banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 10:18

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113754 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5390, 5391, 5392, 5393, 5394, 5395, 5396 ... 5688  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Avg 2022, 21:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5241
Lokacija: Црвено - плави град
Људи, што прије схватите да ми нисмо екипа за титулу, него екипа која ће се борити за Европу, биће вам лакше. И ја сам очекивао више, и од екипе и од Лалата, али нема од тога ништа.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Avg 2022, 21:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Trenutno ekipa i ova igra nije ni za borbu u covicama, a kamoli evropu. O tituli i kupu ne treba trositi rijeci.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Avg 2022, 06:17 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
Nemate vi pojma o loptanju, zapamtite:proljece je nase , u furioznom finisu osvajamo titulu, ima jos na raspodjeli mnogo mnogo bodova a vi se sad predajete, kakvi ste to ljudi a da ne pitam, navijaci


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Avg 2022, 07:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Realni. Poslije pet kola lige, plus 2 evrope ( prijateljske ne racunam ), dovoljno je da se izvuce presjek stanja, a on uopste nije bajan. Ne mogu lagati, nismo mi ni toliko lose odigrali za vikend da se razumijemo, ali isti problemi se vuku konstantno. Uvijek je frka oko par igraca, pojacanja za sad su promasaj, nista pokazali nisu.. sem pojedinih koji jos cekaju sansu. Od ekipe koja ce se ko fol boriti za titulu, dosli smo do toga da nam je borba sa igmanom, slobodom koja nije ni pripreme odradila kako treba..
Vrijeme je i to odavno da se trgnu svi u klubu, pocevsi od najnize karike do zadnjeg igraca. Ako ovako nastavimo, 6-7-8 mjesto ce biti plafon.
Takodje, stadion neka guraju da zavrse kako znaju.. za lose rezultate i to je jedan od faktora, i to velikih po meni.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Avg 2022, 08:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
Više manje niko ne igra na svom stadionu, taj argument brišemo, a pravu sliku stanja ćemo imati nakon barem 11 kola. Prošli smo lake rivale sad idu oni jači pa vidjećemo za šta smo.

Takođe imaćemo priliku na zimu još nešto da dovedemo ako ne uđemo u ogromnu dubiozu bodova, pa ko zna. Samo da i Kup nekako preguramo preko zime.

P.S. Kako misliš biće nam lakše što prije shvatimo da nismo za titulu :D Kao nećemo se nervirati za poraze. Nego, mi smo cirkus, ali ni Sarajevo ništa manje, juče dižu Feđu u nebesa, danas ga tjeraju :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Avg 2022, 08:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Citam da bi Hiros mogao osijek napustiti. Sredina terena, tu smo tanki. Zasto da ne ?

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Avg 2022, 08:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Apr 2014, 21:35
Postovi: 1826
Lokacija: Бања Лука
Ја вјерујем да би пред нашом публиком ово изгледало мало боље, од самог старта све. Овако ко путујући циркус играмо сваки викенд, по разним њивама. А и лига је таква, свако свакога засад добија, и сматрам да борба за Европу није изгубљена.

_________________
У животу је важно бити БОРАЦ!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Avg 2022, 10:52 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
Kao da su u ligi redom real,bajern,man c pa je borba za goli zivot.
Problema ocigledno ima u svim poljima ali da se ovoliko mraci je smijesno. I onda se na sve to ovdje jave dusebriznici koji eto kao vole borac ali bace upljuvak samo da bi svoju sujetu nahranili.
Liga sugava kakva jeste svi gube bodova,samo je eto borac najgori i njegovi porazi su katastrofa


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Avg 2022, 12:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4167
Lokacija: Banja Luka
Prerano je za prognoze, tek je pet kola prošlo. Taman i da nemamo ni jedan bod, opet je prerano. A imamo 7 bodova, zaostajemo 3 boda za prvim na tabeli.
Da je neki drugi "obicni" trener u pitanju, manja bi se galama dizala. Ovako Lalatović privlači pažnju, pa mu se svaki korak duplo važe i ocjenjuje.
Svima nam malo nedostaje strpljenja. Eno Dudić vezao 2 poraza, i već se sam nudi da ode. U ligi u kojoj se igra 33 kola?
Kad pogledamo okruženje, naša liga je ubjedljivo najizjednačenija. Još puno ima da se igra, mi smo pokazali protiv Posušja pogotovo, pa i sad protiv Slobode da možemo lijepo igrati.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Avg 2022, 14:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2718
Za protekla tri meča sam rekao da sam zadovoljan sa 6 bodova, tako na kraju i ispade. Za naredna tri bi bio prezadovoljan sa 6 mečeva jer imamo Zelju i Zrinjski u gostima u NG i Leotar u gostima.

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Avg 2022, 14:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3285
Ne treba jos nikakav presjek praviti jer je prerano. Pogotovo jer i ostali masovno kiksaju, na nasu srecu.

Mene je toliko emotivno ispraznio onaj revans protiv Farana da nakon toga nemam nikakvih ekstremih reakcija. Jako sam puno ocekivao od dolaska Lalata, evropskih utakmica i samog starta sezone i jebiga otislo je u drugu krajnost, za sad.

Nema tu puno filozofije nego pustiti nek se stvari razvijaju svojim tokom i dati podrsku. Raduje sto imamo sirinu na svim pozicijama pa nam tako recimo povreda Melega ne igra nikakvu ulogu. Ne znam da li planiramo dovoditi jos nekog napadaca ili je mozda Tatar treca opcija (ako je uopste ikad igrao spica).

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Avg 2022, 18:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Sa Lalatovićem sam, bar ja očekivao da igramo fudbal, a ovu patnju ovih par kola nam je mogau pružiti i mnogo manje plaćen trener bez 20 pomoćnika.
Ne treba tjerati i smjenjivati i biti konstantno sa seljačkim manirima, ali Lalatovića najviše treba kritikovati, mnogo više od ostalih kojim se skidala glava nakon 2 poraza.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Avg 2022, 21:38 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12325
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Kad bi imali muda i znanje da pustimo nekog trenera minimum 2 godine da radi u kontinuitetu sa ekipom e onda bi dobili neke rezultate, ovako ho-ruk po tri trenera po sezoni sta ocekivati? Nikad ovde nece biti ozbiljna prica, nikad, zapamtite to, sve dok je ovakvo uredjenje sporta kakvo jeste.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Avg 2022, 22:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Pišu da će radovi na Veležovom stadionu biti gotovi 3. septembra, pa onda još 10-15 dana za travu. Ako bude sve kako treba... Ali izgleda i tamo lutaju i promjene plana...
https://www.klix.ba/sport/nogomet/sta-s ... /220815065

Koja će tek biti blamaža ako se sve ovo ne odradi kako treba i pored kašnjenja.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Avg 2022, 08:01 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2020, 15:53
Postovi: 714
Ista firma radi sve terene. Pa posto nemaju kapacitet da rade istovremeno sve terene, rade po malo na jednom pa predju na drugi itd.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Avg 2022, 08:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Ma nema od terena nista. Eto kad radnik na stadionu Veleza kaze “bice super ako ove sezone zaigraju ovdje”.
Katastrofa isplanirani radovi, i organizacija istih. Na to sve kad dodas da treba 10-15 dana da prodje da bi se moglo igrati, odosmo mi u zimu.. a onda se nece moci raditi jer eto.. zima je.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Avg 2022, 11:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
Nešto kontam ako ćemo do proljeća igrati u Novom Gradu, onda ovi naši trebaju više vremena provoditi tamo, trenirati, družiti se s narodom, tamo promovisati utakmice, koliko toliko da tu sredinu osjete kao svoju više nego gosti. Tako se zadesilo jednom u 100 godina, šta bi sad. Koda ovdje imaju bolje terene za trening.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Avg 2022, 07:10 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
Ove izvodjace radova treba tuziti da nadoknade izgubljenu dobit, neshvatljivo mi je da se prihvate posla a nikad nisu radili ni slicno, svaki dan kasnjenja pucati penale pa neka se puse, sto se tice predstojeceg susreta treba biti optimista, mozda bi Lalat trebao Vojina staviti na zadnjeg veznog sa Poparom, a na stopera ubaciti Bosnjaka, mozda pola sata pred kraj Dzigija, da pokaze sta zna a zna mnogo, na krila bi stavio Kulu i Subu, ima li bi gore dva najbrza igraca a Zakara da ih filuje loptama, bice tesko u subotu, bice 2:0 za Velikana!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Avg 2022, 12:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Jel Dzigi potpisao uopste ? Ja nisam upratio da su ga zvanicno predstavili

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Avg 2022, 16:26 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1554
2-3 dana pred derbi atmosfera nikakva. Izgleda da smo publika i ljubitelji rezultata, a ne Borca.. ocekivao sam od grupe bar malo energije..


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113754 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5390, 5391, 5392, 5393, 5394, 5395, 5396 ... 5688  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: bojanbojan i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs