banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 04 Maj 2024, 23:50

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 114099 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5698, 5699, 5700, 5701, 5702, 5703, 5704, 5705  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 25 Apr 2024, 09:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4852
Sem nas 50 budala na forumu i par stotina zakletih borčevaca koji su uvijek tu, ostali BLučani pojma nemaju ko je u upravi, ko je kome zabranio da uđe na istok, ko vodi navijače i sl. Tako da se ne zavaravamo objašnjenjima tog tipa.

Rukometaši koji se ne bore ni za titulu ni za šta dignu se neko kolo obiđu sve medije, odrade par akcija po gradu kao sljedeća utakmica je derbi sezone, znači nam bla bla i u Borik dođe 1000-1500 ljudi. A ovi nisu u stanju izbombardovati medije bore se za duplu krunu, imamo top ekipu. Idite ljudi u jutarnje, popodnevne programe, dječije emisije, dnevnik ... sve ... imate rtrs, bn, atv, una. Rasporedite se i udrite. Pričajte šansa za duplu prvi put u istoriji. nosioci u kv za LŠ. Zrinjski nikad bolji, u naletu forme, pritišću, treba nam podrška momci su umorni... Dosta više kukanja ko babe neke. Radite. Promovišite


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 25 Apr 2024, 09:55 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Sep 2023, 18:54
Postovi: 92
Слажем се са чаиоросом око свега, мука је све оне лакрдије и глупости што се ради па све до шамарања на узвик управа напоље. Који курац би људи и долазили на стадион кад унапријед знаш да ће лакрдија од суђења бити. Како ја да или остали људи да се радујемо голу кад на крају утакмице на нама се наорави као 40 фаулова, а на противничкој екипи 10.Мене боли курац што се осталим екипама навлачи и што се навлачило, ја не желим да се то мом клубу који гледам читав живот и којем нисам за живота 10 утакмица пропустио да гледам како се брукамо и како нам се смије читав регион. Читав живот на стадиону сједим на истом мјесту и заболи кад не видиш људе који су стално били ту због неких дупелизаца и идиота и лакрдија. Толико, ја сам увјек на стадиону без обзира на све, па нек раде шта оће Борац ми је пречи од свега.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 25 Apr 2024, 10:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Apr 2014, 21:35
Postovi: 1857
Lokacija: Бања Лука
Да су направили лакрдију суђењем јесу, исто тако више нема оног лудила кад дамо гол, нпр ја лично, знао сам експлодирати, тај осјећај кад дамо гол се није могао описати, а сад ми је некако тако свеједно, убили су емоцију у нама то је сигурно. Гледао сам свакаког Борца, од 2000их па до данас, али долазио сам тада, долазићу сад и у будућности.
Исто тако прије није био Инстаграм или Фејсбук и није звонило на све стране кад је утакмица, тако ко је хтио увијек је на вријеме знао термин.
А и наш народ је смеће, да је џаба улаз сви би се набили, сви се карали у буљу за џаба.
И да нам задња домаћа утакмица буде доносила титулу ма трибинама неће бити више од 4-5 хиљада људи.
До Европе нећемо попунити стадион а и то је упитник.

_________________
У животу је важно бити БОРАЦ!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 25 Apr 2024, 10:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jan 2011, 21:50
Postovi: 2963
Vecinu ste vec rekli, a mene nerviraju sitnice poput te hrane i pica. U sred sezone se donese odluka o tome, krene se prodavati u coskovima na zapadu. Konkretno, pisem o desnoj strani zapada, kad se gleda od ulaza. Jedan covjek, jedan stand i naravno da ce se stvoriti guzva na poluvremenu. Ajde, nije ni to najveci problem, nego nisam mogao shvatiti da na utakmici protiv Zrinjskog, gdje se ocekuje pun stadion, pola sata prije utakmice nema vise vode da se kupi, JER SE RASPRODALO! Pa koliko ste vode donijeli, 2 ili 3 paketa? Meni su te stvari nevjerovatne. Nemoj nista organizovati, pusti ljude da unosi ko sta hoce, ako niste u stanju takve stvari odraditi na minmalno prihvatljivom nivou. Nije to nikakva nauka, samo malo dobre volje je potrebno i sve se to moze, ali....

Opet, mi koji smo tu, bicemo tu i pored svih tih stvari, ali drugi sve gledaju i komentarisu. Svaki taj odnos prema navijacima utice na buduce posjete, medjutim ocito je da se time niko ne bavi.

Juce, svaka cast Blagaicu na pretrcanim kilometrima. Steta sto nismo dali drugi u prvoj polovini drugog poluvremena, da se rijesi utakmica na vrijeme, ali bitno je da se pisu 3 boda. Idemo dalje, sad po pobjedu u Sirokom!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 25 Apr 2024, 14:18 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2020, 15:53
Postovi: 742
Ako se planiraju kakva pojacanja dovoditi za iducu sezonu neka pogledaju ovog Salimana Kojodea iz Zvijezde 09. Namucio je mnoge ove sezone sa obzirom u kakvoj ekipi igra.
Mislim da nije ni skup ni nedostizan kakve smo sve ojebine placali.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 25 Apr 2024, 14:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1309
Razlog ovakve posjete na zadnje dvije utakmice:
Razmažen narod neće da kisne na istoku, a zapad im je kao preskup. Sezonsku kartu (koja je povoljna) malo ko ima jer je bila loše i neblagovremeno promovisana, kad je već prošao onaj hajp oko Austrije.

Čak i da je zapad jeftiniji ne bi bilo puno bolje jer Banjalučanima nije krov tolika beneficija, koliko im je mrsko doći po kiši do stadiona, kad već ima prenos.

Te priče oko sjeckanja igre i lošeg fudbala zajebite, pa prije dvije sedmice je protiv Sloge, radni dan, bilo više od pola istoka popunjeno. Još je Sloga neatraktivna i utakmica je na glasu da je prijateljska.

Onda dođu dvije utakmice po kiši i malo hladnije vrijeme, na istoku nema onih 2300-2400 ljudi sa Sloge, već 10 ljudi, a na zapadu isti broj ljudi. Gdje nestade istok?

Uprava je kriva za loš marketing generalno, ali razmažen narod je još veći krivac za ovu posjetu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 25 Apr 2024, 15:35 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12412
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
ChairosBL1987 je napisao:
Ako se planiraju kakva pojacanja dovoditi za iducu sezonu neka pogledaju ovog Salimana Kojodea iz Zvijezde 09. Namucio je mnoge ove sezone sa obzirom u kakvoj ekipi igra.
Mislim da nije ni skup ni nedostizan kakve smo sve ojebine placali.
Definitivno moze posluziti, ima kvalitet. I onaj drugi crnjo nije los, ako nista mladi su.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 25 Apr 2024, 15:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4852
Je l se sad u julu igra Superkup, ili je to od sljedeće sezone
Pretpostavljam kako god završi trka za ćupove da će i tu utakmicu igrati Borac - Zrinjski, i gdje se igra to je l u Zenici


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 25 Apr 2024, 16:41 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12412
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Mislim da je to od sljedece sezone.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 25 Apr 2024, 17:43 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 05 Mar 2020, 22:34
Postovi: 238
Mene izbije iz takta kad vidim koliko su ljudi lijeni, glupani razmaženi, sve im smeta. Samo traže izgovore, svi su drugi krivi, a ništa ne rade da to promijene, prvo sebe. Ovo se odnosi na sve, generalno stanje u državi pa onda i ovo stanje na stadionu.

A druga je stvar što svi idu ko ovce gdje je masa, sve instagrameri, tiktokeri i fenseri, dođu na stadion jednom godišnje milion storija.

Ne kontam banjalučane koji ne navijaju za Borac(Partizan, Zvezda), to nikad neću razumijeti.

Pi%ki%ama smeta sve, smeta kiša, smeta sunce, smeta toplo, smeta hladno, smeta sudija, smeta uprava.

Da se razumijemo marketing je katastrofa, doata toga se može bolje raditi, ali ima dosta dobrih stvari, ekipa je dobra ima dosta mladih momaka, nema preplaćemih zvijezda, dajte malo podrške.

Trebamo osnivati neko udruženje navijača koje će se nešto pitati ako je to uopste izvodljivo, al opet mislim da nema puno ljudi koji će usvojiti ovo što sam napisao.

Reće sve si ti upravu ali...


Ma joj ljudi su debili, ja ne znam što mene ovo sve iznenađuje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 25 Apr 2024, 17:46 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 03 Nov 2020, 20:13
Postovi: 167
Da se borimo za opstanak bilo bi više ljudi,kod nas sve kontra.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 25 Apr 2024, 17:53 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2015, 22:20
Postovi: 451
Broj gledalaca na stadionu je kombinacija vise faktora, nije samo jedan. Probleme sa posjetom imaju skoro svi klubovi u regionu i bice sve manje i manje ljudi, ne drzi vise ljudima paznju da dodju i gledaju fudbal dva sata, pa jos ako je losije vrijeme i da se mrznu, pogotovo kad imas sve na TV-u.

Ali ima i do kluba.

-Ja znam dosta ljudi koji su aktivno dolazili godinama i koji ne idu u zadnje vrijeme redovno nego dolaze samo na ove vece utakmice (Zrinjski, Sarajevo i slicno) jer im je "gubljenje" vremena dolaziti i gledati mec gdje znaju da Borac unaprijed pobjedjuje. Tu si sigurno izgubio dobar dio "prosjecnih gledalaca" koji su ranije bili redovni.

-Klupski marketing je nepostojeci. U danasnjem vremenu moras da animiras ljude, prije svega klince. Da ides po skolama, dijelis karte besplatno, organizujes druzenje sa igracima, itd. itd. I to se ne radi preko noci ili specijalno za jednu utakmicu, nego treba da se radi na tome nekoliko godina da izgradis novu bazu Borcevaca koja ce to prenositi. Kakvo crno ljepljenje plakata, megafoni kroz grad i slicne gluposti u 2024. godini... Pa i klinac od 8 godina danas zna otvoriti Flashscore i vidjeti raspored utakmica. Zadnjih 10-15 godina otkako su drustvene mreze uzele primat, nije se ni sekunde u klubu radilo na animiranju mladjih narastaja, a oni stariji ili umiru ili samo oni i ostaju na stadionu.

-I jos jedan faktor koji nije zanemarljiv. Pretprosle godine je moj prvi komsija odveo klinca (6 godina) prvi put na utakmicu. Mali se istraumirao od topovskih udara i vise ga msm. nije nijednom odveo.


Ima tu sigurno jos dosta razloga, ali nije kao nekad i bice samo gore. Ako se klub sam ne potrudi da izgradi novu fan bazu od buducih narastaja, sigurno se oni sami nece izgraditi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 25 Apr 2024, 19:29 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Sep 2023, 18:54
Postovi: 92
У потпуности се слажем да коначно се требамо покренути и основати неко удружење којег ће се барем мало питати, сваки други клуб то има, а ми не. Мислим да генерално свијест о клубу ме може нико боље презентовати него ми овдје са форума.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 25 Apr 2024, 20:48 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12412
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Nema kriticne mase.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Apr 2024, 00:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1246
Ja vidim da se samo kuka, ili po našim igračima, koji su prvi na tabeli, ili po nemom drugom u klubu.
Al to je generalno stanje u gradu, zemlji što neko reče, ljudi za sve imaju izgovor, sve im je teško...

Ako ćemo realno, pored loših stvari kojih uvijek ima i biće, puno se dobrih stvari uradilo i radi.
Za posjetu stadiona da se ne pravi istraživanje ima kod "susjeda" klub zove se Osijek, pogledajte šta su dobili sa novim stadionom, koliko su godišnjih karata prodali i posjetu na "malim" utakmicama.

Volimo mi zaljubljenici i istok bez stolica, sa kišom, da se mogla gajba piva unjeti, rostiljati, sjever takav kakav je sa najvjernijima, sviđa mi se jako ovo sa parolama petak, televizor, konačno šmeka malo , koji je naše navijače uvijek krasio sa jasnom porukem umjesto ....zapad uvijek isti ... ali realno živimo u kapitalizmu, hoćeš veliki klub ili romantični klub, hoces pun stadion, uspjeh plus komfort,
Stadion se mora "modernizovati" ili praviti novi za 15 000 ljudi, vise ne treba, da ljudi uzivaju u ambijentu, da postane "fensi" doci na stadion, da mogu popiti pivo na stadinu, pojesti cevape i slicne stvari, da imaju krov nad glavom ...to je priča ...do tada ove suplje price o sudijama, ovome, onome , ja zna ovo, ja znam ono, cuo sam ovo ... i onda dodje Evropa i svi to zaborave, pa se opet sjete na slijedečim utkamicama.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Apr 2024, 05:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4852
Fali jedno 2000 po utakmici bila ona derbi ili obična. Nažalost u ovom trećem krugu smo dobili sve neatraktivne rivale, sem Zrinjskog a i s njima smo baš loše odigrali. Teško je naći neku logiku jer po svemu najmanje atraktivna je Zvijezda a tu je bila najveća posjeta, odlična čak i za sezone sa mnogo više gledalaca, pa onda Sloga a i tu je bila dobra posjeta. Posljednje dvije je kiša urnisala, to bez daljnjeg.

P.S. Sa Zvijezdom je bio ulaz 5 KM na zapad, lijepo vrijeme, i dobar termin 18 :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Apr 2024, 06:55 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 22 Jun 2022, 14:36
Postovi: 156
Причу око удружења сам причао са неколико колега, великих заљубљеника у Борац. Удружење нам итекако потребно. Не могу се сви идентификовати са начином на који група воли клуб. Можда то неко не разумије али и фудбалских љубави има више врста и начина испољавања.

Цигане не волим, али генерално су у региону али и Европи међу најозбиљнијима што се навијачке базе тиче. Па они имају удружење у свакој забити са српским живљем.
Некада није срамота погледати шта ради онан, реално, бољи од тебе.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Apr 2024, 08:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Apr 2014, 21:35
Postovi: 1857
Lokacija: Бања Лука
У недјељу у 13.00 против Широког.

_________________
У животу је важно бити БОРАЦ!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Apr 2024, 09:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1309
skypostman je napisao:
Nema kriticne mase.


Nema kritične mase, ali ona nam treba za neke druge stvari.

Za ovo bih rekao da nema pokretača.

Svi bismo udruženje, ali da ga neko drugi napravi, a mi samo da se pridružimo.
Isto kao i za marketing, treba nam jedan ili dva navijača da preuzmu i da rade to, ali niko ne preuzima. I tako godinama. Nema pokretača i tako je.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Apr 2024, 10:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4852
Ništa od oduzimanja bodova za Zrinjski. Ostaje 5 kola do kraja +5


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 114099 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5698, 5699, 5700, 5701, 5702, 5703, 5704, 5705  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs