banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Apr 2024, 09:11

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113916 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4292, 4293, 4294, 4295, 4296, 4297, 4298 ... 5696  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Maj 2017, 14:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Честитке нашем Борцу на титули, иако није ово ништа чудно, да тако кажем, али свеједно, честитке још једном, надам се да у пл нећемо бити епизодисти, и надам се да идемо правим путем, да се не понавља што се дешавало до сад. АЈ БОРАЦ! :)

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Maj 2017, 20:01 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
naravno,sve cestitke momcima....strucnom stabu....upravi....navijacima koji su isli po vukojebinama drage nam RS...al,ipak,velika je ovo sramota sto od jednog tekstilca iz dervente imamo samo 35 bodova vise...fuj!!

Spoiler:
cekamo shakin upis :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Maj 2017, 22:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Borac bi uzeo ligu na ovaj ili onaj način, zašto se onda cimati. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Maj 2017, 22:45 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 07 Maj 2017, 10:47
Postovi: 18
Ako je istina, kako su danas napisali ovi sarajevski mediji (sportske.ba, sportsport.ba i sl.) od sljedeće sezone će u Premijer Ligi u protokolu jedne utakmice moći biti četiri strana igrača.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Maj 2017, 22:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4879
Lokacija: Tu preko puta
Dobro, Rio Suzuki ( ako ga zadrze) je jedan, ostala trojica Srbijanci neki ( daj Boze da bar jedan bude od koristi )

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Maj 2017, 08:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Ако је истина о 4 странца, одлична одлука.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Maj 2017, 16:58 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
Podsjetimo, do promjene će najvjerovatnije doći i na klupi banjalučkog sastava. Prema prvim informacija, Vule Trivunović će napustiti mjesto šefa struke, a kako nezvanično saznajemo, u igri za njegovu poziciju su trenutni trener Crvene zvezde Boško Đurovski, nekadašnji trener Partizana i fudbaler Borca (1992-1993 godine) Zoran Milinković te Ljubinko Drulović.

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/bh_fudbal/kakav-ce ... bih/237236

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Maj 2017, 19:12 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
http://mondo.ba/a736194/Sport/Fudbal/Pr ... ozaru.html

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Maj 2017, 20:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1298
Kakav nam je marketing, vjerujem da mnogi nisu ni znali da danas igramo u Gradišci...

Citiraj:
Prvo analiza, pa potezi

Prvo ćemo sačekati da se završi takmičarska sezona, napravićemo analizu i sve što je potrebno da vidimo u kom pravcu ćemo ići i delovati dalje. Pre završetka prvenstva neće biti nikakvih promena u klubu i bez potrebe se stvorila priča u javnosti o promeni trenera.

Ovo je istakao Vico Zeljković, član Upravnog odbora Fudbalskog kluba Borac iz Banjaluke zadužen za takmičarski segment.
Poslednjih nekoliko dana u javnost je izašla vest da čelnici crveno-plavih žele da umesto sadašnjeg trenera Vuleta Trivunovića, najmlađeg stručnjaka na klupi prvog tima Borca u 91 godini dugoj istoriji, dovede stručnjaka iz Srbije, Zorana Milinkovića ili Ljubinka Drulovića. Zeljković je u subotu boravio u Beogradu, mnogi su to povezali da je išao na „finalne razgovore“.

-Nisam razgovarao ni sa jednim o pomenutih trenera jer Borac trenutno ima šefa stručnog štaba. Imao sam sastanak sa čelnicima Partizana, a kasnije sam gledao i utakmicu Crvena zvezda – Mladost Lučani. Nikakvog razgovora nije bilo jer je Borac ozbiljan klub i ništa neće da radi na prečac, da lomi preko kolena. Moramo da budemo mudri i odmereni – objasnio je Vico Zeljković.


On nije odbacio da se neće razmatrati status trenera Vuleta Trivunovića s kojim je osvojena titula, četvrta u Republici Srpskoj, zbog činjenice da nema UEFA profi licencu potrebnu za rad u Premijer ligi BiH.

-Razgovaraćemo s Trivunovićem, tražiti i njegovo mišljenje, videćemo u kom pravcu ćemo delovati i ići. Pre završetka prvenstva neozbiljno je bilo šta preduzimati, a pogotovo menjati trenera koji ima dobre rezultate. Treba spustiti loptu i o svemu trezveno i racionalno razmišljati. Za manje od mesec dana zavrašava se Liga, a onda ćemo sesti za sto i sve definisati, videti šta i kako dalje. Za sve uvek postoji rešenje – jasan je član uprave Banjalučana.

Borac pored pitanja čoveka na klupi za sledeću sezoni, bio to Trivunović, odnosno Milinković ili Drulović, pa i pominjani Velimir Stojnić, očekuje i ozbiljna rekonstrukcija igračkog kadra.

-Potrebno je da za premijerligaško takmičenje dovedemo i adekvatne igrače koji će biti zaista pojačanja, a ne samo igra či da popune broj. Prvo da privedemo takmičenje kraju kako priželjkujemo, na korektan način, a onda pred nama ima dovoljno vremena na leto da povlačimo poteze koji nisu ishitreni. U novu sezonu moramo da uđemo još spremniji i ozbi ljniji jer je razlika između Prve lige Republike Srpske i Premijer lige BiH u kvalitetu velika – zaključio je na kraju Vico Zeljković.

SportDC portal


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Maj 2017, 21:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4829
Nisam ni ja znao da igramo. Ali lijepo je vidjeti ove pobjede u nizu, još smo se i raspucali. :)

350 навијача, 130 гостујућих, први пут да видим да су Лешинари добили оцјену 5 у овим биљешкама ФС РС


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Maj 2017, 13:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4879
Lokacija: Tu preko puta
http://www.fkborac.net/fudbalski-klub-b ... 7?lang=cir

Napokon da su se sjetili da urade nesto i po ovom pitanju. Izgleda da je tekma od juce bila kap koja je prelila casu, da igramo utakmicu i niko, ama bas niko ne obavjesti navijace o tome. Ja prvi nisam znao da se juce to igralo...

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Maj 2017, 19:08 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
http://www.fkborac.net/delegacija-borca ... 7?lang=cir

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Maj 2017, 21:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
У суботу од 19:00, са Подрињем.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 19 Maj 2017, 05:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Па има распоред на сајту савеза, пише све, како нисте знали? Маткетинг нам јесте пропаст, сад у рубрици "сљедећа утакмица" стоји по седмицу дана она претходна, али ја сам сазнао да се у сриједу игра још седмицу прије. Не знам, можда сам илуминат :D

Како год, маркетинг по мени је лакши дио посла од спортског, финансијског сектора. итд, и да се не може то урадити како треба, није ми јасно. Ајд, ваљда ће овај конкурс донијети нешто боље.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 19 Maj 2017, 09:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Ja stvarno ne znam šta se to u Borcu dešava, al' uđite na fb stranicu ili sajt jednog običnog Tekstilca, sve se uredno vodi. Zato mi nije jasno da u Borcu nema nikog ko bi se par minuta na dan bavio sa tim.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 19 Maj 2017, 09:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
https://www.facebook.com/FK-BORAC-Banja ... NE&fref=nf

Сасвим солидно се ажурира. Није баш да има неких дешавања у и око клуба.

Биће јун/јул топлији, него сва ова сезоне у другој лиги. Од појачања, "појачања", лиценци, колико и гдје морамо платити, тренера, ко ће нас тужити, отказа, и тако даље.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Maj 2017, 15:15 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
Ако буде невријеме,питање да ли ће се утакмица одиграти :(

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Maj 2017, 17:53 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Okt 2009, 14:16
Postovi: 803
Lokacija: oko zelenog mosta
Samo da napomenem da je DJ debil...neopjevani debil... Bolje je da nista ne pustaju

_________________
pokaži da možeš,da si najbolji ti


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Maj 2017, 20:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Дочека и ја 7000 људи.
Даде брат ропе кунић гол, добро да и оно није промашио.

Мени тренутак утакмице, судар Зекановића и Кондића, реко обојица мртви, срећа не би ништа.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Maj 2017, 21:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1298
Nije mi jasan Vule. Umjesto da na ovakvim, rezultatski nebitnim utakmicama isproba Perisica, Jagodica... Kukicu da da vecu minutažu...
On cijedi onog Radoju, forsira Guzinu i slične.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113916 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4292, 4293, 4294, 4295, 4296, 4297, 4298 ... 5696  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs