banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 26 Apr 2024, 10:06

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 114019 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4410, 4411, 4412, 4413, 4414, 4415, 4416 ... 5701  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Avg 2017, 17:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4293
@Schlager
Gledaj ovako nama je liga 6 jedina garancija da ne ispadnemo.
Uopste se ne zanosim da ako kojim slucajem dodjemo u ligu za opstanak da cemo opstati u ligi. Pa skuhace nam sudije i dok se mi trznemo eto nas u ligi RS. Jbg iskustvi govori iz mene. Pa Gabelski Lujo zavali Siroki a svoji su a da nece nas. Vitez ima dugova i repova od proslih sezona a celik ce tek proigrati. O krupi i Radniku necu. Ja to tako gledam zato je imperativ 6 bodiva. Dolazi nam Vitez i raspalo Sarajevo kom je Pero Ivetic glavni igrac,a Mico Kuzmanovic pojacanje. E zato 6 bodova. Pa nama jace utakmice tek slijede Zrinjski Siroki Sloboda pa koga cemo dobiti ako ne ove sad i Krupu i Radnika.
Ko je kriv ako nebude rezultata a klub je u svakom drugom polju stabilan nije neko tesko pitanje.
Drag je meni Cupo nas je neka ga naravno vise volim njega nego nekog nafuranog Srbijanca koji je umislio da je Murinjo zato sto je trenirao Lucane i Backu.
Ali to moraju pratiti rezultati i tacka.
Ako svi govore godinu dana da Ojdanic nemoze, ako se od prvog kola vidi da Puza i Veseli nemaju komunikaciju u defanzivi, ako mali zuti ponekad nije dorastao zadatku ako te onaj jebeni Mulalic procita i ubaci ti preslikani go koji ti je dao Vitez na generalnoj probi ako itd itd.
Radi nesto reci treba mi to i to hocu ovo i ono i mijenjaj ili guraj po svom i popisaj se na nas neznalice.
Niko sretniji od mene.
A sto se tice Mladosto i te utakmice da slazem se sve ja sam medju zadnjim napustio stadion da bi igrace nagradio aplauzom kako srece da su u Sa sad odigrali tako. Niko nije zvizdao poslije te utakmice, vide ljudi trud i prepoznaju ga.
Da ne govorim o ovom sto puse kolega andiamo da bi liga 6 donijela i nekoliko jakih utakmica koje pune kasu.
Znaci hajmo se mobilisati svi da se to dobije kako znamo.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Avg 2017, 18:43 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
@veteran 1987.....hvala na odgovoru

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Avg 2017, 20:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2012, 12:39
Postovi: 2191
Lokacija: Бања Лука
Citiraj:
Међу топ десет у марту се налазио и Фудбалски клуб Борац из Бањалуке са 10,93 милиона КМ дуга, а на најновијој листи Пореске управе РС те обавезе су истопљене на 1,82 милиона КМ.

Извјештај од 01.07.2017.

_________________
Ана Карењина и друге жене све,
нек` знају да си ти за мене једини!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Avg 2017, 21:18 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10258
nisu dobro prenijeli... to je dug od SFPa :( nazalost...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Avg 2017, 21:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2012, 12:39
Postovi: 2191
Lokacija: Бања Лука
Сем овог дуга нема ништа друго везано за Борац у највећих 30 дужника. Извјештај сам гледао и на сајту ПУ.
Замрзавање не значи отпис дуга, па би, било логично да је наведен пуни износ, осим ако нешто није договорено у међувремену.

_________________
Ана Карењина и друге жене све,
нек` знају да си ти за мене једини!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Avg 2017, 07:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
Мини интервју, како најавих. Наватао сам их некако да ми одговоре. Биће овога и у будућности.

Питање (форумаш - анониман):
Citiraj:
Da li je postavljen rezultatski cilj pred vranjesa i jandrica, sad nakon obavljenih priprema, u smislu broja bodova koji se ocekuje nakon 3, 5, xy odigranih kola i koji bi to broj bodova bio?!

Одговор УПРАВА:
Citiraj:
Pred sportski sektor je postavljen IMPERATIV liga 6, ali se trazi da se udje u prva 3 mjesta zbog blagovremene kupovine svih traženih igrača i uslova koje su dobili. Imamo cikluse (4 kola) i sad cilj nije ostvaren - bio je 7+ bodova

Питање (форумаш - Borac u srcu):
Citiraj:
1. Као носилац спорта РС и највећи профи спортски колектив у РС, колико се Борац позиционира/о као лидер и као клуб од утицаја на доношење одређених правних прописа који би знатно олакшали функционисање и клуба и спорта уопште (односно колико се уопште пита)?
2. Да ли се назиру конкертни помаци у погеду чишћења дугова према Џаји, пореској или електро?
3. По питању доградње инфраструктуре на стадиону да ли пратите шта су УЕФА услови да би стадион добио што вишу оцјену (лиценцу за играње евро утакмица) или по неком другом критеријуму одређујете приоритет, и које су главне смјернице у доградњи инфраструктуре стадиона у сезони 2017/18?

Одговор Д. Милуновић:
Citiraj:
Kako se FK pozicionirao...
E ovako, da bi se pitali više u FSRS i BiH prvo moramo uci u podrucni savez. Radimo na tome. Sad je dominantna uloga Ilica i Krupe. Plan je da Vico bude predsjednik podrucnog.
Dzaja - pokušava se putem kredita to zatvoriti. Da se dio duga da odmah, ostatak da na Glusic otpise. Od kredita zavisi...
Struja - dug je reprogrаmiran. Kamata otpisana.
Poreska - uskoro sa radnom grupom iz kluba i ljudima iz PU se pravi plan. Ovo je najteže i tek će doći na dnevni red.
Prate se UEFA standardi kada je u pitanju infrastruktura, stanje za sada ispunjava osnovne standarde, a smjernice koje se trenutno odnose na izgradnju su, uglavnom, komercijalne.

Питање (форумаш - Borac u srcu):
Citiraj:
1. Имате ли у плану неке акције како би подстакели и промовисали културу навијања, с обзиром да смо по том питању међу клубовима са највећим казнама, а од одређене уштеде на казнама би се могло одрадити нешто корисно у инфраструктури на стадиону, и/или поклонити стотине дресов и мајица навијачима?
2. Говоримо о униформном појављивању навијача на стадиону, можете ли кренути за почетак од УО и људи који комуницирају са медијима, да они носе мајице или дресове или кошуље клуба барем током утакмица и других јавних појављивања у клубу?
3. Да ли сте оптимиста да ће постојећа управа изгурати петогодишњи мандат и зацртани план, и како видите клуб потом?

Одговор В. Пушић:
Citiraj:
Sa navijačima imamo odličnu komunikaciju, nadamo se da u budućnosti neće biti mnogo ovakvih kazni. U budžetu imamo projektovane ove kazne. Ipak je ovo Balkan.
U klubu postoji dres kod, kao i preporuke za javno pojavljivanje u ime kluba. I to se, uglavnom, poštuje.
Kompletna Uprava je veoma optimistična u pogledu realizacije plana kojeg je Milunović iznio prije na prvoj donatorskoj večeri. Nakon ovog tih 5 godina, smatram da treba da počne nova faza razvoja i postojanja kluba, ali o tome je rano pričati sada...

Питање (форумаш - kitopsina):
Citiraj:
Da li će u ponudi biti jeftinije ulaznice za djecu?
Znam za one do 6 godina starosti (10km?). Ali, mislim da bi bilo dobro da se i djeci do, recimo, 12 godina starosti omogući jeftiniji ulazak u stadion. Bojim se da će mnoga od njih ostati kod kuće, ako roditelj i za njih bude morao plaćati punu cijenu.
Predlažem da se za djecu od 6 do 12 godina ponude jeftinije (50%) ulaznice, kako godišnje tako i za pojedinačne utakmice.
Godišnja karta bi mogla da se prodaje za 50km (bez dresa).
Pozdrav!

Одговор УПРАВА:
Citiraj:
Ulaznice za žene i djecu su već korigovane.

Питање (форумаш - Моријентес):
Citiraj:
1. Za Udu ili ko već vodi facebook stranicu. Pošto ona zvanična stranica sporo napreduje sa novim članovima, je li razmišljao da je spoji sa onom starom velikom stranicom koja je neaktivna i koja ima preko 36 000 lajkova ili sa još nekom tako da nam zvanična stranica ima preko 50 000 lajkova. Postoji opcija na facebook-u za spajanje stranica. Isto je tako Čelik imao više malih stranica i kad su usvojili novi statut u januaru sve su ih objedinili i sad imaju jednu ozbiljnu stranicu sa mnogo članova.
Evo i link te stranice sa kojom bi se valjalo spojiti:
https://www.facebook.com/fkBoracBanjaLuka/
2. Ne znam u čijoj je ovo nadležnosti pa ti proslijedi kome misliš da treba. Da li se dugoročno planira gradnja velike južne tribine identične sjevernoj, ispod koje bi se mogli napraviti poslovni prostori i tako bi klub imao dodatnu zaradu?

Одговор УПРАВА:
Citiraj:
Izvinjavamo se za prvo pitanje, još nisam dobio odgovor, očekujem vrlo brzo ću znati više o ovome, kao i o još 2 pitanja koja su ljudi pitali, a odnosi se na ovu tematiku.
Za sada se ne ide toliko daleko u planiranju vezano za građevinske radove. Ovo što je započeto da se sad završi. Ostatak sezone stabilizacija na terenu i rješavanje dugova. Postoji ideja, ali je prerano za tu priču. Duuuuugoročno, da.

Питање (форумаш - Simpatizer):
Citiraj:
Kakva nam je pravna sluzba, administracija uopste? Mogu li se ti ljudi predstaviti na neki nacin?
Kako klub, nadam se, raste i njihova uloga ce biti znacajnija. Tezimo ka tome da bude manje javasluka, jel tako. :D
Da li je počela otplata glavnice duga za struju koja je najavljena za 1. jul i ako nije kad bi trebala početi?

Одговор Д. Милуновић:
Citiraj:
Otplata duga za struju počinje 01.08. moguća su dodatna olakšanja, o kojima će riječi biti kasnije.
Traži se poslovni direktor kluba. Da se sve zaokruži i sredi.
Naime, imaju 3 sektora u klubu:
1. Omladinska škola i to se sređuje.
2. Prvi tim na čelu sa SD i Čupom.
3. Poslovni sektor
- marketing
- pravo
- finansije i
- opšti i pomoćni i poslovi


То би за сад било то. Само ћу рећи, да овакав интервју више нећу покушавати у току сезоне годишњих.
У здравље!

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Avg 2017, 09:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
Постоји велика могућност да нам се Зекановић врати. Ето резерве Пузигаћи. То је играо на припремама, и ту су га румуни видјели. Момак је млад, ако научи играти бека могли би добити доброг играча у будућности ниоткуд. На крилу, која му је примарна позиција не би могао много помоћи у овој лиги, јер ни у лиги РС није правио разлику на тој позицији.

Дакле, још један нападач ако се Зекановић врати, сумњам да ће штопере доводити, а још мање резервног голмана.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Avg 2017, 09:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4843
Hvala lijepo za odgovore, srecno ljudi, samo radite...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Avg 2017, 10:41 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10258
Zekanovica gurati na beka jedino ako na njega ne racunamo. Samoubistvo, puza kad nakupi kartone on da igra lijevog beka... Druga stvar, zasto on ne bi bio alternativa mirkovicu i veselinovicu? Koga mi to boljeg imamo? Ako smo vec Kukica gurnuli u nekakav cosak sa suzukijem i sl...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Avg 2017, 11:11 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 25 Jul 2011, 14:24
Postovi: 189
Junior Batar 1998 godiste potpisao za Vosu, bolje da nam je on treca tj cetvrta opcija bio nego Ojdanic...

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Avg 2017, 11:15 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1564
Samo rasiriti pozitivnu energiju i pred ovu utakmicu sa Vitezom, ajmo uda kreni promociju tekme, srijeda je vec..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Avg 2017, 13:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
vlakanje je napisao:
Zekanovica gurati na beka jedino ako na njega ne racunamo. Samoubistvo, puza kad nakupi kartone on da igra lijevog beka... Druga stvar, zasto on ne bi bio alternativa mirkovicu i veselinovicu? Koga mi to boljeg imamo? Ako smo vec Kukica gurnuli u nekakav cosak sa suzukijem i sl...


Ко ће играти лијевог бека, Кондић? Буразор? Ерић који је још на штакама?
Тек на крилу нема користи од Зекановића, нема он квалитета ни за лигу РС, да покрива крилну позицију или још горе централног нападача. Немојмо се заносити.
Боље га назад едуковати, љевак, има и висине, а и није спор за своју висину.
Можда би се и просипао на беку, али исто ће нам бити и на крилу.

На крило се треба довести замјена, бар тих крилних играча има по Србији, Хрватској и самој БиХ.

Ако ћемо баш цијепидлачити треба нам 4 играча, лијеви бек, штопер, нападач и један крилни играч. Чак можда и резервни голман ако Тркуља није кадар, то је већ 5 играча...а мораш имати 3 млађа од 21 године...Није лаган избор.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Avg 2017, 14:00 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10258
Puza dobije u nedelju zuti karton i protiv sarajeva zeka da igra(kada bi imao pravo)...
I nije cjepidlacenje ako se kaze da nam trebaju 4 igraca. Tj, trebaju nam igraci da pokriju te pozicije. Ako imas igraca kao sanicanin, to nisu 4 vec 3 koja treba da dovedes. I o ovom se trubi vec mjesec dana! Kada kazem da nije kompletirana ekipa, pojedinci provlace da sam pljuvac, hejter, vjecito nezadovoljan, za sta me iskreno zaboli qrz isto kao i za one koji to misle! I doveli smo se u situaciju da govorimo da je Zekanovic rjesenje za lijevog beka?!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Avg 2017, 14:03 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Zavisi sta su nam ciljevi, ja sam se sada prebacio u taj mod, borba za sredinu tabele, 1500 ljudi po utakmici i lagano...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Avg 2017, 14:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
Влакање, па не пљујем те ја, и ја говорим да треба непар играча, али тешко да ћемо довести и штопера и лијевог бека, зато и кажем да овог увјежбавају на лијевом беку ако се уопште и врати, већа корист него на крилу, дугорочно гледано.

Ако Пузигаћа добије картоне, играће на лијевој страни Кондић или Ћина, дакле "Ристовски2" случај.

Надам се да је Марко Максимовић стручан и да ће навести бар за идућу сезону 2-3 добра млађа играча, боља од Кукића и Владана Даниловића. Можда и на зиму нешто измајсторише.

А за оне циљеве, лига топ6, мислим да је управа полетила са очекивањима, а и ми са њима...Видјећемо, ако погоде са 2 играча након ова 2 кола можда то буде реално стање.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Avg 2017, 14:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8772
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Rangarok je napisao:
Samo rasiriti pozitivnu energiju i pred ovu utakmicu sa Vitezom, ajmo uda kreni promociju tekme, srijeda je vec..


X2 !!!

Ajmo , sta se ceka ????

AJ BORAC!!!

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Avg 2017, 14:38 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10258
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
Zavisi sta su nam ciljevi, ja sam se sada prebacio u taj mod, borba za sredinu tabele, 1500 ljudi po utakmici i lagano...


Zasto, pa eto na vrhu ove strane je napisano sta su ocekvanja. Kratkorocno i dugorocno... 7 bodova po ciklusu i liga 6 poslije 22 kola.

@NV nisam na tebe mislio, nemaj brige...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Avg 2017, 14:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4961
Lokacija: Republika Srpska
Da nam ne bi bilo malo 7 bodova u narednom ciklusu? :D
Vitez, Sarajevo i Radnik domace, Siroki u gostima. Posto smo prvi ciklus podbacili (vidjeli smo u bigmanovim odgovorima), u ovom je pod mus 8 ili 9 bodova.

@bigman Hvala

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Avg 2017, 15:01 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Simpatizer je napisao:
Da nam ne bi bilo malo 7 bodova u narednom ciklusu? :D
Vitez, Sarajevo i Radnik domace, Siroki u gostima. Posto smo prvi ciklus podbacili (vidjeli smo u bigmanovim odgovorima), u ovom je pod mus 8 ili 9 bodova.

@bigman Hvala

A sta cemo ako ne bude 8 ili 9 bodova... :lol:

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Avg 2017, 15:03 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 07 Maj 2017, 10:47
Postovi: 18
Radinović sporazumno raskinuo ugovor


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 114019 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4410, 4411, 4412, 4413, 4414, 4415, 4416 ... 5701  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 45 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs