banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Mar 2024, 12:25

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113714 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4692, 4693, 4694, 4695, 4696, 4697, 4698 ... 5686  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Dec 2018, 19:04 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2012, 09:14
Postovi: 335
Nema prvi u redu, vec samo Jedan u redu medju ostalima. Zato je Francuska drzava, a mi nikad necemo biti. Trazimo uvijek vodju i tog prvog u redu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Dec 2018, 20:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2012, 12:39
Postovi: 2187
Lokacija: Бања Лука
Ето нама Галешића у јануару, требаће му добар саиграч :D

Наравно мислим на саиграча на терену јелде 8)

_________________
Ана Карењина и друге жене све,
нек` знају да си ти за мене једини!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Dec 2018, 20:17 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Mar 2018, 13:54
Postovi: 83
Нова Варош je napisao:
Били ти но13 подметнуо своја леђа за протест? Да будеш први у реду?

Људи се овдје разбацују разним видовим увреда упућеним ка управи, а кад је тербало протест, слаб број људи.

Dobro si to rekao mada prvi protest je bio ok i onda ne znam sta se desilo sto su se isprepadali pa otkazali ovaj drugi... i to pokazuje za koliko malo se prodamo kao i za prelazak na sjever, za sitne novce se prodali ti neki sto su kao protiv bili. A vjerujte da uprava otici nece ni da jednog jedinog covjeka ne bude na stadionu.. a kad Borac udje u premijer ligu bice opet pun stadion pogotovo ako nas prosere jos prvo kolo zeljo sarajevo il neki derbi, mozete vi da pricate sta hocete al takav je nas mentalitet svi ce doci gledati zapamtite sta vam kazem.

_________________
Карање је наука!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Dec 2018, 20:26 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 25 Dec 2011, 17:39
Postovi: 229
VicoBl je napisao:
Нова Варош je napisao:
Били ти но13 подметнуо своја леђа за протест? Да будеш први у реду?

Људи се овдје разбацују разним видовим увреда упућеним ка управи, а кад је тербало протест, слаб број људи.

Dobro si to rekao mada prvi protest je bio ok i onda ne znam sta se desilo sto su se isprepadali pa otkazali ovaj drugi... i to pokazuje za koliko malo se prodamo kao i za prelazak na sjever, za sitne novce se prodali ti neki sto su kao protiv bili. A vjerujte da uprava otici nece ni da jednog jedinog covjeka ne bude na stadionu.. a kad Borac udje u premijer ligu bice opet pun stadion pogotovo ako nas prosere jos prvo kolo zeljo sarajevo il neki derbi, mozete vi da pricate sta hocete al takav je nas mentalitet svi ce doci gledati zapamtite sta vam kazem.



Па Пицо драги зар нисте вас пар језгро које је шамарало и тјерало све,дајте мало се активирајте па и ове отјерајте. Само пожури,могао би Бока ускоро у управу.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Dec 2018, 22:20 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Mar 2018, 13:54
Postovi: 83
заталаса je napisao:
VicoBl je napisao:
Нова Варош je napisao:
Били ти но13 подметнуо своја леђа за протест? Да будеш први у реду?

Људи се овдје разбацују разним видовим увреда упућеним ка управи, а кад је тербало протест, слаб број људи.

Dobro si to rekao mada prvi protest je bio ok i onda ne znam sta se desilo sto su se isprepadali pa otkazali ovaj drugi... i to pokazuje za koliko malo se prodamo kao i za prelazak na sjever, za sitne novce se prodali ti neki sto su kao protiv bili. A vjerujte da uprava otici nece ni da jednog jedinog covjeka ne bude na stadionu.. a kad Borac udje u premijer ligu bice opet pun stadion pogotovo ako nas prosere jos prvo kolo zeljo sarajevo il neki derbi, mozete vi da pricate sta hocete al takav je nas mentalitet svi ce doci gledati zapamtite sta vam kazem.



Па Пицо драги зар нисте вас пар језгро које је шамарало и тјерало све,дајте мало се активирајте па и ове отјерајте. Само пожури,могао би Бока ускоро у управу.

Zasto da ih tjeramo, pa jel starcevica dizala parolu "izdrzi delsone brdo je uz tebe", pa onda "vec 20 god u ovom gradu zna se ko prvi udara u bradu" itd... a sto se boke tice ne razumijem zasto potenciras tu pricu kada su svi vidjeli ko je boka i sta je... mozes da ga branis ti ijos par njih ali on je sve pokazao i dokazao i ljudi to vide, sto bi rekli prodao vjeru za veceru...

_________________
Карање је наука!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Dec 2018, 22:45 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Nov 2017, 22:23
Postovi: 56
VicoBl je napisao:
asto da ih tjeramo, pa jel starcevica dizala parolu "izdrzi delsone brdo je uz tebe", pa onda "vec 20 god u ovom gradu zna se ko prvi udara u bradu" itd... a sto se boke tice ne razumijem zasto potenciras tu pricu kada su svi vidjeli ko je boka i sta je... mozes da ga branis ti ijos par njih ali on je sve pokazao i dokazao i ljudi to vide, sto bi rekli prodao vjeru za veceru...


Opet bi ja malo s'tobom polemisao. Izvinjavam se clanovima foruma koji mozda i ne kontaju o cemu se pise ali indirektno ima veze sa klubom.
Mozes li mi malo razvodniti prvi dio posta, sta si htio da kazes?
Ti kao da si jedan od tih kako kazes "pravih navijaca" ali jednostavno nisi dobio priliku da pokazes sta znas. Jesam li u pravu?

_________________
Dodju tako vremena kada pametan zasuti, budala progovori, a fukara se obogati!


Poslednji put menjao disidentbl dana 11 Dec 2018, 23:12, izmenjena 2 puta

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Dec 2018, 23:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4868
Lokacija: Tu preko puta
Ova druga parola blage veze nema sa prvom

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Dec 2018, 02:01 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2018, 15:22
Postovi: 162
kakvo jezgro kakav kurac ovaj mali debil je tribinu vidio jedino na jutjubu i onim debilnim fb grupama navijaci kurci palci :D

zara pojacanje :lol:

pa daj nam draska i stupara na bekove bice doktori za ove sad :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Dec 2018, 10:20 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Mar 2018, 13:54
Postovi: 83
disidentbl je napisao:
VicoBl je napisao:
asto da ih tjeramo, pa jel starcevica dizala parolu "izdrzi delsone brdo je uz tebe", pa onda "vec 20 god u ovom gradu zna se ko prvi udara u bradu" itd... a sto se boke tice ne razumijem zasto potenciras tu pricu kada su svi vidjeli ko je boka i sta je... mozes da ga branis ti ijos par njih ali on je sve pokazao i dokazao i ljudi to vide, sto bi rekli prodao vjeru za veceru...


Opet bi ja malo s'tobom polemisao. Izvinjavam se clanovima foruma koji mozda i ne kontaju o cemu se pise ali indirektno ima veze sa klubom.
Mozes li mi malo razvodniti prvi dio posta, sta si htio da kazes?
Ti kao da si jedan od tih kako kazes "pravih navijaca" ali jednostavno nisi dobio priliku da pokazes sta znas. Jesam li u pravu?


Jesi sve si u pravu , tebi kao da je kleopatra mati, ona sto je u karte gledala na vikomu, izgleda da se od tebe nista ne moze sakriti.
A prvi dio... pa neko me je gore prozvao da otjeramo ove sada... zasto ja ili mi da ih tjeramo , pa on je dio starcevice neka ga oni tjeraju ako hoce.... toliko o tome sto prvi udaraju u bradu i ostalo, dok im je valjao dizali su mu parole kad ih je rastjerao onda vise nije bio dobar....mada kad zavuce ruku u dzep moze i na sjever da se predje iako se to kategoricki odbija dok ruka nije zagrabila markice...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Dec 2018, 12:29 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 03 Feb 2011, 08:16
Postovi: 486
Iz nekih postova može se zaključiti da je VicoBl na neki način bio na toj tribini, a sad koliko su informacije tačne to se ne može utvrditi. Mene zanima, a vjerujem i dosta forumaša, odakle pare za sve te prelaske i ko to finansira?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Dec 2018, 12:39 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Mar 2018, 13:54
Postovi: 83
korpus je napisao:
Iz nekih postova može se zaključiti da je VicoBl na neki način bio na toj tribini, a sad koliko su informacije tačne to se ne može utvrditi. Mene zanima, a vjerujem i dosta forumaša, odakle pare za sve te prelaske i ko to finansira?

Za prelazak na sjever pare su obezbjedjene od donatorske veceri...

_________________
Карање је наука!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Dec 2018, 16:01 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Nov 2017, 22:23
Postovi: 56
VicoBl je napisao:
Jesi sve si u pravu , tebi kao da je kleopatra mati, ona sto je u karte gledala na vikomu, izgleda da se od tebe nista ne moze sakriti.
A prvi dio... pa neko me je gore prozvao da otjeramo ove sada... zasto ja ili mi da ih tjeramo , pa on je dio starcevice neka ga oni tjeraju ako hoce.... toliko o tome sto prvi udaraju u bradu i ostalo, dok im je valjao dizali su mu parole kad ih je rastjerao onda vise nije bio dobar....mada kad zavuce ruku u dzep moze i na sjever da se predje iako se to kategoricki odbija dok ruka nije zagrabila markice...


Znaci tebi smeta Starcevica cim u ironicnom kontekstu komentarises njihove parole. Jesam li u pravu? Ja koliko se sjecam kada se pojavio Dejan Kostic i kada se pocelo raspravljati o tome da on vodi navijanje Starcevica je bila protiv toga. Svi ostali su bili stava neki menje, neki vise da je to ok i da treba da vodi navijanje.
Uopste mi nije namjera da favorizujem Starcevicu kao grupaciju a druge nesto da omalovazavam kada je to sve slicno kao jaje jajetu. Evo u necemu se slazem s'tobom da je svijest kod ljudi na jako niskom nivou, sto je uzasno porazavajuce. Na toliko niskom nivou da neko ko iole ima potencijala i razmislja ok nema sagovornika na drugoj strani. O cemu da pricas sa nekim kome su uzor mitovici ili dela?
Namnozilo se mnogo sljama, to nije problem samo na Istoku, to je kancer koji je zahvatio cijeli navijacki pokret. Samo zavisi koliko je metastazirao i ima li pomoci.
Djelimicno se mogu sloziti s'tobom i oko tjeranja, dok je bio dobar sve je bilo ok, sad kad su vidjeli da su se sjebali sad bi da se otjera al ono ko ce prvi ja cu drugi. Sa bojkotom su pokazali da su to ustvari curice i ako imaju imalo obraza trebaju se pogledati u ogledalo i reci nisam ja mangup ja samo zelim da budem mangup ali me stalno neko demantuje.
Ali nije to problem pojedinca ili grupacije to je problem cijele grupe. Tako da ne mozes gledati povrsno, jer koliko god ignorisao u smislu ko ih jebe oni su ga doveli neka se sada jebu kako ce ga se rijesiti, to se stari tice cijele tribine.

_________________
Dodju tako vremena kada pametan zasuti, budala progovori, a fukara se obogati!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Dec 2018, 17:34 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Mar 2018, 13:54
Postovi: 83
disidentbl je napisao:
VicoBl je napisao:
Jesi sve si u pravu , tebi kao da je kleopatra mati, ona sto je u karte gledala na vikomu, izgleda da se od tebe nista ne moze sakriti.
A prvi dio... pa neko me je gore prozvao da otjeramo ove sada... zasto ja ili mi da ih tjeramo , pa on je dio starcevice neka ga oni tjeraju ako hoce.... toliko o tome sto prvi udaraju u bradu i ostalo, dok im je valjao dizali su mu parole kad ih je rastjerao onda vise nije bio dobar....mada kad zavuce ruku u dzep moze i na sjever da se predje iako se to kategoricki odbija dok ruka nije zagrabila markice...


Znaci tebi smeta Starcevica cim u ironicnom kontekstu komentarises njihove parole. Jesam li u pravu? Ja koliko se sjecam kada se pojavio Dejan Kostic i kada se pocelo raspravljati o tome da on vodi navijanje Starcevica je bila protiv toga. Svi ostali su bili stava neki menje, neki vise da je to ok i da treba da vodi navijanje.
Uopste mi nije namjera da favorizujem Starcevicu kao grupaciju a druge nesto da omalovazavam kada je to sve slicno kao jaje jajetu. Evo u necemu se slazem s'tobom da je svijest kod ljudi na jako niskom nivou, sto je uzasno porazavajuce. Na toliko niskom nivou da neko ko iole ima potencijala i razmislja ok nema sagovornika na drugoj strani. O cemu da pricas sa nekim kome su uzor mitovici ili dela?
Namnozilo se mnogo sljama, to nije problem samo na Istoku, to je kancer koji je zahvatio cijeli navijacki pokret. Samo zavisi koliko je metastazirao i ima li pomoci.
Djelimicno se mogu sloziti s'tobom i oko tjeranja, dok je bio dobar sve je bilo ok, sad kad su vidjeli da su se sjebali sad bi da se otjera al ono ko ce prvi ja cu drugi. Sa bojkotom su pokazali da su to ustvari curice i ako imaju imalo obraza trebaju se pogledati u ogledalo i reci nisam ja mangup ja samo zelim da budem mangup ali me stalno neko demantuje.
Ali nije to problem pojedinca ili grupacije to je problem cijele grupe. Tako da ne mozes gledati povrsno, jer koliko god ignorisao u smislu ko ih jebe oni su ga doveli neka se sada jebu kako ce ga se rijesiti, to se stari tice cijele tribine.

Ne smeta meni starcevica, nego oni su uvijek sve tjerali, njihova prica je mi mi mi , najvise nas je u svim akcijama smo, nas se zove kad su problemi, mi mi mi, koliko puta se taj mejdan borik izbio zbog njih, koliko je ekipa otjerano zbog njih, a onda kada se pojavi neko iole ko lici na mangupa nema nista od te price... ovo ostalo si jako lijepo rekao moram da se slozim sa tobom osim sa ovim zadnjim dijelom jer ti nemas tribine, nisi ostavio nikakav podmladak nema tu niko ko konta sto dela ne treba da vodi, sto uprava ne valja, sto se nije trebalo preci na sjever i mnogo drugih stvari... pa tebi na tribini hoda neba onaj sto je docekao svojih pet minuta sad kad ga vise niko od tr djece ni ne zna... onaj debeli sto mu je tata poslije oboraca zabranio da ide na utakmice nije se tri godine pojavio i onda odjednom on neka prava ima tu i djeli lekcije o navijanju.... da imas pravu ekipu to tako ne bi moglo definitivno al opet kazem to je greska nekih drugih ljudi sto to nisu odradili na vrijeme.... i kazem ti jos jednom lijepo si ovo napisao u predhodnom postu.

_________________
Карање је наука!


Poslednji put menjao VicoBl dana 12 Dec 2018, 17:40, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Dec 2018, 17:36 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 03 Feb 2011, 08:16
Postovi: 486
VicoBl je napisao:
Za prelazak na sjever pare su obezbjedjene od donatorske veceri...

Znači od donatorske večeri sredstva se koriste u lične svrhe. Pa da li je moguće, prosto za ne povjerovati


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Dec 2018, 22:30 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Jan 2017, 22:29
Postovi: 275
Citam i vidim da se digla frka oko pojavljivanja Boke na donatorskoj veceri i kako mi je ukratko rekao, to sto se pojavio ne znaci nista nego je pokazao njima da nije sujetan a tu je citavo vrijeme bio sa Acom Vrhovcem koji ima skolu fudbala Spartak i Boka je poceo kod njega trenirati djecu i na njegovo insistiranje je dosao ali niti se slikao sa njima niti druzio niti pricao, a poznavajuci njega, ima svoj stav. Vjerovatno ce se i on oglasiti a samo da vidi koliko ga mogu bez razloga prozivati da se szlizao sa Vicom


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Dec 2018, 23:30 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2018, 15:22
Postovi: 162
pored svih retarda i dupelizaca koji su tamo bili red je da bude makar jedan covjek kojem Borac nesto znaci :)

a vi svi upuceni i neupuceni sto sebi dajete za pravo da komentarisete grupu i dogadjaje vezane za grupu imate nas forum pa taman unesite malo zivosti i diskusije u njega a ne ovde ko seka perse rekla kazala price ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Dec 2018, 12:50 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2011, 09:54
Postovi: 474
Crveno Plavi je napisao:
pored svih retarda i dupelizaca koji su tamo bili red je da bude makar jedan covjek kojem Borac nesto znaci :)

a vi svi upuceni i neupuceni sto sebi dajete za pravo da komentarisete grupu i dogadjaje vezane za grupu imate nas forum pa taman unesite malo zivosti i diskusije u njega a ne ovde ko seka perse rekla kazala price ;)


Prijatelju vas forum banuje sve zivo ako se samo malo ne slazes sa njima.....licno iskustvo imam,nikakva svadja,nikakvo napusavanje nego samo razlaz misljenja i ban zato okaci macku o rep taj vas forum....tad sam vidio da grupa nije sazrela ,da je trulo od tog segmenta pa sve na dalje,samo da kazem,da me pogresno neko ne shvati, da sam svim srcem i pored toga podrzavao i klub i navijace,dio mog zivota predratnog i mozda naj ljepse zivotno doba ....

Druga stvar, na zalost(zbog lajanja na Boku) djelimicno se moram sloziti sa picom.....iz svojih nekih kontakta sa pojedinim clanovima grupe cuo sam samo starcevica,starcevica,starcevica...ok islo je to nekako,gurali su momci ali padose na prvom vecem ispitu a to je taj Dela sto ga zovu...uradise ono sto nisu trebali a to je linija manjeg otpora...povukli se kao....****e i sta sad,kao isfurali se...pa naj lakse se isfurati i pokupiti gace na stapu....kazu neki ovde na forumu ''aj ti prvi'' pa ljudi moji ja nisam vise u grupi,nisam vec 20 i kusur godina,sad sam penzioner na stadionu ali gledam sta se desava...gledam i
prosto mi bude zao da se nesto sto traje 30 godina urusava, odgovorno tvrdim da u ''moje'' vrijeme toga ne bi bilo...definitivno!!!!

Treca stvar.....ma sta da mislite i ma kako da na mene gledate jedna od boljih stvari je prelazak na sjever....(iz vise razloga.....imalli bi SVOJU tribinu,ljepse izgledate,bolje se organizuje navijanje kad je tribina zakosena,na istoku onolikom velikom djelujete sitno iako se okupi solidan broj ljudi...itd), to je moje misljenje i bilo bi mi drago da se grupa vrati i da se ostane na sjeveru,sa stanovista obicnog posmatraca,navijackog penzionera za proslavu 30 godina nikad bolje nisu izgledali i zvucali.....to bi volio opet da gledam kad Borac igra....
Aj sad do nekih boljih vremena pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Dec 2018, 07:33 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 07 Dec 2017, 00:34
Postovi: 64
Mene samo zanima zasto sad ne navijaju oni koji su Delu podrzavali na pocetku oni koji su mu lizali guzicu kad su se neki ljudi htjeli suprostaviti i oni ih nisu podrzali nego su surovali sa majmunom sto tribine nije vidio u zivotu sta je sad zasto su grupi i klubu okrenuli ledja ne moze mi niko reci da ih je kao uzeo na pricu kako ce biti bolje bla bla da podrze covjeka koji je pao iz neba a da se odreknu svojih ljudi koji su vukli godinama grupu na svojoj grbaci eto im sad ih i treba maltretirati i proganjati i i Dela i Mitovici kad su to sve pickice dupeuvlakaci nemaju svoj stav i rjec obraz djon


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Dec 2018, 08:02 
Nekom krepala tastatura...bar dio sa tackama i zarezima


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Dec 2018, 11:24 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 07 Dec 2017, 00:34
Postovi: 64
Mislim da nam je to sad najvaznije u ovoj situaciji brate napisi nesto pametno ako imas ali u svakom slucaju postujem sto vodis racuna o pravopisu meni se to ovdje ne da


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113714 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4692, 4693, 4694, 4695, 4696, 4697, 4698 ... 5686  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs