banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 14:42

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113929 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4456, 4457, 4458, 4459, 4460, 4461, 4462 ... 5697  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Sep 2017, 13:29 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
Lijepo se igraci (cast izuzecima) zahvale zalaganjem momcima koji zarade upalu pluca u sirokom jer se 5h mokri do gole koze vracaju iz sirokog....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Sep 2017, 13:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4881
Lokacija: Tu preko puta
Sta je uradio Vericin mali, kakva su to predavanja i skandiranja bila ?
Jebem ti, ja bas nadjem kad cu biti van grada

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Sep 2017, 14:22 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 29 Avg 2017, 17:43
Postovi: 17
Bice bolje ljudi :D :D :D :D . Ma kada bi dobili kup u srijedu i Krupu to bi bio uspjeh pravi i moje postovanje igracima do neba. S obzirom da ce sve biti ukovano od strane gospode iz Krupe i nerjeseno bi bilo sasvim dobro... sto se kapitena tice Gale ne zaslužuje po mnogo cemu. Puno vise momaka je prije njega...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Sep 2017, 14:54 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12370
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Sve, sve i preko svega mogu preci ali malog zutog ne. Vico koliko kosta da ga ja kupim samo da ga ne gledam vise? Ljudi moji pa mi svaku utakmicu pocinjemo sa igracem manje. Sta radite, pa vidite li vi to, da cijela ekipa ispasta zbog jednog. Samo pogledajte, sve i jedan pas nazad, napred sto doda to je pogresno, protovniku u noge. Svaku utakmicu ce pokloniti minum 3-4 lopte na sredini i gurnuti protivnika u kontru. Vico ima jos djece, mnogo bolje i talentovanije i lakse ce se prodati. Prestanite sa ovim, Aco se satra na sredini, pretrci ko trojica ali dzaba kad je kloc iza njega.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Sep 2017, 15:47 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 11 Sep 2017, 05:16
Postovi: 19
Meni se ipak čini da je ova ekipa limitirana znanjem i kvalitetom.Ima i igrača poput Galesica koji su umislili da su zvjezde.Lešinari su sto posto u pravu.Onakva podrška na Grbavici i u Širokom ,da ne pričam ovde, zasluzuje bar malo vise borbenosti .Igramo realno fudbal koji ne voli niko gledati.Pa majku mu mozemo li mi bar Radnika napasti ovde na našem stadionu.Kiza došao nije se promijenilo ništa.Desava se ono najgore.Ljudi se ponovo okreći od Borca.Dosadasnje ishode takvih dešavanja znamo 1 liga R.S...Puno nam srce bilo kad smo vidjeli na početku onoliko ljudi na stadionu.Ko se nije naježio protiv Sarajeva kada grmi Zapad,Istok ,Sjever...To je ono za sta se živi i sto svi hoćemo.Ali uz ovakvu igru toga neće biti.Neka dobro razmisli uprava o tome.Za mene krivci su oni.Necu ulaziti u to i nagadjati sta nije u redu.Ako je do trenera bilo zamjenili ste ga gospodo i ne valja.Ili su igrači losi.Vi ste ih birali.Do navijaca nije,to se vidi.
E pa sad vam preostaje samo jedno.MORATE dobiti Krupu kako god znate.Iz poznatih razloga odnosa s njima,.Morate na terenu dokazati ko je ko.To je prelomni trenutak svega.Ako to uradite sljedeće kolo i dalje imacete podršku .Ako ne imacete 1000 ljudi na tribinama ,euforija koja pada ,pašče totalno.A vi dobro znate sta to znaci...Nema nas nigdje onda...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Sep 2017, 16:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2720
Ne moze se ocekivati od kize nakon 15 dana da nas preokrene, kako i on sam kaze tek poslije oktobarske pauze moze se ocekivati da se upozna sa igracima i da malo prihvate njegov sistem.
Po meni je pozitivno sto je Burazor u igri jer je puno bolji od Guberca a negativnost je Ojdanic i naravno Zuti ali to nije njegov problem izgleda da i Murinjo dodje mali bi morao igrati.
U krupi smo bez Cine jer je nakupio 3 zuta kartona. Ocekujem ovakvu zadnju liniju: Boka - Ojdanic - Janicic - Puzi

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Sep 2017, 16:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4881
Lokacija: Tu preko puta
Ako nista, u Krupi ce biti domacinska atmosfera, posto ocekujem punu gostujucu tribinu a i pored nje da bude ljudi.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Sep 2017, 18:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Идемо у Крупу, послије тога долази Слобода па пуза за репрезентације. Након паузе идемо у Мостар, па у Зеницу, па долази Гошк.
Гледано лаички, са 12 бодова из ових пет утакмица били би на коњу, али како играмо, како се играчи понашају, не би ме зачудио да погубимо све :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Sep 2017, 19:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2720
Prvi put se natjeram da pogledan uzivo emisiju na tv kad oni pustili staru epizodu nakon pobjede protiv Viteza.

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Sep 2017, 19:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2007, 09:56
Postovi: 2471
Lokacija: Banja Luka
Сад почиње.

_________________
''Жиле, хоћеш ли дати гол у Сарајеву?''
''Тешко...''


''Ако Кинези наставе долазити, Сарајево можда опет буде мултиетничко.''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Sep 2017, 19:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4293
Nas najveci problem je napadac kojeg nemamo.
Zasto ga nemamo treba pitati Jandrica.
Dalje vjerovatno ce se morati mijenjati formacija u 4-1-4-1 jer ovako neide.
Karica uopste ne koristimo na pravi nacin trosimo ga uzalud.
Da je sad dobiti ovaj kup u srijedu tu nas je sreca pogledala a onda u kanjon bod bi bio premija ako ovako izadjemo kao sinoc.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Sep 2017, 19:32 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Jan 2017, 22:29
Postovi: 275
Ovo za traku je presmjesno, prvo zamjenik Avduka pa Puzi pa sad Gale a njegov zamjenik Aco. Strasna nepravda prema Avduki. Momak koji je izborio sa Radnikom Evropu i dosao u Rs da igra sto znaci sa konja na magarca i plus sto je odlaskom u Iran donijeo klubu pare i plus sto ima iza Boke najduzi staz u Borcu, uzima mu se traka i daje Galetu kojeg 95% Lesinara a i publike nije znalo do povratka. Avduka koji nas je nebrojeno puta cupao intervencijama, vi ga tako nagradjujete, sramotno. Ne cjene se stvari...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Sep 2017, 19:33 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Pa mi smo dosli u situaciju da glademo u Karica i ocekujemo da covjek centrira sam sebi i onda skoci i zakuca je glavom, eto kako igra nas vezni red...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Sep 2017, 19:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2720
GanDra je napisao:
Сад почиње.

Bas se cini extra ovaj Loncar, ima finu pricu nadam se da ce je sprovesti u djelo on i Kiza. Posebno mi se svidio ovaj dio za 8 do 10 godina da bi mogli gledati Arsenal, Totenhem itd 8)
Pricao je kako je Terzic 99e digao kredit i napravio OFKu 2 pomocna terena i 40 apartmana za mlade igrace sa kuhinjom i teretanom i da je doveo bivse igrace za trenere i od tada je sve krenulo. 120 igraca su prodali u narednih 10 godina..

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Sep 2017, 19:53 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Sta je danas sa OFK-om...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Sep 2017, 20:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2720
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
Sta je danas sa OFK-om...

Pa dobro tvorzic je presao u zvezdu..

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Sep 2017, 20:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jan 2011, 21:50
Postovi: 2962
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
Sta je danas sa OFK-om...


Koliko sam cuo prosle ili pretprosle godine, veoma je atraktivno zemljiste na kojem se nalazi stadion i trebao se neki trzni centar tu graditi. Navodno zbog toga su svi digli ruke, pa su ispali u trecu ligu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Sep 2017, 20:05 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Znaci, prica je odlicna, ali tuznog je kraja...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Sep 2017, 21:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 19:18
Postovi: 3496
I nase zemljiste je Atraktivno

_________________
Slika
BORAC, U INAT SVIMA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Sep 2017, 21:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3119
subzero81 je napisao:
I nase zemljiste je Atraktivno

Samo ako ce praviti aerodrom


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113929 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4456, 4457, 4458, 4459, 4460, 4461, 4462 ... 5697  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs