banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 01:23

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113757 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4684, 4685, 4686, 4687, 4688, 4689, 4690 ... 5688  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Okt 2018, 22:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Шта знам, можда је до мене, али једини гори од управе клуба су они што навијају против Борца.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Okt 2018, 22:23 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 07 Dec 2017, 00:34
Postovi: 64
I dodje vico da nas spasi ee moj druze jest i pises gluposti


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Okt 2018, 22:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Дечко, шта имаш од навијања против Борца?

Као отиће ове ојебине ако ми изгубимо пар утакмица заредом.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Okt 2018, 12:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Цитат: Problem je sto vecina navijaca koji zamjere nesto upravi gleda samo svoji licnu satisfakciju i neki inat sto je ocigledno

Ја са вицом немам ништа, нити род ни помоз' Бог. Нити знам икога још из управе, нити желим нешто некоме да се осветим. Бар за мене то не можеш рећи. За остатак поста, па истина је да би тешко ко узимао Борац, тешко ко да би имао муда за то, и сам знаш... Ако ћеш искрено, немам ништа ни против да ови и остану овдје ако ће јаво признати све грешке, извинити се навијачима, позвати Боку, извинити му се лично, и наставити свим силама и могућностима да раде за напредак Борца, да за пар година играмо квалификације за ЛШ. Па нисам против њих ништа ни имао кад је све било суперишка. Кад оно међутим, окренуше лист.

И то што кажеш, имамо људе који имају везу са врхом државе, то може само један клуб у држави да има, и таквом клубу по дифолту иде као по лоју (примјер бг близанци), али ето, ми играмо 1. лигу РС. Како сад то??

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Okt 2018, 12:54 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2018, 15:22
Postovi: 162
ovi sa ''vezama'' ispadose za 4 godine vise puta nego svi prethodnici ''bez veza'' :lol: :lol: :lol:

istina ko ce ga kupiti il preuzeti upravu kada izbore u klubu kao i sve tendere odrzavaju po principu prijetnje svakom ko se prijavi na isti ;)

kupio bi Mandaric al dok isplaca rekete svima od predsjednika drzave do gradonacelnika smrdljivog koji ce mu to kurac.....

al nmvz proci ce i ovi kao i svi prethodni i otici ko picke a Borac ce biti tu,bicemo i mi i za 5 i 10 i 15 godina kao i do sad,al dok su oni tu na istom stadionu sa njima necemo boraviti :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Okt 2018, 16:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
+1
Не, ови су овдје нешто мање од 3 године, па су испали 2 пут, и од тога једном искључиво њиховом кривицом, не због резултата, што се није до сад дешавало...

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Okt 2018, 11:40 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 22 Avg 2018, 07:56
Postovi: 49
Umetnik je napisao:
Цитат: Problem je sto vecina navijaca koji zamjere nesto upravi gleda samo svoji licnu satisfakciju i neki inat sto je ocigledno

Ја са вицом немам ништа, нити род ни помоз' Бог. Нити знам икога још из управе, нити желим нешто некоме да се осветим. Бар за мене то не можеш рећи. За остатак поста, па истина је да би тешко ко узимао Борац, тешко ко да би имао муда за то, и сам знаш... Ако ћеш искрено, немам ништа ни против да ови и остану овдје ако ће јаво признати све грешке, извинити се навијачима, позвати Боку, извинити му се лично, и наставити свим силама и могућностима да раде за напредак Борца, да за пар година играмо квалификације за ЛШ. Па нисам против њих ништа ни имао кад је све било суперишка. Кад оно међутим, окренуше лист.

И то што кажеш, имамо људе који имају везу са врхом државе, то може само један клуб у држави да има, и таквом клубу по дифолту иде као по лоју (примјер бг близанци), али ето, ми играмо 1. лигу РС. Како сад то??


Možda i govoriš iskreno, ali tvoj istaknut citat dole ne govori bas tako, cak bi se reklo da je neko ko je ciljano tu da proziva njega, a on je kap u moru Borceve istorije.

Mi moramo svi da gledamo samo jedno, a to je da gledamo interes Borca ispred licnih satisfakcija, a to veliki broj navijaca ne gleda tako... poz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Okt 2018, 17:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Па види, против вице лично ништа нисам имао све до јесени 2017-те, ето можеш слободно да погледаш моје постове из тог периода, чак је било неких који су га још тад прозивали да је додиков нећак, ја му то нисам ни узимао за зло, био сам позитиван, и од свих форумаша сам међу посљедњима кренуо да критикујем, јер кренула су кола низбрдо још од тјерања Вулета на љето, а ја сам био суздржан (бар тако мислим) све до оне посљедње утакмице са Широким. Јер се и у ПЛ ушло са позитивним вибрама, стадион попуњен фино... И што да будем нерасположен? Напокон да је нешто кренуло, нисам хтио да ме савлада негативна енергија.

Али послије свега што је касније услиједило, заиста не видим разлог да их подржавам. И рецимо да се кренуло иоле напријед, али чак и да јесте, не могу преко ноћи опростити све тек тако. Желио бих да могу, више од свега, да се поново народ налази на стадиону, да играмо ПЛ коју смо заслужили, да навијам и будем поносан јер тренутно за 1. мјестом заостајемо само 6 бодова, прошли викенд да смо славили против жеље са 2:0, али... Није тако.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Okt 2018, 18:00 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 22 Avg 2018, 07:56
Postovi: 49
Umetnik je napisao:
Па види, против вице лично ништа нисам имао све до јесени 2017-те, ето можеш слободно да погледаш моје постове из тог периода, чак је било неких који су га још тад прозивали да је додиков нећак, ја му то нисам ни узимао за зло, био сам позитиван, и од свих форумаша сам међу посљедњима кренуо да критикујем, јер кренула су кола низбрдо још од тјерања Вулета на љето, а ја сам био суздржан (бар тако мислим) све до оне посљедње утакмице са Широким. Јер се и у ПЛ ушло са позитивним вибрама, стадион попуњен фино... И што да будем нерасположен? Напокон да је нешто кренуло, нисам хтио да ме савлада негативна енергија.

Али послије свега што је касније услиједило, заиста не видим разлог да их подржавам. И рецимо да се кренуло иоле напријед, али чак и да јесте, не могу преко ноћи опростити све тек тако. Желио бих да могу, више од свега, да се поново народ налази на стадиону, да играмо ПЛ коју смо заслужили, да навијам и будем поносан јер тренутно за 1. мјестом заостајемо само 6 бодова, прошли викенд да смо славили против жеље са 2:0, али... Није тако.


Sad si napisao realne i normalne stvari i tako treba da razmislja svaki Borcev navijac. Naravno da se lose stvari ne zaboravljaju lako kad je u pitanju bilo sta sto ti je pri srcu, ali mene je zivot naucio da idem naprijed i da razmisljam pozitivno i koliko je moguce realno. Borcu se moze desavati dobro samo ako se oko kluba siri ljubav i pozitivna energija i mi svi zajedno mozemo pomoci da tako bude. Ne mora to biti navijanje, ako je svadja bila, proce nekad ako je sudjeno, ali se mora voliti klub i kritikovati igra, kritikovati potezi uprave ako su za kritikovati, ALI kad je nesto dobro onda to treba pohvaliti, jer to je normalno ljudski, a da se ne lazemo u zadnjih mjesec dva iako je losija liga desilo se pozitivnih stvari i na terenu i van njega, to je stvarno realno.
Cak razmisljam sta je lose se desilo zadnjih 2-3 mjeseca i ne mogu da se sjetim nicega.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Okt 2018, 18:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Paaa prije tri mjeseca smo ispusili licencu i izduvali ga za ligu bh... a ti mi odgovori cijom krivicom i kako ?!

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Okt 2018, 18:12 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2018, 15:22
Postovi: 162
cekaj po toj logici ja dodjem i sravnim ti kucu sa zemljom,kucu ful namjestenu u kojoj si ranije zivio i poslije nekog vremena dodjem i salijem plocu,temelj i ti dodjes i aplaudiras mi i pohvalis me u fazonu ovaj momak pozitivno radi bar zadnja 3 mjeseca :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Okt 2018, 21:55 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Dec 2017, 19:27
Postovi: 32
Povratnice,jesam ja tebi vec jednom rekao da odes u WC,i tamo naravno da seres a ne ovdje po forumu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Okt 2018, 23:50 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2011, 09:54
Postovi: 475
Nema nam onog vice na forumu,da se nije sreo sa Bokom :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 23 Okt 2018, 00:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Могуће :D Можда је ишао прије утакмице са Козаром да се договори с њим да одглуми повреду у првом полувремену
Crveno Plavi je napisao:
cekaj po toj logici ja dodjem i sravnim ti kucu sa zemljom,kucu ful namjestenu u kojoj si ranije zivio i poslije nekog vremena dodjem i salijem plocu,temelj i ti dodjes i aplaudiras mi i pohvalis me u fazonu ovaj momak pozitivno radi bar zadnja 3 mjeseca :lol:

Е баш тако.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 23 Okt 2018, 13:03 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Mar 2018, 13:54
Postovi: 83
Tu smo nego nema se sta pametno komentarisati..... samo ovaj umjetnik nesto prdi tu se ubaci i crveno plavi pametnjakovic a mars iz borca redovno cuva forum od stranih placenika i ne dozvoljava nikome da pise ako podrzava upravu.... meni nije jasno zasto ne dozvoljavate i placenicima da pisu , sta su vam oni skrivili ne pisu lose protiv Borca? Oni brane upravu njima je dobra, nama ne valja al mi smo popusili... nas je jedan covjek otjerao i ugasio pa nam se sad citava balkanska scena smije.... a boka nema vremena mora lizati guzice vladajucoj garnituri da dobije posao neki poslije karijere , mala je plata u kozari....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 23 Okt 2018, 19:16 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2011, 09:54
Postovi: 475
:D sama cinjenca da se tako lako das isprovocirati govori da si izuzetno glup decko....ma koliko evropskih gostovanja da si obisao :D :D :D ,meni malo monotono bez tebe pa rekoh da te bocnem ,mada se nisam nadao da ces se upecati.... aj sad......


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 23 Okt 2018, 21:18 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2018, 15:22
Postovi: 162
otisli zivci godinama boraveci u ''jezgru grupe'' :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 23 Okt 2018, 22:01 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1554
http://www.fkborac.net/predsjednik-borc ... 23/10/2018

Evo ne znam, sere mi se..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 23 Okt 2018, 23:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Jel ovo šojić fazon.. gotiva, krkanje, cuganje, putovanje i kad dodje vrijeme da se plati, kaze " pisi na firmu, ja ovo sve zbog Borca radim,ne zbog sebe " :lol:

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 23 Okt 2018, 23:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1287
supersonic je napisao:
Jel ovo šojić fazon.. gotiva, krkanje, cuganje, putovanje i kad dodje vrijeme da se plati, kaze " pisi na firmu, ja ovo sve zbog Borca radim,ne zbog sebe " :lol:


Tako je i ujko svojevremeno pratio KK Partizan u Evroligi, sve o trošku države. Vole ljudi tako izgleda familijarno.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113757 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4684, 4685, 4686, 4687, 4688, 4689, 4690 ... 5688  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs