banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 15:56

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113929 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4411, 4412, 4413, 4414, 4415, 4416, 4417 ... 5697  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Avg 2017, 15:22 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jul 2010, 11:12
Postovi: 393
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Hah radinovic znao je cesto ostaviti ekipu na cjedilu sa onim kartonima ali mozda bi se i dobro uklopio takav impulsivan igrac u ovaj vezni red da zatvara rupe


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Avg 2017, 15:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1299
footballculture1926 je napisao:
Radinović sporazumno raskinuo ugovor


Ima posebna tema za bivše igrače. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Avg 2017, 15:46 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10251
footballculture1926 je napisao:
Radinović sporazumno raskinuo ugovor


neka uziva na odmoru jer do proljeca ne moze nigdje da se registruje. i sretno mu u pronalazenju novog kluba.
neka proba krupu, radnik, simin han ili fk novi sad...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Avg 2017, 16:16 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 25 Dec 2011, 17:39
Postovi: 229
Занимљив одговор управе на питање о императивима у сезони.
Или стварно немају појма о фудбалу и лиги коју играју или је у питању класична излазна стратегија за крај сезоне ако се исти не остваре.У смислу ми смо све урадили са своје стране,обезбједили паре,припреме а спортски дио није урадио свој дио,ми сад идемо па нека други неко покуша.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Avg 2017, 20:23 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
Cuo sam da je neko iz uprave zvao Bilbiju,epilog razgovora nije poznat


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Avg 2017, 20:34 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Skoro je produzio ugovor sa Zrinjskim...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Avg 2017, 20:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4960
Lokacija: Republika Srpska
Produzio do 2019.

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Avg 2017, 01:18 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Dec 2016, 03:32
Postovi: 28
Eh sta bi mi dali da imamo ovakvu upravu!!!! Samo napred!


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Avg 2017, 06:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
заталаса je napisao:
Занимљив одговор управе на питање о императивима у сезони.
Или стварно немају појма о фудбалу и лиги коју играју или је у питању класична излазна стратегија за крај сезоне ако се исти не остваре.У смислу ми смо све урадили са своје стране,обезбједили паре,припреме а спортски дио није урадио свој дио,ми сад идемо па нека други неко покуша.

А шта друго управа треба да ради???

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Avg 2017, 06:42 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Tacno, uprava je uradila poslao kao ni jedna prije, vec sam rekao, steta je sto oni ne mogu i igrati, bilo bi vise bodova...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Avg 2017, 06:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1245
meni nije jasno da se konstatno prica o nekim "pojacanjima".

Za dovesti igraca, a pogotovo "pojacanja" a da to jeste, treba para...pa znamo valjda svi mi da bi nam pojacanja dobro dosla, ali mozemo li mi zatvoriti finansijsku konstrukciju tih pojacanja?!

Evo pitanja za Bigmana, jer on je valjda iz uprave, da li klub ima para da iskesira za pojacanje?

Druga stvar, stvari su veoma lako mogle odvijati u ovih prvih par kola drugacije, da smo uzeli kuci Kakanj, a iz Gabele se sa nulom ili iksom vratili, na Grbavici da smo iks uzeli ...to je bilo realnije, ali negdje dobijes kao mi u Gabeli ali isto tako negdje prospes bodove kao protiv Kaknja ...

Sve je to za sada dobro po meni ... ocekujem iz ovog drugog ciklusa 7 bodova treba da je cilj, sve preko je dobitak na lutriji ...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Avg 2017, 07:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4960
Lokacija: Republika Srpska
Nekoliko puta je napisao da je moguce da se neko dovede. U prevodu, valjda imaju neke pare ili bi odmah rekli to je to.

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Avg 2017, 07:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1245
Simpatizer je napisao:
Nekoliko puta je napisao da je moguce da se neko dovede. U prevodu, valjda imaju neke pare ili bi odmah rekli to je to.



Ako je tako sta se ceka sa Subom?! Dovodite to dijete nase ...ako nije kasno ...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Avg 2017, 07:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4960
Lokacija: Republika Srpska
Suba je u Radnickom iz Nisa. Sad je kasno.

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Avg 2017, 07:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
Ја бих само да нагласим, да је стање финансијски ВЕОМА тешко и затегнуто. Текућа ликвидност је велики проблем, јер се покушава одржати редовност исплата свих плата, како би мотивација свих била на нивоу. Друго поље борбе је то што скоро све паре које се накупе, морају се давати на дугове прошлости, што је болно гледати, а камоли радити. Умјесто да се улаже још више у спортски сектор и инфраструктуру. Ићи стабилно, корак по корак, према ПЛАНУ. Радити на свим пољима, корак по корак. То је за сада циљ и план.
Ризиковати све, уложити ово што се има, не плаћати дугове, направити још већи минус и под великом вјероватноћом, не остварити највише спортске циљеве, то је за мене суицид и прворазредна глупост. Лопта на земљу, корак по корак. Ако неко може и зна боље, не вјерујем да ће се ова управа противити да уступи мјесто, било коме.

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Avg 2017, 07:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4960
Lokacija: Republika Srpska
Ma dobro, ovo sto si napisao je realno. Jebi ga, mi smo navijaci pa zato jaucemo za nekim pojacanjima jer mislimo da nam jos to malo treba. Neka ljudi rade kako su planirali. Ako love nema stisnuti se i borba.

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Avg 2017, 08:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1245
bigman je napisao:
Ја бих само да нагласим, да је стање финансијски ВЕОМА тешко и затегнуто. Текућа ликвидност је велики проблем, јер се покушава одржати редовност исплата свих плата, како би мотивација свих била на нивоу. Друго поље борбе је то што скоро све паре које се накупе, морају се давати на дугове прошлости, што је болно гледати, а камоли радити. Умјесто да се улаже још више у спортски сектор и инфраструктуру. Ићи стабилно, корак по корак, према ПЛАНУ. Радити на свим пољима, корак по корак. То је за сада циљ и план.
Ризиковати све, уложити ово што се има, не плаћати дугове, направити још већи минус и под великом вјероватноћом, не остварити највише спортске циљеве, то је за мене суицид и прворазредна глупост. Лопта на земљу, корак по корак. Ако неко може и зна боље, не вјерујем да ће се ова управа противити да уступи мјесто, било коме.



To je to, i podrzavam 100% ovakav nacin rada i razmisljanja.

Valjda su prosla vremena da se dovode pojacanja, potpisuju ugovori gdje potpisnici ugovora su svjesni da te pare mogu dobiti samo preko tuzbi blokiranja i cekanja da neko drugi namakne te pare u klub a oni kupe slag.


Vedran je tu po meni najbitnija karika, samo podrzati covjeka ...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Avg 2017, 08:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4960
Lokacija: Republika Srpska
Jedno pitanje sam zaboravio poslati bigmanu kad ih je skupljao za intervju.

Da li se planiraju podnijeti krivicne prijave protiv ljudi koji su napravili te dugove?

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Avg 2017, 08:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8757
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Volim Borac je napisao:
bigman je napisao:
Ја бих само да нагласим, да је стање финансијски ВЕОМА тешко и затегнуто. Текућа ликвидност је велики проблем, јер се покушава одржати редовност исплата свих плата, како би мотивација свих била на нивоу. Друго поље борбе је то што скоро све паре које се накупе, морају се давати на дугове прошлости, што је болно гледати, а камоли радити. Умјесто да се улаже још више у спортски сектор и инфраструктуру. Ићи стабилно, корак по корак, према ПЛАНУ. Радити на свим пољима, корак по корак. То је за сада циљ и план.
Ризиковати све, уложити ово што се има, не плаћати дугове, направити још већи минус и под великом вјероватноћом, не остварити највише спортске циљеве, то је за мене суицид и прворазредна глупост. Лопта на земљу, корак по корак. Ако неко може и зна боље, не вјерујем да ће се ова управа противити да уступи мјесто, било коме.



To je to, i podrzavam 100% ovakav nacin rada i razmisljanja.

Valjda su prosla vremena da se dovode pojacanja, potpisuju ugovori gdje potpisnici ugovora su svjesni da te pare mogu dobiti samo preko tuzbi blokiranja i cekanja da neko drugi namakne te pare u klub a oni kupe slag.


Vedran je tu po meni najbitnija karika, samo podrzati covjeka ...



Moja podrska!!! Samo naprijed!!!

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Avg 2017, 09:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4831
Mala sugestijica, svi mi ovo podržavamo oko stabilizacije i tokom prošlih godina svi su rekli da bi to podržali na uštrb rezultata/evrope godinu, dvije, tri ali da se konsolidijemo ... e sad navijači ko navijači, mi želimo pobjedu u svakoj utakmici ali znajući to sve, možete li vi iz uprave prestati pričati o evropi, i konstatno naglasak stavljati stabilizacija, stabilizacija ... od naredne ćemo početi ganjati i rezultat/evropu. Skinite ljudi malo pritiska i sa sebe i sa igrača, navijači ko navijači, ali vaš primarni cilj je stabilizacija kluba, to dobro radite, ljudi će to podržati pogotovo kad vide krajnji rezultat te borbe, nemojte da vas cijene kroz rezultat/evropu kad ga niste ni zacrtali ove godine i ne skačite sami sebi za vrat. Jeste, možda će se malo osjetiti na posjeti, ja sam odmah rekao prihod od ulaznica 400.000 nije realan, nek bude 200 super

P.S. Sugestija i za ovu emisiju Borac, dodati još neku rubriku noviteti iz kluba tokom sedmice ... ovo prilog sa meča i intervju je ok ako sam upratio a propustio sam neke, ali fali da se javnost obavijesti šta se sve dešavalo, u klubu je dinamično, webshop niste ni pomenulu, promovišite sve te stvari, majice su super, zašto na FB stranici ne postavi svaku emisiju ...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113929 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4411, 4412, 4413, 4414, 4415, 4416, 4417 ... 5697  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs