banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 14:43

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113755 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5269, 5270, 5271, 5272, 5273, 5274, 5275 ... 5688  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 19 Jan 2022, 20:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2012, 12:39
Postovi: 2188
Lokacija: Бања Лука
Ок, зауставио сам се код Дарко Милуновић...потрошна фигурица у комбинацији која се ништа не пита.

Ово што је Ивковић скренуо пажњу на (не)услове у којима клуб ради је опет нека промјена, бар је показао муда.
Насушно нам треба тај јбни помоћни терен са природном травом или комбинацијом са хибридом. Дочекаће га ваљда наши унуци бар.

_________________
Ана Карењина и друге жене све,
нек` знају да си ти за мене једини!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Jan 2022, 15:01 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Jan 2017, 22:29
Postovi: 275
Zakaric danas nije odradio trening jer je dobio ponudu i najvjerovatnije ide u Saudijsku Arabiju. Moracemo dovesti adekvatnu zamjenu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Jan 2022, 15:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
A sve kao cekamo ga do 10. Januara, qrac palac.. neozbiljno jako. Kad je 10 otkucao, trebali su mu dari ugovor.. ili potpisuj ili se pakuj. Niko nije iznad Borca ni ti neki superstar da Borac moli i kumi da ostane.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Jan 2022, 15:36 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12325
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Uvijek je neko iznad, evo ja ne pamtim prelazni rok da nismo nekog cekali, stalno se prave ustupci, pa logicno da ce nas levatiti. I sta sad veliki skaut magovi i spotski direktori, menadzeri?

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Jan 2022, 15:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Nista. I onaj Ivkovic je klada teska.. prekjuce daje izjavu kako se dogovorio sa Zakaricem, ovaj poslije 2 dana ode. Od pojacanja nista, velika nula. A blizi se polazak u tursku. Svake godine isto, pa katastrofa

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Jan 2022, 16:01 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 03 Feb 2011, 08:16
Postovi: 486
supersonic je napisao:
A sve kao cekamo ga do 10. Januara, qrac palac.. neozbiljno jako. Kad je 10 otkucao, trebali su mu dari ugovor.. ili potpisuj ili se pakuj. Niko nije iznad Borca ni ti neki superstar da Borac moli i kumi da ostane.


Tačno tako, jako neozbiljno. Umjesto da već mjesecima rade na načelnim dogovorima, sad ne znaju šta će. Ima još kvalitetnih igrača na tržištu, ali čisto sumnjam da će dovesti nekog. Izgleda da im je fetiš dovoditi igrače bez minutaže tipa Cucin, Gajić, Vukmanović. I što ne objave da su potpisali pojačanje iz Tekstilca Reljića? Jel sramota reći?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Jan 2022, 16:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4289
Neka mu je sretno. Koliko je bio skup nije to opravdao. Sad samo pametno naci zamjenu mladog brzog igraca. Mora ih biti na trzistu.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Jan 2022, 16:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
Ne znam. Odlazak Zakare je i definitivan razlaz sa čitavom ekipom igrača koja je donijela titulu. Nisu uspijeli ni jednog važnog igrača zadržati, nešto malo se uzelo jedino za Ziljkića, ostali odoše za Dž. Suštinski i ne čini mi se da su se uopšte i potrudili da bilo koga od njih zadrže, a da mogu dovesti klasu Zakare, Vranješa, Ziljkića, nekako sam sumnjičav. Baš loše ovo ide.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Jan 2022, 16:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Nije problem da odu ljudi koji su donijeli titulu, logican slijed po meni. Uradili su posao, idu dalje. Problem je kurcobolja za pojacanjima koja ce nadomjestiti te ljude, neko u njihovom rangu ili jos bolje, neko iznad tog ranga. Dovode se igraci koji su skart u klubovima koji su nivo ispod Borca ili tu negdje, i predstavljaju kao pojacanja. Dajte molim vas..
Evo ako je istina za ovog Reljica. Ganjas neku evropu, kup, ozbiljnost.. pustas udarne momke prve ekipe, dovodis tatine sinove iz dervente i sta ti ja znam.. tim gore sto je taj mali bio kod nas prije koju godinu. I to sam slucajno skontao, nisam ni znao, kao i vecina pretpostavljam. Stvarno katastrofa

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Jan 2022, 17:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3285
Stvarno da ne povjeruje covjek kakvom silaznom putanjom se krecemo od one utakmice sa Cluj-om na Gradskom. Od takve ludnice i istorijske sanse za iskorak (bez obzira na poraz), do ovoga gdje smo sada. Zalosno je sto ja ne vjerujem da su clanovi uprave uopste svjesni kakav su kiks napravili jer ocigledno da ne staju i guraju svoje. Steta bas steta. Ako cita iko od njih forum nek mi se napusi kurcine i napase muda.

Puna vam usta evropskog Borca, a i dalje seoski maniri - nikad ne izlazi iz mode.

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Jan 2022, 17:23 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1554
10og Januara je Zakaric morao imati papir i olovku ispred sebe, pa kako god odluci.
Bilo kako bilo, cekamo potez uprave sada. Ako ne reaguju kvalitetno i brzo, od evrope nema nista.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Jan 2022, 18:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4957
Lokacija: Republika Srpska
Prelazni rok los, nikakav. :D

Ima jos vremena do Turske da se izvuku, poslije je kasno.

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Jan 2022, 18:27 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Ljudi, sta kukate, otisao lik koji u dosadasnjem dijelu sezone nije pokazao nista sa cim bi opravdao visinu svog ugovora sem sto se udebljao sest-sedam kila...
Gorane hvala i sretno...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Jan 2022, 18:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Bradonjić, Govedarica...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Jan 2022, 18:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
Otišao lik koji ima 10 asistencija, a u prošloj sezoni 14 golova. Prije njega Vranješ koji je dao 10 golova, prošle sezone 18 golova. Naravno da imamo primjedbi na obojicu, da nemamo ne bi uopšte ni igrali kod nas već u jačim klubovima, ali pojačanja koja dovode u posljednjih godinu, godinu i po su čini mi se daleko i ispod tog nivoa a kamoli da su neki jači igrači tako da smo sve tanji i tanji iz prelaznog roka u prelazni rok.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Jan 2022, 19:27 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 21:26
Postovi: 1048
Sve receno,odlaze nam igraci koji su pravili razliku a zamjene Boze sacuvaj,sad nam je ekipa u rangu Slobode,zeljeznicara....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Jan 2022, 20:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1287
Nevjerovatno je da postoje ljudi koji pozdravljaju odlazak Zakarića i traže neka opravdanja.
Imao je veliku platu, ali se svojim igrama isplatio do zadnjeg feninga.
Eto vam Meleg, sa malo manjom platom, a igra kao neki junior.
Od danas smo po igračkom kadru ispod Rudara.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Jan 2022, 20:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2012, 12:39
Postovi: 2188
Lokacija: Бања Лука
Горан је био једини капиталац којег смо имали у тиму, момак је желио да иде вани и не би било коректно након свега да му је неко стао на пут.

Обрни окрени, то је наш најбољи играч задње двије сезоне, намјестио двоцифрен број голова у обје сезоне, прошле и погодио 12 пута и у гомили буковог дрвећа у тиму је једна од ријетких свијетлијих тачака ове сезоне.
Истина има коју килу вишка, истина има највећа примања али има и оно што нема један Растока из Рудара што игра за 800 КМ. Закарић је тренутно горња граница квалитета коју наш клуб у овом моменту може привући и хвала му за све.

Нама хитно требају оба крилна играча, надам се да то види неко у овом нашем прегломазном стручном шабу.

_________________
Ана Карењина и друге жене све,
нек` знају да си ти за мене једини!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Jan 2022, 21:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2718
Hvala Goranu na svemu, protiv Kluža se vidjelo ko je kada je bio jedini igrač koji je znao stati na loptu. Ja ne vidim opciju kako mi mislimo u Evropu, čak se i raspali Željo pojačao sa ozbiljnim imenima.

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Jan 2022, 21:41 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Neda mi se bas ovdje rasoravljati o nekim stvarima, uglavnom, nije donio kvalitet za pola miliona koliko je stroao u dzep, igrac sa takvom platom nije problem u ekipi u kojoj svi ili bar velika vecina ima platu kao on ili vecu od toga, ali u ekipi gdje imas nekog ko je pet puta manje placen, a istrce zajedno na teren to obicno donese nevolju...
Svi nabrojani koje ste spomenuli jesu dobri igraci pojedinacno, naravno i Zakaric je klasan igrac, ali mi smo bili los tim, ko razumije shvatio je, ko ne razumije neka nastavi i dalje...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113755 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5269, 5270, 5271, 5272, 5273, 5274, 5275 ... 5688  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs