banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 17:45

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113929 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5237, 5238, 5239, 5240, 5241, 5242, 5243 ... 5697  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 05 Okt 2021, 09:11 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 05 Mar 2020, 22:34
Postovi: 227
Kakav igracki kadar imamo trenutno, ja sam sve u svemu zadovoljam stanjem na tabeli. Ako izborimo Evropu to je premija. Ljudi nas cupa Vranjes sa 36 god, igraju nam Begic i Kulasin koji moraju igrati, ali po kvalitetu ne zasluzuju(Begic je bar energican i trudi se). Moraitis realno nije kalibar igraca ako hoce da se napada Evropa i titula, Vusurovica necu da komentarisem, ne znam samo ko ga dovede, momak je sve i jednu loptu koju je dobio sam odlozio od sebe ili vratio u nazad, to bi mogao uraditi bilo ko od nas ovde sa foruma da je sisao na teren. Dujakovic, previse gresaka za kratak period pravi. Meleg-propao i tesko da ce se ikad vise vratiti u onu nekadasnju formu kad nije uspio za 3-4 godine. Malog Cavica i Kujundzica poslati u Ljubic Prnjavor il tako neku ekipu, a i tu bi se borili da dobiju neke minute a kamo li kod nas. Jedino nam je zadnja linija trenutno iole dobra. I kad se ovo sve uzme u obzir ja sam zadovoljan sa stanjem na tabeli. I kao sto rece neko gore od govana se pita ne pravi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 05 Okt 2021, 09:53 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2020, 15:53
Postovi: 726
Totalno je ubijen svaki entuzijazam ove sezone i samo cudo sad moze probuditi ekipu i publiku. Grupa se cima i trudi ali jos uvijek to nije ispraceno na terenu.
Ponedjeljak, radni dan i onako pun stadion ne pamtim.

Ove sezone istrpiti Kulasina i Begica, jedan od njih mora zablistati. Ali mi moramo poceti izbacivati mlade igrace. Ekipa jedna od najstarijih u ligi i treba pod hitno spremati zamjenu za svaku poziciju.

Grad i okolina sa tolikom bazom igraca, a skola fudbala jedna od najlosijih u regionu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 05 Okt 2021, 09:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4831
Eventualnom pobjedom nad Tuzlom prilazimo vodećima na 6/7 bodova, uz prolazak u Kupu, ove jeseni realan cilj je eventualno da se za bod-dva još istopi ta razlika za vodećima. Onda probati na zimu pokrpiti ono što se moralo ljetos u igračkom kadru.

Željo je pokazao odlike velikog kluba, sa tako skromnim sastavom i prvu utakmicu a pogotovo ovu je prelomio većom željom i borbom za dres koji nose. Obje smo visili iako nominalno veliki favoriti, bod ko kuća na kraju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 05 Okt 2021, 10:08 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 03 Feb 2011, 08:16
Postovi: 486
Marko Maksimović je napisao:
Ljudi iz kluba su tražili razgovor sa mnom, ali dogovor je da prvo završimo ovu utakmicu u Zenici, pa da odmah u četvrtak sjednemo i razgovaramo. Već klub radi na tome. Okvirno sam dao plan da pripreme za novu sezonu krenu 10. juna, osam dana kasnije bi trebalo da putujemo na pripreme u Sloveniju. S te strane, imamo sve spremno, ali nisu precizirani detalji posebno oko pojačanja. To nije nikakva tajna, mi ćemo iduće godine imati takođe velike ambicije, ali za to će nam definitivno trebati šest igrača kalibra Stojana Vranješa, Gorana Zakarića i Dine Ćorića. Uz to da se vrate zdravi Marko Jovanović i ostali, jer prosto imam iskustvo igranja Lige šampiona", rekao je šef struke crveno-plavih.


Slika

Šta se iza brda valja :-? Ako nisu već počeli sa pregovorima za zimski prelazni rok, onda je krajnje vrijeme da bar načelne dogovore naprave. Kvalitetnog igrača sigurno neće završiti u januaru.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 05 Okt 2021, 13:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1299
Šokantne su Miljanovićeve izjave.
Na presu pred utakmicu ga pita novinar šta misli o neigranju Juričića, on kaže pa ima sigurno Željo nekog da stavi u špic. Ej ja sam listajući po forumima skontao prije 3 dana da će im igrati Zdunić, a trener nema pojma. I onda se trudi da nabroji koga Željo ima od igrača i trojicu uspijeva pogoditi.

Onda poslije utakmice izjavljuje da ga je iznenadio Ivković sa Mujezinovićem na beku, a ovaj im to igrao na prošloj utakmici sa Leotarom!?

Zaključak: ne analizira se protivnik čak ni površno, nisu se udostojili da pogledaju ni poslednju njihovu utakmicu. Da se ne priča o nekoj detaljnijoj analizi.

Konstantno se kasni sa izmjenama, možda nemamo širinu kao prije dva mjeseca, ali mijenjaj nešto ranije kad ne ide.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 05 Okt 2021, 14:06 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2020, 15:53
Postovi: 726
Моријентес je napisao:
Konstantno se kasni sa izmjenama, možda nemamo širinu kao prije dva mjeseca, ali mijenjaj nešto ranije kad ne ide.


Ta boljka se odavno vuce. Vadjenje Zakarica iz igre juce je ubilo i ono malo fudbala sto smo igrali.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 05 Okt 2021, 18:44 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12370
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Zakaric se juce bas vidio i trudio na terenu u picku materinu, covjek stalno ima jedan ili dva poteza viska, nek ga je izveo. Generalno juce nije problem bio individualni, vec taktika, trener je juce izgubio utakmicu, nekO je vec pisao 4-2 na sredini za njih, i cijelu utakmicu to ne vidi. Mols i Begic ne mogu to pokriti. Izmjene sablonske kao i svaki put, a o mjenjaju formacije kad ne ide u toku utakmice da ne pricamo, to je izgleda kvantna fizika. Bekric koji je nepokretan i fizicki ima ko zna koliko kila je izgledao kao Gigs juce.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 05 Okt 2021, 19:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Apr 2014, 21:35
Postovi: 1846
Lokacija: Бања Лука
Закарић је јуче изгубио 181 лопту, ко да је дошао на рекреацију па се зајебава, још маше рукама што је замијењен.

_________________
У животу је важно бити БОРАЦ!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 06 Okt 2021, 10:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5252
Lokacija: Црвено - плави град
munja.alex je napisao:
Da primjetimo da se jalija pomalo primirila sa pljuvanjem na suđenje. Stoka iz Vrapčića će opet bljesnuti, nije im za vjerovati....


:D

https://lm.facebook.com/l.php?u=https%3 ... UiWYC-45Mw

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 06 Okt 2021, 11:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2720
Dobijamo teren na proljeće...

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 06 Okt 2021, 12:06 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 17 Jul 2013, 12:16
Postovi: 1176
Sad sam to citao ali kako ce sa utakmicama ako budu u toku sezone radili teren pise od marta do septembra?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 06 Okt 2021, 19:12 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
bojanbojan je napisao:
Sad sam to citao ali kako ce sa utakmicama ako budu u toku sezone radili teren pise od marta do septembra?

Zasto smo pravili pomocni teren i jednu tribinu? Samo malo pojacati rasvjetu, salu u stranu ali cemo vjerovatno morati do kanjona sto ce biti zeznuto u


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 06 Okt 2021, 20:08 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 03 Feb 2011, 08:16
Postovi: 486
Ako sam shvatio od marta do septembra će se raditi 4-6 terena a ne samo na Gradskom. Inače, potrebno je 45-55 dana da se uradi jedan teren, tako da je idealno početi raditi prvog dana po završetku sezone.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 06 Okt 2021, 22:10 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Jan 2017, 22:29
Postovi: 275
Ljudi pretjerujete malo, ocekivanja su vam odjednom porasla. Apetiti su porasli izgleda. Igrali smo zadnje 4 utakmice protiv Sirokog, Veleza, Sarajeva i Zelje i mislite da ovaj Borac koji je slabiji nego proslu sezonu moze pobjediti u sva cetiri derbija?
Da smo recimo sa Velezom uzeli bod a pobjedili Zelju svi bi bili zadovoljni a ovaj redoslijed isto bodova ne valja? Zeljo je Zeljo i to je cinjenica, ne mozes unaprijed upisati pobjedu.
Imas par igraca koji uopste nisu u formi tako da treba biti zadovoljan


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Okt 2021, 07:35 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
Tako je, ovo sto je napravljeno u mini ciklusu je ravno podvigu imajuci u vidu slomljenu volju na prethodnim utakmicama, ovu pauzu iskoristiti maximalno za osvjezenje igraca, saniranje povreda, jer nam predstoji opet ubitacan tempo, zelim momcima, sefu i naravno nama da se mnogo vise radujemo nego u prethodnom periodu, ako ima dugova izmiriti sve, jer nema bolje taktike nego kad je igrac zadovoljan


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Okt 2021, 07:35 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
I jos da dodam da bi trebalo na istoku otvoriti bar jos jednu kapiju a na zapadu poslije utakmice sve kapije koje imamo na raspolaganju, jer narod pizdi kad izlazi 15 min, stadioni od 50 hiljada ljudi se isprazne za 5 min a kod nas ne moze za 15


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Okt 2021, 07:47 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 03 Feb 2011, 08:16
Postovi: 486
Laganica, nisu odjednom očekivanja porasla, valjda smo šampioni pa bi trebali gajiti i takve ambicije. Tu su isti ljudi u klubu, isti igrači koji su uzeli titulu, a na početku sezone postavljeni su šampionski ciljevi. U ovom mini ciklusu solidan broj bodova se uzeo, ali s obzirom na kikseve iz avgusta morali smo bar još 2 boda skupiti da bi bili na pristojnom zaostatku.

Slažem se da dosta igrača nije u formi, treba dodati i da par igrača nije uopšte za ovaj nivo takmičenja.

Još bi se vratio na temu oko terena. U prošloj sezoni poslednju utakmicu kući odigrali smo sa Tuzlom, a prvu u novoj sezoni sa Klužom. Vremenska razlika je 51 dan, pa ako se tad bude radio novi teren i da se potrefi takav raspored, onda će to biti baš u knap.

Drugi termin, a možda i bolji je početak marta. U tom slučaju morali bi 1-2 domaće utakmice odigrati na nekom drugom stadionu, ali bi imali ostatak sezone za privikavanje na nove uslove.

Sve je to još na dugom štapu i priči. Mnogo posla treba odraditi u administrativnom dijelu, razne dozvole završiti. Kamen spoticanja mogao bi biti i saradnja sa lokalnom zajednicom, odlukom je definisano da grad mora učestvovati u tom projektu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Okt 2021, 09:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4831
U pravu si da treba gledati i opšti kontekst ali mi smo se doveli u situaciju da moramo sve derbije dobiti jer smo kiksali sa Leotarom, Rudarom, Posušjem i Zrinjskim kući. Sad ako budemo gledali to što smo Veležu uzeli 6 bodova, i da nas to abolira i za domaći kiks sa Tuzlom vrlo brzo bi mogli doći u situaciju da i najoptimističniji kažu zbogom odbrani titule. Ne znam kako u klubu razmišljaju ali ja mislim da treba ići prvi put u istoriji i na odbranu titule i na duplu. Ko zna kad će se ukazati opet prilika a to ostaje upisano za sva vremena i ulazimo u krem društvo i razne tabele i na evropskom nivou. Tako razmišlja Velikan


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 08 Okt 2021, 08:36 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 03 Feb 2011, 08:16
Postovi: 486
Citiraj:
Lokomotiva će iskoristiti vikend stanku u nacionalnim prvenstvima za odigravanje prijateljske utakmice s Borcem iz Banja Luke.

Borac trenutno drži 5. mjesto BIH Premijer lige sa 16 bodova osvojenih bodova uz dvije odigrane utakmice manje od ostalih.

Utakmica će se održati u subotu u 15 sati u Zagrebu, te će biti zatvorena za gledateljstvo.


Ova Lokomotiva je svemirski brod za nas. Imaju ekipu 3 puta skuplju od Borca, a ljetos prodali igrača u Salzburg za 4 miliona eura. Kad pogledam njihove aktivnosti na društvenim mrežama shvatim da smo mi teški amateri.

Inače, reprezentativne pauze koriste za odigravanje prijateljskih utakmica, a prethodna dva puta igrali su sa Panatanaikosom 2:2 i pobijedili Maribor 3:0. Ljetos na pripremama pobijedili su Viteze 3:1 i izgubili od Briža 2:1.

Pitam se kako Borac ne može u ovim pauzama dogovoriti prijateljsku na Gradskom, naravno da nisu ona dva kluba!? Da ima truda i volje, sigurno bi bili zanimljivo vidjeti neku ekipu što je igrala kvalifikacije za LŠ ili čak grupe lige konferencija.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 08 Okt 2021, 16:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8503
Šta čitam, smanjili Veležu kaznu.
Bravo, bravo....govno od države pa i liga takva.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113929 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5237, 5238, 5239, 5240, 5241, 5242, 5243 ... 5697  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs