprostiti od Evrope kao što smo se časno oprostili od Lige šampiona.
Naravno da ću doći na stadion i podržati vas jer ste vi to zaslužili.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113757 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5186, 5187, 5188, 5189, 5190, 5191, 5192 ... 5688  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs