banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Mar 2024, 10:15

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113714 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4693, 4694, 4695, 4696, 4697, 4698, 4699 ... 5686  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Dec 2018, 11:36 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Dec 2017, 19:27
Postovi: 32
Dosta vas je svakakvi debili sa pominjanjem imena,prezima i nadimaka ljudi ovdje,kakve sad veze sa bilo cime sto se desava na tribini ima bilo ko osim rogatog,volio bih znati ove sto pisu najvise za neke ljude ko su?Meni nije problem na pp ako me bude neko pitao reci ko sam,samo bih volio znati ko je taj Gojko ili disident ili crveno plavi,jer vidim pise se svasta i povezano i ne povezano nemojte puno srati na usta,dosta stvarno vise pominjanja,i taj nadimak i prezime iz zadnjeg posta ne mogu u isti koš da idu,sa tim se pomirite debili koji nikad sa nama na gostovanje i zajebancije niste isli pa svrstavate babe i zabe zajedno,krenuli ste i mimo ovog problema pisati u širinu,pa zašto to niste iznosili na sastancima koje smo imali stalno,gdje smo pricali o svemu i svacemu...Stvarno se grozim kad citam svakakve postove,imali ste drugo mjesto za iznijeti sta vam se ne svidja prije ovakve tužne situacije


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Dec 2018, 19:49 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Nov 2017, 22:23
Postovi: 56
Marš iz Borca je napisao:
Dosta vas je svakakvi debili sa pominjanjem imena,prezima i nadimaka ljudi ovdje,kakve sad veze sa bilo cime sto se desava na tribini ima bilo ko osim rogatog,volio bih znati ove sto pisu najvise za neke ljude ko su?Meni nije problem na pp ako me bude neko pitao reci ko sam,samo bih volio znati ko je taj Gojko ili disident ili crveno plavi,jer vidim pise se svasta i povezano i ne povezano nemojte puno srati na usta,dosta stvarno vise pominjanja,i taj nadimak i prezime iz zadnjeg posta ne mogu u isti koš da idu,sa tim se pomirite debili koji nikad sa nama na gostovanje i zajebancije niste isli pa svrstavate babe i zabe zajedno,krenuli ste i mimo ovog problema pisati u širinu,pa zašto to niste iznosili na sastancima koje smo imali stalno,gdje smo pricali o svemu i svacemu...Stvarno se grozim kad citam svakakve postove,imali ste drugo mjesto za iznijeti sta vam se ne svidja prije ovakve tužne situacije


Kada rjesavas neki problem prvo analiziras uzrok, pa nakon toga sagledas posljedice. U nasem slucaju moze se zakljuciti da su prilikom pojave Kostica mnogi svojim odobravanjem ("mislili su da ce vecno da traju") prouzrokovali posljedice sa kojim se sada susrecemo. Najlakse se praviti budala, uzeti gumicu i izbrisati ono sto ti se ne svidja, a ostaviti ono sto je lijepo za uvo.
Ako te interesuje ko sam, nisam bio nesto aktivan, neki od drugara su bili dio grupe, ako oni lazu mene onda i ja pisem lazi. Momci su bili aktivni na svakoj domacoj utakmici, isli su i na gostovanja Prijedor, Gradiska, Travnik.
Pises zasto na sastancima nismo iznosili svoje misljenje, zar to nije proslo vrijeme? Ko sam ja da iznosim svoje ideje, moja rijec nema tezinu, ja znam gdje mi je mjesto, ima puno vecih mangupa koji treba da razgovaraju i donesu najbolje odluke. Stvarno ne vidim razlog zasto ne polemisati o aktuelnoj temi, koja se indirektno tice kluba. Navijaci su 12-i igrac Borca, blizi se premijer liga, mozda na ovaj nacin bar malo doprinesemo ozdravljenju grupe.

_________________
Dodju tako vremena kada pametan zasuti, budala progovori, a fukara se obogati!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Dec 2018, 20:20 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Dec 2011, 21:42
Postovi: 430
Daj zakljucajte temu da se ne pise vise ovoliko stvari koje nisu za internet i koje nemaju veze sa istinom,vidi ovog padobranac iznad sta pise,zna sve o grupi pa onda nije bio nesto aktivan,samo su mu drugari otisli jednom do Pijedora,i oni isto kao on znaju sve.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Dec 2018, 20:56 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Mar 2018, 13:54
Postovi: 83
mblm je napisao:
Daj zakljucajte temu da se ne pise vise ovoliko stvari koje nisu za internet i koje nemaju veze sa istinom,vidi ovog padobranac iznad sta pise,zna sve o grupi pa onda nije bio nesto aktivan,samo su mu drugari otisli jednom do Pijedora,i oni isto kao on znaju sve.

Sta nije za internet i zasto tema da se zakljuca? Sve treba po imenima i nadimcima prozivati...

_________________
Карање је наука!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Dec 2018, 20:57 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Mar 2018, 13:54
Postovi: 83
Marš iz Borca je napisao:
Dosta vas je svakakvi debili sa pominjanjem imena,prezima i nadimaka ljudi ovdje,kakve sad veze sa bilo cime sto se desava na tribini ima bilo ko osim rogatog,volio bih znati ove sto pisu najvise za neke ljude ko su?Meni nije problem na pp ako me bude neko pitao reci ko sam,samo bih volio znati ko je taj Gojko ili disident ili crveno plavi,jer vidim pise se svasta i povezano i ne povezano nemojte puno srati na usta,dosta stvarno vise pominjanja,i taj nadimak i prezime iz zadnjeg posta ne mogu u isti koš da idu,sa tim se pomirite debili koji nikad sa nama na gostovanje i zajebancije niste isli pa svrstavate babe i zabe zajedno,krenuli ste i mimo ovog problema pisati u širinu,pa zašto to niste iznosili na sastancima koje smo imali stalno,gdje smo pricali o svemu i svacemu...Stvarno se grozim kad citam svakakve postove,imali ste drugo mjesto za iznijeti sta vam se ne svidja prije ovakve tužne situacije

Aj posalji meni na pp ko si?!

_________________
Карање је наука!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Dec 2018, 21:20 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Nov 2017, 22:23
Postovi: 56
VicoBl je napisao:
mblm je napisao:
Daj zakljucajte temu da se ne pise vise ovoliko stvari koje nisu za internet i koje nemaju veze sa istinom,vidi ovog padobranac iznad sta pise,zna sve o grupi pa onda nije bio nesto aktivan,samo su mu drugari otisli jednom do Pijedora,i oni isto kao on znaju sve.

Sta nije za internet i zasto tema da se zakljuca? Sve treba po imenima i nadimcima prozivati...


Ja stvarno ne vidim sta to nije za internet? Sta je to toliko ruzno da je potrebno zakljucati temu? Unazad neko vrijeme samo se pominje ime Dejan Kostic, ako iole postoje kodeksi ne bi trebao ni njegov identitet da se pominje javno, zna se gdje bi se nesuglasice trebale rjesavati. Vicobl je pomenuo neke clanove grupe i odma sta se pisu imena,indijanci, bla, bla, bla... Ako se pominje jedno zasto ne pominjati i ostala imena? Koliko god je kriv Dela, toliko su krivi i ovi sto su ga podrzavali kada je dolazio. Ko god je stajao ispred njega i pjevao ono sto vodi, saucesnik je u ovom brutalnom gasenju Lesinara.

_________________
Dodju tako vremena kada pametan zasuti, budala progovori, a fukara se obogati!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Dec 2018, 14:36 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 07 Dec 2017, 00:34
Postovi: 64
Pa ovi sto im ne odgovara da se pljuje po upravi i upravo ti saucesnici u gasenju grupe njima ne odgovara da se pise ovdje ja znam i zao mi je sto se samo pise sto se nista konkretno ne radi na tome ali treba ljude pustiti da pisu mozda ovo i urodi plodom da se neko trzne ili da neko vidi da grijesi pa da proba zaustsviti kola koja se kotrljaju konstantno niz brdo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Dec 2018, 19:45 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 08 Jan 2012, 21:55
Postovi: 1513
Citiraj:
"Danilović je blizu odlaska. Interes je pokazala i Crvena Zvezda, pa ćemo vidjeti", jasan je bio trener jesenjeg prvaka Prve lige Republike Srpske.

Popusi lagano Zeljkovicu, j... te on sto te doveo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Dec 2018, 21:11 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Mar 2018, 13:54
Postovi: 83
Jel moguce da su nam i prostorije pretvorili u kladionicu? Stvarno nema smisla vise sta nam taj vico i dela rade, sramota me koliko smo nemocni u svemu ovome...

_________________
Карање је наука!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Dec 2018, 12:57 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 07 Dec 2017, 00:34
Postovi: 64
Stace nam prostorija kad nema navijaca tako i treba sami su nasi ljudi izabrali takve rukovodioce


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Dec 2018, 13:02 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 07 Dec 2017, 00:34
Postovi: 64
Jos nesto ako ne postujes svoj start onda ti ni cilj ne moze biti dobar sto znaci ako ne postujes one ljude koji su to stvarali i koji su to drzali na svijim ledjima ne mozes ocekivati nista dobro i na to sve sto ne postujes njih ukazes povjerenje nekom ko je pao iz neba samo glup covjek ne zna da to ne moze potrajati


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Dec 2018, 17:42 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1552
Od samog preseljenja navijaca na sjever je obecana nova prostorija ispod sjeverne tribine..
Tako da su sigurno odavno imali plan onu na zapadu izdati i pokupiti i tu kiriju... ko zna u ciji dzep ide.

A to sto nemamo navijace na tribinama, zna nas predsjednik najbolje, i on ih ne zeli jer se oni ne slazu sa njim oko politike vodjenja kluba.. to kako vode klub smo se svi uvjerili do sada.
I ne znam kako mozemo pricati o napretku kluba kada imamo predsjednika koji ne zeli navijace kluba jer ce tamo stojati neki transparent uprava napolje.. ocigledno lik posmatra nas klub kao svoj licni privatni projekat i ne razumije da to nije njegova publika vec Borceva.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Dec 2018, 10:08 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2011, 09:54
Postovi: 474
Rangarok je napisao:
Od samog preseljenja navijaca na sjever je obecana nova prostorija ispod sjeverne tribine..
Tako da su sigurno odavno imali plan onu na zapadu izdati i pokupiti i tu kiriju... ko zna u ciji dzep ide.

A to sto nemamo navijace na tribinama, zna nas predsjednik najbolje, i on ih ne zeli jer se oni ne slazu sa njim oko politike vodjenja kluba.. to kako vode klub smo se svi uvjerili do sada.
I ne znam kako mozemo pricati o napretku kluba kada imamo predsjednika koji ne zeli navijace kluba jer ce tamo stojati neki transparent uprava napolje.. ocigledno lik posmatra nas klub kao svoj licni privatni projekat i ne razumije da to nije njegova publika vec Borceva.



Iskreno....to mi je i logicno,ne branim upravu ali ako ce grupa imati adekvatnu prostoriju ispod sjevera zasto da se prostor koji je atraktivniji za izdati ne izda pa donese malo para u klub(ovim mislim ZAISTA u klub) a navijaci neka imaju ispod sjevera,njima i nije toliko bitno da se prostorija nalazi ispod zapada....ovo o navijacima u daljem tekstu se 100% slazem


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Dec 2018, 10:12 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Mar 2015, 16:20
Postovi: 21
Lokacija: Крајина
http://borac-sport.com/u-vip-salonu-dvo ... RuRm8nJ3-M

Лијепа прича,још само да заживи

_________________
БОРАЦ ТО СМО СВИ


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Dec 2018, 19:48 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Nov 2017, 22:23
Postovi: 56
Laganica je napisao:
Citam i vidim da se digla frka oko pojavljivanja Boke na donatorskoj veceri i kako mi je ukratko rekao, to sto se pojavio ne znaci nista nego je pokazao njima da nije sujetan a tu je citavo vrijeme bio sa Acom Vrhovcem koji ima skolu fudbala Spartak i Boka je poceo kod njega trenirati djecu i na njegovo insistiranje je dosao ali niti se slikao sa njima niti druzio niti pricao, a poznavajuci njega, ima svoj stav. Vjerovatno ce se i on oglasiti a samo da vidi koliko ga mogu bez razloga prozivati da se szlizao sa Vicom


Kako je samo on osjecajan. Kada je gledao kako da ispostuje Acu, zasto nije razmisljao da ce se popiskiti po navijacima? Ponavljao vise puta da je grupa stala iza njega i prestala da dolazi na stadion nakon njegovog odstranjovanja iz ekipe i ne produzenja ugovora. U prevedenom znacenju lagao sam, ja nisam jedan od vas, mene svo vrijeme vodi jedna rijec a to je interes.

_________________
Dodju tako vremena kada pametan zasuti, budala progovori, a fukara se obogati!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Dec 2018, 19:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5233
Lokacija: Црвено - плави град
Синиша Дујаковић продужио уговор до љета 2020.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Dec 2018, 20:01 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Mar 2018, 13:54
Postovi: 83
disidentbl je napisao:
Laganica je napisao:
Citam i vidim da se digla frka oko pojavljivanja Boke na donatorskoj veceri i kako mi je ukratko rekao, to sto se pojavio ne znaci nista nego je pokazao njima da nije sujetan a tu je citavo vrijeme bio sa Acom Vrhovcem koji ima skolu fudbala Spartak i Boka je poceo kod njega trenirati djecu i na njegovo insistiranje je dosao ali niti se slikao sa njima niti druzio niti pricao, a poznavajuci njega, ima svoj stav. Vjerovatno ce se i on oglasiti a samo da vidi koliko ga mogu bez razloga prozivati da se szlizao sa Vicom

Kako je samo on osjecajan. Kada je gledao kako da ispostuje Acu, zasto nije razmisljao da ce se popiskiti po navijacima? Ponavljao vise puta da je grupa stala iza njega i prestala da dolazi na stadion nakon njegovog odstranjovanja iz ekipe i ne produzenja ugovora. U prevedenom znacenju lagao sam, ja nisam jedan od vas, mene svo vrijeme vodi jedna rijec a to je interes.

Fino sam ja vama govorio od pocetka da je to smece koje samo gleda svoju guzicu i svoju finansijsku buducnost, nema tu sta vise da se kaze sto se ne zna. Vidite da se ni ovde ne javlja vise da se 'opere' , zna on vrlo dobro da je pojeo govno zbog para ali jednom sam i napisao gore da u jednu ruku ne treba ga ni kriviti, on je bjeda i mora razmisljati kako ce djecu prehraniti... Sve se vremenom pokaze ko je kakav... a ono sto je hirosima gore napisao za prostoriju, pa bilo bi to super da navijaci imaju prostoriju ispod sjevera, imaju prostor koji je ugovorom na delino ime i gdje sada vico otvara kafic...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 23 Dec 2018, 23:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
https://www.kurir.rs/sport/fudbal/31777 ... ampaign=ia


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 24 Dec 2018, 00:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1287
Камла je napisao:
http://borac-sport.com/u-vip-salonu-dvorane-borik-odrzan-prvi-sastanak-povodom-formiranja-sportskog-drustva-borac/?fbclid=IwAR2KxEzY6tuyXfh3TH73V9xqi-RhDUVwdpOkjLRqszenhp5BPRuRm8nJ3-M

Лијепа прича,још само да заживи


Druga strana medalje...
http://pravdabl.com/sportsko-drustvo-borac-da-ili-ne/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 24 Dec 2018, 02:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4867
Lokacija: Tu preko puta
Covjek je upravu, od pocetka do kraja. Pojedinci forsiraju ovu pricu oko SD da se okoriste najvise od RK i FK. Nemam nista protiv, ali cime to mogu doprinjeti atleticari, kuglasi ( koji su, sta vise, pored rk i fk najuspjesniji u ovoj grupi klubova ), vaterpolisti, SKK ?! Vecina grupa gradjana/amatera/neradnika najobicnijih koji bi " 'ljeba bez motike"...

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113714 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4693, 4694, 4695, 4696, 4697, 4698, 4699 ... 5686  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: iskusniborcevac i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs