banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 20:20

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113756 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5088, 5089, 5090, 5091, 5092, 5093, 5094 ... 5688  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Apr 2021, 21:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2718
Лакић, Боровчанин, Војновић, Милојевић (ако је спреман), Кујунџић, Молс, Босанчић, Чавић, Георгиев, Шикањић и Мораитис за Клис : 8)

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Apr 2021, 22:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2012, 12:39
Postovi: 2188
Lokacija: Бања Лука
Нек неко насавјетује оног Шеранића да дозволи бар 20% капацитета стадиона за Широки, нек ставе карту 20 КМ, плануће све за дан :D

Грехота је што ови момци немају подршку са трибина.

_________________
Ана Карењина и друге жене све,
нек` знају да си ти за мене једини!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Apr 2021, 22:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
Ova pobjeda treba biti podstrek ne samo za ovu sezonu, nego uopšte dokaz da se može igrati bez problema tamo i bilo gdje. Prvo poluvrijeme do gola, klasika, ništa ni s čim, daleko od igrača, bunkerica, i samo čekamo da primimo gol. Drugo poluvrijeme kad smo izašli čvršće, tehnički bolje, stabilnije, oni se više nisu mogli povezati kamoli primirisati gol. To nek bude prekretnica. Nije mi dobro kad čujem da u istoriji imamo 2-3 pobjede tamo. I ne smijemo ući u euforiju, Sarajevo ima prelagana posljednja 4 kola, moramo svaku utakmicu ovako kao drugo poluvrijeme, svaku da ginemo i da probamo da pobijedimo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Apr 2021, 22:23 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
Ова срећа коју осјећа сваки навијач Борца је нешто неописиво, а задњи пут сам је осјетио када смо узели куп и лигу. Велико хвала играчима. То је оно што сам желио да након вечерашње утакмице уђем на форум сс.ба и да им не преостаје ништа друго него да нам спортски честитају побједу. И хвала свим нормалним навијачима Сарајева. Велико браво за Закара, биће тешко без њега против Широког, али играмо на нашем терену а ту смо тате за све. И исплатите момцима макар једну плату, заслужили су :D

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Apr 2021, 22:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29498
Lokacija: Banjaluka
zerocool je napisao:
Pretjerujete svi. Isto tako su govorili i za Stankovica, igra je bila losa, zamalo da se ni ne udje u LE, taktika tanka kao i sve ostalo. I onda nekoliko mjeseci, Zvezda igra egal sa Milanom i igra je bolja nego pod Milojevicem. Svakom treneru treba vremena, pogotovo pocetniku. Ne mora znaciti da ce on biti dobar, ali ako ne dobije pravu sansu, nece sigurno.


Vecina ovih sto ga je pljuvala kad sam napisao ovo (ne tako davno), sad ga dize u nebesa. A isto tako ako ne daj Boze bude neki kiks, opet ce ga pljuvati.
Nego, mogla bi dupla kruna u Banjaluku. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Apr 2021, 23:12 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
zerocool je napisao:
zerocool je napisao:
Pretjerujete svi. Isto tako su govorili i za Stankovica, igra je bila losa, zamalo da se ni ne udje u LE, taktika tanka kao i sve ostalo. I onda nekoliko mjeseci, Zvezda igra egal sa Milanom i igra je bolja nego pod Milojevicem. Svakom treneru treba vremena, pogotovo pocetniku. Ne mora znaciti da ce on biti dobar, ali ako ne dobije pravu sansu, nece sigurno.


Vecina ovih sto ga je pljuvala kad sam napisao ovo (ne tako davno), sad ga dize u nebesa. A isto tako ako ne daj Boze bude neki kiks, opet ce ga pljuvati.
Nego, mogla bi dupla kruna u Banjaluku. :D

Када је дошао ја лично сам рекао нека му је са срећом и њему са нама и нама са њим. Реално човјек је до тада имао искуства вођење екипе само на плеј стејшену, и са разлогом су људи сумњали у њега. Још када се на припремама није дао гол. Олимпик једва узели. Осрамоћени против Вележа. Мсм да је био и свјестан тога, али ето Богу хвала, па је након побједе над Широким све кренуло како треба. И мени ће лично бити велико задовољство да му се извинем и уживо и овде на форуму, ако се узме куп или лига или обоје :D .

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Apr 2021, 23:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1287
Hvala momci za ovo divno vece!



Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Apr 2021, 07:26 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
za mostar povesti:Lakic, Damjanovic, Dujakovic, Borovcanin, Vojnovic,Subic, Kujundzic, Jovanovic, Milojevic, Mols, Bosancic, Cavic, Georgijev, Moraitis, Mehanovic, Meleg, Zakaric, Vranjes


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Apr 2021, 07:31 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
Hvala momci za veliko radovanje koje ste nam priredili, ovako sam se osjecao kad smo na sugavici proslavili titulu poslije onog istorijskog gola Stupara, predivno je biti uz Velikana svih ovih decenija, dupla kruna je sve bliza


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Apr 2021, 07:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4957
Lokacija: Republika Srpska
Neka Vranjes ostane u BL i priprema se za vikend. Kao sto vec napisah, zbog suspenzije Melega morace igrati 90 min. protiv Sirokog.

Gledam sad snimak i drugo pol. smo ih bas rutinirali. Imamo radnike u ekipi i 2-3 znalca. To je recept za uspjeh u ovoj ligi.

Mehanovic jeste fulao zicer, ali odlicno pritisce odbranu i gradi loptu. Cak ima tu i malo driblinga :D, bice on jos bolji naredne sezone.

I koliko je poboljsanje Coric umjesto Cine na desnoj strani. Skolovan igrac.

Odraditi Klis i svim silama na Siroki. Ako njih dobijemo Evropa je sigurna.

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Apr 2021, 08:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4167
Lokacija: Banja Luka
Za mene su oni već prvaci, taman ne osvojili ništa ove sezone. Jedini cilj je evropa.
Ali ajmo utakmicu po utakmicu.
Ne smijemo sad PODCIJENITI Klis, da ne bi bilo kakvog iznenađenja!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Apr 2021, 08:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Нисам сигуран, али мислим да се картони у купу бришу, односно преносе на куп.
Ако није тако, без Мелега и Горана против Широког.

Сјајна партија и Бртана и Мелега ка назад, нема то у статистици, али милион пута су избили лопту испред одбране.
Ако смо кудили Бртана, ред је и похвалити, мени лично најбољи синоћ. И одбрана није имала неких кардиналних грешака.
Генерално, контра и суви квалитет Закарића код другог гола је ријешио утакмицу. Сем тога нисмо шансе направили, али нису ни они.
Сарајево је имало 2 чисте прилике, шут главом ТСС, и оно на крају Мешановића, иначе јалови су.

И да, господска екипа је Сарајево, нема ваљања, арлакукања ка судији, неких сељачких стартова. А и Винко је господин.

Онако се трофеји узимају, није џаба крилатица да напад доноси побједе, али одбрана титуле и купове.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Apr 2021, 09:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2718
Да изгледа да Бртану више одговара када је сам на задњем везном, синоћ је био Бускетс из најбољих дана :lol:
Морам похвалити и Ћосића, каква дефанзивна партија (мислим да је то и одлучило Суба би био прпбијен више пута сигурно)
Баш ми је било драго кад је Закарић узео капитенску, момак даје 200% себе, игра десног бека, задњег везног, нападач ма све стиже. Ако освојимо титулу подуплати му плату и уговор на три године :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Apr 2021, 09:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4290
Odavno govorim da je Sarajevo uvijek bilo gospodska ekipa u odnosu na sugradjane im. Ali to i nije pretjerano teako kad uzmemo koliko su ovi cigani.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Apr 2021, 10:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
Danas bi bilo dobro da Široki iksira a Zrinjski izgubi ili iksira


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Apr 2021, 10:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1245
Sve receno, GORAN ZAKARIC, to je to. Kada je dosao da ne trazim svoj post odmah se znalo to je taj.

Ono sto me jako nervira da nam je trener takticki kockar iz nekog razloga...da je ona glava usla Sarajevu kada je Pavlovic sa linije skinuo pitanje sta bi bilo. Na terenu nas nije bilo.
E sada, znamo mi ko pored Zakare moze potezom odluciti utakmicu, Vranjes i Meleg.
Vranjes je istrcao kontru i dao elvisu gol loptu, i to je to sta mi svi znamo , ali ne mozes igrati utakmicu cekajuci da li ce izvuci majstoriju a ekipa trpi.
Ovaj put je ispalo dobro, Siroki nije naivna ekipa,Sarajevo je samo srecom sacuvalo 1:0 a zadnjih 20 minuta ih je Siroki pregazio.
O vrapcicima necu ni pricati...to je za nas teze gostovanje nego san siro.

Ako je klub iznad svih onda se svi moraju prilagoditi tome

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Apr 2021, 10:51 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
Закара има које кило више, прија му што је близу куће изгледа :D Волио бих да му управа продужи уговор и подупла плату, ( ма да ни ову редовно не добија) потребан је клубу на дужи период. Павловић =D>

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Apr 2021, 11:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4290
ББЛ je napisao:
Закара има које кило више, прија му што је близу куће изгледа :D Волио бих да му управа продужи уговор и подупла плату, ( ма да ни ову редовно не добија) потребан је клубу на дужи период. Павловић =D>

Ajde jos jednom napisi da plata nije redovna to ce onda biti treci put od jutros

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Apr 2021, 11:22 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12325
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Zakaric je najbolji igrac ove lige, pa pogledajte statistiku. Jos jedna stvar ja komotno mogu krepati sad jer sam dozivio da je Borac najefikasnija ekipa.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Apr 2021, 11:27 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
veteran 1987 je napisao:
ББЛ je napisao:
Закара има које кило више, прија му што је близу куће изгледа :D Волио бих да му управа продужи уговор и подупла плату, ( ма да ни ову редовно не добија) потребан је клубу на дужи период. Павловић =D>

Ajde jos jednom napisi da plata nije redovna to ce onda biti treci put od jutros

О чему ти?. И шта је проблем ако се напише да се момцима исплате плате, ако не све онда макар једна. Момци су заслужили, и на крају крајева имају и они породице, не зарађују сви у клубу као Закара, Јовановић , Карлеуша, Мелег, па да могу са једном платом изгурају пола године.

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113756 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5088, 5089, 5090, 5091, 5092, 5093, 5094 ... 5688  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs