banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 25 Apr 2024, 04:38

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113997 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5051, 5052, 5053, 5054, 5055, 5056, 5057 ... 5700  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Feb 2021, 16:42 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Avg 2005, 19:20
Postovi: 344
ChairosBL1987 je napisao:
Ozbiljan trener spremi taktiku i igrace u svlacionici pa sjedne na klupu i gleda sta je kreirao i uz koju korekciju sa strane prati utakmicu, a ne stoji 90 minuta uz aut liniju i dere se na vec izgradjene i formirane igrace. Pogotovo idiotarije kao sto su skoci, isprati ga, idi na loptu...
Pa ko moze igrati pod pritiskom takvim i sufliranjem. Sto neko rece pusti momke da sami odigraju neku kombinaciju.

Ne pamtim da je imao neku karijeru kao igrac, a jos manje kao trener da bi sa takvim stavom govorio jednom Zakaricu, Vranjesu, Melegu, Jovanovicu i Ziljkicu sta da rade. Autoritet se ne stice galamom i dranjem vec rezultatima i nekim ljudskim vrijednostima.


Bukvalno ovo. Morace cijeli tim na klupu zbog nepostovanja staviti ako tako nastavi :D.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Feb 2021, 17:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4840
Kad je bio biran trener raspravili smo te stvari. Ja ne znam da je iko rekao odlično. Svi su se pribojavali kako će ići sa autoritetom jer je mlad a nije bio ni neki igrač, kako će ići oko taktike jer ima u ligi ozbiljnih Vukova, Amar, Musemić, Marinović ... Sve smo to rekli, to je ispričana priča. Trener izabran. On ima neki svoj stil. Ne sviđa se ni meni dernjava ali ako uveže tri dobra rezultata sve se okreće naglavačke. Biće i njemu lakše raditi. Zato sinošnja pobjeda je mnogo bitna. Igra će valjda naleći.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Feb 2021, 17:39 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1564
Neka poprica sa igracima i vidi da li im odgovara taj stil da im za svaku situaciju dobacuje, tipa "etoooo jeee sadd sadddd"
Svaka cast sto aktivno prati stanje na terenu, motivise igrace i sl. ali ne vidim poentu da ljudi jednog pasa ne mogu odigrati bez dobacivanja sa klupe.
Najradije bih na "mute" gledao tekmu.

Jako bitna pobjeda, momci su dobili na samopouzdanju nakon tog pritiska koji se stvorio zbog pripremnih. Podrzati ih maksimalno, kao i trenera, pa dokle doguramo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Feb 2021, 20:18 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
Kad se publika vrati u aprilu, pada Markova strategija galame, sa Radnikom u ponedjeljak a dotle kazniti dudica i njegove pulene u petak za ono nesportsko ponasanje kod nas, bod ko kuca a 3 otvara put ka kvalifikacijama


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Feb 2021, 21:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29501
Lokacija: Banjaluka
Pretjerujete svi. Isto tako su govorili i za Stankovica, igra je bila losa, zamalo da se ni ne udje u LE, taktika tanka kao i sve ostalo. I onda nekoliko mjeseci, Zvezda igra egal sa Milanom i igra je bolja nego pod Milojevicem. Svakom treneru treba vremena, pogotovo pocetniku. Ne mora znaciti da ce on biti dobar, ali ako ne dobije pravu sansu, nece sigurno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Feb 2021, 22:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4885
Lokacija: Tu preko puta
Jest, samo sto je stanković legenda zvezde, intera i evropskog fudbala koji je osvojio sve i svasta, bio bitan saraf cijele masine. Radio sa svjetskim trenerima, ima iskustva, ima sta da prenese ekipi.
A Marko nije legenda ni balona za mali fudbal u klasnicama. :lol:
Salu na stranu, Marko je pocetnik kojem je uvaljen vruc krompir i koji ce trebati da se jakoo pomuci da poslozi sve ovo. Meni je samo zao sto nas vjecito kace pocetnici i istroseni treneri, i bojim se da ce jos mnogo vrbasa proteci dok na nasu klupu ne sjedne pravi trener koji ce od Borca napraviti zajebanu masinu.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Feb 2021, 22:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29501
Lokacija: Banjaluka
Jbg, dolazili su i provjereni treneri pa nisu nista napravili. Jeste Stankovic legenda, ali i dalje mu je ovo prvi posao inimao je los pocetak (ocekivano). Ne moze niko ocekivati da Marko pocne vrhunski, jednostavno nije realno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Feb 2021, 23:57 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2020, 15:53
Postovi: 732
Jedino zajednicko Stankovicu i Marku je sto su igrali na istoj poziciji.

Stankovic jeste pocetnik ali sa svjetskom karijerom klubskom i reprezentativnom, radio kao pomocnik Stramaconiju u Udinezeu, vodio juniore Intera...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Mar 2021, 00:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29501
Lokacija: Banjaluka
I sa svim tim je imao los pocetak, to je poenta. Ne moze niko preko noci postati trener, a ovdje svi skocili na Marka nakon jedne prvenstvene utakmice. Mozda on nikad ni ne postane dobar trener, ali sigurno nece ako ga otjeraju nakon prvog kiksa kao sto vecina prizeljkuje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Mar 2021, 00:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4885
Lokacija: Tu preko puta
Zato sto nista od ovoga ne obecava. Izmedju druge pripremne i ove sad zadnje nema neke razlike, nista bolje se ne odskace od zadnjeg trenera po pitanju nekakve taktike. U 6 utakmica 2 gola smo dali, i to olimpiku raspalom pred sami kraj utakmkce, u koju smo usli bez spica, napadaca..bez napada generalno. I dalje cemo se moliti Bogu za bodove kuci, u gostima se nemamo cemu nadati i to je to. Daj Boze da grijesim, ali...

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Mar 2021, 00:28 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2020, 15:53
Postovi: 732
Nije poenta u tome. Nemam nista protiv pocetnika, ali pravis sampionsku ekipu, najavljujes titule, evrope i sve sto ide uz to, a dovodis trenera bez ikakvog iskustva, pocetnika kojem je ovo prvo radno mjesto.
A dovodila su se mnogo zvucnija imena kad je ekipa bila 0, borila se za opstanak i igrala prvu ligu RS.

Ne mislim da ga treba tjerati poslije jednog kola, smatram da uopste nije trebao biti ni postavljen... Ali sad sta je tu je ima podrsku i on i igraci sto se mene tice.

I Vuleta smjenismo zbog toga sto je pocetnik i bez iskustva da vodi ekipu u Premijer ligi, a sad najavljujemo titule sa pocetnikom?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Mar 2021, 00:28 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
Нико овде не жели да види леђа Марку што прије, барем не ја. Мислим да би ми сви овде били пресрећни да нас Марко све демантује и да нас на крају одведе у Европу. Писао сам о томе, није овде проблем Марко, проблем највећи је управа. Њима треба тренер који ће да клима главом на сваку њихову и који им се неће супротстављати, а Марко као почетник у тренерском послу је за њих идеалан као такав. Марко у свему овоме може да буде само на добитку, млад је, нема никаквог ранијег искуства, може увијек да се извади на то. А и овима из управе одговара ако не буде резултата, могу да се ограде лако, него да су довели неког климатора из Србије и дали му плату 10 хиљада, а да нема резултата. Пицо и његове менаџерске комбинације су највећи проблем, никада ни један озбиљан тренер неће дозволити да му се неко петља у састављање тима. Да није Марко прихватио посао, дошао би нам неки други Марко, само са 3,4 пута већом платом и са мало више тренерског искуства.

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Mar 2021, 01:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29501
Lokacija: Banjaluka
Jbg ljudi, tesko je i dovuci dobrog trenera u Bosnu, pogotovo u sred sezone. Vecina domacih sto valja ili je vec zauzeta, ili se ne zeli uvlaciti u kolo sa raznoraznim likovima. U takvoj situaciji nema puno izbora.. A najlakse je napasti i tjerati mladog trenera nakon jednog kola.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Mar 2021, 01:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4885
Lokacija: Tu preko puta
ChairosBL1987 je napisao:
Nije poenta u tome. Nemam nista protiv pocetnika, ali pravis sampionsku ekipu, najavljujes titule, evrope i sve sto ide uz to, a dovodis trenera bez ikakvog iskustva, pocetnika kojem je ovo prvo radno mjesto.
A dovodila su se mnogo zvucnija imena kad je ekipa bila 0, borila se za opstanak i igrala prvu ligu RS.

Ne mislim da ga treba tjerati poslije jednog kola, smatram da uopste nije trebao biti ni postavljen... Ali sad sta je tu je ima podrsku i on i igraci sto se mene tice.

I Vuleta smjenismo zbog toga sto je pocetnik i bez iskustva da vodi ekipu u Premijer ligi, a sad najavljujemo titule sa pocetnikom?

Vule je otisao zbog drugih stvari

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Mar 2021, 12:04 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 07:15
Postovi: 1067
Lokacija: Glavni grad Republike Srpske /HISETA/
Grk potpisao do kraja sezone!

_________________
U ŽIVOTU JE VAŽNO BITI BORAC


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Mar 2021, 12:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4885
Lokacija: Tu preko puta
Potpisao ovaj Grk do kraja sezone

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Mar 2021, 12:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
https://www.transfermarkt.com/alen-deja ... ler/429375

Ovog momka treba dovesti, krilo, jako brz, a nije skup ako trehne.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Mar 2021, 14:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2720
У Мостару ништа осим пораза не очекујем и то није због марка већ због традиције коју имамо у дуелима са мостарским клубовима. Када је долазио рекао је да му је фокус на гостовањима гдје смо у току прве полусезоне веома лоше изгледали. Надам се да ћемо направити коју крштену акцију и прилику за 90 минута, а не забункерисани чекати да примимо го па тек онда нешто покушавати.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Mar 2021, 15:50 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
Problem je sto se u oba mostara uvijek ide sa mislju da si vec izgubio


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Mar 2021, 16:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4840
Možda jeste površan pristup ali šta uopšte možemo izgubiti. Marka ionako niko ne vidi na klupi za par kola, a igrači su mijenjali razne vrste bunkera a sve je rezultiralo time da smo rijetko kad dole i dobru akciju složili. Prema tome u napad po pobjedu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113997 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5051, 5052, 5053, 5054, 5055, 5056, 5057 ... 5700  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 32 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs