banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 18 Apr 2024, 21:12

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113929 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5103, 5104, 5105, 5106, 5107, 5108, 5109 ... 5697  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Maj 2021, 11:04 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1562
Upecatljiva je bila situacija kada Zakara izbaci 4 igraca, osvoji prostor i gospodski izbaci loptu u aut jer je jedan njihov ostao lezati.

Svaka cast svima, veoma bitan bod jer smo igrali protiv direktnog konkurenta. Izdrzali ste pritisak koji traje vec sedmicama, pokazali karakter.
Naredno kolo na papiru malo laksa utakmica, tenzija ne bi trebalo biti, tako da upisati tu 3 boda i idemo dalje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Maj 2021, 12:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4831
Ova situacija kod penala je plod umora i nedostatka koncentracije jer Grk je loptu potjerao ka gol autu. Skoro bezopasno. Sudija nije ni svirao, neki veležovci su se počeli hvatati za glavu vidjevši šta je uradio ovaj njihov nesretnik.

Ali najjača scena kako Grk trči u mrežu po loptu. Njemu nisu objasnili da ne postoji opcija pobjede Borca u Mostaru :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Maj 2021, 16:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2012, 12:39
Postovi: 2189
Lokacija: Бања Лука
Да се не зајебавамо, да нам је неко пред ова 3 дербија понудио 7 бодова без поговора би прихватили. Марку свака част како је подигао екипу и на одличну спрему, момци трче, боре се, туку...

Лакић ме је одушевио сигурношћу, улијева повјерења момак. Механовић је био тучен дословно, добро се гради, има добру повратну и може се рећи да је добар бекап за Лукића.
Не могу дочекати повратак Јовановића, дати му бар полувријеме са Узелцем против Крупе ако могне. Каква је то задња линија људи моји, не памтим да смо икад имали такав бедем:
Ћорић - Узелац - Јвановић - Ћосић.
Дај Боже здравља само.

_________________
Ана Карењина и друге жене све,
нек` знају да си ти за мене једини!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Maj 2021, 17:33 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
Koliko je meni poznato, Jovanovic ne trenira


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Maj 2021, 20:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4831
Super što je Široki dobio. Vratio je u život za Evropu i Tuzlu koja naredni vikend igra sa Sarajevom. Bilo kako bilo nema predaje, pa šta bude, a biće tu još svašta.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Maj 2021, 20:22 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
Sad kad nismo privremeno lider, valjda ce splasnuti pritisak na nas jer na lidera kidisu nenormalno bar kad smo mi u pitanju, ko zna zasto je ovo dobro


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 02 Maj 2021, 06:55 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
Svim igracima Borca i svim Borcevcima koji danas slave zelim srecan Vaskrs, Hristos Vaskrse


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 02 Maj 2021, 08:29 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 07:15
Postovi: 1067
Lokacija: Glavni grad Republike Srpske /HISETA/
Христос Васкрсе Борчевци!

_________________
U ŽIVOTU JE VAŽNO BITI BORAC


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 02 Maj 2021, 10:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4831
Hristos vaskrse!
Vaistinu vaskrse.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 02 Maj 2021, 10:47 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
Христос Васкрсе да сте живи и здрави Борчевци.

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 02 Maj 2021, 15:12 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2015, 22:20
Postovi: 447
https://meridianbetsport.ba/featured/marko-brtan-za-meridiansportbh-ometali-su-nas-na-vise-nacina-ostvarili-smo-povoljan-rezultat/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Maj 2021, 07:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Jedina stvar koja se meni nije svidjela u Mostaru je ovo što su Maksimović i Zilkić prozivali njihove navijače za bakljadu u 3 ujutro. Nekako mi to kukavički. Takođe se nadam da naši navijači neće uzvratiti na taj način njima u Banja Luci.

Pobjedom Sarajeva u derbiju, mislim da su nam šanse drastično smanjene za titulu, ai ajd, nadamo se još, možda se opet okliznu negdje.
Evropa je tu, sredinom jula bi trebalo krenuti "liga konfrencija" gdje nećemo biti nosioci, ali mislim da ćemo tu svakako dobiti nekog sličnog sebi. Nije neka para, ali možda se može koje kolo proći, otom potom.

Da nam je neko ponudio evropu, finale kupa, i maltene do zadnjeg kola borbu za šampiona svi bi prihvatili.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Maj 2021, 11:07 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
Zasto ne prozivati za bakljadu? Mene da su tad probudili ja bi izasao da se obracunam sa njima naravno uz pomoc Ace Lazica :lol: , sa Krupom oprezno jer im trebaju bodovi a u usponu su forme, mozda pomjeriti u petak jer u srijedu imamo bitnu utakmicu sa mostarcima, samo nastaviti sa velikom borbom a znalaca u ekipi imamo za izvoz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Maj 2021, 11:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jan 2011, 21:50
Postovi: 2962
U rasporedu na sajtu Arene stoji da je u petak Zeljo - Siroki u 20h, u subotu u 17h Borac - Krupa i u 19h Zrinjski - Velez s tim da ce ove dve utakmice u subotu vjerovatno pomjeriti za po 5min kao sto su radili ranije, da bi stigli odjaviti prethodnu i najaviti sledecu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Maj 2021, 11:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4881
Lokacija: Tu preko puta
Нова Варош je napisao:
Jedina stvar koja se meni nije svidjela u Mostaru je ovo što su Maksimović i Zilkić prozivali njihove navijače za bakljadu u 3 ujutro. Nekako mi to kukavički. Takođe se nadam da naši navijači neće uzvratiti na taj način njima u Banja Luci.

Pobjedom Sarajeva u derbiju, mislim da su nam šanse drastično smanjene za titulu, ai ajd, nadamo se još, možda se opet okliznu negdje.
Evropa je tu, sredinom jula bi trebalo krenuti "liga konfrencija" gdje nećemo biti nosioci, ali mislim da ćemo tu svakako dobiti nekog sličnog sebi. Nije neka para, ali možda se može koje kolo proći, otom potom.

Da nam je neko ponudio evropu, finale kupa, i maltene do zadnjeg kola borbu za šampiona svi bi prihvatili.

Nece, nasi ce na pravu stranu hotela, nece kontra ko ovi nesretnici :lol:

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Maj 2021, 18:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4831
Husref jeste čovjek SA ali ne znam kakav je karakter i da li mu smeta to što su ga otjerali na onakav način i da li će htjeti gristi protiv njih. Tu malo nade neke imam tj. bolje reći nedoumice. Ali i onog Husića se pita. Ipak teško je to. Sumnjam. Ostaje slamka Radnik na Koševu.
Ne mogu ja našima ništa zamjeriti. Sarajevo, Velež, Široki 7 bod. Jbg, bore se koliko mogu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Maj 2021, 19:06 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
Да је данас ТЦ побједио, вјерујем да им се Хусић не би склонио и борио би се. Овако мсм да је свјестан да нема ништа од Европе, па очекујем да ће се склонити Сарајеву да ми не би били шампиони. Ал' ето остаје нам да се надамо да ће у петак бити Х, а да ми узимамо Крупу и све до краја.

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Maj 2021, 21:49 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1562
Tuzla igra do kraja sa direktnim rivalima za evropu tako da ce sami o svojoj sudbini odlucivati i ne vidim razlog da sarajevo docekaju sa bijelom zastavom.
Ne pricam sad o njihovom kvalitetu, ali kazem da sanse postoje jos, kakve takve.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 04 Maj 2021, 18:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5252
Lokacija: Црвено - плави град
Гле чуда, они што највише плачу, имају највише пенала на свом рачуну.

https://sportsport.ba/fudbal/premijer-l ... ali/398219

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 04 Maj 2021, 18:26 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2015, 22:20
Postovi: 447


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113929 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5103, 5104, 5105, 5106, 5107, 5108, 5109 ... 5697  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs